Voľby prezidenta ČR/zvolený prezident Peter Pavel

13567

Komentáre

  • @Tristan povedal/-a:
    SPD se definitivně odkopala! Babiše nepodpoří.

    Nedivím se, ANO podpořilo změnu Ústavy o předání kompetencí vládě na pozvání cizích vojsk a vyslání našich vojáků do zahraničí i na žádost zahraničních organizací!

  • Tak ANO si žije svým životem, S Babišem už mají pramálo společného. Mi přijde, jak by tam došlo k nějakému puči.

  • Zahliadli ste k tomuto niečo?

  • par postrehu:
    1) vsimla jsem si, ze trollove maji pohotovost v diskusich. napriklad se velmi snazili u jany zwyrtek hamplove, ale vsimla jsem si, ze lidi je uz nekrmi
    2) v baraku, kde bydli hodne penzistu, tak mi jedna pani rikala, ze ona volila fischera. pry vsichni jeji kamaradky volily babise a ona chtela volit nekoho jineho. vcera mi rekla, ze ji dcery nabadaji, aby obvolala ty, kteri volit nechodi, aby k volbam sli a hodili to babisovi. od jinych penzistu vim, ze take babise voli, jelikoz rikaji "za babise jsme se meli dobre"
    3) jedna stara teta volila tetusi - pry na vesnici prijeli agitatori a u mistniho konzumu sbirali podpisy. tak se teta nechala zlomit a kdyz uz ji dala podpis, rekla, ze ji tedy uz musela dat i hlas. ona vlastne ani nevedela, proc ji voli. naprosto zive jsem si predstavila, jak tam nejake mlade ucha premlouvali seniory, at tetusi predstavi, na seniory sice kaslou, ale dulezite je, ziskat od nich, co je potreba
    4) ve sve bubline pruzkumy a ani kampan mainstreamu, ktery kope za vladniho kandidata, nesledujeme. btw, videli jste tohle?

  • Súlad
    upravené Wed 18 Jan 2023 #67->

    @Lavazza povedal/-a: Zahliadli ste k tomuto niečo?

    Ak je v Česku možné voliť mimo miesta bydliska, je možné, aby bola niekde účasť nad 100%. Napríklad malá obec, kde je nejaká atrakcia a cez víkend tam býva veľa cezpoľných, ktorí sa rozhodnú odvoliť tam. Ako veľmi je to pravdepodobné je druhá vec.

  • to jsou takove podprahove, nenapadne veci, ktere maji pusobit na volice. jako napriklad tento clanek, ktery je zdanlive neskodny a nevyznamny.
    popis k manzelce generala:
    Svatbu měli v roce 2004. Pavlová svému manželovi pomáhala na generálním štábu, kde měla na starost komunikaci se zahraničními vojenskými a leteckými přidělenci do ČR. Po odchodu z armády začala pracovat jako asistentka v mediačním centru. V roce 2022 byla v komunálních volbách jako nezávislá kandidátka za SNK zvolena do zastupitelstva obce Černouček, kde s manželem bydlí.
    popis moniky babisove:
    Monika se věnuje interiérovému designu a charitě. Iniciovala založení Nadace Agrofert, kde se zaměřuje na pomoc matkám samoživitelkám. Před čtyřmi lety se stala ambasadorkou projektu Nadace pro výzkum rakoviny ČR, který se zabývá prevencí rakoviny děložního čípku. Její velkou zálibou je móda. Potrpí si na luxusní značky. Nošené oblečení věnuje charitativním organizacím. Podporuje například bazar Báry Nesvadbové.

    • a proc soudruzi redaktori nezminili vzdelani pavlove?
    • informace, ze si monika babisova potrpi na "luxusni znacky" mi tak nejak evokuje dobu, kdy kazdy kapitalista byl nepritelem lidu a to byl za to trestan (napriklad tak, jak mi vypravela sousedka v penzi, protoze jeji rodice meli hospodarstvi a vzpirali se JZD, jako jedina ve skole nesmela dostat kakao, to bylo jen pro ty spravne smyslejici)

    https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/s-hlavou-státu-si-češi-vyberou-i-první-dámu-co-mají-eva-pavlová-a-monika-babišová-společné/ar-AA16tl1V?ocid=entnewsntp&cvid=e8bedc6827a64ea1927b67496cc8441b

  • Ďalšia pomýlená blodzka:

    Lebo čo ???? Bububu… zapne ďalšiu lampičku?

  • Tiež zaujímavé, aspoň vidim(t)e, kto tá koho kope:

  • o
    upravené Wed 18 Jan 2023 #71->

    Tak

    Lavazza povedal/-a: Tiež zaujímavé, aspoň vidim(t)e, kto tá koho kope:

    Liberálna taktika ako v r. 2016 v USA (Trump vs. Clintonová). A bude aj rovnaký výsledok (1. Trump=Babiš), Tipos "vyhrá" stratu.

  • stačilo by keby si celá republika vsadila na babiša a do prognoz by každý hovoril pavla...ale volili by opačne...jedna firma by skrachovala ale koľko ľudí by si prilepšilo :)

  • Veľmi trefné videjko:

    https://t.me/to_je_nas_svet/5605

    Z debaty Babis/Pavel

  • A ešte jeden pohľad:

  • Netuší náhodou někdo z kolegů, zda se Pavel či Babiš někdy vyjádřili ohledně green dýlu, great resetu a téhle agendy? Případně jakou pozici zastávali?

  • R
    upravené Fri 20 Jan 2023 #76->

    @Kaktus povedal/-a:
    Netuší náhodou někdo z kolegů, zda se Pavel či Babiš někdy vyjádřili ohledně green dýlu, great resetu a téhle agendy? Případně jakou pozici zastávali?

    Ono není potřeba vyjádření. Babiš v první linii a za zvuku činelů zavedl povinné očkování. Potřebuješ ještě něco? Obě cesty Babišova i Pavlova vedou do pekla. Babišova oklikou, Pavlova, rovně.

  • Chápu, celkem zbytečný dotaz. Dobře si vzpomínám na to - ,, dělali jsme to co všichni''...

    Pak se nabízí otázka, kdo z těch dvou bude schopný při měnící se globální situaci méně škodit.

    Co Pavel bez NATO a Babiš bez EU? Orbánův Babiš, nebo Babišův Orbán?

  • R
    upravené Fri 20 Jan 2023 #78->

    Kaktus povedal/-a: Pak se nabízí otázka, kdo z těch dvou bude schopný při měnící se globální situaci méně škodit.

    Co Pavel bez NATO a Babiš bez EU? Orbánův Babiš, nebo Babišův Orbán?

    Řekl bych to tak. Pavla má pod palcem USA, Babiše Němci (EU). Tady mi přijde flexibilnější Pavel a prakticky nemá co ztratit. Nemá fabriky, má jen účty a na těch zelené papíry. Má čich na vítr a nedělá mu problém převléct kabát kdykoliv. Ten když uvidí, že jdou USA do pryč a zelené papíry jsou dobré jen jako tapeta, bude s Rusy zase kamarád. Proto je v zásadě jedno, kdo bude zvolen. Ten i ten bude jen plnit rozkazy. Babiš se slzy v očích.

  • @Rusofil povedal/-a:
    Řekl bych to tak. Pavla má pod palcem USA, Babiše Němci (EU).

    A kto má pod palcom nemcov (eu)? :) veď to sú komické dôvody. Babiš peniaze nepotrebuje. on ich má. takže je logicky oveľa menej uplatiteľný. Iste môžu ho vydierať cez firmy či rodinu ale to môžu preboha každého.
    S generálom idete do vojny? so slovenským židom s kladným vzťahom k obchodu to vojna byť nemusí. A ani si nemyslím že by to chcel. Nie je tak sprostý ako vojak. No a otázka...kto sa neprispôsobuje vzniknutej situácii? ked boli komanči tak bol komanč...lebo vedel že má na to a chcel čosi dosiahnuť...za kapitalistov sa z neho stal kapitalista...a úspešný. Závidíme mu úspech či čuch na vyťaženie z každej situácie? Ale koniec koncov, čo si ľudia zvolia to budú mať.

    My príčetní vieme čo budeme robiť keď nám dajú do rúk zbraň. A rusov naháňať určite nepôjdeme :). Chlapi by sa na to mali tešiť, lebo nie je mocnejšieho presvedčovacieho prostriedku ako zbraň v rukách zdravo nasratého chlapa. Mladých blbcov opijú rožkom a tí pôjdu pohnojiť ukrajinské černozeme s telefonom v ruke mysliac si že selfí z bojiska bude isto fajn.... Ale ktorý z tu prítomných by im po odvode niekam od rodiny ušiel keby už mal v ruke zbraň? No možno by si podaktorí odskočili do parlamentu na príjemný pokec v bufete s našimi zamestnancami...aaale to len tak nahlas uvažujem.

  • Súlad povedal/-a: Rusofil, vzbudzuješ dojem, že je jedno, koho zvolíte

    Asi ano. Jsem z toho všeho nějak mimo. Včera měl bouračku syn, nějaké ženská mu nedala při vjezdu na hlavní přednost a auto je na odpis. Syn vyvázl bez zranění.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Súlad povedal/-a: Rusofil, vzbudzuješ dojem, že je jedno, koho zvolíte

    Asi ano. Jsem z toho všeho nějak mimo. Včera měl bouračku syn, nějaké ženská mu nedala při vjezdu na hlavní přednost a auto je na odpis. Syn vyvázl bez zranění.

    To je mrzuté, hlavne že je syn v poriadku. Je veľa zvláštnych nehôd a vselivoho, zaockovani a vôbec ktovie aky vplyv to má.

  • my sme mali ministra zdravotnictva Lengvarskeho vojaka generala, podla jeho vlastnych slov armada ho naucila nerozmyslat a plnit rozkazy. to vyjadrenie mal v suvislosti s ockovanim v cechach si tam doplnte inu situaciu.

  • Súlad
    upravené Fri 20 Jan 2023 #84->

    Rusofil povedal/-a: Syn vyvázl bez zranění.

    Ešteže tak.

    rony povedal/-a: my sme mali ministra zdravotnictva Lengvarskeho vojaka generala, podla jeho vlastnych slov armada ho naucila nerozmyslat a plnit rozkazy.

    A plnil rozkazy súkromnej zahraničnej spoločnosti. Nech sa mu to všetko tisícnásobne vráti!

  • @Rusofil povedal/-a:

    Súlad povedal/-a: Rusofil, vzbudzuješ dojem, že je jedno, koho zvolíte

    Asi ano. Jsem z toho všeho nějak mimo. Včera měl bouračku syn, nějaké ženská mu nedala při vjezdu na hlavní přednost a auto je na odpis. Syn vyvázl bez zranění.

    Mne sa takato nehoda stala v septembri, prisiel som o 7 mesacne auto. Vela sa z toho zobrat neda, shit happens. Vaxxidents su realne veci. Mam moju nehodu aj na videu, uplna blbost ale auto za 600k koruniek odpisane. Pri jednani s poistovnou sme este aj covida dostali zo stresu.

  • @Rusofil

    Vidíš jaké ,,náhody'' se dějí. Mi se nedávno stalo, že si sestra se svým manželem pořídili nové auto, staré vypovědělo službu. No a na druhý den, do nich zezadu najeli popeláři. Taky bez zranění naštěstí... Na auto si půjčili peníze od rodičů...čert vem auto, hlavně, že se nikomu nic nestalo.

    Babiš je sice průmyslník, ale za výhodu pro sebe, podepíše cokoliv. Pavel...no ten než se rozkouká ve funkci, může už být po ukrajině. možná bude víc záležet, kdo bude premiér

  • Súlad
    upravené Fri 20 Jan 2023 #87->

    Kaktus povedal/-a: Pavel...no ten než se rozkouká ve funkci, může už být po ukrajině.

    On by sa nerozkukával. On by dostával pokyny od prvého dňa vo funkcii ako naša americká agentka. Tá síce veľa rozumu nepobrala, ale zato mala a má poradcov, ktorí jej posielaj prejav napísaný vo Worde (ak viete na čo narážam).

  • R
    upravené Fri 20 Jan 2023 #88->

    Kaktus povedal/-a: Babiš je sice průmyslník, ale za výhodu pro sebe, podepíše cokoliv. Pavel...no ten než se rozkouká ve funkci, může už být po ukrajině. možná bude víc záležet, kdo bude premiér

    Jak už jsem psal, rozdíl mezi těma dvěma je v rychlosti cesty do pekla. Cíl je stejný. Dnes jsem se ale díval na Ruské video, které mi trochu zvedlo náladu. Tak doufejme, že Mordor zhyne dřív, než stihne naše země zatáhnout do horké fáze konfliktu.
    Jo, ještě se tam mluvilo o tom, že jsme dospěli do fáze, kdy je Zelenský zbytečný a média nás připravují na jeho konec.

  • Súlad
    upravené Fri 20 Jan 2023 #89->

    Rusofil povedal/-a: Dnes jsem se ale díval na Ruské video, které mi trochu zvedlo náladu.

    Ktoré? O Davose?

  • R
    upravené Fri 20 Jan 2023 #90->

    Súlad povedal/-a: Ktoré? O Davose?

    Toto. Vypadá to, že vzniká Smerš, tak, jak to chtěl Pjakin.
    https://dzen.ru/video/watch/63c8e9222b29136bd5fea4a7

  • Opět výborný Drulák, nejen o jeho vyhození z univerzity. Volby prezidenta.