O Sulíkovy ... trochu inak

Sergio
upravené Tue 21 Nov 2023 v DVTR #1#1

Dostal sa mi do rúk nasledujúci mail:

V stredu hlasuje Europarlament o obmedzení suverenity členských štátov, teda aj Slovenska. Dôležité právomoci majú prejsť na EÚ a najmä, má sa zrušiť právo veta a to jednoznačne poškodí malé krajiny. Lebo tie veľké si presadia, čo chcú. Potom bude možné robiť rozhodnutia, ktoré sa týkajú Slovenska, bez súhlasu Slovenska. Prosím, čítajte viac tu: Štandard - Slovenskí europoslanci, nezraďte svoju krajinu! (standard.sk)

Ste stálimi voličmi SaS? Váš názor si rád prečítam na richard@sulik.sk

S pozdravom Richard Sulík

...........

Mňa zaujimajú jednoduché odpovede na tieto nepodstatné otázky:

Videli alebo počuli ste o tom žeby sa zodpovednejšie tejto téme niekto venoval z dezolát-mainstreamovej scény?

Nebodaj nejaký vládny činiteľ?

Ozvučil Fico riešenie danej problematiky?

Danko?....Taraba?....

(Pellegrini&comp som zámerne vynechal😂🤣)

Ja som si nič také nevšimol. Zrejme ide o nejakú banalitu, ktorá nestojí za to, aby sa tejto triviálnosti niekto venoval a rozmazával ju na verejnosti. Veď všetko je jasné a každému zrejmé.

Alebo som len nedával pozor a určite je to inak...

Máte Vy nejaké iné info?

Aké máte typy na hlasovanie konkrétnychb8našich poslancov? 🤔Beňová je teraz taká hodvábna🤔

Dajte vedieť...

P.S. ...ale zmluve s WHO, ktorá momentálne vyzerá bohvieako a ktorá sa ma podpisovat bohviekedy, tak tej sa venuje s nasadením života CELÁ DEZOLÁTSCÉNA.

Aká to náhoda ... celkom určite nič s ničím nesúvisí ...

Tu je približná maskovaco-usmerňovacia schéma daného spoločenského pohybu, ako sa mi ju podarilo na mobile narýchlo načrtnúť.


Ak by to nebodaj nejakého "zúfalca" zaujimalo.😃

A či "im" to vyjde?

Požijeme, uvidime 🙂..

Komentáre

  • Sergio
    upravené Thu 23 Nov 2023 #3->

    Dnes na ozrejmenie vyššie napísaného :

    - ako TO dopadlo dnes už vidime

    - uvadzam to ma margo toho ako a akym sposobom je usmernovana ludska spolocnost ....o nic "zvláštne a závažné"  nejde iba o taku nepodstatnu maličkosť: teoria usmerňovania-riadenia ľudskej spoločnosti

    - ano vidieť a poznať to vopred, na to su  potrebne aj vedomosti aj skusenosti ale aj nebyť "fanúšikom" jedine zásadného, "správno-uvedomelého" postoja

    - a ano je potrebna aj tá nenávidená teória* (osvetľovanie ktorej mi mnohí vyčítaju 😃) lebo ako povedal jeden "uvedomelec":

    Bez teorie nám je smrť. ....preco je nam smrť? Aby to nedopadlo tak ako to vyjadril jeden daľší-iný iniciativny blbec (...horší ako triedny nepriateľ 🤣😂🤣) vo svojom prejave v parlamente:

    My sme to mysleli dobre, ale dopadlo to ako vždy...

    😅😂🤣

    - vývody z uvedeného nech si urobí každý sám

    Spokojne dni všetkým Vám prajem 😀👍


    *TEÓRIA = MYSLENOSŤ - myšlienková stavebnica uskutočnená v predstavách ľudského jedinca

  • Sergio
    upravené Sat 25 Nov 2023 #4->

    Ľudova múdrosť hovorí:

    Lož má krátke nohy, do lesa to nestihne a na lúke sa neskryje.

    Preto mysleny obrazok (vid.vyššie.) dnes už môžeme doplnit skutočnostou, ktora sa nám ozrejmila.

    Čo nie je zjavne viditeľné je tzv. ISTINA problému ktorú sa nam snazia zakrývaju svojou činnosťou dve skupiny ľudí. Jedna vedomo-umyselne (znak 👁🕴👁) a druha 🙂nevedomo-neznalostne ochotnym aktivistickým alebo poplatným sirenim týchto lži 🙂

    Čo je tou ISTINOU? To je na uvedomelu, plnozmyslovú rozpravu.... ta rozprava aby mala zmysel predpoklada aby jej účastnici mali MINIMALNE take znalosti, vedomosti, skusenosti a poznatky ako skupina oznacena 👁🕴👁na obrazku.

    My "ostatní plebs" s ISTOTOU môžeme dnes povedat, ze sa sirenim oboch lži stala a stojí tzv. dezolátna alternativa. Ich šírenim v spolocnosti sa opäť podarilo udržiavat strach, paniku, neznalost a vzájomnú nevrazivost. Nebola snaha v tejto časti spoločnosti o nestranné , nezaujate zhodnotenie problematiky, snahu o zachovanie si nadľadu a nestrannosti, snahu o najdenie a osvetlenie vychodisk, ponuknutie mozneho riesenia problému. Je mozne ze bola, ale aspon ja som si ju nikde nevsimol.(ak ano dajte vediet KDE a KTO ... dnes po bitke je situacia iná, viď.23.11 Infovojnu...piatok J. LAŠŠAKOVA) Je zaujimave a to nech si kazdy overi, temu ozvucovala iba tzv. alter_scena, hlavnoprdy boli ticho, hrali-mali bobrika mlcania. Čize ktora cast rozdelenej spolocnisti sa udržiavala viac v strachu a panike? 🤔.. 🙂. Náhoda? ...jasné, tak určite 🤣😂 Vysledkom toho je o.i. vystrasene nevedomé stado v panike a strachu bľačiacich ovečiek poslušne iduce kam ich prostrednictvom svojich (meeediálnych) dezolátnych straznych psov(symbol🔊na obr.) pastier stáda s lahkosťou posle kam bude potrebovať. ALE ked pride OZAJSTANÉ nebezpecie tak všetky "ovecky", kedže panika v stade je😀 "prudko nákazlivá" 😀, (stádne pudy "nepustia") nielen tie alter-dezolè, uz nebudu schopne nie ze zmysluplne reagovat, ale nebudu ani tzv. verit tomu co vidia na vlastne oky 👀. Aj to je jednym z vysledkov riadiaco-usmernujuceho pôsobenia v spolocnosti na podklade vyssie uvedeneho obrazku..... ked si ludia neudrzia nadhlad, nestrannosť a citové fanúšikovsko-panické vzplanutia pod kontrolou.

    Čo s tým? ... odpoved je zložito_jednoducha🙂 ... keď pridete na definitívnu odpoveď dajte potom aj mne vedieť. Nech budem aj ja za múdreho😅😄😂

    Doplnenie na upresnenie:

    Vôbec nespocbybnujem ze jestvuje problem tzv. zmlúv s WHO, EÚ ( a inymi org.) v zmysle ich nevyhodnosti/výhodnosti pre iste staty/skupiny ludí. Ale o tom nebol moj prispevok

Táto diskusia bola uzavrená.