Rozhovory Mimi Šrámovej

2»

Komentáre

  • Lavazza
    upravené Sat 11 Mar 2023 #33->

    @Pleistocen super, ďakujem za objasnenie. Nuž ľudia sú všelijakí(Mimi). Takéto veci sa ľuďom zvyknú vrátiť (karma). Ja by som asi takéto niečo nespravila.

    Nuž ale vráťme sa k tomu, čomu je toto vlákno určené.

    S docentom Jánom Drgoncom sme sa rozprávali o jeho novej knihe "Jedného geja do každej domácnosti", ktorá je zároveň jeho volebným programom, ako oznámil slávnostne počas rozhovoru, v kandidatúre na prezidenta Slovenskej republiky.
    ———
    Pán docent majú obrovský zmysel pre humor. Ja ho poznám osobne, riesila som s ním otázku očkovania resp. povinnosti, keď ma predvolal RUZV Ba. Je to veľmi milý clovek. Vtedy má celkom ukludnil a upokojil. Dokonca mi povedal, že dvojnásobnú pokutu mi vyrobili neoprávnene, už si nepamatam prečo (akože za 2 deti), ale mne sa to zďaleka riešiť nechcelo.

  • Lavazza
    upravené Sun 12 Mar 2023 #35->

    @rony povedal/-a:
    Drgonec a Harabin idu kandidovat. Dvaja ludia co sa vyznaju v prave v podstate budu tocit to iste o neustavnosti a porusovani prava. Zase to bude rozbite (Baranek zaklada dalsiu stranu). Tu ma vyznam jedine podpora Smeru a kandidata za ktoreho sa postavi Fico ako zachytny bod k dalsiemu posunu vpred. Toto je choroba? Alebo kto je za tym? Za Harabinom je klan Lexa. Za Drgoncom?

    Dávam to sem, lebo už sa tu o tom bavíme.

    To je @Ludo dobrý príklad, že netreba (myslím S. Harabina) len pozerať a reprodukovať Pjakina, treba sj rozumieť. Pre mňa je Dr. Drgonec rozhodne prijateľnejším kandidátom. Harabin je moc kontroverzný , ale nechápe to. On je sudca, nie je vôbec diplomat.

  • Dokreslenie skutkového stavu čo sa deje na SK:

    Rozhovor o výsledku niektorých káuz, keď bolo obvinení Fico, Kotleba, Marček z nedodržiavania protipandemických opatrení. Našťastie ešte fungujú nejakí príčetní sudcovia a oproti nim aktivizovaní slniečkárski sudcovia. Odporúčam.

  • Eduard Chmelár, Luboš Blaha: Čo nás čaká do volieb?

    https://fb.watch/kmZC8yyI0E/

  • Martin Dorčák natočil 51 videí o kauzách hegero-matovičovej vlády. Postupne ich bude pridávať na sociálne siete. V rozhovore prezradil, o čom sú diely o Remišovej a Budajovi.


    https://m.youtube.com/watch?v=CV5KsB0PGc4