Mimozemska agenda

Myslim, ze nastal cas na tuto temu, kedze priprava infopola uz zacala ako ste si mohli vsimnut, zrazu sa vytahuju stare clanky, organizacie sa priznavaju k nevysvetlitelnym udalostiam a ak sa predtym UFO tematika v hlavnom prude zosmiesnovala, dnes sa pomaly, ale isto dostava do popredia.

nejake priklady:
https://emefka.sk/televizne-vysielanie-v-roku-1977-prerusil-samozvany-mimozemstan-pre-planetu-zem-mal-dolezity-odkaz/
https://dennikn.sk/2890716/nasa-bude-skumat-ufo-na-mimozemsky-povod-nie-su-dokazy-vravi-vesmirna-agentura/
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-06-15/china-says-it-may-have-detected-signals-from-alien-civilizations
https://www.nbcnews.com/politics/national-security/disclosure-or-deception-new-ufo-pentagon-office-divides-believers-n1287199

Ak vytiahnu "realnych" ufonov do roka, tak to bude riadna komedia totok.

«1

Komentáre

 • Ogar Valach
  upravené Sun 19 Jun 2022 #2->

  Operácia Modrý lúč (Blue Beam) je pripravený falošný útok mimozemšťanov na Zem, vydávaný za skutočný.

  Nápad sa zrodil po rozhlasovej hre Orsona Wellesa s názvom Vojna svetov [Wikipédia], ktorá sa vysielala v roku 1938 v Spojených štátoch amerických. Dátum invázie v hre bol rovnaký, ako dátum jej odvysielania. Nebolo povedané, že je to len hra, a veľmi veľa Američanov spanikárilo a začalo sa na inváziu pripravovať. Sila masmédií sa ukázala už vtedy.

  Dnes s technológiami počítačovej grafiky je možné vytvoriť akúkoľvek ilúziu. Koordináciu vlád a masmédií už majú nacvičenú a neobmedzený rozpočet majú tiež k dispozícii. Pravdepodobne majú aj pokročilé holografické technológie, ktorými dokážu premietať trojrozmerné obrazy na oblohu. Určite majú v zálohe aj falošných mimozemšťanov. Ale je tiež možné, že majú k dispozícií zopár skutočných.

  Rátal som s pretláčaním agendy klimatickej zmeny, ale keďže im veľmi tečie do topánok, nevylučujem ani spustenie operácie Modrý lúč.


  Panický útek mimozemšťanov (video) [Tartária]:
  "Dňa 18. mája 2020 zaznamenala kamera umiestnená na Medzinárodnej kozmickej stanici na obežnej dráhe nad Zemou veľmi zaujímavý úkaz, ktorý vyzerá ako záber z fantastického filmu. Viacero ruských médií prinieslo hneď na druhý deň o tom správy, z ktorých jednu vám teraz prinášame."

  Video som si v tom čase overil na priloženom odkaze a úkaz tam bol. Dnes je zdroj videa vymazaný.

  Vladimír Laubert priniesol aj informáciu, že zvyšky reptiliánov v podzemí pod New Yorkom boli zlikvidované pred niekoľkými mesiacmi. Chápem, že pre niekoho môžu byť takéto neoverené informácie silnou kávou, ale v tejto súvislosti mi nedá ich nespomenúť. Je možné, že im pár kusov zostalo a tie chcú prezentovať svetu.

  Diskusia, či mimozemšťania existujú, alebo či sú dokonca tu, je úplne iná téma, ktorú môžeme rozobrať v samostatnom vlákne.

 • Atom
  upravené Sun 19 Jun 2022 #3->

  Spuštěné procesy mají setrvačnost. Provokačně imitační činnost ohledně zamaskovat řízení GP pomocí mimozemské civilizace probíhají již nějaký čas, ale většinovou populaci nezasáhly. V současnosti to spíše může zkoušet nějaký vykolejený nástroj USA (nadstátní) elity, které neví co by už zkoušeli, aby zachránili nevratné - USA četník je na smetišti dějin, tak jako tak.

  Taková to operace se dá spustit pouze při jednotném řízení, ne když mezi sebou civilizace bojují. Ebola nešla globálně spustit, když byl socialistický blok. A COVID, jakmile došlo k lámaní chleba a konflikt mezi civilizacemi se na Ukrajině rozhořel naplno, tak zmizel a další globální manévr velkého rozsahu (covid, mimozemšťané) nemůže být spuštěn dokud konflikt nebude vyřešen.

  Jak bude završena globalizace na planetě zemi o tom se rozhoduje na Ukrajině.

  My teď můžeme šít do nacismu. Nelze přijmout Ukrajinu do EU dokud bude oslavovat toho krvavého zmetka Štepána Banderu. A na tom můžeme pracovat, infopole má podporu protinacistické agendě od GP, takže se nemusíme tolik bát represí.

 • @Atom povedal/-a:
  A COVID, jakmile došlo k lámaní chleba a konflikt mezi civilizacemi se na Ukrajině rozhořel naplno, tak zmizel a další globální manévr velkého rozsahu (covid, mimozemšťané) nemůže být spuštěn dokud konflikt nebude vyřešen.

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie. Je to tá istá Ruská federácia, ktorá nespochybňuje americké pristátie na mesiaci. Konflikt na Ukrajine je zástupná vojna dvoch veľmocí. Západ už pochopil, že nevyhrá, preto mu bude vyhovovať, ak bude môcť vykľučkovať a zamerať pozornosť na iné veci. Epidémia zmizla, pretože splnila veľa stanovených cieľov, vyčerpala svoje možnosti a museli dať ľuďom konečne trochu vydýchnuť. Mediálny tlak len zmenil oblasť, ale nezmenil svoju intenzitu.

  Neuvažovanie o možnosti, že globálny prediktor/parazit/primitív môže mať mimozemský pôvod, je známkou obmedzenosti. Dogmatici o tejto možnosti neuvažujú, pretože v ich svätom písme hrubých knihách KSB sa o tejto možnosti nepíše, preto to z ich pohľadu nemôže byť pravda. Nájdu sa aj takí primitívi, rôzni Hoaxovia, ktorí tvrdia, že Zem je stará niekoľko tisíc rokov a že život je s určitosťou iba na Zemi. Niektorí ostatní, medzi ktorých sa radím, radšej nevylučujú žiadnu možnosť ale čakajú, či im dielik časom zapadne do mozaiky alebo nie. Taký prístup považujem za rozumný.

 • Atom
  upravené Sun 19 Jun 2022 #6->

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie

  Podstata analýzy z hlediska KSB je neutrální. Z hlediska řízení jsem řešil pouze, kdy je manévr proveditelný a kdy ne. Důvody proč bylo před tím řízení jednotné jsou další věc, např. byli moc slabí a nemohli se prosadit a nebo mají jinou představu dalšího zotročení lidstva a neshodli se, ale tyto podrobnosti již nebyly předmětem mého příspěvku.

 • @Atom povedal/-a:

  Ruská federácia na čele s Vladimírom Putinom naplno hrala epidemické divadlo a pretláčala škodlivé očkovanie

  Podstata analýzy z hlediska KSB je neutrální. Z hlediska řízení jsem řešil pouze, kdy je manévr proveditelný a kdy ne. Důvody proč bylo před tím řízení jednotné jsou další věc, např. byli moc slabí a nemohli se prosadit a nebo mají jinou představu dalšího zotročení lidstva a neshodli se, ale tyto podrobnosti již nebyly předmětem mého příspěvku.

  Na Ukrajine niekto prehodil výhybku z epidémie. Neprišlo to samé od seba. Ak by začal falošný útok mimozemšťanov, nejaká Ukrajina by viac nikoho nezaujímala. Ruská federácia a Vladimír Putin ukázali, že sa zúčastňujú globálneho divadla. Možno nielen z donútenia. Keď nemusel Alexander Lukašenko, prečo musel Putin? No pretože nemusel. Aspoň nie tak iniciatívne. Ignorovať v téme venovanej mimozemskej agende možnosť mimozemského pôvodu globálneho prediktora/parazita/primitíva nie je neutrálne, ale obmedzujúce. V tomto ohľade je obmedzujúce samotné KSB.

 • @Kancelar

  Ak vytiahnu "realnych" ufonov do roka, tak to bude riadna komedia totok.

  Nekde jsem cetla, ze chystaji velke mnozstvi hologramu ....

 • P
  upravené Mon 20 Jun 2022 #11->

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Panický útek mimozemšťanov (video) [Tartária]:

  Sorijako, tohle video nemohu počítat mezi věrohodné.
  Tartaria.sk linkuje video, které je na TyTrubce zde

  Takže:
  i. v článku, který tartaria.sk cituje, se píše “... kamera zaznamenala masovú evakuáciu tisícov UFO ...” - ovšem já na videu nevidím tisíce, ani stovky, ale nejvýše pár desítek jakýchsi bílých/světelných kuliček
  ii. proč musí mimozemské lodě (anebo snad přímo mimozemšťané?) blikat? tím má být vyjádřena jejich panika nebo co?
  iii. nepodařilo se mi najít originální úložiště tohoto videa, ze kterého by plynulo, že jde fakt o oficiální záběry z ISS
  iv. kanál na TyTrubce, který video publikuje, je celkem standardní ufo-ezo-záhado-kanál, který se mimo jiné zabývá i tzv. “kruhy v obilí”
  https://www.youtube.com/c/MsEarthchronicles/videos
  sami tvůrci kanál charakterizují takto:
  “Оперативная сводка новостей о событиях на планете и за ее пределами.
  Аномалии, Атмосфера, Археология, Гипотезы, Землетрясения, Климат, Космос, Круги на полях, Наука, НЛО, Наводнения, Пожары, Прогноз, Предсказания и пророчества, Радиация, Солнце, Стихия, Сверхестественное, Технологии, Тайны истории, Факторы и аварии, Экология, Эксклюзив, Никто не должен знать правды. Истина - это то, чего нельзя избежать.”
  v. mají i vlastní web zde
  https://earth-chronicles.ru/
  vi. jejich web má i anglicko jazyčný klon
  http://earth-chronicles.com/
  (naopak to není, protože ten anglicko jazyčný web má chybu svědčící o překladu z Ruštiny viz zde
  https://earth-chronicles.com/category/histori )

 • Cital z vas niekto knihu od ceskeho spisovatela Roberta Homira :Blizke setkani s UFO" ? Ak mate zaujem tak je to dostupne na uloz to: https://ulozto.cz/hledej?q=robert homir

 • Ogar Valach
  upravené Fri 24 Jun 2022 #14->

  Do témy Iné dejiny som pridal odkaz na film z roku 1970 Spomienky na budúcnosť inšpirovaný knihami Ericha von Dänikena, ktorý bol u nás za socializmu veľmi populárny. Zaoberá sa úvahami o vesmírnych návštevníkoch počas celých skutočných dejín ľudstva. S autorom filmu precestujete celý svet a pozriete sa na miesta, ktoré vyvolávajú nielen obdiv, ale aj množstvo otázok. Či prijmete predkladané odpovede, alebo si nájdete vlastné, bude záležať na vás.

 • Ogar Valach
  upravené Sun 26 Jun 2022 #16->

  Pozor, pozorovania UFO boli pri jadrových zariadeniach hlásené mnohokrát a deje sa tak už desaťročia. Toto nevidím ako súčasť akcie Modrý lúč (Blue Beam), čiže falošného útoku mimozemšťanov, ale ako ochranu proti katastrofe zo strany niekoho, kto je technologicky pokročilejší.

 • Ľudstvo riskuje svoj koniec, nepriateľská mimozemská civilizácia môže zachytiť naše správy
  https://fontech.startitup.sk/v-mliecnej-drahe-sa-nachadzaju-4-nepriatelske-inteligentne-civilizacie-hrozi-nam-nieco/

  /článok premium, nie som člen/

 • Ogar Valach
  upravené Tue 12 Jul 2022 #20->

  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

 • d
  dum
  upravené Sat 16 Jul 2022 #22->

  dum
  Fri 3 Jun 08:52
  "čo sa týka panteónov božstiev je priam očividné že majú príbuzné znaky a charakteristiky s padlými anjelmi, božími synmi, Anunnaki, Dänikenovými mimozemšťanmi
  či Atlanťanmi, GP resp.bytosťami nad GP a sú aktivátori Pádu, vyhnaní z raja, aktivátori hinduistických degradačných júg, odklonu od HNR a tvorcovia sumersko-akkadského človeka "z hliny"......A taktiež napr. aztécke či mayské panteóny podobne ako sumerský zahŕňa bohov ktorí sa venovali tvorbe človeka rôznymi metódami. Aké ešte dôkazy do duchovnej mozaiky sú potrebné?

 • Kdo, kdy a jak objevil knihovnu Atlantů.

 • @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

 • @dum povedal/-a:

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

  o tom uz bol serial V:

  https://www.imdb.com/title/tt0085106/?ref_=fn_al_tt_3
  https://www.imdb.com/title/tt0086822/?ref_=fn_al_tt_2
  https://www.imdb.com/title/tt1307824/?ref_=fn_al_tt_1

 • @Kancelar povedal/-a:

  @dum povedal/-a:

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Čo ak nás chcú prekvapiť tým, že namiesto falošného útoku mimozemšťanov by zorganizovali falošnú záchranu mimozemšťanmi. Teda že namiesto akože zlých by prišli na oko dobrí. Aby nás mohli "zachrániť", musia najskôr vytvoriť dostatočne veľký problém. Načo inak by nás mali zachraňovať mimozemšťania, keď by sme sa dokázali zachrániť sami. Asi by sme nemali hneď veriť čomukoľvek a všetko si najskôr poriadne preveriť (rozum, intuícia...).

  Napriek tomu že máš dosť konfrontačnú prirodzenosť, miestami až útočnú povahu a neprimeraným tlakom sa niekedy snažíš presadiť to svoje, ani o piaď nechceš ustúpiť, si presvedčený o svojej pravde- to si ty.Taká je tvoja voľba, rola a úloha. Napriek všetkému máš občas fakt trefný intuitívny
  "vhoz", a postreh.

  o tom uz bol serial V:

  https://www.imdb.com/title/tt0085106/?ref_=fn_al_tt_3
  https://www.imdb.com/title/tt0086822/?ref_=fn_al_tt_2
  https://www.imdb.com/title/tt1307824/?ref_=fn_al_tt_1

  Nevidel som to, nevadí, Ogarova verzia je inteligentnejšia ako útok.

 • @Rusofil povedal/-a:
  Kdo, kdy a jak objevil knihovnu Atlantů.

  tu je spanielske video na temu tej jaskyne:

  prelozilo mi to dobre do anglictiny, tak skus rusky ci cesky preklad.

 • @Rusofil povedal/-a:
  "Třetí proroctví Fatimy, proč byla postavena Babylonská věž, urychlovač v Cermatu, Hvězdná brána,válka v Iráku, nedostatek energie v Evropě, zrušení letů, Sumerští bohové, obrana Země Ruskem, proč se zkracuje život lidí a mnoho dalšího. Vše zapadá do jediné obrovské mozaiky."

  Lenže je známe, že dejiny sú veľmi "upravené" a Sumeri tu boli oveľa neskôr ako Slovania. Západ Slovanov zaznáva a pohŕda nami, ale faktom je, že len na Slovensku je dokázaná prítomnosť slovanského osídlenia min. 10.000 rokov (8.000 p.n.l.). Takže info o babylonskej veži nemusí byť úplne presné. Na druhej strane urýchľovač Cern, Hviezdna brána, vojna v Iraku atď s tým sa dá len súhlasiť.

 • Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

 • R
  upravené Sat 16 Jul 2022 #31->

  @Kancelar povedal/-a:
  Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

  Vždyť o něm byla řeč v předchozím videu, které jsem tady dával.