Jaro Naď - náčelník Lesklé čelo

2»

Komentáre

  • Lavazza
    upravené Sat 25 Mar 2023 #32->

    Asi sa niekomu z vrtuľníkov a migov preplnil hard disk:


  • @sviečková: A rakúski novinári boli úplne náhodou pri tom a reportovali... Ako pri záťahoch NAKA z denšných dní...

  • Odkiaľ vietor fúka:

    ✅️ DO VIDEA SPRACOVANÝ NAĎ, MAJER, MASARIKOVÁ A KRÚPA

    (na zdieľanie cez youtube, nech sa informácia šíri ďalej).

    Ako som už pred pár dňami analyzoval - minister obrany SR Jaroslav Naď, jeho štátny tajomník Marián Majer a riaditeľka kancelárie ministra obrany SR Masariková sú jedna nastrčená banda z Naďovho inštitútu SSPI.

    A poslanec za SAS (OĽANO) a šéf výboru pre obranu a bezpečnosť NR SR Juraj Krúpa je bývalý riaditeľ programu obrany v SSPI - ich kolega!!!

  • Lavazza
    upravené Fri 31 Mar 2023 #35->

    Toto je z oficiálnej FB stránky Naďa, ako kľudne by to mohlo ist aj zo kategórie To není vtip alebo ešte lepšie Vtipy:

    To čo chce tou prvou fotkou akože?

  • Lavazza povedal/-a: To čo chce tou prvou fotkou akože?

    mne to pripomina vazensku celu

    asi sa pripravuju chlapci, aj ked, ja by som bol radsej keby sa im podarilo ujst, pekne zbytok zivota na uteku v biede schovany v nejakej diere jak potkan. Ale nebudu mat kam ani za co, zabije ich panicek, alebo narod, zalezi do ktoreho ruk sa dostanu skor. Ta vazenska cela bude coskoro ich najvacsim prianim.

    budu pekne spolu, osamote, vela casu, intimco, romantika, ... pozri ako si zalubene hladia do oci, to bude fluid nonbinari gender transformer jak vysity

  • Toto je vtip? Ako on môže dojednáva akúkoľvek medzinárodnú zmluvu!?!??!

  • Ináč Jarinko asi už teda nič, či?