Konzultácia EU - názor občanov EU je dôležitý

Komentáre

  • Ja som vyplnila zatiaľ prvú, zabralo mi to cca 5 minút aj s resetovaním hesla, ktoré som zabudla.

  • Ak vyplniť, tak viacjazyčne. Keď možu oni používať odznačiky a transparenty v angličtine, tak to vieme aj my.

  • @kulich povedal/-a:
    Ak vyplniť, tak viacjazyčne. Keď možu oni používať odznačiky a transparenty v angličtine, tak to vieme aj my.

    Super, to mi nenapadlo, v ďalších dvoch to už dám. Prosím šírte to, ale opatrne, pretože vyjadriť sa možno aj za aj proti. Tak by to nevypálilo ako medvedia služba.

  • Lavazza
    upravené Wed 16 Nov 2022 #5->

    Pekne to tam naskakuje, za hoďku a pol nárast o 60:

  • Mi to pripomina ten vtip, v lietadle sedia American, Rus a Slovak, pride letuska, pozre na nich a hovori: Zase vy?

    Akurat tu len Slovaci, potizisti jedni :D

  • JankA povedal/-a: Pri Agende 2030 by bolo vhodné odpovedať na otázky:

    Akým spôsobom sa vláda Slovenskej republiky stavia k Agende 2030?

    Ako ju komunikuje s občanmi?

    Čo o Agende 2030 občania vedia? 

    Ako im zlepšila život na Slovensku?

    Prípadne ďalšie.


    Ešte dnes je možné konzultovať

  • JankA
    upravené Wed 8 Feb 2023 #9->

    Ďalšia dôležitá verejná konzultácia:

    DOKUMENT: Verejná konzultácia EÚ „Trh s elektrickou energiou – reforma modelu trhu EÚ s elektrinou“

    Vzorový dokument v článku nižšie nadväzuje na reláciu odvysielanú 2. februára 2023 v rádiu InfoVojna, ktorého hosťami boli bývalý dlhoročný šéf Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) Jozef Holjenčík a právnička Judita Laššáková.

    Ing. Jozef Holjenčík a Mgr.Judita Laššáková) v relácii Dopoludnie odvysielanej v rádiu InfoVojna dňa 02.02.2023 vyzvali občanov Slovenskej republiky, aby vyplnili dotazník k verejnej konzultácii EÚ s názvom Trh s elektrickou energiou – reforma modelu trhu EÚ s elektrinou.

    https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-0222023?m=1

    Vypracovanie bolo spoluprácou Ing. Jozefa Holjenčíka, bývalého riaditeľa URSO, Ing. Petra Riháka, bývalého spolupracovníka SEPS-u, Mgr. Tomáša Laššáka a Mgr. Judity Laššákovej.

    Vzorový dokument v článku nižšie nadväzuje na reláciu odvysielanú 2. februára 2023 v rádiu InfoVojna, ktorého hosťami boli bývalý dlhoročný šéf Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) Jozef Holjenčík a právnička Judita Laššáková.
    Ing. Jozef Holjenčík a Mgr.Judita Laššáková) v relácii Dopoludnie odvysielanej v rádiu InfoVojna dňa 02.02.2023 vyzvali občanov Slovenskej republiky, aby vyplnili dotazník k verejnej konzultácii EÚ s názvom Trh s elektrickou energiou – reforma modelu trhu EÚ s elektrinou.

    Vypracovanie bolo spoluprácou Ing. Jozefa Holjenčíka, bývalého riaditeľa URSO, Ing. Petra Riháka, bývalého spolupracovníka SEPS-u, Mgr. Tomáša Laššáka a Mgr. Judity Laššákovej.

    Všetky odpovede uvedené vo vzorovom dotazníku je nutné brať ako odporúčania. Aj touto formou je však možné vyjadriť názor, ktorý musia v Bruseli pri zostavovaní reformy brať do úvahy.

    Vzor pre vyplnenie (so zaškrtnutím potrebných políčok) si pozrite v linku TU.

    Konzuláciu môžete vyplniť v nasledujúcom linku:

    https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13668-Trh-s-elektrickou-energiou-reforma-modelu-trhu-EU-s-elektrinou_sk

    Pre tých, ktorí nie sú ešte prihlásení pre vypĺňanie verejných konzultácií EÚ, odporúčame použiť nasledujúci návod vo videu:

  • Lavazza
    upravené Wed 8 Feb 2023 #10->

    Ďakujem @JankA , mala som v pláne to sem dať, čakala ešte na Juditin post na TG.

  • Lavazza povedal/-a: čakala ešte na Juditin post na TG.

    TG nemám....ale dávate info aj od tiaľ tak podstatné mi neujde...

    PS..vypočuj si dnešnú infovojnu Lavaz...uf...ja si musím z toho isť vyvetrať hlavu :#

  • @JankA povedal/-a:

    Lavazza povedal/-a: čakala ešte na Juditin post na TG.

    TG nemám....ale dávate info aj od tiaľ tak podstatné mi neujde...

    PS..vypočuj si dnešnú infovojnu Lavaz...uf...ja si musím z toho isť vyvetrať hlavu :#

    Jani, počúvala som začiatok a koniec, dám zo záznamu. Judita sľúbila video k tejto konzultácii, lebo to bude náročnejšie, sledujem toto už od minulého týždňa. Keď bude video, určite zavesím.

  • Lavazza povedal/-a: Judita sľúbila video k tejto konzultácii, lebo to bude náročnejšie, sledujem toto už od minulého týždňa. Keď bude video, určite zavesím.

    dala som link na vzor vyplnenej konzultacie v PDF

  • Lavazza
    upravené Fri 10 Feb 2023 #17->

    Pozdrav od Judity, ešte 3 dni, tak prosím priatelia:

    Všetkým, ktorí vyplnili a ktorí ju vyplnia do 13.02.2023 veľmi pekne ďakujem.
    Čo bolo v našich silách, schopnostiach a možnostiach, sme urobili. Zvyšok už nevieme ovplyvniť.

    Vy môžete!

    Skúste linku https://www.infovojna.bz/article/dokument-verejna-konzultacia-eu-trh-s-elektrickou-energiou-reforma-modelu-trhu-eu-s-elektrinou
    preposlať aj svojim starostom, riaditeľom rôznych inštitúcií.
    Ak nebudeme vyvíjať tlak zdola, hore sa nič nezmení...

  • Lavazza
    upravené Wed 22 Mar 2023 #19->

    Vítam, že konečne Smer objavil Judita:

    Ľuboš Blaha spolu s J. Laššákovou chcú TAKTO vytrieť Bruselským úradníkom zrak! SMER SD