Informačné zbrane

F
upravené Mon 8 Aug 2022 v Sila, zbrane, vojna #1#1

https://sk.news-front.info/2022/08/07/zacala-bitka-americkych-a-britskych-agentov-o-ukrajinu/

Skutočnosť, že ľudskoprávni aktivisti pracujú pre špeciálne služby, však, samozrejme, nikoho neprekvapuje a je dobre známa. (Túto vetu treba natlačiť do každej školskej učebnice.) SBU pre svoju správu nepotrebovala robiť vôbec žiadne vyšetrovanie.

Faktom však je, že kontrolu nad organizáciou už niekoľko rokov majú Spojené štáty americké a funguje v záujme ich ministerstva zahraničia a iných amerických štruktúr. A taká rýchla a ostrá reakcia na správu zo strany Simmonsovej naznačuje, že tento dokument si objednal Washington, nešťastný z toho, že Londýn prevzal kontrolu nad nacistickým režimom.

Inak povedané Kyjev sa oficiálne postavil proti svoji Pánom. Až teraz začne boj, pretože všetky informačné zbrane, ktoré ukroši majú, otočia proti Amnesty International. A to je veľmi dobrý signál pre nás spravodlivých ľudí, pretože konečne sviňa stretla sebe podobnú sviňu a teraz sa pustia do poriadnej bitky, pričom víťazom tej bitky budeme jedine MY ČLOVEKOVIA. Aj Amnesty International aj Kyjev prehrajú túto bitku, pretože budú odhalené ich klamstvá, obe tieto nástroje sa odpíšu, pričom my sa naučíme niečo viac o informačných zbraniach, pretože pred očami budeme mať najväčšie odhalenie fungovania informačných zbraní.

Komentáre

 • https://sk.news-front.info/2022/08/08/kandidatka-na-guvernerku-sa-rozsupla/

  „Je čas zaoberať sa klamstvami a propagandou. Ľudí opíjajú rožkom a nikto ich ešte nevolal na zodpovednosť. Pomocou klamstiev manipulujú obyvateľstvo. Obchodujú so strachom. Všetko je ako v príručke komunistov.

  Viem to, pretože sama odtiaľ pochádzam. Pamätáte si ma ako televíznu moderátorku. Mám 27 ročnú prax. Viem, akí sú skorumpovaní. Rozprávky zhora zostupujú na príkaz dole a tam všetci ako papagáje opakujú to isté: „Toto je obrovské nebezpečenstvo pre našu demokraciu!“

  Mediálni giganti majú úplnú kontrolu nad informáciami, ktoré konzumujeme. Hovoria nám, čo potrebujeme vedieť a ako sa s tým vysporiadať. To nie je žurnalistika, ale propaganda. Žurnalistika je mŕtva. Hneď ako som si to uvedomila, okamžite som odišla. Nebojím sa médií a je mi jedno, čo o mne hovoria.“

  Tetka sa nám pekne rozbehla .... len tak ďalej. Možno spoločnosť do 10 rokov aj debilizátor zavrhne.

 • https://sk.news-front.info/2022/08/10/americki-analytici-sa-novej-ukrajinskej-ofenzive-vysmiali/

  Americkí analytici sa „novej ukrajinskej ofenzíve“ vysmiali

  Stále väčší a väčší konflik medzi rôznymi informačnými nástrojmi toho istého spolku.

 • zaujímavé je na tom jeho kanály, že vraj je na predaj za 100000€

 • Videla som. Neviem, čo je to za recesia:-)