Pojem islamského terorizmu

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Správy z Ruska.
«1

Komentáre

  • islámský terorismus neexistuje
    existuje jen terorismus tajných služeb křestanských států

  • Ogar Valach
    upravené Sun 30 Oct 2022 #3->

    @jajajaja povedal/-a:
    islámský terorismus neexistuje
    existuje jen terorismus tajných služeb křestanských států

    Niečo také môže napísať len hlupák. Škoda, že si vymazal pár dní starý komentár, z ktorého jasne vyplývalo, že si KSB nečítal a že mu nerozumieš. Už si nepamätám presne čo to bolo, inak by som ti to oplieskal o hlavu. Niekto tu má vymytý mozog a nie som to ja - je to jajajaja.

  • já jsem pouze popsal fakta
    znalost KSB je moje věc a nic jsem nemazal

  • @jajajaja povedal/-a:
    já jsem pouze popsal fakta
    znalost KSB je moje věc a nic jsem nemazal

    "Fakty" vycucané z prsta. Vraj islamský terorizmus neexistuje a organizujú ho len tajné služby kresťanských štátov. Aj keď je na západe a možno aj v Rusku tento terorizmus organizovaný hlavne tajnými službami, domácimi alebo zahraničnými, veľká väčšina terorizmu vo svete vychádza z viery islamských fanatikov. Niekde si niečo začul, ale nepochopil.

    Zoznam komentárov jajajaja. Kde je pár dní starý? Sú tam len z dneška a spred dvoch týždňov.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @jajajaja povedal/-a:
    já jsem pouze popsal fakta
    znalost KSB je moje věc a nic jsem nemazal

    "Fakty" vycucané z prsta. Vraj islamský terorizmus neexistuje a organizujú ho len tajné služby kresťanských štátov. Aj keď je na západe a možno aj v Rusku tento terorizmus organizovaný hlavne tajnými službami, domácimi alebo zahraničnými, veľká väčšina terorizmu vo svete vychádza z viery islamských fanatikov. Niekde si niečo začul, ale nepochopil.

    Zoznam komentárov jajajaja. Kde je pár dní starý? Sú tam len z dneška a spred dvoch týždňov.

    Zklidni se Ogare. Ty tzv, teroristické útoky pravých islamistů byly jen ojedinělé případy, ale ty významné, 9/11, Boston, redakce Charlie Hebdo a další jsou práce tajných služeb "křesťanů" jako CIA, MI6 apod. Jajaja má pravdu.

  • @Lena povedal/-a:
    Ty tzv, teroristické útoky pravých islamistů byly jen ojedinělé případy, ale ty významné (...) a další jsou práce tajných služeb "křesťanů" jako CIA, MI6 apod. Jajaja má pravdu.

    Tie "významné" boli len a výhradne za západe? To, že o ostatných ani len netušíš svedčí o tom, že by si sa k problematike nemala vyjadrovať, pretože vieš len toľko, koľko ti predhodili pred oči. Islamisti robia teroristické útoky všade po svete na dennej báze, len sa o tom v našich masmédiach nepíše, alebo sa tomu neprikladá taký význam, pretože sú to pre nich občania druhej kategórie. A čo robili Čečenci v deväťdesiatych rokoch je pre teba nič a neexistuje to. Človek až žasne.

  • jajajaja
    upravené Sun 30 Oct 2022 #8->

    myslíš že prašivé pracky MI6 CIA atd sahají jen na západ? vzpamatuj se
    99% "islámského" terorismu mají na svědomí křestani a ten zbytek by neexistoval kdyby do blízkýho východu angloameričani neustále nevrtali
    třeba zrovna čečenci byli financovaní západem

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @Lena povedal/-a:
    Ty tzv, teroristické útoky pravých islamistů byly jen ojedinělé případy, ale ty významné (...) a další jsou práce tajných služeb "křesťanů" jako CIA, MI6 apod. Jajaja má pravdu.

    A čo robili Čečenci v deväťdesiatych rokoch je pre teba nič a neexistuje to. Človek až žasne.

    Máš na mysli také Beslan? Já neříkám, že to neexistuje, jen jestli je to jen z hlav islamistů a kdo to ještě financuje?

  • jajajaja povedal/-a: 99% "islámského" terorismu mají na svědomí křestani

    Poprel si, čo si najskôr napísal. Si šikovný. S tými percentami si mimo, ale už aspoň nie si taký striktný.

    Lena povedal/-a: jen jestli je to jen z hlav islamistů a kdo to ještě financuje

    Nezbavuje ich to zodpovednosti. Niekto len využíva ich fanatizmu na svoje účely. Lenže oni boli a sú fanatikmi aj bez toho, čo počas dejín ukázali nespočetne krát. Ak si bola na dovolenke v Tunisku, v rámci dovolenkového rezortu si bola v bezpečí, ale inak nie. Prečo? Kvôli západným tajným službám? Nebuď smiešna. Otázka znie inak. Čo ťa vedie k obrane týchto náboženských fanatikov?

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    . Otázka znie inak. Čo ťa vedie k obrane týchto náboženských fanatikov?

    Jsi mě špatně pochopil, v žádném případě je neobhajuji, já téměř "feministka" je přímo nesnáším, ale i v křesťanských zemích, např. v Mexiku, Kolumbii, Hondurasu také nemůžeš se vydat mimo rezort.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @jajajaja povedal/-a:
    já jsem pouze popsal fakta
    znalost KSB je moje věc a nic jsem nemazal

    "Fakty" vycucané z prsta. Vraj islamský terorizmus neexistuje a organizujú ho len tajné služby kresťanských štátov. Aj keď je na západe a možno aj v Rusku tento terorizmus organizovaný hlavne tajnými službami, domácimi alebo zahraničnými, veľká väčšina terorizmu vo svete vychádza z viery islamských fanatikov. Niekde si niečo začul, ale nepochopil.

    Zoznam komentárov jajajaja. Kde je pár dní starý? Sú tam len z dneška a spred dvoch týždňov.

    Ogare, jen takové malá poznámka. Mají muslimové nějaké zbrojovky?

  • Rusofil povedal/-a: Ogare, jen takové malá poznámka. Mají muslimové nějaké zbrojovky?

    Majú dodávateľa z Vrbětích a je v tom zapletená rodina Krysku. Ale bez srandy...

    Zbrane sa už nedajú oficiálne kúpiť, alebo ich kúpiť na čiernom trhu? Myslíš si, že prekupníka zaujíma kde nakoniec skončia a na čo budú použité? Nie je najobľúbenejšia zbraň týchto fanatikov AK-47 zo sovietskeho zväzu? Ako sa k nim dostali?

    Mali inú mentalitu pred stovkami rokov, keď zakrivenými šabľami útočili na našu zem a vraždili, znásilňovali a brali našich ľudí do otroctva? Alebo sa odvtedy zmenili? Nie, sú stále rovnakí a ich náboženstvo ich k tomu priamo vychováva. A keci o koranickom a historicky sformovanom israme nech si všetci nechajú pre KSB dogmatikov.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Ogare, jen takové malá poznámka. Mají muslimové nějaké zbrojovky?

    Majú dodávateľa z Vrbětích a je v tom zapletená rodina Krysku. Ale bez srandy...

    Zbrane sa už nedajú oficiálne kúpiť, alebo ich kúpiť na čiernom trhu? Myslíš si, že prekupníka zaujíma kde nakoniec skončia a na čo budú použité? Nie je najobľúbenejšia zbraň týchto fanatikov AK-47 zo sovietskeho zväzu? Ako sa k nim dostali?

    Mali inú mentalitu pred stovkami rokov, keď zakrivenými šabľami útočili na našu zem a vraždili, znásilňovali a brali našich ľudí do otroctva? Alebo sa odvtedy zmenili? Nie, sú stále rovnakí a ich náboženstvo ich k tomu priamo vychováva. A keci o koranickom a historicky sformovanom israme nech si všetci nechajú pre KSB dogmatikov.

    Vše o čem píšeš je mi známo. A také je nepovažuji za přátele. Mojí velkou nadějí je, že bez Ruských energií, nebude ocel, ze které by se ty zbraně mohli vyrábět.

  • @jajajaja povedal/-a:
    myslíš že prašivé pracky MI6 CIA atd sahají jen na západ? vzpamatuj se
    99% "islámského" terorismu mají na svědomí křestani a ten zbytek by neexistoval kdyby do blízkýho východu angloameričani neustále nevrtali
    třeba zrovna čečenci byli financovaní západem

    skôr hovädá žijúce v kresťanských krajinách.....kresťania takéto veci nerobia

  • Rusofil povedal/-a: Mají muslimové nějaké zbrojovky?

    Jako mají :smiley: Pákistán má hodně velkou zbrojovku, která nakoupila staré stroje od H&K z Německa a vyrábí klony jejich slavných zbraní, jako G3, MP5 apod.

  • @Quilgen povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Mají muslimové nějaké zbrojovky?

    Jako mají :smiley: Pákistán má hodně velkou zbrojovku, která nakoupila staré stroje od H&K z Německa a vyrábí klony jejich slavných zbraní, jako G3, MP5 apod.

    A dokonca majú jadrové zbrane a svojim fanatizmom hrozila jadrová vojna medzi Indiou a Pakistanom v roku 2001, ktorú odvrátil osobne Vladimír Putin ako sprostredkovateľ rozhovorov. Pakistan je India, lenže kvôli náboženskému fanatizmu isramistov sa odtrhli a vznikol tento konflikt.

  • konflikt pakistanu a indie taky zažehli křestani neboli angličani

  • jajajaja povedal/-a: konflikt pakistanu a indie taky zažehli křestani neboli angličani

    Pretože moslimovia sú mierumilovní a islam je náboženstvo mieru, tak si to myslel? Alebo sa im to podarilo, pretože je to presne naopak a problémy by robili aj bez podpory a huckania západom?

  • muslimové jsou oběti křestanů

  • R
    upravené Sun 30 Oct 2022 #21->

    @jajajaja povedal/-a:
    muslimové jsou oběti křestanů

    Tak toto je již přes čáru. Podívej se na Turecký seriál Diriliş Ertuğrul, odkaz na který jsem tady dával. Nebo se stačí podívat na další, Velkolepé století. Tam uvidíš ty oběti. Přijde diplomat na dvůr Sulejmana, a zpátky domů se vrátí jen hlava diplomata.
    A toto o sobě točí Turci. Takových "lahůdek" je tam spousta.

  • Ogar Valach
    upravené Sun 30 Oct 2022 #22->

    @jajajaja povedal/-a:
    muslimové jsou oběti křestanů

    Si trol, pretože ak by si to myslel vážne, bol by si s veľkým náskokom najhlúpejší na tomto fóre počas celej jeho existencie. Môj prvý dojem z teba nesklamal.

  • samozřejmě že jde o určitou zkratku ale ve 20. století to tak je
    extrémní islám je vynález západu je to britské modus operandi používané všude možně na rozbití protivníka
    viz trockisté v sssr kteří páchali zločiny aby mohl být obviněn bolševismus atd tohle je stejný případ

  • @jajajaja povedal/-a:
    samozřejmě že jde o určitou zkratku ale ve 20. století to tak je
    extrémní islám je vynález západu je to britské modus operandi používané všude možně na rozbití protivníka
    viz trockisté v sssr kteří páchali zločiny aby mohl být obviněn bolševismus atd tohle je stejný případ

    Takže oni k nám v 17. storočí prišli na mierovú misiu a nebolo na tom nič extrémne? Vidím, že u teba zapôsobila prvá mína KSB.

  • a kdo k nám vůbec v 17. století přišel? a jak víš že zprávy o té události jsou autentické? :-))))

  • @jajajaja povedal/-a:
    a kdo k nám vůbec v 17. století přišel? a jak víš že zprávy o té události jsou autentické? :-))))

    Bitva u Vídně 11.-12. září 1683 ukončující druhé obléhání Vídně na počátku velké turecké války . Obléhání trvalo 2 měsíce a bylo tam 150 000 Osmanů Paši Kary Mustafy. Zde se vyznamenal Jan III. Sobieski a stal se válečným hrdinou.

  • říká oficiální pravděpodobně fejková historie
    ale jsme mimo téma....

  • jajajaja povedal/-a: říká oficiální pravděpodobně fejková historie

    Trololó... Za toto panny nebudú.

  • jajajaja povedal/-a: říká oficiální pravděpodobně fejková historie

    Historickú pamäť obyvateľstva neoklameš (preto je nutné písať rodinné/obecné kroniky).

    Uprostred polí pri Veľkých Vozokanoch neďaleko Zlatých Moraviec na juhozápade Slovenska sa z kamenného podstavca do krajiny rozhliada bronzový lev, ktorý je pripomenutím pamätnej bitky medzi tureckým a uhorským vojskom v roku 1652.

  • Zejména tu uměle vytvořenou na zakázku že?
    Když se podíváš na starý mapy tak do konce 18. století žádní turci na balkáně a dokonce ani v malý asii nenajdeš
    Pravděpodobně byli "vyrobeni" podobně jako Madaři v 19. století nebo dokonce později jak píše Tamanskij
    ale věř si čemu chceš....

  • @jajajaja povedal/-a:
    Zejména tu uměle vytvořenou na zakázku že?
    Když se podíváš na starý mapy tak do konce 18. století žádní turci na balkáně a dokonce ani v malý asii nenajdeš
    Pravděpodobně byli "vyrobeni" podobně jako Madaři v 19. století nebo dokonce později jak píše Tamanskij
    ale věř si čemu chceš....

    Jak to myslíš - Osmanská říše zanikla v roce 1923, kdy Mustafa Kemal Atatürk založil Tureckou republiku. Jde ti o názvosloví, nebo o co?