Davos - Svetove ekonomicke forum (anglictina)

Od 22.-26.5.2022 se kona v Davosu Svetove ekonomicke forum. (anglictina)
https://weforum.org/agenda/2022/01/davos-2022-world-economic-forum-annual-meeting-may/

Komentáre

  • Môžeš uviesť o akom ekonomickom zázraku v strednej a východnej Európe hovorí?

  • @JankaS přesně to by mě také zajímalo. Možná to myslí nějak takto... "Stal se zázrak! Konečně se nám podařilo ty středoevropské spořílky ekonomicky položit na lopatky."

  • R
    upravené Sun 21 Aug 2022 #5->

    @citarny povedal/-a:
    VÝBĚR Z PROSLOVŮ

    Klaus Schwab v Davosu na WEF řekl: „budoucnost budujeme my“.
    ...

    To zní hrůzostrašně.

  • @Rusofil povedal/-a:

    @citarny povedal/-a:
    VÝBĚR Z PROSLOVŮ

    Klaus Schwab v Davosu na WEF řekl: „budoucnost budujeme my“.
    ...

    To zní hrůzostrašně.

    A úplně z cesty ... oni je ničí, nic nebudují a nikdy taky nic nevybudují....
    Jsou jak čuníci na porážku a už to ví a kvičí...

  • Kancelar
    upravené Wed 4 Jan 2023 #7->

    WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov v rámci boja proti klimatickým zmenám

    WEF by sa z ekonomickeho fora malo premenovat na nasieracie, postupne naseru kazdu zlozku spolocnosti. Odteraz ich volam SNF, v anglictine WSF (shitposting)

  • @Kancelar povedal/-a:
    WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov v rámci boja proti klimatickým zmenám

    WEF by sa z ekonomickeho fora malo premenovat na nasieracie, postupne naseru kazdu zlozku spolocnosti. Odteraz ich volam SNF, v anglictine WSF (shitposting)

    Cože?
    To jako že Šváb změnil klub a začal "kopat" za protistranu?
    :-)

  • Súlad
    upravené Wed 4 Jan 2023 #9->

    Klaus Šváb - zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF)

  • @Počtář povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    WEF chce utratiť milióny domácich mačiek a psov v rámci boja proti klimatickým zmenám

    WEF by sa z ekonomickeho fora malo premenovat na nasieracie, postupne naseru kazdu zlozku spolocnosti. Odteraz ich volam SNF, v anglictine WSF (shitposting)

    Cože?
    To jako že Šváb změnil klub a začal "kopat" za protistranu?
    :-)

    Myslím, že to s tou eutanáziou zvierat je fejk (nikde to neodznelo) vyrobený antišvábovcami, aby poriadne nasrali ľudí proti tejto globalistickej zberbe. Ale to ostatné, čo tam píšu, je v podstate realita.

    Na druhú stranu, keď v Česku môžu na dedinách zakázať vonkajší chov sliepok (čo je vlastne ich likvidácia) a nikto sa nebúri, tak potom kľudne môže prejsť aj zákaz domáceho chovu psov a mačiek...

  • Súlad
    upravené Wed 11 Jan 2023 #11->

    Kdo skutečně stojí za Světovým ekonomickým fórem a Klausem Schwabem?

    https://otevrisvoumysl.cz/kdo-skutecne-stoji-za-svetovym-ekonomickym-forem-a-klausem-schwabem/

    Světové ekonomické fórum nebylo pouhým nápadem Klause Schwaba, ale ve skutečnosti se zrodilo z harvardského programu financovaného CIA pod vedením Henryho Kissingera a prosazeného Johnem Kennethem Galbraithem a "skutečným" doktorem Divnoláskou, Hermanem Kahnem. Toto je ohromující příběh skutečných mužů, kteří naverbovali Klause Schwaba, pomohli mu vytvořit Světové ekonomické fórum a naučili ho přestat se bát a milovat bombu.

  • Nemáte náhodou někdo zprávy ohledně neúčasti hlavních xichtů WEF na letošním sjezdu.

    Z různých stran jsem se doslechl, že účast byla chabá, ale zdroj originální informace jsem neviděl

  • @Kaktus povedal/-a:
    Nemáte náhodou někdo zprávy ohledně neúčasti hlavních xichtů WEF na letošním sjezdu.

    Z různých stran jsem se doslechl, že účast byla chabá, ale zdroj originální informace jsem neviděl

    No já někde četl, že nebyl ani Sereš ano Šváb. prý se na poslední chvíli omluvili.

  • @Rusofil

    šváb byl, měl tam úvodní pokec. Maďar skutečně nebyl. Údajně nebyl ani Gates. Kdo další se ještě nedostavil nevím

  • @Rusofil

    Díky, podívám se