Mimozemska agenda

Myslim, ze nastal cas na tuto temu, kedze priprava infopola uz zacala ako ste si mohli vsimnut, zrazu sa vytahuju stare clanky, organizacie sa priznavaju k nevysvetlitelnym udalostiam a ak sa predtym UFO tematika v hlavnom prude zosmiesnovala, dnes sa pomaly, ale isto dostava do popredia.

nejake priklady:
https://emefka.sk/televizne-vysielanie-v-roku-1977-prerusil-samozvany-mimozemstan-pre-planetu-zem-mal-dolezity-odkaz/
https://dennikn.sk/2890716/nasa-bude-skumat-ufo-na-mimozemsky-povod-nie-su-dokazy-vravi-vesmirna-agentura/
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-06-15/china-says-it-may-have-detected-signals-from-alien-civilizations
https://www.nbcnews.com/politics/national-security/disclosure-or-deception-new-ufo-pentagon-office-divides-believers-n1287199

Ak vytiahnu "realnych" ufonov do roka, tak to bude riadna komedia totok.

Komentáre

 • Ogar Valach
  upravené 19 Jun 14:09 #2

  Operácia Modrý lúč (Blue Beam) je pripravený falošný útok mimozemšťanov na Zem, vydávaný za skutočný.

  Nápad sa zrodil po rozhlasovej hre Orsona Wellesa s názvom Vojna svetov [Wikipédia], ktorá sa vysielala v roku 1938 v Spojených štátoch amerických. Dátum invázie v hre bol rovnaký, ako dátum jej odvysielania. Nebolo povedané, že je to len hra, a veľmi veľa Američanov spanikárilo a začalo sa na inváziu pripravovať. Sila masmédií sa ukázala už vtedy.

  Dnes s technológiami počítačovej grafiky je možné vytvoriť akúkoľvek ilúziu. Koordináciu vlád a masmédií už majú nacvičenú a neobmedzený rozpočet majú tiež k dispozícii. Pravdepodobne majú aj pokročilé holografické technológie, ktorými dokážu premietať trojrozmerné obrazy na oblohu. Určite majú v zálohe aj falošných mimozemšťanov. Ale je tiež možné, že majú k dispozícií zopár skutočných.

  Rátal som s pretláčaním agendy klimatickej zmeny, ale keďže im veľmi tečie do topánok, nevylučujem ani spustenie operácie Modrý lúč.


  Panický útek mimozemšťanov (video) [Tartária]:
  "Dňa 18. mája 2020 zaznamenala kamera umiestnená na Medzinárodnej kozmickej stanici na obežnej dráhe nad Zemou veľmi zaujímavý úkaz, ktorý vyzerá ako záber z fantastického filmu. Viacero ruských médií prinieslo hneď na druhý deň o tom správy, z ktorých jednu vám teraz prinášame."

  Video som si v tom čase overil na priloženom odkaze a úkaz tam bol. Dnes je zdroj videa vymazaný.

  Vladimír Laubert priniesol aj informáciu, že zvyšky reptiliánov v podzemí pod New Yorkom boli zlikvidované pred niekoľkými mesiacmi. Chápem, že pre niekoho môžu byť takéto neoverené informácie silnou kávou, ale v tejto súvislosti mi nedá ich nespomenúť. Je možné, že im pár kusov zostalo a tie chcú prezentovať svetu.

  Diskusia, či mimozemšťania existujú, alebo či sú dokonca tu, je úplne iná téma, ktorú môžeme rozobrať v samostatnom vlákne.

 • Atom
  upravené 19 Jun 15:12 #3

  Spuštěné procesy mají setrvačnost. Provokačně imitační činnost ohledně zamaskovat řízení GP pomocí mimozemské civilizace probíhají již nějaký čas, ale většinovou populaci nezasáhly. V současnosti to spíše může zkoušet nějaký vykolejený nástroj USA (nadstátní) elity, které neví co by už zkoušeli, aby zachránili nevratné - USA četník je na smetišti dějin, tak jako tak.

  Taková to operace se dá spustit pouze při jednotném řízení, ne když mezi sebou civilizace bojují. Ebola nešla globálně spustit, když byl socialistický blok. A COVID, jakmile došlo k lámaní chleba a konflikt mezi civilizacemi se na Ukrajině rozhořel naplno, tak zmizel a další globální manévr velkého rozsahu (covid, mimozemšťané) nemůže být spuštěn dokud konflikt nebude vyřešen.

  Jak bude završena globalizace na planetě zemi o tom se rozhoduje na Ukrajině.

  My teď můžeme šít do nacismu. Nelze přijmout Ukrajinu do EU dokud bude oslavovat toho krvavého zmetka Štepána Banderu. A na tom můžeme pracovat, infopole má podporu protinacistické agendě od GP, takže se nemusíme tolik bát represí.

 • @Atom povedal/-a:
  A COVID, jakmile došlo k lámaní chleba a konflikt mezi civilizacemi se na Ukrajině rozhořel naplno, tak zmizel a další globální manévr velkého rozsahu (covid, mimozemšťané) nemůže být spuštěn dokud konflikt nebude vyřešen.

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie. Je to tá istá Ruská federácia, ktorá nespochybňuje americké pristátie na mesiaci. Konflikt na Ukrajine je zástupná vojna dvoch veľmocí. Západ už pochopil, že nevyhrá, preto mu bude vyhovovať, ak bude môcť vykľučkovať a zamerať pozornosť na iné veci. Epidémia zmizla, pretože splnila veľa stanovených cieľov, vyčerpala svoje možnosti a museli dať ľuďom konečne trochu vydýchnuť. Mediálny tlak len zmenil oblasť, ale nezmenil svoju intenzitu.

  Neuvažovanie o možnosti, že globálny prediktor/parazit/primitív môže mať mimozemský pôvod, je známkou obmedzenosti. Dogmatici o tejto možnosti neuvažujú, pretože v ich svätom písme hrubých knihách KSB sa o tejto možnosti nepíše, preto to z ich pohľadu nemôže byť pravda. Nájdu sa aj takí primitívi, rôzni Hoaxovia, ktorí tvrdia, že Zem je stará niekoľko tisíc rokov a že život je s určitosťou iba na Zemi. Niektorí ostatní, medzi ktorých sa radím, radšej nevylučujú žiadnu možnosť ale čakajú, či im dielik časom zapadne do mozaiky alebo nie. Taký prístup považujem za rozumný.

 • Atom
  upravené 19 Jun 14:54 #6

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie

  Podstata analýzy z hlediska KSB je neutrální. Z hlediska řízení jsem řešil pouze, kdy je manévr proveditelný a kdy ne. Důvody proč bylo před tím řízení jednotné jsou další věc, např. byli moc slabí a nemohli se prosadit a nebo mají jinou představu dalšího zotročení lidstva a neshodli se, ale tyto podrobnosti již nebyly předmětem mého příspěvku.

 • @Atom povedal/-a:

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie

  Podstata analýzy z hlediska KSB je neutrální. Z hlediska řízení jsem řešil pouze, kdy je manévr proveditelný a kdy ne. Důvody proč bylo před tím řízení jednotné jsou další věc, např. byli moc slabí a nemohli se prosadit a nebo mají jinou představu dalšího zotročení lidstva a neshodli se, ale tyto podrobnosti již nebyly předmětem mého příspěvku.

  Na Ukrajine niekto prehodil výhybku z epidémie. Neprišlo to samé od seba. Ak by začal falošný útok mimozemšťanov, nejaká Ukrajina by viac nikoho nezaujímala. Ruská federácia a Vladimír Putin ukázali, že sa zúčastňujú globálneho divadla. Možno nielen z donútenia. Keď nemusel Alexander Lukašenko, prečo musel Putin? No pretože nemusel. Aspoň nie tak iniciatívne. Ignorovať v téme venovanej mimozemskej agende možnosť mimozemského pôvodu globálneho prediktora/parazita/primitíva nie je neutrálne, ale obmedzujúce. V tomto ohľade je obmedzujúce samotné KSB.

 • @Kancelar

  Ak vytiahnu "realnych" ufonov do roka, tak to bude riadna komedia totok.

  Nekde jsem cetla, ze chystaji velke mnozstvi hologramu ....

 • Počtář
  upravené 20 Jun 06:13 #11

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Panický útek mimozemšťanov (video) [Tartária]:

  Sorijako, tohle video nemohu počítat mezi věrohodné.
  Tartaria.sk linkuje video, které je na TyTrubce zde

  Takže:
  i. v článku, který tartaria.sk cituje, se píše “... kamera zaznamenala masovú evakuáciu tisícov UFO ...” - ovšem já na videu nevidím tisíce, ani stovky, ale nejvýše pár desítek jakýchsi bílých/světelných kuliček
  ii. proč musí mimozemské lodě (anebo snad přímo mimozemšťané?) blikat? tím má být vyjádřena jejich panika nebo co?
  iii. nepodařilo se mi najít originální úložiště tohoto videa, ze kterého by plynulo, že jde fakt o oficiální záběry z ISS
  iv. kanál na TyTrubce, který video publikuje, je celkem standardní ufo-ezo-záhado-kanál, který se mimo jiné zabývá i tzv. “kruhy v obilí”
  https://www.youtube.com/c/MsEarthchronicles/videos
  sami tvůrci kanál charakterizují takto:
  “Оперативная сводка новостей о событиях на планете и за ее пределами.
  Аномалии, Атмосфера, Археология, Гипотезы, Землетрясения, Климат, Космос, Круги на полях, Наука, НЛО, Наводнения, Пожары, Прогноз, Предсказания и пророчества, Радиация, Солнце, Стихия, Сверхестественное, Технологии, Тайны истории, Факторы и аварии, Экология, Эксклюзив, Никто не должен знать правды. Истина - это то, чего нельзя избежать.”
  v. mají i vlastní web zde
  https://earth-chronicles.ru/
  vi. jejich web má i anglicko jazyčný klon
  http://earth-chronicles.com/
  (naopak to není, protože ten anglicko jazyčný web má chybu svědčící o překladu z Ruštiny viz zde
  https://earth-chronicles.com/category/histori )

 • Cital z vas niekto knihu od ceskeho spisovatela Roberta Homira :Blizke setkani s UFO" ? Ak mate zaujem tak je to dostupne na uloz to: https://ulozto.cz/hledej?q=robert homir

 • Ogar Valach
  upravené 24 Jun 20:17 #14

  Do témy Iné dejiny som pridal odkaz na film z roku 1970 Spomienky na budúcnosť inšpirovaný knihami Ericha von Dänikena, ktorý bol u nás za socializmu veľmi populárny. Zaoberá sa úvahami o vesmírnych návštevníkoch počas celých skutočných dejín ľudstva. S autorom filmu precestujete celý svet a pozriete sa na miesta, ktoré vyvolávajú nielen obdiv, ale aj množstvo otázok. Či prijmete predkladané odpovede, alebo si nájdete vlastné, bude záležať na vás.

 • Ogar Valach
  upravené 26 Jun 12:50 #16

  Pozor, pozorovania UFO boli pri jadrových zariadeniach hlásené mnohokrát a deje sa tak už desaťročia. Toto nevidím ako súčasť akcie Modrý lúč (Blue Beam), čiže falošného útoku mimozemšťanov, ale ako ochranu proti katastrofe zo strany niekoho, kto je technologicky pokročilejší.

 • Ľudstvo riskuje svoj koniec, nepriateľská mimozemská civilizácia môže zachytiť naše správy
  https://fontech.startitup.sk/v-mliecnej-drahe-sa-nachadzaju-4-nepriatelske-inteligentne-civilizacie-hrozi-nam-nieco/

  /článok premium, nie som člen/

 • Ogar Valach
  upravené 12 Jul 17:21 #20

  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

 • dum
  dum
  upravené 16 Jul 11:53 #22

  dum
  Fri 3 Jun 08:52
  "čo sa týka panteónov božstiev je priam očividné že majú príbuzné znaky a charakteristiky s padlými anjelmi, božími synmi, Anunnaki, Dänikenovými mimozemšťanmi
  či Atlanťanmi, GP resp.bytosťami nad GP a sú aktivátori Pádu, vyhnaní z raja, aktivátori hinduistických degradačných júg, odklonu od HNR a tvorcovia sumersko-akkadského človeka "z hliny"......A taktiež napr. aztécke či mayské panteóny podobne ako sumerský zahŕňa bohov ktorí sa venovali tvorbe človeka rôznymi metódami. Aké ešte dôkazy do duchovnej mozaiky sú potrebné?

 • Kdo, kdy a jak objevil knihovnu Atlantů.

 • @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

 • @dum povedal/-a:

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

  o tom uz bol serial V:

  https://www.imdb.com/title/tt0085106/?ref_=fn_al_tt_3
  https://www.imdb.com/title/tt0086822/?ref_=fn_al_tt_2
  https://www.imdb.com/title/tt1307824/?ref_=fn_al_tt_1

 • @Kancelar povedal/-a:

  @dum povedal/-a:

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

  o tom uz bol serial V:

  https://www.imdb.com/title/tt0085106/?ref_=fn_al_tt_3
  https://www.imdb.com/title/tt0086822/?ref_=fn_al_tt_2
  https://www.imdb.com/title/tt1307824/?ref_=fn_al_tt_1

  Nevidel som to, nevadí, Ogarova verzia je inteligentnejšia ako útok.

 • @Rusofil povedal/-a:
  Kdo, kdy a jak objevil knihovnu Atlantů.

  tu je spanielske video na temu tej jaskyne:

  prelozilo mi to dobre do anglictiny, tak skus rusky ci cesky preklad.

 • @Rusofil povedal/-a:
  "Třetí proroctví Fatimy, proč byla postavena Babylonská věž, urychlovač v Cermatu, Hvězdná brána,válka v Iráku, nedostatek energie v Evropě, zrušení letů, Sumerští bohové, obrana Země Ruskem, proč se zkracuje život lidí a mnoho dalšího. Vše zapadá do jediné obrovské mozaiky."

  Lenže je známe, že dejiny sú veľmi "upravené" a Sumeri tu boli oveľa neskôr ako Slovania. Západ Slovanov zaznáva a pohŕda nami, ale faktom je, že len na Slovensku je dokázaná prítomnosť slovanského osídlenia min. 10.000 rokov (8.000 p.n.l.). Takže info o babylonskej veži nemusí byť úplne presné. Na druhej strane urýchľovač Cern, Hviezdna brána, vojna v Iraku atď s tým sa dá len súhlasiť.

 • Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

 • Rusofil
  upravené 16 Jul 13:44 #31

  @Kancelar povedal/-a:
  Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

  Vždyť o něm byla řeč v předchozím videu, které jsem tady dával.

 • @Kancelar povedal/-a:
  Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

  to bude zrejme tým, že sa pichlo do čohosi, čo je obyčajným ľuďom zámerne tajené. Takže sa o tom asi ani viac dohľadať nedá, a ani nebude dať. Čo je škoda...ja som už po tom pátral aj na ruskom internete a temer nič sa nedá nájsť. Možno len samé dohady od rôznych samozvancov.

  Už len kvôli takýmto a iným "hračkám" by sa oplatilo byť tajným...aby mal človek prístup k takýmto preveľmi zaujímavým informáciám.

 • @Rusofil povedal/-a:
  Třetí proroctví Fatimy, proč byla postavena Babylonská věž, urychlovač v Cermatu, Hvězdná brána,válka v Iráku, nedostatek energie v Evropě, zrušení letů, Sumerští bohové, obrana Země Ruskem, proč se zkracuje život lidí a mnoho dalšího. Vše zapadá do jediné obrovské mozaiky.

  Tieto informácie sú podľa mňa tenký ľad. Môže to byť pravda, ale aj nemusí. Všetko je to typu "Verte mi, ja mám insajderské informácie, je to tak a tak..." Akú má človek šancu si overiť, čo bolo v treťom fatimskom posolstve, či bola v Babylone zakopaná nejaká hviezdna brána a či sa naozaj europske elity schovávajú do bunkrov keď spúšťajú hadronový urýchľovač. O planéte Nibiru sa hovorí už minimálne 15 rokov. Danilov z Alatry, ten si "Anunakov" vodí aj do relácie... Žmurkajú mu tam tretím viečkom na želanie...

 • včera:

  Nad Londýnom bolo za bieleho dňa vidieť tri UFO: Pripravujú sa zasiahnuť na Zemi, ktorá je v kríze?
  https://smechlapi.noviny.sk/chill/695108-nad-londynom-bolo-za-bieleho-dna-vidiet-tri-ufo-pripravuju-sa-zasiahnut-na-zemi-ktora-je-v-krize

 • @Lin povedal/-a:
  Ono se nyní vytahuje ledacos. Třeba ten bývalý zpravodajec z USA (Bolton), co přiznává účast na inscenování státních převratů. Pokud si vzpomínám, rozhovor s tímto pánem a se stejným přiznáním vysílali už někde 15 let zpět - a nevím, jestli u Jonese nebo Icka. Tehdy to byla "konspirační teorie" - a dneska je to mediální fakt.
  To samé může nastat i s mimozemšťany. Myslet si, že jsme ve vesmíru sami, je dost divné. Jenže - jak píše Jardob - je třeba opatrnosti, protože dneska nejde dost dobře určit fakt a fikci (tím myslím při dnešních technologických možnostech). Vypadá to, že si takto holograficky už vyzkoušeli promluvu papeže z okna paláce - tak je možné, že zkusí u nějaké ty "bytosti odjinud".
  Dívala jsem se na video od Rusofila (to o cernu a fatimském proroctví) a nemůžu říct víc, než že "zajímavé". Vůbec mi ale není jasná úloha cernu. To jim má "příchod" nějak usnadňovat? nechápu to. A nechápu ani, proč by "oni" létali na planetě sem. Na planetě - to je to, co nechápu. Nechce se mi věřit, že nějaká planeta má takto oběžnou dráhu. Vždyť to by přece dost destruktivně ovlivňovalo celou sluneční soustavu a možná i planetu samu. Nemůžu to hodnotit, protože tomu nerozumím.
  Pro odlehčení sem dám jednu z parodií komika Jankoviče o reklamě na hliníkovou fólii:

  @Lin mas odpoved od @popolvar tu Piaty jazdec II

 • Lin
  Lin
  upravené 22 Jul 11:17 #40

  @Kancelar
  Děkuju za upozornění - jsi moc hodný. Nezjistila bych to, protože poslední dobou se musím víc věnovat realitě, tak na net nemám moc času. Tak na Oracluv blog chodím málo.
  Popolvárovi se povedly obě úvahy o Pátém jezdci. A jelikož nejsem u Oracleho registrovaná, napíšu odpověď sem:
  Pátý jezdec je Poznání a jeho průvodním jevem je strach a úžas.
  A podle mého i tento jezdec už tryskem cválá.
  Kolik lidí je nyní ochromených strachem a hrůzou z toho, co zjistili, co se jim ukázalo ve své nahotě, podstatě. Nemohou uvěřit, že právě toto je podstata, pravda. Že se po celý svůj život nechali tahat za nos a slepě věřili cizím "obrázkům" - o sobě, o světě, o životě.
  Pátý jezdec otvírá lidem oči - a pak je už jen na nich, zda je nechají otevřené - nebo je ze strachu zase zavřou a strčí hlavu do písku.
  Na závěr se mi moc hodí "dávná" písnička od Oty Petřiny - dle mého geniálního textaře a hudebníka, což dokázal právě v albu Pečeť. Písnička Obálka vypráví o našich "sedmi pečetích" a našem strachu je během života lámat.

 • @popolvar oznacujem ta, aby si nasiel odpoved.

 • Nad Londýnom bolo za bieleho dňa vidieť tri UFO: Pripravujú sa zasiahnuť na Zemi, ktorá je v kríze?
  https://smechlapi.noviny.sk/chill/695108-nad-londynom-bolo-za-bieleho-dna-vidiet-tri-ufo-pripravuju-sa-zasiahnut-na-zemi-ktora-je-v-krize

  nedávno som videl časozberné video z nejakého ruského mesta, kde bolo vidieť aj oblohu. bol tam oblak ktorý vyzeral ako maskovanie mimozemskej lode. najlepšie bolo, že za celý čas sa jeho objem temer nemení, jeho pozícia rovnako, hoci všetka ostatná oblačnosť úplne normálne plynie vzduchom a rozpadáva sa alebo tečie okolo tohto "oblaku" ako rieka okolo kamena...naozaj to bolo podivné a vôbec to nemuselo tak byť, ale pôsobilo to tam ako päsť na oko. už to video asi nenájdem...ale bolo to určite povšimnutiahodné

 • Tento odkaz nevím kam dát, ale protože jsou ve videu i některé dost zajímavé informace dávám tedy pod mimozemskou agendu. Je na Vás jak ty informace budete vnímat. Asi se realita bude brzo měnit.
  Hodně je směrováno na srpen 2022
  DRAZÍ, Z DŮVODU DŮLEŽITOSTI SDĚLENÍ JSEM SE ROZHODLA TOTO VIDEO POSKYTNOUT VŠEM
  https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/aktuality-26.7.2022-jeste-jednou.html

  Pro porovnání dávám ještě odkaz na paní Součkovou
  Eva Součková: Dnes vládnou peníze, ale systém se změní. Už brzy...

 • Ogar Valach
  upravené 29 Jul 17:00 #44

  @Zoja povedal/-a:
  Tento odkaz nevím kam dát, ale protože jsou ve videu i některé dost zajímavé informace dávám tedy pod mimozemskou agendu. Je na Vás jak ty informace budete vnímat. Asi se realita bude brzo měnit.
  Hodně je směrováno na srpen 2022
  DRAZÍ, Z DŮVODU DŮLEŽITOSTI SDĚLENÍ JSEM SE ROZHODLA TOTO VIDEO POSKYTNOUT VŠEM
  https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/aktuality-26.7.2022-jeste-jednou.html

  Pro porovnání dávám ještě odkaz na paní Součkovou
  Eva Součková: Dnes vládnou peníze, ale systém se změní. Už brzy...

  Prvá pani z Indigového spravodaja veľmi dobre. Má to hlavu a pätu a dá sa z toho si veľa zobrať. Korešponduje to aj s inými zdrojmi informácií a navzájom sa potvrdzujú. Ak to človek berie s nadhľadom, zapadá to aj do toho, čo riešime na tomto fóre. Potvrdila aj neprítomnosť globálneho prediktora/parazita/primitíva, o ktorom som uvažoval v komentári v téme Slovanstvo a védizmus. Jej informácie v mnohom korelujú aj s informáciami od Qanon a od Vladimíra Lauberta, ktorý čerpá z rôznych zdrojov.

  Výhrady mám k ňou zmieneným slovanským bohom. My sme žiadnych bohov nemali. Mali sme slávnych predkov. Entity slovanskí bohovia existujú, ale nie sú naši. Vraj bohyňa Mokoš. Naša nie je bohyňa a je to Makoš. To jedno písmenko smeruje energiu od našej Makoše k židovskému egregoru. Takže nie Mokoš, ale Makoš, a určite nie bohyňa.

  Druhú pani Evu Součkovou som vypol asi v tretine, kedy rozprávala o globálnom otepľovaní a že voda z ľadovcov zaplaví Ameriku, obhajovala emigrantov z čias socializmu, že vraj chceli republiku pozdvihnúť, ale nešlo to a preto odišli, a že teraz sa im to tu podarí a prídu nás zachrániť a pozdvihnú nás a že Američania sú napred pred nami, vraj sa na to pripravujeme staraním sa o Ukrajincov... Skrátka drísty. Ukrajincov má domov povolať Vladimír Putin a Česko a Slovensko sa spojí. Príde mi to ako rozprávky a nevenoval by som tomu veľkú pozornosť.