Holandský kráľ chcel počas návštevy Slovenska piť z tatranského potoka.

2»

Komentáre

  • Rusofil netahaj ma do svojich konstrukcii, co podle ronyho? Davnejsie pri teme o co sa ma stat starat a o co sa starat nema si ma vyzyval ze ti to mam vymenovat a ze cakas. No ne. Som za to aby ludia premyslali a hladali riesenia. Ak nevies navod je zadaj otazku a cakaj. On Ti to HNR ozrejmi podla Tvojho nastavenia. Takto nejak to popisuje KSB sme na strankach KSB. Co je na tom ze to takto Ludo odkomonikoval ze nech ludia premyslaju? Nie som jeho obhajca on to nepotrebuje s Blbom zacal Ogar ked uz robis nejake zavery o slusnosti. Ked toto ma byt vysledok studia Vasich ved a slovanstva tak dakujem neprosim.

  • rony povedal/-a: Rusofil netahaj ma do svojich konstrukcii, co podle ronyho?

    Už jsem chtěl s rozmazáváním toho lejna přestat. Ale protože si mě konkrétně oslovil, odpovím ti. Netahal bych tě do toho, kdyby ses k tomu nevyjadřoval. Zatáhl ses do toho sám. Já jen nastavil zrcadlo.

  • Súlad
    upravené Mon 13 Mar 2023 #35->

    rony povedal/-a: Nie som jeho obhajca on to nepotrebuje s Blbom zacal Ogar ked uz robis nejake zavery o slusnosti. Ked toto ma byt vysledok studia Vasich ved a slovanstva tak dakujem neprosim.

    Ja sa za slušnosť neschovávam. Za slušnosť sa schovávajú tí, ktorým ide o protičlovečenské ciele. S tým blbcom to bola ukážka nevhodného prístupu niektorých diskutujúcich, vrátane teba. Že to Údo zobral osobne nie je môj problém. A že si ty prestal čítať po prvom slove komentára a nedostal sa k podstate, je zase tvoj problém. Údik sa len snažil vytvoriť dojem, aký je skvelý a múdry, ale urobil zo seba iba obmedzenca, ktorý každého s iným názorom nezodpovedajúcim nejakej posmrtnej KOBke označuje za nosatého a ušatého nacistu. KOBkári, ste pokrytci, ktorým vadia druhí, ale keď sa jedná o vašich, zrazu je to v poriadku. Že si sa neohradil na Úda, že sa vyjadruje nepekne. Pre idiotov som problém stále iba ja.

    Čo som napísal o zhode liberálov s KSB dogmatikmi na vás sedí ako riť na šerbeľ. Možno ešte lepšie.

  • @Súlad povedal/-a:

    rony povedal/-a: Nie som jeho obhajca on to nepotrebuje s Blbom zacal Ogar ked uz robis nejake zavery o slusnosti. Ked toto ma byt vysledok studia Vasich ved a slovanstva tak dakujem neprosim.

    Ja sa za slušnosť neschovávam. Za slušnosť sa schovávajú tí, ktorým ide o protičlovečenské ciele. S tým blbcom to bola ukážka nevhodného prístupu niektorých diskutujúcich, vrátane teba. Že to Údo zobral osobne nie je môj problém. A že si ty prestal čítať po prvom slove komentára a nedostal sa k podstate, je zase tvoj problém. Údik sa len snažil vytvoriť dojem, aký je skvelý a múdry, ale urobil zo seba iba obmedzenca, ktorý každého s iným názorom nezodpovedajúcim nejakej posmrtnej KOBke označuje za nosatého a ušatého nacistu. KOBkári, ste pokrytci, ktorým vadia druhí, ale keď sa jedná o vašich, zrazu je to v poriadku. Že si sa neohradil na Úda, že sa vyjadruje nepekne. Pre idiotov som problém stále iba ja.

    Čo som napísal o zhode liberálov s KSB dogmatikmi na vás sedí ako riť na šerbeľ. Možno ešte lepšie.

    a Re: židofil "Co k tomu říct. Snad jen konstatovat, KSB v praxi."

    To, že sa niekomu mnohé z KSB ľúbi,
    ešte neznamená, že si na hlavu srať nehá.
    Aj Ježiš podvodníkov bičom rozohnal.
    Vy ale s Védami nič spoločné nemáte.
    Proti mnohému z nich nikto nič nemá,
    len rozlišovať treba, čo je tam dobro, a kde zloba.
    Tak, ako všade, vo všetkom.
    Dobro a zlo. Miera.
    Bo občas to zločinci maskujú tak,
    že to celé takmer splýva

    Ani ja nemám problém dať ti po papuli,
    keď ťa tvoj vlastný otec nevychoval.
    Provokatérov, zlo nemožno tolerovať.
    Po-slušnosť je smrť.
    V tom sa zhodneme.
    To je fakt

  • Ľudo povedal/-a: a Re: židofil "Co k tomu říct. Snad jen konstatovat, KSB v praxi."

    Jen tak dál, pěkně se vybarvuješ. U Ogara to nepřekvapuje, sám dává najevo, že některé teze KSB neuznává. O to zajímavější je, že ty, jako horlivý stoupenec, ses "snížil" na jeho úroveň. Ale aspoň víme, s kým máme tu čest.

  • @""Ľudo"
    Čo je židonacista-židonácek? Keďže tento výraz zjavne patrí do tvojho slovníka, bolo by zaujímavé poznať jeho význam.

    Podľa použitých slov by malo ísť o osobu židovského pôvodu, ktorá vyznáva tzv nacizmus - čo sa zvyčajne vykladá ako skratka pre tzv. nemecký Národný Socializmus (otázka zdanlivo mimo témy, ale nie až tak veľmi: prečo potom skratka NaZi a nie NaSo ?), spájaný s presvedčením o nadradenosti vlastného národa. Teda znamená to "osoba židovského pôvodu, ktorá je presvedčená o nadradenosti svojho národa a sympatizuje s hitlerovským režimom "? To je to, čo si nám chcel prezradiť o Rusofilovi a Súladovi?

    Inak, tento tvoj výraz sa zjavne nehodí k tvojmu priam poeticky-filozofickému:

    Kto ako prvé hľadá rozdiely, smrť, nájde ich, ju.
    Kto v 1.rade hľadá súvislosti, život, taktiež ich, ho nájde.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Ľudo povedal/-a: a Re: židofil "Co k tomu říct. Snad jen konstatovat, KSB v praxi."

    Jen tak dál, pěkně se vybarvuješ. U Ogara to nepřekvapuje, sám dává najevo, že některé teze KSB neuznává. O to zajímavější je, že ty, jako horlivý stoupenec, ses "snížil" na jeho úroveň. Ale aspoň víme, s kým máme tu čest.

    Horlivý stúpenec čoho?
    Stále provokuješ a rozbíjaš diskusiu, klameš a ohováraš dokola.
    Občas použiješ trochu pravdy, aby si lož zakryl.
    Tak konajú hlavne židonacisti.
    Chceš povedať, že nie si?

  • @Milo povedal/-a:
    @""Ľudo"
    Čo je židonacista-židonácek? Keďže tento výraz zjavne patrí do tvojho slovníka, bolo by zaujímavé poznať jeho význam.

    Podľa použitých slov by malo ísť o osobu židovského pôvodu, ktorá vyznáva tzv nacizmus - čo sa zvyčajne vykladá ako skratka pre tzv. nemecký Národný Socializmus (otázka zdanlivo mimo témy, ale nie až tak veľmi: prečo potom skratka NaZi a nie NaSo ?), spájaný s presvedčením o nadradenosti vlastného národa. Teda znamená to "osoba židovského pôvodu, ktorá je presvedčená o nadradenosti svojho národa a sympatizuje s hitlerovským režimom "? To je to, čo si nám chcel prezradiť o Rusofilovi a Súladovi?

    Inak, tento tvoj výraz sa zjavne nehodí k tvojmu priam poeticky-filozofickému:

    Kto ako prvé hľadá rozdiely, smrť, nájde ich, ju.
    Kto v 1.rade hľadá súvislosti, život, taktiež ich, ho nájde.

    To má byť ďalšia provokácia a manipulácia ešte aj od teba??
    Platnosť toho výroku, tak ako každého,
    má svoj jasný kontext a ty si ho zámerne(?)
    vytrhol mimo jeho rámca platnosti
    do presne opačnej situácie.
    Spýtaj sa sám seba: Prečo?

    Spoločné sme našli a rozdiely riešime.
    Tak vzniklo predsa aj toto a iné fóra.
    Provokácie však tolerovať nesmieme.
    Človek nemôźe zo seba nechať robiť idiota,
    tolerovať jasné a hlavne OPAKOVANÉ zlo,
    OPAKOVANÉ, ba neustále provokácie.
    Nesmie si nechať srať na hlavu (s prepáčením).
    Pre zachovanie svojej dôstojnosti
    musí reagovať okamžitým, ale tvrdším protiútokom,
    prípadne rovno fackou, aby dal jasne najavo prekročenie červenej línie.

    K fenoménu tzv. židonacizmu:
    Myslím, že podstatu problému fenoménu židonacizmu
    a jeho riešenia dobre chápeš.
    Prečo hráš, źe nie?
    Pletieš to aj ty takto systematicky a zámerne?
    Rozoberali sme to predsa tu na fórach už tak mnoho krát..

    Náci, nácek je bežne v populácii zaužívaný pojem.
    Je prebratý z nemčiny.
    Nazi. Nazis - po slovensky nacisti. V nemčine sa z číta ako naše c.
    Ide o najneskôr od druhej svetovej vojny aj laickou verejnosťou
    používaný známy spoločenský fenomén,
    keď bol pôvodne neškodný a konštruktívny národný socializmus
    vykuchaný a zmenený na rasistickú ideológiu nejakého akože vyvoleného národa,
    čo je jednoznačne prebraté primárne z tzv. judaizmu.

    Podobný proces prebiehal aj v iných krajinách,
    ale hlavne napr. v judaizme, čo je jasne nacistická ideológia
    nezlučiteĺná s demokraciou a maskovaná za náboženstvo
    podobne, ako napr. scientológia.
    U židovského nacizmu ide v podstate o historicky
    asi najstaršiu a najlepśie zdokumentovanú formu nacizmu,
    t.j., vyvyšovania jedného národa nad iné
    a snaha o zotročenie a okradnutie, povraždenie druhých,
    o genocídu, mafiánsko-klanové myslenie, rasizmus apod.

    Deuteronómium, 23:19-20, 28:12 -
    „… a budeš dávať na úver mnohým národom,
    ale sám nebudeš brať na úver a budeš vládnuť nad mnohými národmi,
    ale oni nad tebou vládnuť nebudú“
    A prísľub na záruky budúce:
    (Izaiáš 60:10-12)
    „Vtedy synovia cudzincov budú budovať steny tvoje,
    a ich králi - slúžiť tebe, bo v hneve Mojom Ja som ťa ničil,
    no v blahovôli Mojej budem milostivý k tebe.“
    „I budú vždy otvorené vráta tvoje, nebudú sa zatvárať ni dňom ni nocou,
    aby prinášaný bol k tebe majetok národov a privádzaní boli ich králi.“
    „Lebo národy i kráľovstvá, ktoré nezachcú tebe(židovstvu) slúžiť
    – zahynú a také národy úplne vykynožené budú“.

    Talmud komentuje Starý Zákon v rovnakom duchu:
    „Majetok gója (podľudí, nežida, nižšie dobytka) – to je neobývaný kút:
    kto prvý ho ovládne, ten bude jeho pánom“ (traktát “Baba batra” 54, 16).
    „Aboda zara“, 26, v. a Tosafot pokračujú:
    „I najlepší z gójov smrť si zaslúži“.
    Atď apod.

    Preto tzv. židov všetky národy po stáročia V PUDE SEBAZÁCHOVY
    oprávnene museli nenávidieť. Bo zlo, otrokárstvo je nutné nenávidieť.
    Pogromy mali proste svoj oprávnený dôvod.

    Okrem toho je v našom (SK a CZ) kulturologickom prostredí
    a aj v iných krajinách pojem žid, židáctvo spájané nie ani tak
    s nejakým mýtický etnikom, ktoré dávno neexistuje,
    ale skôr so spôsobom správania sa a myslenia, s ideológiou v zmysle
    kriminálneho myslenia a podvodníctva, dvojtvarosti apod.,
    ktorá sa históricky manifestovala najviac v Tóre, Tanach, Talmude,
    resp. v tzv. Starom Zákone.

    Toto je podstata fenoménu tzv. židonacizmu,
    ako jedného najhorších svinstiev dnešnej doby
    o ktorom treba hovoriť, na neho poukazovať
    a ho zo spoloČnosti vykoreňovať

  • @Ľudo, skús jambický pentameter. Tvoje básničky síce stále nebudú dávať zmysel, ale aspoň budú mať akú takú umeleckú hodnotu.

Táto diskusia bola uzavrená.