Andrej Devjatov

Komentáre Andreja Devjatova

Komentáre

 • Milo
  upravené Sat 4 Nov 2023 ->

  Správa k udalosti z noci, keď Hamas zaútočil na Izrael:


  Komentár A. Devjatova:

  24.10. 2023

  Z čoho sa tešil Berl Lazar?

  Tu je štát Izrael - nemal by existovať. Ako by nemal existovať? Mal by prehrať vojnu. S kým by mal prehrať vojnu? So svetom islamu. Aby svet islamu, tento fundamentalizmus, zničil starý svetový poriadok. To je to, čo svet islamu robí. Robí veľmi dôležitú a potrebnú vec, rozbíja starý svetový poriadok. Aký starý svetový poriadok? Liberalizmus!

  Prečo Berl Lazar tancoval a spadol. Prečo sa radoval? No, nepovedali, z čoho sa tešil! Tešil sa, že Hamas zasiahol Izrael! Nepoznáte to z dátumov? Povedali, že sa veľmi tešil zo Silvestra, ale z čoho sa tešil naozaj? Hamas zasiahol Izrael. A Berl Lazar, chabadnik, sa radoval. To je ich plán, ktorý sa napĺňa! A opäť sa nenapĺňa! Všetko sa opäť zastavilo, žiadna vojna nie je.

  -

  A.P.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/122

  --

  28.10.2023

  Plánovačom nie sú chasidi, plánovačom sú kabalisti

  Hasidim (Chasidi) sa práve teraz necítia dobre. Boli posunutí trochu dozadu. Momentálne nie sú vo veľmi dobrom stave.

  Pretože Židovská sovietska socialistická republika Krym nie je Uman,* a nie je tam, kde postavili synagógu v Dnepropetrovsku*. To sú jednak rôzne úrovne, jednak rôzne koncepcie. Chasidi chodia vo svojich lapserdakoch*

  Situácia je jednoduchá: veľa ovplyvnili. A tu ide hlavne o to, že mali silný vplyv, ale teraz ich vplyv zoslabol.

  Čí vplyv sa zvýšil? Plánovačov. Kabalistov. Šalamúnov plán, ktorý bol napísaný, sa napĺňa. A napĺňa sa úspešne.

  Kabalisti vsadili na Rusko. Ale to sú tí, ktorých nevidíte. Oni sú zákulisie. A koho možno vidieť? Vidieť môžete chasidov. Ako vždy, niekto sa musí zodpovedať, a tí sú viditeľní, majú na hlave klobúky.

  -

  A.P.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/124

  --

  *Lapserdak(archaický historický judaizmus ) khalat ( dlhý, priliehavý kabát so šálovými goliermi a vreckami, ktorý nosili aškenázski židovskí muži vo východnej Európe až do začiatku 20. storočia

  * Uman, západoukrajinské mesto, kde je pochovaný chasidský mudrc Nachman z Breslova

  * v Dnepropetrovsku, Ukrajina, bolo 2012 otvorené najväčšie židovské komunitné centrum na svete, patriace hnutiu/sekte Chabad Lubawitch.

  Fotografie sú prevzaté z autorových príspevkov.

 • FRONT HYBRIDNEJ VOJNY KAZACHSTAN

  Zhodnotenie rokovaní Macrona s Tokajevom v Astane 01.11.23

  Prezident Kazachstanu Tokajev je kariérny diplomat, absolvent MGIMO v roku 1975. Sinológ, ktorý absolvoval stáž na Pekinskom inštitúte cudzích jazykov a potom v rokoch 1979 až 1991 pôsobil vo Veľvyslanectve ZSSR v Čínskej ľudovej republike pod nomenklatúrou Ústredného výboru CPSU. Vrcholom Tokajevovej diplomatickej kariéry bol post zástupcu generálneho tajomníka OSN v Ženeve, kde tri roky komunikoval so špičkou európskej byrokracie a aristokracie.

  Je absolútne nemožné, aby sa neznáma osoba dostala na túto pozíciu len tak. Tokajev bol zároveň na užšom zozname kandidátov na post generálneho tajomníka OSN z Ázie, ale Pan Ki-mun prešiel. Človek údajne odnikiaľ a je nominovaný na post generálneho tajomníka OSN - ak toto nesvedčí o Tokajevovom spojení so svetovým zákulisím…

  V Ženeve sa Tokajev odfotografoval s veľmajstrom Maltézskeho rádu Festingom. Už, samozrejme, príspevok povolil, ale takéto fotografie spravidla osvetľujú spojenia po zákulisnej línii. A keďže je Tokajev v Európe prijímaný osobami s vplyvom, rozhodne sa dá povedať, že je politikom, pre ktorého sú vzťahy Kazachstanu s Európou prioritou.

  M. Festing so Shoigu, pápežom Františkom a Tokajevem

  A tu je 01.11.23 návšteva francúzskeho prezidenta Macrona v Kazachstane.

  Macron predstavuje francúzske slobodomurárske rády. V súlade s tým Macronova návšteva Astany a príslušné rokovania s Tokajevom svedčia len o tom, že svet v zákulisí odsúva Rusko od európskej voľby, vytláča ho z paneurópskeho domu a tlačí ho do náručia Číny.

  Kazachstan je stredoázijská krajina v geopolitickom postavení medzi Európou, Ruskom a Čínou. Tokajev je činorodý. A preto mu tento balík jeho pozícií umožňuje zohrávať nie práve najmenšiu úlohu v prebiehajúcich udalostiach na globálnej úrovni. Preto je na jednej strane v zákulisí spojený s Európou, zatiaľ čo oficiálne prijal kurz a líniu politiky jedného osudu Kazachstanu s Čínou.

  A ak si položíme otázku, no a čo z toho má Kazachstan? Musíme predpokladať, že pre Kazachstan je to dobré. Keďže stovky projektov zahrnutých do čínskej stratégie "Jeden pás, jedna cesta" naplnili Kazachstan rozmiestnením výrobných zariadení, hoci tieto zariadenia sú i znečisťujúce. Kazachstan je z hľadiska územia veľká krajina, nie je to preľudnené miesto, vietor tam rozptýli jedovatý dym.

  Kazachstan je najbližším spojencom Ruska v rámci ODKB. Preto nie je pre Rusko veľmi príjemné, že sa Kazachstan v zákulisí orientuje na Európu.

  Ak si položíte otázku: "Kto zachránil Tokajeva počas vzbury začiatkom januára 2022", tak podľa spravodajských informácií to boli Malťania, bol to Vatikán. Pretože viac nebolo koho zachraňovať. A tam je všeobecná situácia takáto: tá vzbura menila Kazachstan na Turan, na Nový kalifát. Kto mohol túto líniu zastaviť? S najväčšou pravdepodobnosťou to urobil pápež Putinovými rukami.

  Kazachstan je s nami, ale už nie je náš. A všetko ostatné vo všeobecnosti vedie k tomu, že zmena kurzu línie a politiky Ruska je nevyhnutná.

  Strategická osamelosť Ruska a rastúci strategický zmätok nakoniec povedú k zmene, ktorú prozápadný liberálny "dlhý Putinov štát" (termín tvorcu kremeľských výkladov V. Surkova) nasadí v civilizačnom projekte Veľká Eurázia - Tretia horda.

  Vykonal Andrej Devyatov č. 925 z 02.11.23

 • Milo
  upravené Sat 11 Nov 2023 ->

  O Dyuminovi a o rozviedkach

  Rozviedka je oblasť činností, o ktorých nie je zvykom hovoriť.

  Faktom je, že tento Dyumín, ktorý zrejme nahradí Putina a v každom prípade tam kde sa vynorí, nastane nejaký pohyb - gubernátor Tulskej oblasti - je bývalý Putinov ochrankár a v GRU urobil bleskovú kariéru. Za čo dostal Hrdinu? Za pričlenenie Krymu. A v akej funkcii? Bol zástupcom náčelníka GRU, šéfom špeciálnych operácií. Za toto.

  Kde je pointa? Pointa je v tom, že GRU a vojenská rozviedka boli historicky naviazaná na Kominternu a židov. Zatiaľ čo politická rozviedka - zahraničná rozviedka, OGPU a tak ďalej. - tieto politické spravodajské služby boli vždy naviazané nie na židov, ale na angloamerickú stranu. To je rozdiel v kontaktoch a úlohách. Rozdielne zadania. Preto vojenská rozviedka, to sú židia: hlboko, hlboko, hlboko... Ak sú židia u nás Kominterna, tak politická rozviedka je buržoázia, petrodolár. To je to, na čo sa naviazala politická rozviedka, s čím sa prepojila. Iniciovali konvergenciu. Kontakty, vzťahy, komunikačné kanály so zákulisím.

  AP.

  --

  Ruská Wikipedia:


  Alexey Gennadievich Dyumin (* 28. august 1972 , Kursk ) je ruský vojenský vodca a štátnik. Guvernér regiónu Tula od 22. septembra 2016 ( pôsobí od 2. februára do 22. septembra 2016). Hrdina Ruskej federácie (2016) [2] .

  Námestník ministra obrany Ruskej federácie (24. decembra 2015 – 2. februára 2016). Generálplukovník [3] . PhD v odbore politológia (2009) [4] .

  Podľa politológov a odborníkov z Petrohradskej politickej nadácie bol od roku 2017 Alexey Dyumin jedným z troch pravdepodobných nástupcov ruského prezidenta Vladimira Putina [5]

 • Mna by zaujimalo ci je Putin povodom zid a ci niekto to moze dokazat. Pytam sa preto lebo uz som o tom cital viackrat.

 • Polož si otázku, je možné, aby v roku 1999 zverili tak dôležitý, tak bohatý štát čistému Rusovi ?

 • Zora, ten link o antikristovi a jedinom mesiášovi, ten ma celkom pobavil. Jednak bol písaný tým chaotickým štýlom, už, už sa konečne dozvieš to skutočné rozuzlenie a podstatu a to prdlajs, zas len ďalšia vata. No a tá podstata, že Ježiš je ten jediný a ozajstný spasiteľ pre celé ľudstvo... Samozrejme, zas len žid, takže furt to isté dokolečka dokola.

  Ten prejav toho vodcu chabadu... ak to je z 1994, ako je možné, že okrem bombardovania Iraku sa píše aj bombardovaní Srbska ?

 • Biden nazval Si Ťin-pchinga diktátorom - správne!

  No a čo to je, ten východný despotizmus. Východný despotizmus, je to urážlivé slovo? Je to demokracia, ktorá sa čoskoro stane nadávkou.

  A aký diktátor je Biden? Nijaký. Zajtra nebude zvolený. Správne povedal novinárom, že keďže Si Ťin-pching riadi krajinu akú riadi, nemôže byť ničím iným ako diktátorom.

  Aký bol výsledok ich stretnutia? Čo hovoria Číňania: obnovili pracovné skupiny pre vojenskú spoluprácu, pre drogy. Inými slovami, skutočne dosiahli dohodu. O čom? O vojenských otázkach a drogách. Nestačí to? To je to, čo zverejnili.

  -

  A.P.

 • @graul

  Zrovna predvčerom som si pozrela film, kde írsky terorista vyslovil myšlienku o tom, ako sa mu hnusia všetky náboženstvá kvôli nábožensky motivovaným bojom, do ktorých sa priebežne zapojil. /Presné znenie si chcem zapísať./ Bojoval počas života na rôznych frontoch a všetky boje boli nábožensky motivované.

  Chápem, že ti tie náboženské balasty prekážajú. Aj mne prekážajú. Ale napriek tomu - aspoň ja to tak beriem - ma taký článok pohne k úvahe, či sú odprezentovaní svätci naozaj "svätí". To je podľa mňa to podstatné. A nielen k úvahe, ale aj k hľadaniu.

  A preto - články nie sú ponúknuté ako jediná pravda, ale ako texty doplňujúce napr. spasiteľské bláboly o politikoch. Niet väčšej chyby ako bezvýhradne veriť politikovi.

  Aj medzi vatou sa dá nájsť maličké čosi, čo stojí za úvahu či preskúmanie. Najlepšie vlastné, to si človek zvykne dobre zapamätať.


  ----

  Text sa objavil v roku 2001.

  Treba to brať s rezervou ako Protokoly:

  Tento prejav predniesol Menachem Mendel Schneerson v roku 1994. O jeho pravosti sa vedú mnohé diskusie, podobne ako sa kedysi viedli spory o platnosti „Protokolov sionských mudrcov“,

  Napriek tomu pri čítaní Protokolov nemáme pocit, že sú nereálne.


  Irak, Srbsko:

  "ohňom a mečom zničíme všetky nacionalistické hnutia, ktoré sa snažia vyviesť ľudí z nášho diktátu, ako sa to stalo v Gruzínsku, Arménsku a Srbsku"

  "Peniaze bombardujú tých, ktorí nám vzdorujú – Iračanov, Srbov a v budúcnosti aj Rusov."


  1995 - bombardovanie v Srbsku:

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Rozhodn%C3%A1_s%C3%ADla


  MMS zomrel v r. 1994

  https://en.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson veľmi zaujímavá jazyková verzia

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson


  Ešte 1 vec - nie je problém čokoľvek vsnunúť do starého textu. Robilo sa to pred stáročiami, je to dnes inak?

  --

  Neberme články, úvahy, glosy ako stopercentné pravdy. Berme ich - a jednotlivosti v nich - ako podnety hodné preskúmania.

 • Zora, ja to tak aj beriem, že niekto pôvodný text skomolí, dopíše, zmení, aby ho tým znevážil, zosmiešnil, zastrel význam pôvodného posolstva.

 • Andrej Devjatov, 27.11.2023

  Mobilizačná ekonomika je vojna

  To, čo sa deje v Izraeli, je len ventil na uvoľnenie zbytočného tlaku v spoločnosti. Židom sa do vojny nechce. Kde je teda vlastne vojna?

  Tu je tretia možnosť: z Afganistanu postúpia bojovníci ISIS, prekročia hranice a pôjdu na sever. Tu máš novú vojnu.

  Turkménsko nemá armádu. Ďalší je Kazachstan, kde tiež nie je armáda, ale niečo tam je... A to je obrovská stepná polopúštna scéna, na ktorej sa dajú viesť vojny. Tam by to mohlo byť.

  Mobilizačná ekonomika je vojna.

  Je to veľká veľká vojna. Ale s kým? S kým?

  Vojna, ktorá prebieha, eskalácia na Ukrajine? Nie. Nie je tam žiadny útočný potenciál.

  Subtílnosť situácie spočíva v tom, že je to zugzwang: každý krok zhoršuje pozíciu. Preto sa nič nerobí. Naši šéfovia čakajú, že Ukrajina urobí nejaký krok. Ukrajina neurobí žiadny krok. Ona, táto Ukrajina, nikdy nezačala protiofenzívu, nikdy nebola zmapovaná oblasť prielomu, nikdy nebolo rozhodnuté o útočnej operácii. Žiadna nebola!

  Ukrajina, tá nemá čím útočiť. Nie v tom zmysle, že nemá zbrane, ale v tom zmysle, že nemá personál. Nemá kto vytvoriť zoskupenie. A potom opäť, ofenzíva Ukrajiny musí mať nejaký cieľ. Kde útočiť, za akým účelom? Neexistuje žiadny cieľ. Ukrajinská protiofenzíva nemá žiadny cieľ! Cieľom je vytlačiť Rusov z tých nových území? Môžete si stanoviť takýto cieľ, ale nie je možné ho splniť. Vyradiť Rusov z území, na ktorých teraz stoja. Je to nemožná úloha. Nemožná. A Rusi si sadli, rozmiestnili obranu, postavili zákopy, zaplatili peniaze a povedali: “Seďte" A odovzdali aktivitu Ukrajincom. Vraj postupovali, ale postupovať prestali.

  -

  A.P.

 • Milo
  upravené Thu 30 Nov 2023 ->

  Veľká konzervatívna veľmoc ako súčasnosť a budúcnosť ruského sveta

  S modlitbou k Duchu Svätému - "príď a prebývaj v nás" - sa 28. 11. 23 v Jeremlovskom paláci kongresov pod vedením moskovského patriarchu Kirilla uskutočnilo plenárne zasadnutie XXV. zasadnutia Svetovej ruskej ľudovej rady. Hlava štátu V. Putin sa prítomným prihovoril prostredníctvom videokonferencie.

  Ak by sme mali veľmi stručne zhrnúť významy prejavov V. Putina a V. Kirilla (suverenita, zachovanie ľudu, tradičné hodnoty), hovorili o projekte Veľkej konzervatívnej veľmoci ako o žiaducej predvídateľnej budúcnosti krajiny a celého ruského sveta. "Dobrí pastieri" pritom svoje "stádo" nikam nevolali. Spoločným menovateľom by sa dal nazvať verš z ruskej hymny: “Sláva vlasti, sme na teba hrdí".

  Čo však na zasadnutí rady nebolo vidieť, to bol závan priazne ducha, o ktorom je známe, že dýcha, kam sa mu zapáči. Lenže, v digitálnom režime "on line" nie je žiadna životná energia a duch sa neprenáša.

  Pokiaľ ide o ducha, vo svojich hodnoteniach a zovšeobecneniach vychádza nebopolitika z učenia traktátu Žltého cisára O vnútornom - Huang di Nei jing -, kde milosť ducha (čínsky De) prúdi (v čase) a životná energia (čínsky Qi) sa rozširuje (v priestore).

  Nebopolitika teda tvrdí, že na získanie milosti z nebies (na prijatie Ducha pravdy) pre "Božiu iskru" je nutné "vodivé" médium - energia života. A energia života sa generuje prostredníctvom projektov zameraných na budúcnosť od zeme ("nech vznešený hnev vzkypí ako vlna").

  Aby sme ľudí pozdvihli k titanským výkonom, je potrebné ukázať im jasný, zreteľný a reálny cieľ - podmanivý sen o inej možnej svetlej budúcnosti na zemi.

  Takýmto cieľom štátneho budovania Ruskej federácie môže byť veštcami predpovedaná premena Ruska na krátky čas na vytúžené " Kráľovstvo pravdy - Moc bieleho cára". Takto sa pravda pre ľudí v prvom rade prejaví ako spravodlivosť - rýchle odsúdenie a odveta podvodníkom a zlodejom z rozsiahlej "strany zrady" v Rusku.

  Je celkom zrejmé, že projekt Veľkej konzervatívnej veľmoci je projektom tých, ktorí udržiavajú, preto nikam a nikoho nevyzýva.


  Uchopenie budúcnosti poskytuje civilizačný projekt "Veľká Eurázia - Tretia horda", ktorý volá Rusko do váženého kráľovstva pravdy a pôsobí ako alternatíva k projektu Veľkej konzervatívnej veľmoci.

  Tretia horda je rodina národov nezápadných civilizácií, dedičov Zjednoteného štátu Džingischána (Prvá horda) a Stalinovho socialistického tábora (Druhá horda).

  Dedičmi sú predovšetkým Čína, Rusko, krajiny Strednej Ázie a Irán. Všetky sú už zjednotené v rámci Šanghajskej organizácie pre spoluprácu. ŠOS však ešte nedosiahla úroveň jednotného subjektu, ktorý by svojou kumulovanou silou vrátane hodnôt bytia viditeľne odporoval bezduchej transhumanistickej civilizácii Západu.

  Úloha zjednotenia dedičov historicky patrí Číne (sféra Veľkého chána Prvej hordy). Čína chce túto úlohu plniť v podobe Spoločenstva spoločného osudu ľudstva (共同构建人类命运共同体).

  Pokiaľ ide o Rusko, držiace liberálny poriadok krajiny demokratickej voľby (modrá farba), o jednotnom osude národov pod vedením Číny (červená farba) sa zatiaľ nehovorí.

  Čínsko-ruské vzťahy postavené nie na písanom práve, ale na etike rodiny národov, kde otcom je nebo, matkou zem, Čína je starším bratom - patrónom, Rusko je staršou sestrou - mentorom a ostatní sú mladšími príbuznými a príbuznými - to je základný kameň, na ktorom sa dá postaviť projekt Tretej hordy.

  Pôsobiť ako projektu môže byť povolané nové vedenie Ruska, ktoré príde k pákam riadenia na základe výsledku ozbrojeného boja za pravdu na Ukrajine (Špeciálna vojenská operácia Ozbrojených síl Ruskej federácie), kde bratské národy Ruska a Ukrajiny platia krvou za strany globálneho súperenia Východu so Západom (v skutočnosti Číny s USA) a výpočet sa robí životmi ľudí na bojisku.

  V druhej horde Stalinovho socialistického tábora v ozbrojenej konfrontácii ZSSR a USA vo vojne v Kórei (1950 - 1953) najviac krvi zaplatili čínski dobrovoľníci.


  Osud Ruska je celosvetový. Preto pri budovaní úprimných rusko-čínskych vzťahov v globálnom meradle spoločného osudu ľudstva bude musieť Rusko obmedziť silu čínskeho draka a nasmerovať ju na spoločné dobro. V informačnej spoločnosti môže byť obmedzenie sily len koncepčné.

  Čerstvou konceptuálnosťou novej éry informačnej spoločnosti, ktorá nie je od nikoho odpísaná, je systém názorov na vlnové procesy existencie, ktorý sa zrodil v Rusku s názvom nebopolitika.

  Nebopolitika vychádza z toho, že jedno je rozdvojené (tu dialektika boja protikladov a pohybu vpred - pokrok), ale zmeny prebiehajú vo prepojení troch síl (tu rotačný pohyb). Tieto sily sú: USA - ČĽR - RF.

  V prepojení troch síl sa USA snažia narušiť strategickú interakciu medzi ČĽR a Ruskou federáciou. V klasickej geopolitike sa výsledok dosahuje prostredníctvom "žltého nebezpečenstva" v Ruskej federácii.

  Čína v prepojení troch síl zvykne hrať úskok prefíkanej opice, ktorá z hory pozoruje boj dvoch tigrov. V podstate lacno profituje z konfrontácie medzi Ruskom a Spojenými štátmi.

  Rusko sa drží mimo trojuholníkov zmien a zvykne hrať "šachové partie" v simultánnej hre na viacerých šachovniciach medzinárodných vzťahov, pričom takúto politiku nazýva "multipolárny svet".

  Úlohou nebopolitiky je osvietiť tých, ktorým nie je ľahostajné chápanie procesov existencie ako výmeny látok, energie a informácií.

  Nebopolitici ukazujú prstom na poučenie z praxe: tí, ktorí udržiavajú, prehrávajú. Kontrola priestoru v informačnej spoločnosti stráca význam. Nakoniec vždy vyhrávajú tí, ktorí ovládajú čas.

  Osudom Ruska je celosvetovosť. A do tohto osudu Rusko tlačia okolnosti neodolateľnej sily tektonických procesov globálnej transformácie.

  Po ceste najmenšieho odporu voči okolnostiam by bolo historickým šťastím kremeľských lídrov zviesť sa na prílivovej vlne energie Východu a vstúpiť do nového svetového poriadku spolu s Čínou, na jej pleciach a na jej úkor.

  --

  Vykonal Andrej Devyatov č. 927 z 29.11.23

  https://telegra.ph/UDERZHIVAYUSHCHIJ---TERYAET-11-29-2

 • Ten posledný komentár Devjatova je neskutočne komplikovane a v metaforách napísaný. Stalin rozprával a písal zrozumiteľne aj obyčajného človeka.

  Napríklad toto z komentára :

  Aby sme ľudí pozdvihli k titanským výkonom, je potrebné ukázať im jasný, zreteľný a reálny cieľ - podmanivý sen o inej možnej svetlej budúcnosti na zemi.

  Kde je pomenovaný ten cieľ ? Už aj konečne zaznie, že nemôže byť v súkromných rukách to najdôležitejšie - strategické odvetvia. Alebo stále treba tak manévrovať, že sa to nedá povedať ? Hlavná vec, že Čína je v rukách súdruhov a Komunistickej strany. Takej, aká bola aj u nás pred 89 a tá poznala len najskôr národné vlastníctvo a potom štátne. Ale súkromné bolo fuj, bolo len osobné vlastníctvo.

 • Pre mňa je to už istý druh poézie :) A preklady sú ťaźké, sú tam viaczmyselnosti, ktoré sa pre nerusov dajú len vytušiť. A predchádzajúci komentár, ktorý som vynechal, sa končil takto - možno aj to je dôvod prečo píše tak ako píše:

  Ľudia sú ticho, pretože hovoriť nemajú. Ak otvoríte ústa, je to 15 rokov, takže nehovoria.

 • O časovom faktore v súčasnej politike

  Kým celosvetové projekty vo "Veľkej hre" sedia za kartovým stolom dejín, kde sa ťahy robia v kruhu a výsledok súboja sa formuje vo zväzkoch troch síl, Kremeľ sa drží modelu "Veľkej šachovnice" a usporadúva simultánnu hru na viacerých šachovniciach.

  Tento model (biely začína a vyhráva) sa nazýva "multipolárny svet". V tomto prípade výsledok šachovej partie (napríklad pri špeciálnej vojenskej operácii Ozbrojených síl RF na Ukrajine) ovplyvňuje jednak schopnosť urobiť správne ťahy, jednak faktor času, ktorý je daný na vykonanie ďalšieho ťahu a celej partie. Premeškaný čas aj pri zachovaní výhodnej pozície znamená prehru. Prehra vedie k nevyhnutnej zmene režimu.

  Nebopolitika je doktrínou času. Preto oneskorenie ďalšieho ťahu Ruska na Veľkej šachovnici tretej svetovej vojny nového hybridného typu nás núti vyjadriť hlboké obavy z perspektívy, že Kremeľ prehrá hru na Ukrajine nie na bojisku, ale na ubiehajucích hodinách univerzálneho zákona zmeny. Červená zástava na šachových hodinách pre Ruskú federáciu padne v roku 2024.

  Podľa nášho odhadu je súčasná partia vedená o dôstojné miesto v novom menovom svete, ktorý sa na pláne svetového zákulisia vytvorí do konca roku 2025. Na čele tohto procesu je "riadená súťaž" medzi ČĽR a USA. Od roku 1979 sa čínsko-americké vzťahy nazývajú "konštruktívna spolupráca". V roku 2022 dosiahol obchodný obrat medzi USA a ČĽR rekordnú hodnotu 760 mld. USD. A počet priamych letov medzi USA a ČĽR prekročil 70 za týždeň. Pre porovnanie, čínsko-ruské vzťahy sa nazývajú "strategická spolupráca dobrých susedov". Obchodný obrat smeruje k 200 mld. USD ročne. Od roku 2022 Rusko, ktoré zasiahla ŠVO, s nasadením nového menového sveta - mešká.

  Prvým ťahom Ruska v prebiehajúcej partii bolo “Riabkovovo ultimátum" z 15. 12. 21 adresované USA. V záujme zabezpečenia strategickej stability Moskva požadovala od Washingtonu, aby presunul blok NATO späť k hraniciam z roku 1997. V opačnom prípade Rusko pohrozilo, že odpovie vojenskými a vojensko-technickými prostriedkami. Takouto odpoveďou sa stala špeciálna vojenská operácia ruských ozbrojených síl (ŠVO), ktorú Rusko spustilo 24.2.22.

  Skutočný dôvod ŠVO sa pravdepodobne skrýva v dohode Putina a Bidena na ich osobnom stretnutí 16.06.21 v Ženeve. Pozri Bidenovu vetu na tlačovej konferencii: "Výsledok dohody uvidíme o šesť mesiacov". Presne o šesť mesiacov neskôr nasledovalo Rjabkovovo ultimátum. Podľa nášho hodnotenia dohoda súvisí so zachovaním USD ako zúčtovacej jednotky bohatstva vypustením finančnej bubliny dlhovej ekonomiky do reálneho sektora výroby munície, zbraní a bojovej techniky.

  Plán strategických obranných síl predpokladal rýchle víťazstvo ruských ozbrojených síl, ale veci sa nevyvíjali podľa plánu, vylodenie sa nepodarilo, krížnik Moskva sa potopil a boje na ukrajinskom javisku postupne nadobudli podobu dlhotrvajúcej pozičnej vojny na vyčerpanie.

  Od konca roka 2023 sú útočné možnosti strán bez preskupenia, prezbrojenia a doplnenia pozemných síl útočnou pechotou vyčerpané. Vytvorili sa objektívne podmienky na politické ukončenie ozbrojeného konfliktu. Touto možnosťou by mohlo byť rozdelenie Ukrajiny.

  Zatiaľ posledný ťah vo "veľkej hre" tretej svetovej vojny sa uskutočnil 7. 10. 23 úderom skupiny Hamas na Izrael v pásme Gazy. Nejde ani tak o arabsko-izraelskú konfrontačnú konfrontáciu, ale o pomocnú operáciu v rámci stretu civilizácií sveta Západu (dedičov Ríma) a sveta islamu (dedičov kalifátu). Ale ani tam sa plánovačom v zákulisí nepodarilo vyvolať "vyššiu silu" tretej svetovej vojny ako spôsob vstupu do nového valutového sveta a bojové akcie nadobudli aj tam zdĺhavý pozičný charakter.

  Teraz musí urobiť krok Kremeľ. Tento krok však zjavne mešká. Za tlak na Kremeľ na rozhodný krok možno považovať "pochod spravodlivosti" z ukrajinského frontu do Moskvy 23. - 24.6.23 Prigožin (PMC "Wagner"). "Vzburu, ktorá nebola", však zastavila priateľská dohoda za účasti bieloruského prezidenta Lukašenka. "Wagner" odišiel do Bieloruska.

  Keďže žiadne zjavné vojenské riešenie konfliktu na Ukrajine nie je v dohľade (o použití jadrových zbraní sa neuvažuje), ďalší krok Kremľa môže byť politický.

  Podľa spravodajských indícií, ktoré sa prejavujú v rôznych zdrojoch zo zákulisia aj od konajúcich politikov (Lukašenko), sa politické riešenie ukrajinského konfliktu môže realizovať manévrom smerom nahor - obnovením zväzového štátu Ruska a Bieloruska, ktorý by do nového štátu prijal všetky národy - dedičov Zväzu sovietskych socialistických republík vrátane všetkých historických území Ukrajiny.

  Predovšetkým ide o (váženú "Židovskú sovietsku socialistickú") republiku Krym. Podľa Šalamúnovho plánu by sa existujúca štátnosť Krymskej republiky mala stať jadrom budúcej Novej Chazárie.

  Ak Kremeľ v dohľadnej dobe neurobí politický krok v hre, čas pre projekt Veľkej konzervatívnej veľmoci bude stratený. Celosvetové projekty zmenia model hry zo šachu na karty. A víťazstvo pri prechode na nový menový svet získa spojenie majstrov peňažných záležitostí židovských kabalistov (Šalamúnov plán) s Číňanmi (Spoločenstvo jednotného osudu ľudstva).


  Vykonal Andrej Devyatov č. 928 zo dňa 06.12.23

  https://telegra.ph/VZYALSYA--HODI-12-06

 • Prečo sa Putin stretol s lídrami krajín, ktoré sú hlavnými producentmi ropy?

  Aby súhlasili s výpočtom ceny ropy nie v dolároch!

  Putin prešiel finančným centrom - Dubajom, potom Spojené arabské emiráty, Saudská Arábia, Irán – všetko vývozcovia ropy. Nikto nám nepovedal nič o tom, o čom bola reč. A reč je o kótovaní ceny ropy nie v dolároch, ale v nejakých iných jednotkách.

  Takouto jednotkou môže byť napríklad rubeľ. A táto cena by bola potom určená na Petrohradskej komoditnej burze. Existuje však aj iná možnosť.

  V októbri 2024 bude v Kazani summit BRICS. A tam je už dlho zrelá otázka vytvorenia účtovnej jednotky majetku viazanej na zlato. Nevylučujem, že sa tak stane v Kazani. Kazaň sú Tatári. Tatári, hoci žijú v Európe, sú dedičmi hordy. Sú to Turani, sú to Aziati. Preto je tento summit BRICS v Kazani, kde bude Rusko hostiteľom. Perspektíva je v tom, že táto nová účtovná jednotka bohatstva tam bude pomenovaná. Hovoríme o tom, že dolár prestane byť petrodolárom. To je to, o čo ide.

  -

  A.P.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/197?single


 • BLAHOŽELANIA A NAJLEPŠIE PRIANIA

  od nebopolitiky

  S NÁDEJOU

  na pomoc všetkým, ktorí hľadajú harmóniu sveta

  V NOVOM ROKU.

  -

  A.P.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/213

 • Zora
  upravené Sun 31 Dec 2023 ->

  K obrázku:

  Roku 2024 bude podľa čínskeho horoskopu vládnuť Drevený Drak

  "Na obzore je rok Dreveného Draka, ktorý sa ujme vlády síce až 10. februára 2024, ale jeho energie sú mocné a silné, takže ich všetci pocítime už na prelome decembra a januára."

  "Je tiež považovaný za najsilnejšie znamenie celého čínskeho zverokruhu."


  "v roku draka sú vraj sily Neba a Zeme navzájom v rovnováhe"


  Známi "draci": Putin, Fico

 • A. Devjatov - Stretnutie s rokom zeleného draka

  Interpretácia symbolu v perspektíve nadchádzajúcich zmien

  Paradoxom nadchádzajúceho obdobia od 10.02.24 moderných dejín je spojenie kozmických vibrácií roku Zeleného draka podľa čínskeho kalendára Xiali s energiami "paralelnej reality" generovanými v okultných štruktúrach mágie rádového typu: tibetskej (Bon-po) a germánskej (Spoločnosť Thule) mystiky s rovnakým názvom "Zelený drak".

  Podľa hodnotenia nebopolitikov môže byť tento paradox v centre plánovača svetového zákulisia, pokiaľ ide o prax zavádzania projektu "Veľkej Eurázie" s podporou Ruska.

  Hovoríme o tom, že koncepcie projektu boli živené od 16. storočia britskými mystikmi a kabalistami (John Dee, Edward Kelly: "Henochovská mágia", "Zelená zem") a v 20. storočí zdôvodňované nemeckou zemskou geopolitikou (K. Haushofer, Ahnenerener. Haushofer, Anenerbe, Nové Švábsko, plus tibetské legendy o podzemných kráľovstvách Agarti a Šambala): ich podstata - tajné plány zákulisia týkajúce sa ovládnutia severnej Eurázie (t. j. Ruska) teraz, v roku Zeleného draka - 2024, zachytenie fázy prílivu, nasadnutie na vlnu kozmických energií novej epochy súhvezdia Vodnára.

  Pripomíname. V roku 2020 ohlásil hovorca európskych konceptuálov, prezident Svetového ekonomického fóra v Davose K. Schwab "Veľký reset" existencie v Novom svetovom poriadku, uskutočňovaný nástrojmi štvrtej technologickej revolúcie pod záštitou Vatikánu (jezuiti čierneho slnka) a Londýna (Karol III. Windsor).

  Podstatou projektu pre Európu je pomsta Čiernej internacionály spojená s vytlačením liberalizmu režimami osvieteneckého diktátorstva.

  Je pozoruhodné, že prezident Ruskej federácie Putin, ktorý počas svojho pôsobenia v Nemecku vstrebal "Schillerovho ducha" v Drážďanoch, na online fóre "Davoská agenda - 2021" vyslovil vetu označujúcu európsku identitu za svoju vlastnú / cudziu od významného slobodomurára R. Kiplinga z Knihy džunglí: "Vy a ja sme rovnakej krvi, pán Schwab".

  Inými slovami, môžeme očakávať, že so zvolením V. Putina do ďalšieho prezidentského obdobia (2024 - 2030) v Rusku dôjde k náprave režimu. Vety, keď politické sily konzervatívnej pravoslávnej moci (dedičia "čiernej stovky") vytlačia liberálov z "modrej" strany moci "Jednotné Rusko" od mocenských pák. A v krajine sa posilní osvietená diktatúra vodcu-otca: Rusko sa na krátky čas premení na "kráľovstvo pravdy - bielu cársku moc", ktorú dávno predpovedali vizionári.

  Putin už dávno vyhlásil, že podľa mentality ľudu "Rusko potrebuje cára". Postava "cára" však v Rusku symbolizuje posvätné spojenie vládcu s ľudom, ktoré sa dosahuje prostredníctvom posvätnej procedúry v troch etapách: zvolenie za cára, pomazanie za cára a korunovácia za cára. Zatiaľ čo ľudové demokratické voľby 17. 3. 24 poskytnú zvolenému prezidentovi najvyššiu moc len na základe zákona.

  Preto plánovač v zákulisí zamýšľa premeniť Putinov "dlhý štát" na cenené "kráľovstvo pravdy" manévrovaním od liberalizmu k osvietenej diktatúre s využitím kozmických základov roku Zeleného draka.

  V čínskej mytológii je v neviditeľnom svete deväť drakov, rovnako ako je v kresťanstve deväť anjelských hodností. Zelený drak má poradové číslo 7 a je zodpovedný za formovanie procesov bytia energiami "paralelnej reality". Pre porovnanie, červený drak má poradové číslo 9 a je zodpovedný za to, čo sa deje vo viditeľnom svete na zemi. Podrobnosti nájdete v knihe Devyatov A. "Duchovné riadenie alebo inkognito technológie". - M. 2016 (www.bookvenir.ru).

  Pokiaľ ide o nadchádzajúce zmeny, Putin ešte v roku 2017 v Pekingu na fóre Pásmo a cesta vyhlásil, že "Veľká Eurázia nie je abstraktná geopolitická schéma, ale bez akéhokoľvek zveličovania - civilizačný projekt s výhľadom do budúcnosti".

  Pri stretnutí s rokom zeleného draka v Rusku tak môžeme očakávať prechod od projektu "Moskva - tretí Rím" k projektu "Veľká Eurázia - tretia horda". A s prezidentskými voľbami súvisí aj nasadenie stratégie preformátovania mocenského systému, keď skutočným beneficientom boja medzi mocou ("čierni") a liberálmi ("modrí") bude tretia politická sila nad bojom: dedičia boľševikov-leninistov našich dní v línii: Kuusinen - Andropov - Primakov - Fradkov - Kirienko ("červení").

  Významným poznávacím znamením je tu červená farba ich agitačných pomôcok, ktorú používa Putinov tím po prvý raz za 30 rokov existencie Nového Ruska.


  https://devyatov.su/articles/251-nebopolitika/110881-vstrechaja-god-zelenogo-drakona

 • @Milo

  Moc děkuju za vysvětlení "zeleného draka". Proto je vidět i na ruských fórech drak.... a já nevěděla, co s tím mají...

  Dřevěný zelený drak č.7 a jeho funkce do příštího roku naprosto sedí. Lidi už výběr "mezi světy" udělali (bez ohledu na to, zda to vědí) a ten příští rok 2024 je jakýmsi prvním rokem nové reality. Už letos to bylo občas jasně viditelné. Černá vodní kočka roku 2023 nám definitivně oddělila starý systém od nového - a dřevěný zelený drak roku 2024 má upevňovat a rozvíjet jen onen nový systém.

  Přeju všem lidem dobré vůle mír v srdci, harmonii v duši a odhodlání do života v nové civilizační éře.

 • O projekte Krymská Kalifornia novej éry

  Dejiny všetkých doteraz existujúcich spoločností boli dejinami vojen a vojenského umenia. Vojny sa končia mierom.

  Dobre informovaný pápež František s istotou vyhlásil, že tretia svetová vojna nového hybridného typu sa začala v roku 2013. Tretia svetová vojna sa skončí vytvorením nového menového sveta.

  Menový svet nových digitálnych peňazí viazaných na váhu zlata je osudom vládcov peňažníctva. Rok jeho uvedenia do obehu je rok 2025.

  Osobitnú úlohu pri zabezpečovaní udržateľnosti nového menového sveta podľa plánu vládcov peňažných záležitostí majú zohrať Čínska ľudová republika a Ruská federácia zavedením do obehu skrytých rezerv svetového zlata, ktoré sa im vrátilo do dispozície.

  Nový menový svet by mal vyriešiť problém financovania projektu Večného kráľovstva Izraela (Šalamúnov plán) na vytvorenie závetného "kráľovstva kňazov a posvätného národa".

  "Jakubov dom" (Židia) mieni "pásť národy sveta pod Zmluvou Najvyššieho", pričom sa má spájať s projektom vytvorenia Spoločenstva spoločného osudu ľudstva (人类命运共同体), ktorý navrhol čínsky vodca Si Ťin-pching na 18. zjazde ČKS v novembri 2012. 

  Podľa Šalamúnovho plánu je úlohou Svätého Ruska v pláne nového svetového poriadku "kráľovstvo pravdy" (Večná zmluva ducha pre "všetky kmene" biblickej civilizácie) a byť strategickým tylom Číny.

  Miestom Božej Prítomnosti projektu "Večné Kráľovstvo Izraela" je "Múr nárekov" Šalamúnovho Chrámu v Jeruzaleme.

  Svetoví lídri prisahajú na Šalamúnov plán pri Múre nárekov.

  Neoddeliteľnou súčasťou Šalamúnovho plánu na vybudovanie "kráľovstva pravdy" je transformácia bývalých republík Zväzu sovietskych socialistických republík do nového štátneho útvaru: pracovne ZSSR-2.

  K plneniu tejto úlohy má prispieť ruská špeciálna vojenská operácia na demilitarizáciu Ukrajiny (SMO). Napokon, podľa Marxa: "Násilie je pôrodnou babou každej starej spoločnosti, ktorá je tehotná novou".

  Demilitarizácia Ukrajiny zahŕňa vytvorenie nárazníkovej zóny z pôvodného Maloruska s hlavným mestom v Kyjeve medzi nacionalistickými antisemitskými regiónmi západnej Ukrajiny a juhovýchodnými regiónmi Novej Chazarie - projekt založený na štátnosti republiky Krym v rámci ZSSR-2. Termín transformácie Ukrajiny je podľa projektanta tretej svetovej vojny stanovený na rok 2024.

  Toto je motív religióznych chasidských Židov, aby urýchlene vypustili holubicu mieru do konfliktu na Ukrajine.

  "Nová Chazaria" nie je ničím iným ako projektom "Krymskej Kalifornie" zo začiatku dvadsiateho storočia v podmienkach novej doby - územím pre druhý exodus Židov z Izraela do novej zasľúbenej zeme.

  Exodus Židov do Krymskej Kalifornie novej doby je tlačený vyostrením vojenskej konfrontácie medzi existenčnými nepriateľmi nie na život, ale na smrť - teokratickými štátmi islamu a judaizmu: Iránom a Izraelom.

  Presídlenie Židov do úrodnej zeme Novej Chazárie je však možné až po zastavení bojových akcií NWO a vytvorení nového zväzového štátu dedičov národov ZSSR.

  -- A. Devjatov

 • Milo
  upravené 9 May 15:00 ->

  Stalin 9. mája neorganizoval prehliadky vojsk

  Pretože v doktríne bola Veľká len Vojna. Pretože ľudia zaplatili obrovskú cenu. Liberáli prekrútili význam a teraz je veľké víťazstvo.

  Čie víťazstvo? Červenej armády! Na Červenú armádu sa zabudlo, a preto sa zmenili aj zástavy, a vojaci nahradili víťazné zástavy zástavami s krížmi. Odkiaľ sa vzali tieto kríže? Je to "Moskva je tretí Rím". A kde je Rím? Je na Západe. Toto je uctievanie Západu! A armáda sa zmenila z robotnícko-roľníckej armády na križiacku armádu. Pozrite sa na zástavy, pod ktorými pochodujú naši udatní bojovníci.

  Ba čo viac, armáda bola ľudovou armádou a stala sa, cudzím slovom, " kontraktnou". Britské zmluvné právo atď. Ak odstránite cudzie slovo " kontraktnou", bude to nájomnou. Takže "križiaci" (крестоносцы -- dosl. nositelia kríža) a "žoldnieri" (наёмники) sú vlastne všetko ruské slová. Nevkladám do nich nič také zlé.

  Symboly sa zmenili, významy sa zmenili. Pretože svet sa riadi znakmi a symbolmi, nie slovami a zákonmi.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/403

 • graul
  upravené 9 May 17:10 ->

  Milo povedal/-a: Ba čo viac, armáda bola ľudovou armádou a stala sa, cudzím slovom, " kontraktnou

  Zaujímalo by ma, ako to bolo platením vojakov Červenej armády počas Veľkej Vlasteneckej vojny. Dostávali len jedlo, oblečenie a nejaké kvázi vreckové, alebo mali nejaký plnohodnotný plat.

  Odkedy sa konajú 9. mája vojenské prehliadky ?

 • graul povedal/-a: Odkedy sa konajú 9. mája vojenské prehliadky ?

  V Sovietskom zväze sa (po 1945) konali ešte tri prehliadky víťazstva: v rokoch 1965, 1985 a 1990. V Ruskej federácii sa táto prehliadka koná každoročne od roku 1995.

 • Čo chce zákulisie, ktoré hýbe Belousovom?

  Chce vytvoriť opričníka. Aby Belousov vytvoril novú elitu z tých, ktorí vyšli z boja. Mali by písať správy o velení, potom nejaké kurzy na zlepšenie civilnej správy. To je to, čo bude robiť.

  Hlavnými oblasťami činnosti ministra obrany sú program vyzbrojovania a výstavba ozbrojených síl. Samozrejme, Šojgu toho nebol schopný. A ak hovoríme o tých, ktorí to úspešne zvládli, bol to Ustinov za Brežneva.

  V línii Hordy je šéfom armády bek. Bek je menovaný. A bek privedie k moci nového chána. To je ďalšia etapa premeny Putinovho Dlhého štátu na predpovedané Kráľovstvo pravdy. O to viac, že Belousov je cirkevník, oltárnik vyfotografovaný v dedine vo Vladimírskej oblasti. V súlade s prorokmi sa odvíjajú udalosti. Narodil sa v roku 1959. Veľmi dlho som hľadal, kto to je. Už v roku 2021 bolo jednoznačne jasné, že je to Belousov.

  Vyhliadky sú jasné! To sa kladie možnosť opričniny. Či sa to podarí, alebo nie, to je už iná otázka. A ako zmeniť elitu? Učiť sa od Ivana Hrozného reálne! V nových podmienkach!

  -

  A.P.

  https://t.me/perspektivy_svetlye/411

 • Milo
  upravené 17 Jun 17:03 ->

  K výsledkom mierovej konferencie o Ukrajine 15-16.06.2024

  Text v obrázku: Nová Chazaria

  Pre pochopenie procesov prebiehajúcich na ukrajinskom divadle vojenských akcií tretej svetovej vojny nového hybridného typu je potrebné venovať pozornosť projektu vytvorenia židovského štátu "Nebeský Jeruzalem" (Nová Chazaria) na území bývalej Novorosie, na ktorý pred siedmimi rokmi vo videách na kanáli Rassvet upozornil výkonný riaditeľ projektu Igor Berkut:

  Text v obrázku: Harri BER-KUT - Ako vybudovať Izrael 2.0 na Ukrajine?

  " Projekt nového Jeruzalema: "5+5+5", počnúc rokom 2014 - prvých päť rokov je hniloba a rozklad existujúceho systému; ďalších päť rokov, po roku 2019, je deštrukcia, fragmentácia a vyľudňovanie územia; a ďalších päť rokov, po roku 2024 až do roku 2029, je preformátovanie krajiny. Do konca roku 2029 má do Novej vlasti prísť približne 6 miliónov Židov z Izraela a viac ako 12 miliónov z Ruska, USA a krajín EÚ, aby vybudovali Nový Jeruzalem."

  možnosti preformátovania Ukrajiny do roku 2029

  Je zvykom, že kabalisti varujú svetové spoločenstvo - odhaľujú karty bez toho, aby vysvetlili plán. A potom použijú "prítmie". Ak tomu nerozumiete, ignorujte to, je to vaša chyba.

  Nato som reagoval textom "Oi-Wei"! (č. 513 z 29.1.17).

  Úlohy druhej päťročnice 2019 - 2024 sa riešili na pozadí "veľkého resetu" európskeho liberalizmu na inkluzívny kapitalizmus metódou pomsty Čiernej internacionály (národný socializmus fašistického typu) a boj proti ozbrojenému násiliu pod názvom Špeciálna vojenská operácia Ruska na demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny.

  V roku 2024 boli úlohy "zničenia, rozdrobenia a vyľudnenia územia" ozbrojeným násilím splnené a teraz sa na konferencii vo Švajčiarsku 15. - 16. 6. 24 nastolila otázka "zintenzívnenia dialógu na vysokej úrovni o spôsoboch dosiahnutia komplexného, spravodlivého a trvalého mieru pre Ukrajinu".

  Účastníci konferencie (100 krajín a medzinárodných organizácií) potvrdili rezolúcie A/RES/ES-11/1 (02.03.22) a A/RES/ES-11/6 (23.02.23), že "žiadne územné nadobudnutie vyplývajúce z hrozby alebo použitia sily by nemalo byť uznané za legitímne" prijaté na Valnom zhromaždení OSN, a zdôraznili záväzok dodržiavať medzinárodné právo vrátane Charty OSN.

  Ukrajinský prezident Zelenskyj na tlačovej konferencii po samite vo Švajčiarsku uviedol, že Ukrajina je pripravená začať rokovania s Ruskom "už zajtra", ak Moskva stiahne svoje vojská a bude rešpektovať jej územnú celistvosť.

  V predvečer konferencie vo Švajčiarsku 14. 6. 24 ruský prezident Vladimir Putin predložil podmienky Moskvy na prímerie a začatie rokovaní, ktoré zahŕňajú úplné stiahnutie ukrajinských vojsk z Doneckej, Luhanskej, Chersonskej a Záporožskej oblasti, uznanie týchto regiónov ako ruských regiónov na medzinárodnej úrovni, ako aj zrušenie západných sankcií a odmietnutie vstupu Ukrajiny do NATO.

  Prekážkou mierového urovnania konfliktu je teda požiadavka na stiahnutie vojsk na oboch stranách.

  Odstránenie tejto prekážky bude predmetom ďalšej mierovej konferencie o Ukrajine.

  To znamená, že ak sa na jednej strane Ukrajina vzdá piatich regiónov a stiahne svoje vojská a na druhej strane Rusko stiahne svoje vojská z územia tých istých regiónov, prekážka mierového urovnania konfliktu bude odstránená.

  Tu treba podčiarknuť, že vzájomné odmietnutie území určených pre Novú Chazariu Moskvou a Kyjevom je plánom Zákulisia. Toto odmietnutie sa môže uskutočniť v zmysle ZSSR-2.

  Zväzový štát ZSSR-2 ako rodina národov Veľkej Eurázie však bude zároveň koncom Putinovho Dlhého štátu. V súlade s tým dôjde k obratu vektora sily pomsty Čiernej internacionály ( "veď máme tú istú krv") v prospech Veľkej Eurázie - Tretej hordy.

  Naši "Z" - vlastenci nechcú vidieť, že všetko ide podľa Šalamúnovho plánu. Kremľania neprehrávajú v šachu, ale v kartách. Kremeľ mal pri kartovom stole dejín pasovať - dať ťah do rúk Čiernej internacionály (Vatikánu). Namiesto toho Putin zaujal aktívnu pozíciu na veľkej šachovnici a predložil podmienky. V súhre troch síl: Rusko (v strategickej samote) je aktívne, Ukrajina (v koalícii so Západom) je aktívna. Nad spojnicou dvoch síl - kabalisti sú pasívni. (1+1) + 0 = 0

  Podľa zákona zmien je teda konečným príjemcom konfrontácie medzi Ukrajinou a Ruskom Nová Chazaria.

  Text v obrázku: V hľadaní kompromisu 1+1=3

  Uskutočnil Andrey Devyatov č. 959 zo 17.06.24

  --

  https://telegra.ph/ZAMYSEL-ZAKULISY-06-16

 • Vyhliadky sú svetlé. Cesta je kľukatá --Mao Ce-tung

  Nepolitika nie je o minulosti. Cieľom nebopolitiky je zmocniť sa budúcnosti! Ako tento cieľ realizovať z pozície nebopolitiky? Odpoveďou je zachytiť okná príležitostí (kairos) a pestovať Ducha víťazstva.

  Nebopolitika je náukou o časoch(súčasoch) a Duchu (darcovi životnej sily nádeje do myslí a sŕdc).

  Najprv je však potrebné dostať sa zo svetovej krízy súčasnosti (limity rastu priemyselnej spoločnosti rozšírenej reprodukcie kapitálu):

  - opraviť pojmy (vrátiť sa k pôvodným významom bytia);

  - posilniť rituál (oprieť sa o podvedomie ľudí);

  - predznamenať obraz víťazstva (vytvoriť podmanivý sen o šťastí).


  -- Andrej Devjatov

  https://t.me/perspektivy_svetlye/431

  --

  Variácie na tému riadenia podľa KSB i iných zúčastnených organizácií :)... Ale niektoré body sú napriek tomu inšpiratívne.

 • Milo
  upravené 8 Jul 09:32 ->

   

   ORBÁNOVA DIPLOMACIA

  K pomste Čiernej internacionály

  Obraz sveta z pohľadu nebopolitiky vyzerá ako súboj šiestich svetových projektov o miesto lídra v novom svetovom poriadku počas prechodu ľudstva k tomu, čo Sväté písmo nazýva "novým nebom a novou zemou, kde prebýva pravda", a veda ho spája s "antropologickým prechodom" v polovici 21. storočia, keď sa vďaka technológiám stane neviditeľný svet viditeľným.

  Projekt "veľkej Európy", vedený Vatikánom a v zákulisí svetovej politiky realizovaný duchovno-rytierskymi rádmi (jezuiti, maltézski rytieri, Opus Dei), sa redukuje na pomstu národno-socialistickej Čiernej internacionály v podobe inkluzívneho kapitalizmu.

  Doktrína Čiernej stovky suverénnej konzervatívnej moci (filozofia I. Iľjina a A. Dugina), ohlásená pre Putinov Dlhý štát, sa spája s projektom Veľkej Európy.

  Na zasadnutí online fóra "Davoská agenda - 2021" 27.1.21 V. Putin povedal. Putin vyhlásil: "Sme rovnakej krvi, pán Schwab. Berieme si z vás príklad, pracujeme s vami jednotne, nenecháme vás v štichu".

  Korene pomsty siahajú do starej európskej aristokracie rakúsko-uhorskej habsburskej ríše, ktorej dedičom je dnes maďarský premiér Viktor Orbán. Plán pomsty je založený na prekonaní liberalizmu, ktorého pád by sa mal odohrať násilne na ukrajinskom divadle.

  Pripomeňme si univerzálnu pravdu marxizmu: "Násilie je pôrodnou babou dejín". To je zmysel ozbrojeného konfliktu na Ukrajine.

  Podľa Orbánovho vyjadrenia "Maďarsko môže byť čoskoro jedinou krajinou, ktorá môže hovoriť s každým".

  Hodnotenie spravodajských znakov zjavných v Orbánovej diplomacii naznačuje, že prekonanie liberalizmu v Európe na bojisku na Ukrajine je v súlade s lídrami novej éry globálnej transformácie Si Ťin-pchingom (ČĽR), Trumpom (USA) a Putinom (Ruská federácia).

  17.10.23, 09.03.24, 05.07.24

  Dňa 24. 7. sa v Kyjeve uskutočnili rozhovory medzi Orbánom a Zelenským o perspektívach mierového urovnania situácie na Ukrajine bez svedkov a bez odpočúvania príslušnými orgánmi - nahí v kúpeľni.

  Nakoniec bude mať červený svetový projekt "Večného kráľovstva Izraela (Tisícročnej soboty)", ktorý je nad bojom medzi nacionalistami (čiernymi) a liberálmi (modrými), prospech z realizácie plánu pomsty čiernej internacionály.

  Víťazstvo predpokladá rozdelenie Ukrajiny na tri časti s vyčlenením území historickej Novorosie na územiach historickej Novorosie, ktoré boli počas vojny ŠVO prevzaté pod kontrolu Ozbrojených síl RF, na vážený židovský štát "Nová Chazaria" (dlhoročný projekt "Synov zmluvy" - Krymskej Kalifornie) - s oporou o už existujúcu štátnosť Republiky Krym.

  V pláne tretej svetovej vojny nového hybridného typu tak bude víťazstvom Ruska v špeciálnej vojenskej operácii na Ukrajine "Nová Chazaria" ako súčasť civilizačného projektu "Veľká Eurázia - Tretia horda", ktorý vyhlásil V. Putin v roku 2016.

  Pokrok v projekte dokazuje úspech samitu ŠOS v Astane 3.-4.7.24, na ktorom bola prijatá stratégia rozvoja organizácie okolo Číny na 12 rokov do roku 2035.

  Pokiaľ ide o Orbánovu diplomaciu, Maďarmi obývaný región západnej Ukrajiny: Užhorod - Mukačevo - Stryj, ako historická súčasť Rakúsko-Uhorska, sa po rozdelení Ukrajiny vráti do lona novovekej habsburskej ríše.

  Užhorod je vchodom rúry z r. 1983 do Maďarska

  Previedol Andrei Devyatov No961 z 07.07.24

  https://t.me/perspektivy_svetlye/441