O mlieku trochu ináč

Lavazza
upravené Fri 30 Dec 2022 v Zdravie #1#1

Mlieko a mliečne výrobky majú veľké zastúpenie vo výžive, mliečny priemysel má vynikajúci marketing, trochu iný pohľad na vec:

Doplnenie: Tá prvá časť je super, ale druhá časť je v podstate oslava sóje, čo tiež ideálne nie je. V každom prípade, sa z toho dajú vybrať užitočné veci. Ja mlieko nepijem vôbec, produkty z ovčieho, kozieho mlieka obmedzene. Ale, vždy keď z nejakého dôvodu zvýšim spotrebu mlieka, má to na mňa dopad.

Komentáre

  • rony povedal/-a: na druhej strane nasi predkovia aj bez marketingu ficali na mlieku

    Moji znami v horskej oblasti kde mam chalupu maju maly statok cele pokolenia, maju kravku prasce....klasika
    Mlieko piju a dost no jedine kysle.

    Ked som to na rtok prvy krat ci sladke kukali na mna ci som OK.

    Inak mlieko mali aj na napojenie aj nasytenie priebezne tu kisku popijali cely den a bolo im dobre....

  • @Kioshi povedal/-a:

    rony povedal/-a: na druhej strane nasi predkovia aj bez marketingu ficali na mlieku

    Moji znami v horskej oblasti kde mam chalupu maju maly statok cele pokolenia, maju kravku prasce....klasika
    Mlieko piju a dost no jedine kysle.

    Ked som to na rtok prvy krat ci sladke kukali na mna ci som OK.

    Inak mlieko mali aj na napojenie aj nasytenie priebezne tu kisku popijali cely den a bolo im dobre....

    Ono to má zmysel, veď on to tam vysvetľuje že aj matka dodáva do materského mlieka lactobacilus, aby to babatko lepšie trávilo.

    Mozme mat rôzne predispozície, základ je pocuvat svoje telo.

  • rony povedal/-a: dam ho na noc do rury povedzme o 22h a rano o 7 je upecene.

    ak je tá rúra elektrická, koľko € potom vyjde jedno také pečenie?

  • @Estryd povedal/-a:

    rony povedal/-a: dam ho na noc do rury povedzme o 22h a rano o 7 je upecene.

    ak je tá rúra elektrická, koľko € potom vyjde jedno také pečenie?

    nevijde to drahsie lebo napriklad br.koleno musis piect aspon 3-4 hodiny na 180, niekto ho pred tym predvari, musis to podlievat sledovat skratka venovat tomu cas. Drzat ruru na teplote 180C povedzme 4 hodiny alebo na 100C 8hodin je podla mna skoro rovnake a ma to dalsie benefity co som pisal. Odpocet elektromeru som nerobil.

  • Estryd
    upravené Sat 31 Dec 2022 #8->

    rony povedal/-a: a ma to dalsie benefity co som pisal

    ďakujem za odpoveď, málokto má na zásuvke malý elektromer, ale bol by to zaujímavý údaj,
    druhá vec je tá kvalita upečeného mäsa, jeho štruktúra a chuť - ako si to popisoval...
    náhodou nerobíš kuchárske videá? síce chuť a vôňu by z toho človek nezískal, ale postup a výsledná štruktúra by boli zachytiteľné - podľa videí sa celkom dobre dá zopakovať postup iného kuchára (aj iných zručností) :)

    ešte mi prišlo, že tu začíname diskusiu o pečení mäsa a sme v téme o mlieku :)

  • @Pleistocen povedal/-a:
    My na teketo pomale pecenie pouzivame multifunkcny elektricky hrniec. Nespotrebuje vela lebo priestor na pecenie je ovela mensi ako v rure, da sa v nom piect aj chlieb, dusit ryza, kvasit jogurt aj konfitovat. Nastavite si teplotu a cas alebo si vyberiete z velkeho mnozstva prednastavenych programov. Mozem potvrdit, ze pomaly pecene maso pri nizsej teplote je ovela chutnejsie ako z rury pecene pri vysokej teplote.

    To je Crock Pot? Či niečo iné?

  • Pleistocen
    upravené Sat 31 Dec 2022 #11->

    My mame Hot Pot Cook od Klarstein, ale urcite su aj ine znacky a modely.

  • @Estryd povedal/-a:

    rony povedal/-a: a ma to dalsie benefity co som pisal

    ďakujem za odpoveď, málokto má na zásuvke malý elektromer, ale bol by to zaujímavý údaj,
    druhá vec je tá kvalita upečeného mäsa, jeho štruktúra a chuť - ako si to popisoval...
    náhodou nerobíš kuchárske videá? síce chuť a vôňu by z toho človek nezískal, ale postup a výsledná štruktúra by boli zachytiteľné - podľa videí sa celkom dobre dá zopakovať postup iného kuchára (aj iných zručností) :)

    ešte mi prišlo, že tu začíname diskusiu o pečení mäsa a sme v téme o mlieku :)

    tazko k tejto teme nieco najst (videjka sa ale robit nechystam) lebo vsade je reklama na konvektomaty co pokladam za zbytocnost da sa to aj v beznej el rure ak je nastavitelna teplota a teplota koreluje s regulatorom, pohladaj si o tom daj si heslo pecenie pri nizkej teplote, mozno si nieco precitat napr, tu
    https://sk.healthy-food-near-me.com/oven-baking-theory/
    ale mas pravdu tema je mlieko :-)

  • Nebudem kritizovat prednášajúceho , lebo to čo tvrdí , je pravda, no nie celá .Ja si z detstva pamätám na moju babku, presnejšie jej mačku a tá mlieko pila každé ráno , pretože priniesla a uložila pekne do radu , ako poľovníci po hone, pred dvere , každý deň cez noc ulovené myši. Robila to pravidelne doslova každý deň.Tiež pri sledovaní prirodopisných filmov si pamätám že v Afrike je národ , Masajovia , ktorý sa živý pasením dobytka a pijú mlieko. Tiež ich volajú deti krvi a mlieka . Ako už bolo povedané , každý sme inak nastavený.

  • chcel som to dať do témy vedecký pokrok ruska, ale skôr som našiel túto tému a hodí sa aj sem...

    Vedci z Voronežskej štátnej univerzity technických technológií (VSUIT) vyvinuli prvú technológiu priemyselnej výroby rastlinného mlieka z konopných semien. Bielkoviny z konopných semien sa dajú použiť na výrobu jogurtov, mletého mäsa a ako prísada do športovej výživy, uviedla v stredu pre agentúru TASS docentka na katedre biochémie a biotechnológie Voronežskej štátnej univerzity technických technológií Ľudmila Vasilenková.

    "Vytvorili sme technológiu na výrobu mlieka z konopných semien, ktorá sa dostane do priemyselnej výroby. Konopné mlieko zatiaľ nevyrábame v priemyselnom meradle. Konopná bielkovina má jedinečné zloženie, vysoký obsah albumínu, je veľmi blízka živočíšnej bielkovine a má veľmi vysokú stráviteľnosť," povedala.

    Zástupca agentúry dodal, že projekt sa realizuje s pomocou Ruskej vedeckej nadácie v spolupráci s ruskou spoločnosťou, ktorá plánuje do leta začať priemyselnú výrobu mlieka z konope. Vasilenko vysvetlil, že konopné semená produkujú bielkoviny, ktoré sa dajú použiť aj na výrobu kondenzovaného mlieka, mletého mäsa, masla, jogurtu, potravinových prísad pre športovú výživu atď.

    Vasylenko spresnil, že konopný proteín je zdravší ako sójový, pretože je menej alergický a neobsahuje zložky, ktoré sa ťažko odstraňujú a bránia úplnej asimilácii. Konopné mlieko je pri všetkých svojich výhodách len o 20 % drahšie ako sójové mlieko. Podľa nej je konopné mlieko bez zápachu, má sýtu bielu farbu, sladkastú chuť podobnú lieskovému mlieku, pričom jeho výroba je o polovicu lacnejšia ako výroba lieskového mlieka.

    Voronežská štátna univerzita technických technológií bola založená v roku 1930. Je to jedna z najväčších univerzít vo Voroneži, na ktorej študuje viac ako 8 000 študentov na deviatich fakultách.

  • Já mám ráda mléko a mléčné výrobky a dá se říci, že je potřebuju. Zvláště tvaroh nebo kysané nápoje.
    Co jsem naposlouchala kolem mléka, tak dnešní "problém" není ani tak kravské mléko samotné, ale ty "civilizační" přísady v něm. Zvláště škroby. A když jsem nad tím tak přemýšlela, tak problémy jsou skutečně až z posledních desetiletí = z průmyslového zpracování.
    Když byla má vnoučata na umělé stravě, dlouho trvalo najít mléko, které by jim neškodilo. Nakonec jim z té hrůzy tolik neškodil Sunar - i když taky škodil. Ale - já porovnávala už z vůně toho sušeného mléka, co je to zač. Smrděla všechna, chutnala příšerně a dokonce i ten Sunar byl naprosto něco jiného, než jsem si pamatovala od svých dětí.
    Tím chci říct, že protimléčné tažení může být stejně účelové, jako před časem třeba tažení proti vejcím.
    A nepopírám, že jsou typy lidí, kteří mají s mlékem problémy a to i s tím "bio".

  • @Lin povedal/-a:

    Tím chci říct, že protimléčné tažení může být stejně účelové, jako před časem třeba tažení proti vejcím.
    A nepopírám, že jsou typy lidí, kteří mají s mlékem problémy a to i s tím "bio".

    Samozřejmě, potřebují vybít krávy, aby neprděli. Proto je mléko špatné, stejně musí vybít slepice, proto jsou vejce špatná. Také chtějí vybít včely, proto med špatný ...

  • Rusofil povedal/-a: Samozřejmě, potřebují vybít krávy, aby neprděli. Proto je mléko špatné, stejně musí vybít slepice, proto jsou vejce špatná. Také chtějí vybít včely, proto med špatný ...

    Začať by sme mali aspoň jedným švábom. Na kravy potom možno ani nedôjde.

  • Tak ja si myslím, že je veľký rozdiel medzi mliekom kravy chovanej vo veľkochove kŕmeneh ktovie čím, a kravy ktorá sa pasie na zelenej lúke.

    Dokonca v tom videu je to aj vysvetlene, prečo vám mlieko neskysne ale zosmradne. Pamätáte si za sociku tie mlieka plnotučné fialový nápis, polotucne modrý? To zvykli skysnúť.

    Matky deti, ktoré sa rodia žijú v oveľa chemicky a inak kontaminovanými prostredí ako žili ich matky a babky. To znamená, že deti majú už oveľa väčšiu záťaž pri pôrode. Na sk je podiel sekcii tuším 30-40%, to znamená, že dieťa neprejde vaginou matky a nemá kde nabrať správny mikrobiom, ktorý mu neskôr pomáha pri tráveni. To môže spôsobovať rôzne metabolity v čreve. Medzi stavom črevnej mikroflory a medzi niektorými psychickými poruchami ako aj autizmus existuje priamu súvislosť. O tom robila výskum táto lekárka:

    https://www.chelseagreen.com/writer/natasha-campbell-mcbride-m-d/

    Je Ruska. Pri tej diéte sa vyhadzuje kravské mlieko a lepok.

    Ja mám na sebe otestované, že mi konzumácia kravského mlieka nesedi, jedno či bio alebo nie, a to dokonca ani fernentiované výrobky. Ovela lepšie mi sadli produkty z ovčieho a kozieho mlieka. Ktoré tiež obsahujú laktózu a kazein, ale v menšej miere.

    Okrem toho existuje vynikajúca kniha od tohoto lekára:

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Weston_A._Price

    Ktorý skúmal stav chrupu a pôvodnú stravu obyvateľov. A teda vo Švajčiarsku detibjedli syr od kráv, ktoré sa voľne pásli a mali zdravý chrup. Eskimaci jedli niečo iné, Polynézania tiež. Takze nedá sa povedat jednoznačne, že mlieko je zle’. Ale ultraspracované v obchode určite.

  • @Rusofil
    Včely jsou decimované už teď. Jenže bez včel nebude nic, protože nebude opylování. Pak bychom mohli lítat my - se štětečky kolem kvítků.

    @Lavazza
    Beru a chápu, když někomu mléko nedělá dobře. Hůř ale snáším všechny ty militantní proti - kampaně. Mělo by to být o dodání informací - třeba "když máte ty a ty zdravotní problémy, když se potýkáte s tím a tím, dávejte pozor na mléko a vyzkoušejte, jestli se vám neuleví, když mléko vynecháte".
    Moje máma měla problémy se snášením mléka už jako dítko. V dobách, kdy se o tom vůbec nic nevědělo, tak do ní doktoři v léčebně pro podvyživené děti mléko prali po litrech. A bylo to ještě horší, včetně celoživotní nesnášenlivosti. Natahovalo jí na zvracení už při pohledu na mléko. Ale - mléčné výrobky jedla. Tvaroh a tvrdé sýry. Nikdy jí ale ani nenapadlo omezovat nás jako děti - nebo nám dokonce mléko zošklivovat.
    Tím chci říct, že i snášenlivost nebo potřeba mléka je individuální a nelze do toho zatahovat všechny lidi.

  • To nie je len o mlieku...prečo by sme mali kafrať do chutí iných? nech si každý jedáva čo mu chutí. Kľudne aj betonové kocky nech si po večeroch orypuje ak má také chute. Telo si samo vypýta predsa čo potrebuje. a čo nie k tomu má prirodzený odpor. Preto u ľudí sú dve kategórie - laktačné a nelaktačné typy. Je to tak asi u všetkého. Prečo asi majú tehotné ženy také "divné" chute? No lebo budujú v sebe nový život a tie látky ktoré im pri výstavbe chýbajú si telo automaticky vypýta - preto napríklad chute na kyslé uhorky a podobne...my sami vieme ktoré látky v sebe čo obsahuje. Ako to je možné, je mi záhadou, ale vieme to. Prečo sa teda brániť prirodzeniu v nás? Kašlať na reklamu. Jedzme čo máme radi, lebo to telo potrebuje a čo nemáme radi tým sa netrápme. Je to tu predsa pre iných ktorí to môžu na rozdiel od nás.
    V Gruzínsku v jednej hornatej oblasti zhruba do 5 rokov života deti pijú iba kozie mlieko a potom sa tam pije len víno. Voda moc nie. Tí ľudia tam majú priemerný vek 100 rokov. Nie je žiadny recept na šťastný a dlhý život. Je to na nás. Tak sa nedoťahujme na nepodstatných blbovinkách. Každý nech si dá čo jeho jest...

  • Bombulko povedal/-a: Telo si samo vypýta predsa čo potrebuje

    Môže byť, ale niektorí znalci trvdia, že až po určitej dobe hladovania - keď sa vyčistí od gebuzín. Lebo však gebuľa si každú chvíľu vyvolaním pocitu hladu pýta cukor - tak sme ju vycvičili...

  • takže ak si to telo nepýta, tak to logicky nepotrebuje :). takže to s tou hladovkou je pravda. pýta až ked potrebuje...všetko ostatné je skôr rozmar. niektorí chlapi to možno v živote nezažijú...ale ženy ak boli tehotné tak tú túžbu zrejme poznajú všetky :).

  • @Bombulko povedal/-a:
    takže ak si to telo nepýta, tak to logicky nepotrebuje :). takže to s tou hladovkou je pravda. pýta až ked potrebuje...všetko ostatné je skôr rozmar. niektorí chlapi to možno v živote nezažijú...ale ženy ak boli tehotné tak tú túžbu zrejme poznajú všetky :).

    Tady ses seknul :) Můj 86 letý táta, pravidelně, tedy den co den chodí po baráku a hledá sladkosti. Leckdy mě vzbudí i v noci a ptá se mě, jestli nemám nějaký "koláčik". Včera jsem zjistil, že vyjedl celou krabici sušenek schovaných ve špajzu. Máma ho poslala pro okurky a když se dlouho nevracel, tak jsem se šel podívat, jestli se mu nic nestalo, no a on do sebe rval ty sušenky.
    Denně mu musím uvařit tři kávy a to jen proto, že si dá do ní lžičku cukru. No a ten nemůže, jelikož má cukrovku. Koupil jsem mu speciální med z čekanky, aby si to kafe mohl osladit, ale ta lahvička mu vydržela asi 5 dnů, protože ji v nestřežené chvíli vypil. Žádné vysvětlování neúčinkuje, jelikož má alzheimra a nepamatuje si, co jsem mu řekl před hodinou.
    Podobná anabáze je s mlékem, sádlem a kečupem. Každé ráno na snídani musí být převařené mléko a na svačinu chleba se sádlem a cibulí. Kečup je pro nás záchrana. Pokud mu nejde náhodou nějaké jídlo, naleju mu na něj kečup a je to. Tak nevím. Že by byl těhotný? Dnes je to v módě. :)

  • Lavazza
    upravené Sat 21 Jan 2023 #24->

    @Rusofil - 100 likov, že sa staráš o svojich rodičov a teda nie je ľahké. Horšie ako malé deti, to niekedy asi musí byť.

    S tými chúťkami by som to videla ako vraví @openeyes, pretože alhoholizmom chce chlast, fajčiar nikotín. Telo si to vytvorením návyku pýta, ale prospieva mu to? Adi sotva. Cukor je tá istá kategória, v podstate biely jed. Potravinové mole (mrchy) a mravce nikdy nelezú do cukorničky.

    Ešte k tým tehotenským chutiam, ja som špeciálne nemala, ale obcas mi bolo ťažko, tak som si dala nealko pivo na trávenie

    Ale je zaujímavý sledovat, čo robia zvieratá. Môj chrtik, ktorý bol najmenší z vrhu, mi pravidelne olizoval stenu. Až na nej boli flaky. Mal zlomenú tu istú nohu 2x (to sa chrtikom stáva), ale veterinár tiež krútil hlavou 2x, že asi malo kalcia. Tak dostal tabletky. Sle pre psy nie sú referenčné hodnoty. Tak možno to cítil ten môj pes, že to potrebuje.

    Ale tiež to treba brat s mierou. Nás kocur obzral vianočný kaktus a grcal z toho deň. Mohol by mat viac rozumu a vidíš. Tak s tými chúťkami by som bola opatrná.

    Problem s potravinami sa zisťuje elimináčnou dietou. Stačí googlit.

  • v tom kaktuse bola zrejme látka ktorú kocúr potreboval...asi telo nemalo povedomie, že si to vo svojom okolí dokáže získať iným spôsobom - no a telo ignorovalo hrozby ktoré plynú z látok, ktoré mu v kaktuse uškodia.
    prečo psy žerú trávu pre ktorú nemajú uspôsobený tráviaci trakt? alebo slepačie hovná? niečo tam je čo si ich telo proste vypýta. ignorujú prípadnú škodlivosť či nechuť. tak ako to potvrdil tvoj psík - omietka - vápno - kosti. ignorácia na nejaké škodliviny. prasce žerú kamene alebo - isto by skoro každý vedel dať nejaký príklad divných chutí rôznych druhov zvierat. nevysvetliteľných bežným spôsobom.

    ak si nemala chúťky tak tvoje telo malo dobré zásoby pre vytvorenie nového života. výborné pre teba.

    rusofil nie som si istý či robíš dobre - dnes je každý kečup dochutený cukrom. to isté aj horčica. už dlho som nenašiel poriadnu horčicu ktorá by chutila ako tá čo som jedával ako malý chlapec. všade je cukor.
    ale zrejme si nie celkom pochopil ten chtíč po jedle...ak si držal niekedy dlhšiu - min. 2 týždnovú hladovku a najlepšie viackrát krátko po sebe tak to chápať budeš. inak to v dnešnej dobe dostatku je ťažko pochopiteľné.

  • Bombulko povedal/-a: rusofil nie som si istý či robíš dobre - dnes je každý kečup dochutený cukrom. to isté aj horčica. už dlho som nenašiel poriadnu horčicu ktorá by chutila ako tá čo som jedával ako malý chlapec. všade je cukor.
    ale zrejme si nie celkom pochopil ten chtíč po jedle...ak si držal niekedy dlhšiu - min. 2 týždnovú hladovku a najlepšie viackrát krátko po sebe tak to chápať budeš. inak to v dnešnej dobe dostatku je ťažko pochopiteľné.

    Již rok držím systém 20/4, tj. 20 hodin nejím a jím jenom ve 4 hodinovém okně. A před několika měsíci jsem tady popisoval mé stravování. Psal jsem o otci, kterému je přes 86, je s Alzheimrem a když nedostane cukr, je schopen jít na mě s lopatou. Tož tak.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Bombulko povedal/-a: rusofil nie som si istý či robíš dobre - dnes je každý kečup dochutený cukrom. to isté aj horčica. už dlho som nenašiel poriadnu horčicu ktorá by chutila ako tá čo som jedával ako malý chlapec. všade je cukor.
    ale zrejme si nie celkom pochopil ten chtíč po jedle...ak si držal niekedy dlhšiu - min. 2 týždnovú hladovku a najlepšie viackrát krátko po sebe tak to chápať budeš. inak to v dnešnej dobe dostatku je ťažko pochopiteľné.

    Již rok držím systém 20/4, tj. 20 hodin nejím a jím jenom ve 4 hodinovém okně. A před několika měsíci jsem tady popisoval mé stravování. Psal jsem o otci, kterému je přes 86, je s Alzheimrem a když nedostane cukr, je schopen jít na mě s lopatou. Tož tak.

    Ja teraz nabieham na 16/8 cca už mesiac. A postupne znižovať. Aj si schudol?

  • Lavazza povedal/-a: Ja teraz nabieham na 16/8 cca už mesiac. A postupne znižovať. Aj si schudol?

    Ano, momentálně to dělá nějakých 21,5 kg. Jde to pomaleji, než bych chtěl, ale zároveň je to dobře, protože přebytečná kůže má čas na vstřebání.

  • V současnosti se již dávají složky vakcinačních látek proti Covid 19 do krmiva zvířat,koupíme si tak a pozřeme mléko ,či maso i s vakcínou než takto krmené stádo časem vyhyne,což se prý děje.
    Po podávání takového přípravku slepicím /snad si pamatuji správně/v Ghaně začaly slepice snášet více vajec, větší velikosti a chovatelé prý byli velmi spokojeni.Od 24.12023 je Bruselem povoleno přidávat do širšího spektra potravin cvrcčí mouku kde je údajně škodlivý chitin,spolu s dalším broukem ,jméno si nepamatuji.
    Od roku 2024 plánuje Brusel povolit další dva druhy brouků,jejiž jména si nepamatuji ale jsou k dohledání na webech.

  • Xyht povedal/-a: větší velikosti a chovatelé prý byli velmi spokojeni.Od 24.12023 je Bruselem povoleno přidávat do širšího spektra potravin cvrcčí mouku kde je údajně škodlivý chitin,spolu s dalším broukem ,jméno si nepamatuji.

    je to v tomto vlákne: https://ksbforum.info/discussion/comment/16882#Comment_16882