Zprávy z USA

13468920

Komentáre

  • @kulich povedal/-a:
    Zvedavá otázka: ak tak bojovala proti systému, prečo zostala v programe na transplantáciu?

    Proč odcházet ? Vždyť to je až po mé smrti a možná to někomu zachrání život, ne ?!
    :D Mě osobně by taky zneužití nenapadlo...

  • ja som v tomto skeptik. Uvedomte si, ze to bola herecka ktora bola znama drogami, takze jej organy museli uz co to zazit a mala navyse vyse 50 rokov, to tiez nie je doba na odoberanie organov, skor na ich nahradu. Jedine ze by mala nejake naozaj mimoriadne (RK faktor v kombinacii s klrvnou skupinou vratane podskupin) a nejaky miliardar by ich potreboval

  • @JankaS povedal/-a:
    ja som v tomto skeptik. Uvedomte si, ze to bola herecka ktora bola znama drogami, takze jej organy museli uz co to zazit a mala navyse vyse 50 rokov, to tiez nie je doba na odoberanie organov, skor na ich nahradu. Jedine ze by mala nejake naozaj mimoriadne (RK faktor v kombinacii s klrvnou skupinou vratane podskupin) a nejaky miliardar by ich potreboval

    Podľa mňa prah- sprostá vražda, ako píšete feťáčka, má svoj vek a má zničený organizmus. Problém je v boji proti pedo. Bola herečka a zúčastňovala sa večierkov, kde sa dialo čo sa dialo. Videla aj počula. Vstúpiť po preverení môže, iba nemožno prezliecť dres a vystúpiť, a pri dobrej pamäti sa aj dvakrát za deň dá havarovať aj nasilu priviazať na nosidlá a akože darovať orgány.

  • Ogar Valach
    upravené Sat 27 Aug 2022 #156->

    @Quilgen povedal/-a:
    Zuckerberg byl u Rogana a hodil FBI přes palubu...

    A Mark Zuckerberg si tým robí dobré meno, že aký je zástanca slobody slova, pritom v cenzúre a manipulácii verejnou mienkou je špička v odbore a s trojpísmenkovými službami spolupracuje od úplného začiatku a len vďaka tomu a s ich podporou mu bolo umožnené vyšplhať na vrchol.

  • A co z toho tedy vyplývá? ... Že stejně, to celé, je hra elit, plánovaná a řízená. A my, celé lidstvo, jako správné řízené ovečky svými reakcemi k tomu vytváří příslušné "globální statistiky" poplatné této hře.

  • M
    upravené Sat 27 Aug 2022 #158->

    @Ogar Valach povedal/-a:

    @Quilgen povedal/-a:
    Zuckerberg byl u Rogana a hodil FBI přes palubu...

    A Mark Zuckerberg si tým robí dobré meno, že aký je zástanca slobody slova, ...

    A pri tom je (podľa mňa) jeden z nich. Dosť by som sa divil, keby celý twiter, fuckbook a väčšina tzv "sociálnych" sietí neboli udičkou spravodajských agentúr (zrejme v rukách GP).

    (Zrovna som si všimol, že to isté v podstate napísal @Ladič nado mnou. :smile:)

  • @Marián povedal/-a:

    @Ogar Valach povedal/-a:

    @Quilgen povedal/-a:
    Zuckerberg byl u Rogana a hodil FBI přes palubu...

    A Mark Zuckerberg si tým robí dobré meno, že aký je zástanca slobody slova, ...

    A pri tom je (podľa mňa) jeden z nich. Dosť by som sa divil, keby celý twiter, fuckbook a väčšina tzv "sociálnych" sietí neboli udičkou spravodajských agentúr (zrejme v rukách GP).

    (Zrovna som si všimol, že to isté v podstate napísal @Ladič nado mnou. :smile:)

    Spíše je háže přez palubu, protože tuší, že někoho je třeba předhodit davu.... teď se všichni poperou mezi sebou. Je to jako hra chybí židle...a hudba už utichá...

  • M
    upravené Sat 27 Aug 2022 #160->

    @Quilgen povedal/-a:
    Spíše je háže přez palubu, protože tuší, že někoho je třeba předhodit davu.... teď se všichni poperou mezi sebou. Je to jako hra chybí židle...a hudba už utichá...

    Niečo na spôsob, ako keď "dobrý kamarát" nahovorí školákov na zlobu, a keď to praskne, tak ukazujú pred mamou prstom jeden na druhého? :smile:

    Zrejme sú to všetko príslušníci močiara a vedia len to čo potrebujú, ale už nie podstatu globálnych procesov, ktorých sa účastnia (a chápu ešte menej). V tomto prípade najprv riadenia davu (pôvodný plán močiara) a neskôr diskreditovania močiara a seba samých (plán GP). Správne to chápem?
    (Nemám dojem, že by zrovna cukemberk bol nejaký mysliteľ alebo člen globalistov. Ale môžem sa mýliť.)

    Dodatok:
    I keď si myslím, že vzhľadom na význam socialnych sietí, ich vytvorenie bol asi nápad globalistov, a použili na to močiar.

  • V San Fraciscu majtelé malých podniků vyhrožují místní samosprávě, že přestanou platit daně, pokud nezačne něco dělat s bezdomovci a kriminalitou.

    https://www.zerohedge.com/political/san-francisco-store-owners-threaten-stop-paying-taxes-unless-city-tackles-crime

  • @Marián povedal/-a:

    @Quilgen povedal/-a:
    Spíše je háže přez palubu, protože tuší, že někoho je třeba předhodit davu.... teď se všichni poperou mezi sebou. Je to jako hra chybí židle...a hudba už utichá...

    Niečo na spôsob, ako keď "dobrý kamarát" nahovorí školákov na zlobu, a keď to praskne, tak ukazujú pred mamou prstom jeden na druhého? :smile:

    Zrejme sú to všetko príslušníci močiara a vedia len to čo potrebujú, ale už nie podstatu globálnych procesov, ktorých sa účastnia (a chápu ešte menej). V tomto prípade najprv riadenia davu (pôvodný plán močiara) a neskôr diskreditovania močiara a seba samých (plán GP). Správne to chápem?
    (Nemám dojem, že by zrovna cukemberk bol nejaký mysliteľ alebo člen globalistov. Ale môžem sa mýliť.)

    Dodatok:
    I keď si myslím, že vzhľadom na význam socialnych sietí, ich vytvorenie bol asi nápad globalistov, a použili na to močiar.

    To už je ve finále jedno.... jak jsem řekl. Hraje se hra chybí nám židle a hudba končí...
    A navíc ty židle ubývají rychleji než 1 po 2., ale jedna za duhou ještě během hudby.
    Teď už je to FFA (Free for all) => Jeden za všechny a hlavně každý sám za sebe :D

  • @Quilgen povedal/-a:
    Teď už je to FFA (Free for all) => Jeden za všechny a hlavně každý sám za sebe :D

    No, uvidíme, čo sa z toho vyšklbe. Ja som nie moc optimistický. Zo "sociálnych sietí" sa stal silný nástroj na ovplyvňovanie postoja veľkej väčšiny ľudí. Úplne nimi trafili, čo prázdno v ľudskom tele potrebuje. Nebudú sa ho chcieť vzdať ani bažina, a ani GP. V prípade "ruského sveta" Rusom neostane nič iné, len sa im tiež postaviť do čela.
    Normálne ma máta, či ľudstvo nakoniec naozaj nebude musieť prejsť "zlatou" miliardou, aby sa zbavilo lenivcov a hlupákov (vzhľadom na vôľu používať tú časť mozgu, ktorou sa od zvierat líšime, vrátane morálky a svedomia). Des, chcelo by to nejaké povzbudenie, ale žiadne okolo seba nevidím. :( (Až na zopár ľudí, aby som nekecal. )

  • Odezvu to má i na akciovém trhu. Komentář z pátku:
    "Jednoznačně nejvíc dnešní výprodej zasáhl technologické tituly a šlo opravdu o armagedon (Apple -3,8 %, Alphabet -5,4 %, Microsoft -3,9 %, Nvidia -9,2 %, AMD -6,2 %, Tesla -2,7 %). Nedařilo se ale ani jiným odvětvím - finanční sektor nebyl výjimkou (Bank od America -3,2 %, Goldman Sachs -2,9 %, JPMorgan -3,3 %, Citigroup -4,4 %). "

    https://www.patria.cz/zpravodajstvi/5118501/rudy-patek-na-wall-street.html

    Pokud se příští týden trend neotočí, tak je další krize odstartovaná.

  • @Rosomak povedal/-a:
    Odezvu to má i na akciovém trhu. Komentář z pátku:
    "Jednoznačně nejvíc dnešní výprodej zasáhl technologické tituly a šlo opravdu o armagedon (Apple -3,8 %, Alphabet -5,4 %, Microsoft -3,9 %, Nvidia -9,2 %, AMD -6,2 %, Tesla -2,7 %). Nedařilo se ale ani jiným odvětvím - finanční sektor nebyl výjimkou (Bank od America -3,2 %, Goldman Sachs -2,9 %, JPMorgan -3,3 %, Citigroup -4,4 %). "

    https://www.patria.cz/zpravodajstvi/5118501/rudy-patek-na-wall-street.html

    Pokud se příští týden trend neotočí, tak je další krize odstartovaná.

    Na ZeroHedgi ten "FireSale už popisovali ... Je to docela masakr.

  • Sociálne siete môžu byť silné, ale keďže prehnali veci do extrému, tak im to vystrelí z opačnej strany. Jedným zo signálov je vyjadrenie Zuckberga o FBI, aj keď to je preceňované v médiách. Zas nič tak senzačné nepovedal, čo by sme už nevedeli. Alebo si ľudia mysleli, že keď spravodajci môžu čítať správy, tak ich nemôžu aj generovať?

  • @kulich povedal/-a:
    Sociálne siete môžu byť silné, ale keďže prehnali veci do extrému, tak im to vystrelí z opačnej strany. Jedným zo signálov je vyjadrenie Zuckberga o FBI, aj keď to je preceňované v médiách. Zas nič tak senzačné nepovedal, čo by sme už nevedeli. Alebo si ľudia mysleli, že keď spravodajci môžu čítať správy, tak ich nemôžu aj generovať?

    Tady jde o to, že to veřejně přiznal. Tohle vše je žalovatelné, protože je to protiústavní.
    Je to dost zásadní ovlivnění infopole s tím, že to otevírá cestu k dalším manévrům a zvyšuje tlaky...

  • Ogar Valach
    upravené Mon 29 Aug 2022 #169->

    @Quilgen povedal/-a:
    Tady jde o to, že to veřejně přiznal. Tohle vše je žalovatelné, protože je to protiústavní.
    Je to dost zásadní ovlivnění infopole s tím, že to otevírá cestu k dalším manévrům a zvyšuje tlaky...

    Robí si alibi kvôli Twitteru, ktorý to bude musieť priznať či chce, či nechce. Ale zase to prehrmí a dav prijme novú realitu. Pamätám si, keď bolo konšpiračnou teóriou, že nás tajné služby sledujú a odpočúvajú. Potom prišiel Edward Snowden a odhalil, že je to ešte oveľa horšie než sme si mysleli. Dav chvíľu kukal ako vyorané myši a mantru "konšpiračné teórie" nahradil mantrou "veď keď nič zlé nerobím, nech si ma kľudne sledujú".

  • Co si myslíte o znovuobnovení programu letů na Měsíc? Přijde mi to, jako upevňování pozice US ve světě ( je to v novinách, vysílání TV ). Jestlipak se tam nyní už konečně dostanou?
    https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3525567-nasa-odstartuje-program-artemis-ktery-vrati-po-pul-stoleti-cloveka-na-mesic

  • @Mrakoplas povedal/-a:
    Co si myslíte o znovuobnovení programu letů na Měsíc? Přijde mi to, jako upevňování pozice US ve světě ( je to v novinách, vysílání TV ). Jestlipak se tam nyní už konečně dostanou?

    Filmové triky sú dnes lepšie ako pred polstoročím. Počítačová grafika dokáže divy. ;)

  • @Mrakoplas povedal/-a:
    Co si myslíte o znovuobnovení programu letů na Měsíc? Přijde mi to, jako upevňování pozice US ve světě ( je to v novinách, vysílání TV ).

    Když dovezou několik metráků pravé měsíční horniny a rozdají vědeckým týmům po světě k výzkumu, tak jim začnu věřit, že tam byli.

  • Typický pracovní režim a celý systém v USA/Kanadě (AJ)
    https://odysee.com/@LaurenSouthern:2/the-nine-to-five-work-week-sucks:8
    Od 12:30 je tam záběr na solidně psychotickou paní z HR.
    Pěkně to ukazuje, jak tam funguje "politické kádrování".

  • @Marián povedal/-a:

    Aj tú dokážu sfalšovať. Spomeň si na Holanďanov a ich "mesačný" kameň. :smiley:

    Když více vědeckých týmů z různých zemí bude zkoumat materiál a diskutovat výsledky, tak by měli falzifikát odhalit. Pokud všichni nebudou lhát.

  • @Rosomak povedal/-a:

    @Marián povedal/-a:

    Aj tú dokážu sfalšovať. Spomeň si na Holanďanov a ich "mesačný" kameň. :smiley:

    Když více vědeckých týmů z různých zemí bude zkoumat materiál a diskutovat výsledky, tak by měli falzifikát odhalit. Pokud všichni nebudou lhát.

    Pokud všichni nebudou lhát. :D:D:D

  • Ohio - otec rodiny zastrelil ex-pritele sve dcery, ktery i pres varovani se snazil dostat do domu. nebude obzalovan.
    https://www.foxnews.com/us/ohio-doorbell-shooting-woman-says-ex-boyfriend-killed-dad-different-move-california-drug-use

  • Q
    upravené Thu 1 Sep 2022 #179->

    @constanze povedal/-a:
    Ohio - otec rodiny zastrelil ex-pritele sve dcery, ktery i pres varovani se snazil dostat do domu. nebude obzalovan.

    Sdílím to s časovou značkou, ale ta tu nefachčí... no od 8.s...