Georgia monument zrovnany so zemou

Monument bol niekym podminovany a vyhodeny do vzduchu. Nasledne je burany lebo ma narusenu statiku. https://www.facebook.com/martinka.bielcikova/videos/5658937070803404

«1

Komentáre

 • Taaak .... devet/jedenact.

 • Ten monument dala postaviť nejaká skupina okolo Robert C. Christian R.C Christian. Mal slúžiť ako hodiny, kompas, kalendár. Postavený v roku 1979 na obraz anglického stonehenge. Vyzerá to skôr ako nejaké rituálne miesto.
  Anglicko aj so svojím stonehenge práve skončilo svoju púť. Amerika zrejme tiež. Tiež meno autora sa dosť podobá na RKC, možno niekto chcel povedať aj že RKC končí. RKC už umiera pár desaťročí.

 • Existujú špekulácie, že stavbu financoval člen KuKluxKlanu.
  Bol tam nápis novodobých desatoro, prvé pravidlo bolo udržovať ľudskú populáciu na úrovni 500 miliónov. Zničená bola tabuľa, ktorá obsahovala texty v hindu. Aj v minulosti niektorí senátori volali po jeho zničení, dokonca si na tom robili volebnú kampaň.

 • Georgijske kamene úplne zničené po výbuchu.

  zdroj: https://vigilantcitizen.com/latestnews/the-georgia-guidestones-completely-demolished-following-explosion/

  Georgijske kamene už neexistujú. Mohutná stavba bola úplne zbúraná po mohutnom výbuchu. Tu je pohľad na dedičstvo tejto kontroverznej pamiatky.

  Georgijske kamene, prezývané "americký Stonehenge", tvorili záhadný orientačný bod v meste Elberton v štáte Ga. Kamene, vyrobené zo štyroch masívnych žulových dosiek, obsahovali desať "prikázaní" pre nový "vek rozumu". Môj článok z roku 2010 Sinister Sites: Georgia Guidestones veľmi podrobne vysvetlil význam týchto prikázaní a okultné stopy, ktoré po sebe zanechali ich anonymní autori.

  Desať príručiek bolo vyrytých v ôsmich rôznych jazykoch a odkazovali na viaceré témy blízke svetovej elite, ako napríklad svetový súd, svetový jazyk a usmerňovanie ľudskej reprodukcie. Práve prvý sprievodca však spôsobil, že Georgijské kamene boli také kontroverzné:

  Udržať ľudstvo pod hranicou 500 000 000 vo večnej rovnováhe s prírodou.

  Na dosiahnutie počtu obyvateľov pod 500 miliónov je potrebné znížiť počet ľudí približne o 93 %. Z tohto dôvodu sa verilo, že kamene sú konkrétnym dôkazom fixácie elity na masívnu depopuláciu.

  V priebehu rokov tento medzník priťahoval veľa pozornosti od tých, ktorí ho uctievali, aj od tých, ktorí ho nenávideli. Monument bol totiž miestom podivných rituálov a stretnutí pohanských a okultných skupín - často v termínoch s astronomickým významom. Bol aj terčom vandalských činov, keď boli na stavbu viackrát nasprejované satanistické symboly a odkazy proti NWO (Novému svetovému poriadku).

  Vzhľadom na uvedené skutočnosti sú teraz kamene históriou.

  K zemi
  6. júla okolo 4. hodiny ráno "neznáme osoby" odpálili výbušné zariadenie. Tu je záznam z priemyselnej kamery, ktorý detonáciu zachytáva:

  Výbuch zmenil jednu z dosiek na trosky a vážne poškodil hlavnú dosku. Po detonácii bolo natočené auto, ktoré z miesta činu odišlo. Úrad pre vyšetrovanie v Georgii vo vyhlásení uviedol, že výbuch vyšetruje spolu s úradom šerifa okresu Elbert.

  O niekoľko hodín neskôr bola stavba z "bezpečnostných dôvodov" úplne zdemolovaná. Tu je video, na ktorom sú Guidestones rozobraté na kusy.

  Dedičstvo

  Keď som pred viac ako 12 rokmi prvýkrát písal o Guidestones, nikdy som si nemyslel, že niekedy budem svedkom úplnej demolácie tejto masívnej stavby. Zatiaľ čo skutočný Stonehenge stojí aj po 5 000 rokoch, americký Stonehenge vydržal sotva 40 rokov.

  Niekto by mohol povedať, že úplná demolácia Kameňov len prispeje k jeho záhadnosti, pretože identita muža, ktorý ju nariadil, bude navždy zabudnutá.

  V roku 2013 Wyatt Martin, muž, ktorý pomáhal sprostredkovať dohodu o pamiatke, povedal:

  "Tomuto mužovi som zložil prísahu a tú nemôžem porušiť. Nikto sa to nikdy nedozvie."

  Vzhľadom na to, ako som uviedol v pôvodnom článku o Kameňoch, nikdy nešlo o "záhadu" autorov. Vždy boli skryté voľne na očiach.

  Pseudonym tohto záhadného muža bol R. C. Christian. Ide o pomerne otvorený odkaz na Christiana Rosenkreuza, legendárneho zakladateľa rádu rosikruciánov, známeho aj ako Rád ružového kríža (R.C.) - tajnej spoločnosti, ktorá po stáročia výrazne ovplyvňovala svetové dianie.

  Všetko na tomto pamätníku priamo poukazovalo na okultnú elitu a tajné spoločnosti, ktoré poháňajú jej filozofiu. Hoci pamätník už neexistuje, ideály, ktoré za ním stoja, nikam nezmizli. Existujú už celé stáročia. V 21. storočí sa však veci zmenili. Kým kedysi boli masy ľudí o týchto veciach úplne ľahostajné, informačný vek spôsobil masové prebudenie. Teraz sa plány okultnej elity stretávajú s čoraz väčším odporom a nátlakom.

  Preto sa tým, ktorí stoja za Kameňmi, možno skutočne uľaví, keď tento monument zmizne. Vo veku zavádzajúcej a mätúcej propagandy boli Kamene príliš jasné, príliš stručné a príliš zatracujúce. Skutočné zámery elity boli doslova vyryté do kameňa, aby ich všetci mohli vidieť.

  To už nechcú. Dnes chcú svoje skutočné zámery skryť za niekoľko vrstiev blábolov, svinstva a nezmyslov, aby masy zatlačili späť do tmy, kam patria. Kým pomník zanikne, zdroje ako The Vigilant Citizen budú naďalej dokumentovať jeho hlavné posolstvo. Prostredníctvom týchto desiatich sprievodcov možno pochopiť skutočnú agendu, ktorá sa skrýva za väčšinou svetových udalostí.

  Nakoniec, v podivne ironickom zvrate, samotné Guidestony splnili svoje desiate a posledné prikázanie:

  Nebuď rakovinou na zemi - Nechaj priestor prírode - Nechaj priestor prírode.

 • k
  upravené Fri 8 Jul 2022 #9->

  V tejto súvislosti som si spomenul na marvelovky. Menovite na Thanosa, ktorý lusknutím prsta (v rukavici z kameňov večnosti) doslova vymazal polovicu populácie v celom vesmíre. Urobil to preto, aby sa zapáčil Smrti. V inej časti majú dokonca dieťa menom Rot. Rot znamená v angličtine hniloba, v nemčine červená.

  Všetko nám bolo ukázané vopred a dokonca na niekoľko spôsobov. Takto sa získava súhlas s dokonaním ohláseného.

 • @kulich povedal/-a:
  V tejto súvislosti som si spomenul na marvelovky. Menovite na Thanosa, ktorý lusknutím prsta (v rukavici z kameňov večnosti) doslova vymazal polovicu populácie v celom vesmíre. Urobil to preto, aby sa zapáčil Smrti. V inej časti majú dokonca dieťa menom Rot. Rot znamená v angličtine hniloba, v nemčine červená.

  Všetko nám bolo ukázané vopred a dokonca na niekoľko spôsobov. Takto sa získava súhlas s dokonaním ohláseného.

  V Ruštině "rot" znamená ústa.

 • V tejto súvislosti som si spomenul na marvelovky. Menovite na Thanosa, ktorý lusknutím prsta (v rukavici z kameňov večnosti) doslova vymazal polovicu populácie v celom vesmíre.

  toto je cielené programovanie na negatívum. Prečo nemohol lusknuť prstom a stvoriť blahobyt? dokonalý systém dobra? veď mal neobmedzenú moc. použil ju iba na ničenie. anilen nikoho z hrdinov marvelov nenapadlo mu tú informáciu poskytnúť. každý sa tam zaoberal iba dôsledkami jeho činov. rozprávky...programovanie...

 • K onomu "kamennému desateru" by mě dost zajímalo, proč byla zvolená právě Georgie. Kdysi země s bohatým indiánským osídlením, které Španělé rozprášili - nebo úplně vymlátili. S hlavním městem Atlanta.

  Jeho anglicky znejúci ekvivalent je aj v europe. My ho voláme Gruzínsko. Zaujímavé je si všimnúť aj kde sa nachádza a tiež jeho erb...

 • Na YT jsem ašel zajímavý komentář k tomuto jevu. Kdo neumí Rusky, dejte si to do překladače:

  THE LAST OF US
  20 часов назад
  Автор это зделала сама элита,это ритуал,за день до этого включили адронный колайдер,это символизирует начало нового мирового порядка,в мульте домашний козел 2 в конце когда антихрист выходит на сцену вокруг него рушатся мировые монументы,далее будут уничтожены мост золотые врата,элфевая башня,статуя свободы,биг бен и многие другие по миру

 • Y
  upravené Fri 8 Jul 2022 #16->

  @Lin

  K onomu "kamennému desateru" by mě dost zajímalo, proč byla zvolená právě Georgie. Kdysi země s bohatým indiánským osídlením, které Španělé rozprášili - nebo úplně vymlátili. S hlavním městem Atlanta.

  Trochu jsem tady neco vycetla o Atlante, Atlanta je az ctvrte jmeno mesta:
  -Stojici broskvon (indianske jmeno)
  -Terminus (v prekladu Konecna)
  -Marthasville
  -Atlanta

  Původně byla oblast, kde se nachází dnešní město, osídlena indiány kmene Cherokee a Muskogee, kteří toto místo nazývali Pakanahuihli (Stojící broskvon [broskvovy strom]). V roce 1823 zde začalo první osídlování bělochy. V roce 1836 bylo město označeno společností Western and Atlantic Railroad jako konečná stanice železniční tratě z Rossville / Chattanoogy (Tennessee) do Georgie, a proto bylo v roce 1837 původně pojmenováno Terminus **, neco jako **"Konecna" .
  Tak mozna prave ta Konecna ....

  V roce 1843 bylo město pokřtěno na Marthasville podle Marthy Lumpkinové, dcery tehdejšího guvernéra státu Georgia Wilsona Lumpkina, a poté dostalo svůj současný název Atlanta. Původ posledně jmenovaného názvu není nade vší pochybnost jasný. Guvernérova dcera se mohla jmenovat Atlanta svým druhým jménem, nebo se mohlo jednat o ženský tvar Atlantic. zde

 • Ogar Valach
  upravené Sat 9 Jul 2022 #21->

  Človek potrebuje priestor, aby sa mohol rozvíjať. Tak ako medveď potrebuje svoje teritórium, potrebuje ho aj človek.

  Podľa KSB si kňazi v starovekom Egypte uvedomili, že musia kontrolovať spoločnosť práve preto, že boli Egypťania premnožení a vznikali tam sociálne problémy. Odtiaľ a vtedy vznikol globálny prediktor, ktorý sa snaží zotročiť svet a zlikvidovať bielych ľudí po tom, čo spáchal genocídu na severoamerických indiánoch.

  V Rusku žiadne myšlienky globalizácie nevznikli, pretože tam bol dostatok voľného priestoru pre každého. Globalizácia nie je proces objektívny, globalizácia je proces primitívny. Myšlienky globalizácie a riadenia sveta vznikli práve tam, kde žilo pokope priveľa ľudí.

  KSB tvrdí, že život v mestách mení psychiku ľudí k horšiemu. Ľudia sú odtrhnutí od prírody, stávajú sa individualistami, čo je v priamom rozpore s ľudskosťou, vznikajú psychické poruchy a kvôli väčšej anonymite sa bez zábran rozvíja nemravné správanie. Podľa odhaleného agenta Michaila Velička je mesto mutagénne a ľudia by v ňom nemali žiť.

  1. Je možné a žiadúce, aby žilo 10 miliárd ľudí v mestách? Nebude vplyv mesta pôsobiť proti dosiahnutiu ľudskosti jeho obyvateľov?
  2. Je možné, aby žilo 10 miliárd ľudí na dedinách? Nebude potom dedina na dedine? Prakticky, nie teoreticky. Papier znesie všetko.
  3. Bude dostatok voľného priestoru na slobodný rozvoj všetkých ľudí, alebo sa budeme tlačiť a prirodzene si liezť na nervy?
  4. Bude dostatok veľkých a súvislých plôch divokej prírody? Pretože nie sme na Zemi sami a žijú tu aj zvieratá, ktoré rovnako ako ľudia potrebujú priestor.
  5. Ak v Rusku nevznikla chorá ideológia ovládnutia sveta, nie je to spôsobené ideálnou zaľudnenosťou Ruska? Rusko pokrýva 1/7 zeme a má 150 miliónov obyvateľov. 150*7=1050, čiže jedna miliarda a päťdesiat miliónov. Nie je toto ideálne zaľudnenie planéty Zem so zohľadnením neobývateľných oblastí a priestoru pre divokú prírodu po tom, čo už ľudia nebudú žiť vo veľkých mestách?

  Že globálny prediktor/parazit/primitív chce redukciu populácie kvôli svojim neľudským cieľom a neľudskými spôsobmi je jedna vec. Ale čo ak nie je problém v cieli, ale v spôsobe realizácie? Ak je globalizácia podľa GP zlá a musíme prísť s vlastnou, neplatí to isté aj v tomto prípade? Že udržanie populácie v určitých medziach ľudskými spôsobmi je v záujme nás všetkých?

 • @Fero povedal/-a:

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Človek potrebuje priestor, aby sa mohol rozvíjať. Tak ako medveď potrebuje svoje teritórium, potrebuje ho aj človek.

  Podľa KSB si kňazi v starovekom Egypte uvedomili, že musia kontrolovať spoločnosť práve preto, že boli Egypťania premnožení a vznikali tam sociálne problémy. Odtiaľ a vtedy vznikol globálny prediktor, ktorý sa snaží zotročiť svet a zlikvidovať bielych ľudí po tom, čo spáchal genocídu na severoamerických indiánoch.

  V Rusku žiadne myšlienky globalizácie nevznikli, pretože tam bol dostatok voľného priestoru pre každého. Globalizácia nie je proces objektívny, globalizácia je proces primitívny. Myšlienky globalizácie a riadenia sveta vznikli práve tam, kde žilo pokope priveľa ľudí.

  nedávno som čítal, že ak by sa 8 miliárd ľudí zeme skoncentrovalo na jedno miesto "hlava pri hlave",
  tak by sa zmestili na štvrtinu územia Kamerunu.

  Veď to sa dá prepočítať. Priemer rozmerov človeka šírka x hĺbka x 8 milliarda. Sú aj bábätka a tlstí Američania, ale nejakí priemer by bol:-)

 • d
  upravené Sun 10 Jul 2022 #24->

  @Ogar Valach povedal/-a:
  KSB tvrdí, že život v mestách mení psychiku ľudí k horšiemu. Ľudia sú odtrhnutí od prírody, stávajú sa individualistami, čo je v priamom rozpore s ľudskosťou, vznikajú psychické poruchy a kvôli väčšej anonymite sa bez zábran rozvíja nemravné správanie.

  KSB tvrdí?
  Degenerácia vyplýva z výskumov ktoré robili aj na západe. Napríklad výskum na nevedomých sociálnych zvierat ako sú myši (francúzsko) a potkanov (rusko).

  Podľa odhaleného agenta Michaila Velička je mesto mutagénne a ľudia by v ňom nemali žiť.

  To nieje pravda, to netvrdí len Veličko. Keby si poriadne čítal tak jeden výskumník po veľkej vlasteneckej vojne začal robiť výskum o degenerácii vínových mušiek (nepamätám presne) v rozvíjajúcom sa meste.
  Pričom naša genetika je menej stabilná ako genetika tých mušiek.
  Rovnako urobili si výskum v stredovekych európskych mestách. Rody zanikali (mizli priezviská) teraz si nespomenie do ?sto? rokov od prisťahovania sa z dedín.

  1. vyzerá to ako by som dogmaticky tvrdil, že nás musí byť 10 mld., ale to bude tvojim NErozlíšením. Čísla a percentá je potrebné zistiť vzhľadom na dôvody našeho vzniku. Ešte by ma zaujímalo prečo si sa zameral na to číslo 10 mld. z celého môjho príspevku?

  2. som zástanca dedinského života zo sieťou výskumných, školských a kultúrnych centier. Potraviny vyrobené čo možno najmiestnejšie. Ľahký priemysel tiež. Pričom ťažký priemysel musí byť len na miestach kde nemôže znečistiť životné prostredie. Človek ktorí pôjde trvalo pracovať do takých priemyselných centier musí rátať že neprežije jeho rod viac ako ?4 ? generácie.
   Pričom súhlasím aby cca ?40%? územia bolo ani nie bez zásahové, ale bez užívania na potreby obyvateľstva.

  3. prirodzene.... Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. Prečo by sme sa nemali naučiť žiť tak aby sme nevadili druhým?
   A potom keď sa stretáva na jednom území veľa cudzích ľudí, spúšťajú automatické programy na depopuláciu/degeneráciu.
   Preto to veľa ľudí znamená veľa ktorí hromadne nemigrujú a žijú Ľudsky. Pretože mi nemáme len inštinkty.

  4. vyzerá to ako by som dogmaticky tvrdil, že nás musí byť 10 mld.
   5.1 Ideologia?
   5.2 Je to možné že po zistení prečo sme boli BOHOM (HNVR) umiestený na zemi bude stačiť 1.mld., ale keď budeme potrebovať súborný/spoločný výpočtový výkon našich myslí, aby sme vyriešili nejaký problém našej časti vesmíru dočasne budeme musieť vedome navýšiť počty ľudí.
   Boh nám dal nejakú úlohu (preto máme vedomie a vôľu). Žiť v súlade s prírodou znamená aj vedome prírodu upravovať podľa potrieb HNVR.
   Divá príroda vznikla na základe inteligentného návrhu HNVR (DNA (informácia)/ fyzikálno/chemické zákony/ miera). Aj mi sme súčasťou prírody prečo by sme ju nemali riešiť. Načo by nám bolo vedomie a vôľa?

  ps1. prečítaj si aspoň sociologický román od Jefremova- Hodina býka.


  Príspevok bol editovaný pre porušenie diskusných pravidiel. Vyhýbajte sa prosím osobnej rovine diskusie.

 • KARTA SE OBRACÍ – ZÁNIK SYMBOLU GLOBÁLNÍCH PARAZITŮ JAKO PŘEDZVĚST VZNIKU NOVÉHO USPOŘÁDÁNÍ SVĚTA
  https://cz24.news/karta-se-obraci-zanik-symbolu-globalnich-parazitu-jako-predzvest-vzniku-noveho-usporadani-sveta/

 • Čo sa týka Ruska a ideálnosti osídlenia. Rusko má rozlohu 17 milionov km2. Má 142 mil. obyvateľov. Čiže priemerná hustota je 8,4 ľudí na km2. To je pomerne málo. Ale takýto pohľad je zavádzajúci. Prečo?
  Ide o to, že 75-80% obyvateľov Ruska žije v mestách. Na vidieku zostala len menšina, takže vidiek je extrémne vyľudnený.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_стран_по_городскому_населению

  Podobne je to v mnohých krajinách. Najhoršie je na tom Belgicko a Venezuela. Tam je podiel mestského obyvateľstva cez 90%.

 • Ogar Valach
  upravené Mon 11 Jul 2022 #29->

  @Ogar Valach povedal/-a:
  Príspevok bol editovaný pre porušenie diskusných pravidiel. Vyhýbajte sa prosím osobnej rovine diskusie.

  Žiadna osobná rovina tam nebola. Naopak, zobral som si za svoje výhrady k môjmu štýlu vyjadrovania a bol som veľmi milý a ohľaduplný. Vidím, že niekomu sa nedá vyhovieť. Komentár som zmazal, pretože už nebol môj. Bol zhyzdený.

 • jak vnucovanie “dobra”, tak aj vnucovanie skutočného dobra je problematické. K dobru, ako aj k mnohému inému treba dospieť, a nie k nemu nútiť. Nech by bol môj pohľad na vec akokoľvek podopretý vedomosťami a jeho objektivita by bola neporovnateľne väčšia, než názory okolia, nech by to bol aj názor žreca, akonáhle to začne byť ním okoliu vnucované, tak zo žreca sa stáva znachar, ktorý sa čoraz viac riadi heslom “účel svätí prostriedok”. A tak sa pôvodný zámer evolučne posunúť ľudstvo zmenil na boj s ľudstvom a z evolúcie sa stala degradácia v snahe presadiť ten svoj názor a spôsob riešenia.
  @Atom, uvedomuješ si, že svojim druhým odstavcom neguješ sám seba, to, čo si napísal v odstavci prvom?