Vojna v Novej normalite – zabíjanie vlastných prolov pre pohodlie, zábavu a zisk

Systém
upravené 11 Jun 16:33 v Politika a udalosti #1
imageVojna v Novej normalite – zabíjanie vlastných prolov pre pohodlie, zábavu a zisk

Myslím si, že aktívne pomáhame podporovať pokračovanie vojny tým, že sa odmietame pýtať na jej potenciálne motívy, ktoré presahujú úroveň povrchnosti.

Prečítajte si celý článok

Komentáre

  • Zora
    upravené 12 Jun 08:31 ->

    Ďakujem za tento článok, lebo vyjadruje mnohé, čo mi v súčasnosti ťaží hlavu.

    Na tých, ktorí neprijímajú binárne myslenie, sa pozerá ako na bláznov, ktorí si nenašli správnu stranu.

    Ale kto chce byť na strane pofidérnej elity, ktorá posiela človeka do nezastaviteľného mlynčeka na mäso? ČLOVEK isto nie. Sfanatizovaní s tým problém zrejme nemajú.


    "vojna globálnych elít proti vlastnému obyvateľstvu"

    "Raketové bomby, ktoré denne dopadali na Londýn, pravdepodobne odpaľovala samotná vláda Oceánie, “len aby udržala ľudí v strachu”."

    "Ak sa oligarchia A a oligarchia B môžu vzájomne dohodnúť, že budú klamať o pandémii a v dôsledku toho vyvraždia svoje vlastné obyvateľstvo v prospech svojich vlastných záujmov, prečo sa bránime uvažovať o tom, že by mohli začať vojnu alebo sériu vojen a vyvraždiť si navzájom obyvateľstvo z rovnakého dôvodu?"

    "Myslím si, že aktívne pomáhame podporovať pokračovanie vojny tým, že sa odmietame pýtať na jej potenciálne motívy, ktoré presahujú úroveň povrchnosti."

    "Myslím si, že keď to tak začne vnímať dosť z vás, možno sa zdvihnete a odídete z kina ešte pred koncom predstavenia."


    Článok ponúka pretekajúce priehrštie myšlienok, nad ktorými je už najvyšší čas sa poriadne a hromadne zamyslieť a vykašľať sa elitám na to podradné binárne kino.


    Neviem, ako vy, ale ja mám celosvetovej genocídy nadbytočného obyvateľstva plné zuby.

    Určite ste nie raz počuli, dokonca aj od vcelku rozumných ľudí, že "veď je nás priveľa" ... Problém nie je, že nás je priveľa, ale že priveľa z nás, ktorí nepatríme k elite, sme dokonale sfanatizovaní. Donekonečna ospravedlňujeme protiľudské opatrenia.

    Dá sa ŽIŤ aj takto: