Zomrel V. Krčméry - tvár vakci kampane na Sk

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Náhle úmrtia (nielen) po vakcinácii.
«1

Komentáre

 • https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/651233-vo-veku-62-rokov-zomrel-profesor-vladimir-krcmery/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
  Vo veku 62 rokov zomrel slovenský epidemiológ a infektológ Vladimír Krčméry. Bol jednou z tvárí očkovacej kampane a "prvým zaočkovaným Slovákom". Podľa informácií TV JOJ zomrel na obojstranný zápal pľúc....

 • Covenant
  upravené Wed 21 Dec 2022 #6

  Jaro povedal/-a: Vladimír Krčméry

  Plač vládnucej luzy nad jeho úmrtím a zakázane diskusie pre plebs na MSM sra@kometoch je jasný dokaz ,čo bol zač.,,,

 • Súlad
  upravené Wed 21 Dec 2022 #9

  sora povedal/-a: Pri obojstrannom zápale plúc by ledva dýchal a nie že by organizoval rušenie stanového mestečka.

  On ledva dýchal často, preto si nikto nevšimol nič nezvyčajné. V čase 1:10 skoro skolabobal.

  Dusiaci sa Krčméry (06.10.2021)

  https://www.mojevideo.sk/video/35c88/dusiaci_sa_krcmery_kolega_mikas_ma_velmi_tazke_chvile_(04_46).html

 • Asi kde spravil chybu, zveril zdravie do rúk odborníkov:

 • Súlad
  upravené Wed 21 Dec 2022 #11

  ✅ Nezomrel na vírus.
  ✅ Je slobodný.
  ✅ Nebál sa zomierať.
  ❌ Je to hrdina.

 • Lavazza povedal/-a: Predsa len bol to clovek,,,,

  bol to démon v ľudskej podobe....

 • 15 minútový zostrih lží, poloprávd a názorových obratov "profesora" Krčméryho 2020/2021

 • Lavazza povedal/-a: Skúsme sa trochu miernit v týchto prejavoch. Predsa len bol to clovek,

  Súhlasím, že bol vlastníkom ľudského tela a bol aj uznávaný medzi svojimi. Ďalším takým z medicínskym vzdelaním, ktorý má aj uznané výsledky vo vede, z ktorých sa čerpá do dnes bol p. Mengele. Podstatné je, akú cestu si zvolíš k nadobudnutiu poznania "prax je kritériom pravdy". Nemám červené oči, len dúfam, ak sa p. Mengele znovu neinkarnoval, tak sa stretnú v rovnakom kotly.

  Vo mne daná správa vyvolala podobné pocity radosti, ako na druhej strane, keď sa zbavili Lux-a.

 • Súlad
  upravené Wed 21 Dec 2022 #16

  Alexo povedal/-a: Vo mne daná správa vyvolala podobné pocity radosti, ako na druhej strane, keď sa zbavili Lux-a.

  • Oni sa tešili, keď sami zlikvidovali niekoho, kto robil dobre.
  • My sa tešíme, keď božie mlyny zomleli niekoho, kto škodil.
 • Nebuďme ako Argentínčania (či iní futbalisti alebo ich fanúšikovia), ktorí sa ešte aj dnes tešia zo "smrti" Mbappého. Súdiť ho bude osud, nám toto neprináleží.

 • Súlad
  upravené Wed 21 Dec 2022 #18

  kulich povedal/-a: Nebuďme ako Argentínčania (či iní futbalisti alebo ich fanúšikovia), ktorí sa ešte aj dnes tešia zo "smrti" Mbappého. Súdiť ho bude osud, nám toto neprináleží.

  Argentínčania nakoniec zvíťazili a my zvíťazíme tiež. Radosť a súdenie sú dve rôzne veci.

  Kresťanské "odpúšťať svojim nepriateľom" je pre otrokov. Ako viackrát napísal Rusofil - najskôr uvedomenie si chyby, potom oľutovanie, potom ospravedlnenie, a nakoniec odčinenie. Až potom má prísť odpustenie z našej strany. V prípade zmrda vypaseného nedošlo ani na jedno a škodil do posledného dňa svojho života.

 • Lavazza
  upravené Wed 21 Dec 2022 #19

  Už je tu bububu od kadrovacej jednotky:

  https://www.dnes24.sk/nechutne-hoaxy-po-smrti-profesora-krcmeryho-policia-ich-uz-zacala-riesit-426995

  To je zaujímavé, že toto ich trápi. Tak asi by sa mohli zaoberat aj inými statusmi, napr. Keď išlo o gén. Lučanského.

  V článku sa píše hlavne toto:

  Nielen Slováci, ale aj naši západní susedia sa chcú „priživiť“ na nechutnostiach. „Spravíme teraz výnimku, lebo nás zaujal priložený status – smrť pána Krčméryho v krátkom čase už stihla prekročiť hranice Slovenskej republiky a dezinformačne ju zneužívajú v susednom Česku. Účet pod názvom "Jindřich Rajchl“ veľmi „nenápadne“ vo svojom statuse uvádza vyjadrenie pána Krčméryho, podľa ktorého nie je dôvod sa báť vakcinácie proti Covidu-19," uvádza polícia.

  „Ide o štandardný dezinformačný proces, keď autor hoaxu sa zdráha napísať svoje tvrdenie na "plné ústa“, ale volí metódu kopírovania reálneho vyjadrenia, ktoré zasadzuje do kontextu súčasnosti – a tá nemá nič spoločné s očkovaním, keďže podľa medializovaných správ mal pán Krčméry obojstranný zápal pľúc," dodala polícia.

  „Pamätajte, autori takýchto statusov sú schopní pre svoj prospech zneužiť čokoľvek, akúkoľvek tragédiu, úplne všetko – idú cez mŕtvoly a vedia, ako sa predať svojim fanúšikom,“ uzavreli.

  Toto je problematický status, o ktorom sa v článku píše:

  Ako prosím, čo na tom statuse trestnoprávne?!? Je to len sumarizácia overiteľných faktov. Toto mi platíme z dani?

 • Súlad povedal/-a: americkej súkromnej spoločnosti.

  alebo aj

 • Počtář
  upravené Wed 21 Dec 2022 #22

  Covenant povedal/-a: bol to démon v ľudskej podobe....

  S tímhle počítat nemohu...

  Člověk by neměl jinému přát smrt nebo se z jeho smrti radovat.
  To je pro mne jedna z nejtěžších věcí: rozumově to dokážu, emocionálně nikoliv a ve výsledku se to furt ve mně pere.
  Člověk by se pravděpodobně měl vyvarovat i nenávisti, protože "Pokud nenávidíš - to znamená, že už nad Tebou zvítězili.". A zvítězit nad sebou i protivníkem bez nenávisti. S chladnou hlavou.

  Proč nemohu počítat s tím, že Krčméry je/byl démon?
  Protože je třeba ho porovnat v jinými kandidáty na tento titul:
  i. démoni žijí, on je mrtvý
  ii. démoni bez diskuse jsou jewrejové z MoSES, detail viz zde
  https://www.meses.cz/clenove/

  Krčméryho "znám" z několika videjí.
  Podle hlasu slyším čistého pachatele dobra, dobrosera naivního, který sám sobě dláždil pseudo-dobrými bludo-skutky cestu do pekla. Pravděpodobně celý život.
  Ničil přitom sám sebe fyzicky i duševně. Byl hluboce pomýlený. Na rozdíl od "pravých" démonů, kteří moc dobře vědí, co činí a ještě z toho profitují.
  Nedivil bych se, že Krčméry na ten zápal plic opravdu zemřel, protože ho přecházel a nepřechodil, díky tomu, že to jeho otečkovaná imunita nedala.

  Nelze vyloučit, že byl jezuita.
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry

  Dodatek: pravděpodobně věřil "vědě"...

 • sora povedal/-a: no včera ráno bol v stanovom mestečku v Kútoch

  Zdravim. kde ste prosim Vas prisli k tejto info? ... pretoze zatial, podla toho ako hladam a nic nenachadzam, je to len "jedna babka povedala" ...ale mozno len zle hladam :-)

 • @Sergio povedal/-a:

  sora povedal/-a: no včera ráno bol v stanovom mestečku v Kútoch

  Zdravim. kde ste prosim Vas prisli k tejto info? ... pretoze zatial, podla toho ako hladam a nic nenachadzam, je to len "jedna babka povedala" ...ale mozno len zle hladam :-)

  Bývam vo vedlajšej dedine a mám tam veľa kamarátov, ktorí mi to potvrdili, je to na 100 % pravdivé !!!

 • Ku Krčmérimu - Okrem toho včera bol najprv niekde na Maďarskej hranici, kvôli migrantom a odtiaľ prišiel do Kútov, hovoril to tam chlapom, ktorí búrali stanové mestečko, že ide z Maďarska, okolo seba mal veľa policajtov, určite sa bál, lebo nemal čisté svedomie !!! Dnes mal prísť do Kútov doriešiť nejaké veci - nestihol !!!

 • Lavazza
  upravené Wed 21 Dec 2022 #27

  Presne tak, obojstranný zápal pľúc nevznikne len tak. Moja mama mala v lete možno covid/virózu, prechodila. Po 10 dňoch teplota 39, na rtg nález na plucach. Cely čas bola unavená, aj sa sťažovala. Ja som tiež mala zápal pľúc ako 12-ročná, a to nie je len bum zo dňa na deň.

 • umrel uznavany infektolog. uznavany kym?

 • Pre mna ostava nezodpovedana otazka stupna zasvetenia Krcmeryho, teda do akej miery vedel co robi a coho sa ucastni. On ako clovek ked som ho par krat sledoval na mna neposobil spatne.

 • Dakujem VEĽMI pekne za pomoc ...liter dzusu potešil😀
  Takze p. Krcmery nezomrel a obojstranny zapal pľúc, s takým niecim sa ťažko pobehuje po utečeneckom tábore.

 • Modi
  upravené Wed 21 Dec 2022 #34

  Mne to pripadá, ako by sa V. Krčméry už chystal na odchod na onen svet. V tých svojich rozhovoroch, ktoré dával, mal občas také pohrebné reči, kde spomínal svoj možný odchod a že všetko čo chcel, už aj tak dosiahol. Na 62 ročného je to priskoro takto rozprávať...
  A tu mi je čudné, že človek s lekárskym vzdelaním behá po republike so zápalom pľúc... Musel vedieť, že má zápal a mal by sa liečiť... Dokonca ani lekár nemôže dať prednosť povinnostiam pred svojim zdravím, veď keď ho choroba odrovná, kto bude liečiť pacientov? Tak mi z toho vychádza, že V.Krčméry išiel vedome do hazardu, lebo sa už mentálne chystal odísť na druhý svet. Inak by sa určite liečil, a nerizkoval úplne zbytočne svoje zdravie a život... Nezomrel predsa prirodzenou smrťou, ale na neliečený zápal pľúc...

 • K tomu Pijakovi: zapalu pluc sice neverime, ale netusim ako by to malo nahrat na smec antivaxerom. Nahle umrtie je predsa casta vec u ockovanych. Ci uz je to infarkt, porazka alebo rakovina. To snad zahrna skoro vsetko okrem nehody.

 • Lavazza
  upravené Thu 22 Dec 2022 #38

  Prosím všetky komentáre na tému Miluj blížneho svojho nájdete tu https://ksbforum.info/discussion/456/uvahy-o-bohu-vesmire-uceni-jezisa-krista-casť-2 po dohode s Dumom. Toto je vlákno určené pre okolnosti týkajúce sa smrti prof. Krčméryho. Ďakujem za pochopenie.

 • @sora povedal/-a:
  Ku Krčmérimu - Okrem toho včera bol najprv niekde na Maďarskej hranici, kvôli migrantom a odtiaľ prišiel do Kútov, hovoril to tam chlapom, ktorí búrali stanové mestečko, že ide z Maďarska, okolo seba mal veľa policajtov, určite sa bál, lebo nemal čisté svedomie !!! Dnes mal prísť do Kútov doriešiť nejaké veci - nestihol !!!

  To ako možné, zápal pľúc to je niekoľko dní vysoké horúčky až ku 40. Zažila som to. S takými horúčkami netrajdáte po Maďarrku?!

 • Yori
  upravené Thu 22 Dec 2022 #40

  Existuje take "Studeny zapal plic", ktery probiha bez horecky a vetsinou se projevuje az za tri tydny od nakazy. Zpusobuje ho kapenkova infekce, pneumokoky, viry nebo plisne, ridceji parazite. Prenosny je okamzite. Je nebezpecny tim, ze ho lekari tezko rozpoznavaji od jinych nemoci, jako je ryma, nachlazeni, chripka apod. Da se zjistit z moci, krve nebo vyterem. Pomahaji na nej jine leky, nez na normalni zapal plic. Nachylni jsou lide se snizenou imunitou ....
  Podrobneji zde a zde

 • Súlad
  upravené Thu 22 Dec 2022 #42

  Lavazza povedal/-a: infarkt myokardu

 • Včera sa konal pohreb:

  https://www.hlavnespravy.sk/posledna-rozlucka-so-zosnulym-prof-vladimirom-krcmerym-sledujte-online/3001582

  Dokonca ho vysielala RTVS….🤦🏼‍♀️

  Odporúčam niektoré komenty pod článkom.

  K pohrebu sa vyjadril aj Dr. Weis na svojom TG:

  Posledna rozlucka s generalom VK, prisli i sluzobne podriadeni v jezuitskom.

  Najradikalnejsi kovidisti.

  Bez ruska v tichom proteste aj Judak.

  https://t.me/akwsk/6537

 • Súlad povedal/-a: Argentínčania nakoniec zvíťazili a my zvíťazíme tiež. Radosť a súdenie sú dve rôzne veci.

  Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci.
  Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

 • Lavazza
  upravené Fri 30 Dec 2022 #45

  @kulich povedal/-a:

  Súlad povedal/-a: Argentínčania nakoniec zvíťazili a my zvíťazíme tiež. Radosť a súdenie sú dve rôzne veci.

  Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci.
  Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

  Áno, to by sa dalo takto chápať. Lenže porazeným prináleží aj určitá miera pokory. A to tak nebolo žiaľ. V tejto súvislosti úplne súzniem s tým, čo povedala Dr. Peková. Oni to nevedeli? Ale no tak, vedeli.. do posledného dychu to propagovali vakcinácie. Keby len propagovali, ale doslova nútili ľudí..

  Okrem toho jeho univerzita vyplodil kopec rychlenych docentov a profesorov. Takze keby priznal, že to chyba bola, tak by som to zvážila….

 • kulich povedal/-a: Zvíťaziť alebo následne šliapať po porazenom sú dve rozdielne veci. Rovnako tak zvíťaziť a myslieť si, že sme tým nadobudli moc súdiť.

  Ak ti niekto ubližuje, máš právo na odplatu. V niektorých prípadoch dokonca povinnosť.

 • Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

 • @Kancelar povedal/-a:
  Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

  Ale on takú hodnosť mal, či?

 • @Lavazza povedal/-a:

  @Kancelar povedal/-a:
  Generalom by som ho nenazval, pre mna najviac sedi uzitocny idiot.

  Ale on takú hodnosť mal, či?

  A nemajú jezuiti iba jedného generála v celom svojom ráde? Pochybujem, že majú aj oblastných generálov pre jednotlivé provincie alebo štáty. A odkiaľ prišiel pán Weiss na to, že práve Krčméry bol generálom všetkých jezuitov na svete? Príde mi to dosť silné tvrdenie...

 • Kancelar
  upravené Sat 31 Dec 2022 #50

  Generalom ho tusim ako prvy nazval Jox. General je zrejme len jeden a stoji na cele celeho radu. Na cele jednotlivych provincii stoji provincial: