MATRICA MARINA - posledné varovanie pre Naďa Jarina?

Časová os, dej, referenčné body procesu:
Deň nato, ako vlastizradcovia ukradli a odovzdali naše stíhačky,
obranu štátu a jeho národov
na poslednej 6. úrovni zbraňových systémov,
zhorela strecha.. a prakticky celý dom,
kde sa roky hrala židovská slniečkárska divadelná hra Kosmopol.
V ten istý deň (deň po zrade) však vyhrala Vlhová aj slalom..
A bola to zároveň bodka za pretekmi, posledný pretek sezóny. Teda posledné slovo.

Oheň vznikol v dome Sládkovičovej Maríny, kde je Banka Lásky
a spálil sedem domov.
Medzi nimi (hlavne?) ten, kde sa dokola ako na rotačke
hral neoliberálny "generátor" (dynamo falošných emócii) - spomínaný tzv. Kosmopol.
Obraz Maríny zostal pritom ako za-zrakom nepoškodený.

Oheň našej lásky sa rozhorel a spálil nepriateľov?
Lásky k čomu, komu?
K vlastnimu narodu, jazyku, zivotu ....

Psychopat JARO NAĎ - spravodajský u.s.- ríšsky rezident
a momentálne po štátnom prevrate v roku 2018
z reťaze utrhnutý minister bývalej obrany,
ktorú vlastnými rukami vlastizradne a kolaborantsky
na rozkaz z cudziny v podstate úplne rozložil,
srávil nemalú časť svojho života v Banskej Štiavnici.
Bývajú tam aj jeho rodičia a momentálne si tam necháva stavať
luxusný víkendový apartmán v paláci - v národnej kultúrnej pamiatke.
(oficiálne deklarovaný ako skromný 1-izbový bytík)
Žeby posledné varovanie Zhora priamo pre neho osobne?

https://plus7dni.pluska.sk/domov/ap...e-svoje-hniezdocko-narodnej-kulturne-pamiatke

Prepojenie Naďovej OĽANO s 200 pracími a tunelovacími
kriminálnymi firmami s vetvami vo Veľkej Británii
a prepojením ďalej na mafoška Borka Dolára, Borguľu, Kopeckého a Pavlínku:

"Ze zkrachovalé Arky mizely miliardy na účty zahraničních firem
nejméně 16 miliard korun odešlo v posledních letech na účty zahraničních firem spadajících pod zbankrotovanou investiční společnost Arca Investments. Arca teď tvrdí, že jejich účetnictví nemá. Co se s penězi stalo, není jasné.
Arca Investments je mateřskou firmou skupiny Arca Capital. Ta čítá kolem 200 firem. Přestože jádro holdingu se nachází na Slovensku a v Česku, je další zásadní majetková větev skupiny podle insolvenčního správce právě na středomořských ostrovech a ve Velké Británii. Celkem je to kolem 80 firem.
V kauze zbankrotované firmy Arca Investments se objevila jména manželek známých slovenských politiků. Firma jedné z nich má v Česku na krku žalobu o 100 milionů korun. O pohledávky se přihlásila též žena Igora Matoviče.Pád investiční společnosti Arca Investments, rozkročené mezi Českem a Slovenskem, se dotýká také známých jmen slovenské politiky. Insolvenční správce Arcy podal žalobu o 100 milionů korun na developera Apollo Group. Tuto firmu řídí Jana Borguľová, manželka slovenského politika Martina Borguľy (hnutí Sme rodina)Borguľová je v Apollo Group předsedkyní představenstva. Realitní firma patří do impéria jejího otce a vlivného slovenského byznysmena Jozefa Kopeckého. Apollo Group měla podle zveřejněné žaloby dostat od Arcy v dubnu 2020 ve třech splátkách celkem 100 milionů korun.Žaloba na firmu Jany Borguľové přišla jen krátce poté, co slovenská policie obvinila na konci dubna jejího muže a poslance Martina Borguľu z korupce. Ten tvrdí, že je nevinný a že se naopak stal obětí vydírání.
Zřejmé ovšem je, že Matovičova žena finanční vztahy s Arcou měla. Do insolvenčního řízení v Česku totiž přihlásila pohledávky v přepočtu za více než 18 milionů korun."
A na záver otázka za 500:
To účtovníctvo bude asi zasa u Igiho babky na povale, či? ;)

Hasiči tvrdia, že to bola pravdepodpbne PORUCHA VEDENIA na BergGerichte.
Čiže najvyšší súd Štiavnice to zapálil.
Horelo aj v paláci, kde má NAĎ svoj "jednoizbák".
Ten palác patril uhorským pánom Štiavnice.

Takže.. padol tu u nás medzi časom napríklad
aj nasledovný interpretačný názor, pohľad:

  • nejaky súd, uvidime ktorý, urobí niečo,
    čo Naďovi spáli strechu nad hlavou

  • Naď možno má jedinečnú šancu zastaviť
    to jeho zbesilé bubnovanie vyzývajúce k vraždeniu,
    inak by zhorel celý palác.

Komentáre

  • Ten odsek od tých hasičov je pokračovaním tej štiavnickej časti témy,
    len to nejde už dodatočne opraviť..

  • Ľudo veľmi pekne ďakujeme za matričné zhodnotenie daných udalostí !

    Tvoj vhľad do vecí nesmierne obohatí nielen toto fórum, ale tiež jeho návštevníkov.

    Kiež by Tebe podobných ľudí bolo čo najviac. Takto spájať udalosti so schopnosťou sa dívať na veci zo širšieho nadhľadu - takýto dar nemá veru hockto.

  • Bombulko povedal/-a: Tvoj vhľad do vecí nesmierne obohatí nielen toto fórum, ale tiež jeho návštevníkov.

    A či stal sa Bombuľko
    ľudovým
    fóro-hovorcom?

  • nie...iba sa mi jeho schopnosti prepojiť veci páčia. zaujímavé že som v tom...zrejme len sám

  • Lavazza
    upravené Wed 22 Mar 2023 #6->

    @Bombulko povedal/-a:
    nie...iba sa mi jeho schopnosti prepojiť veci páčia. zaujímavé že som v tom...zrejme len sám

    Tie sú určite neskutočné, pekne to vidieť najmä tu:

    https://ksbforum.info/discussion/comment/19224#Comment_19224

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Bombulko povedal/-a:
    nie...iba sa mi jeho schopnosti prepojiť veci páčia. zaujímavé že som v tom...zrejme len sám

    Tie sú určite neskutočné, pekne to vidieť najmä tu:

    https://ksbforum.info/discussion/comment/19224#Comment_19224

    Ty si rada nechávaš srať na hlavu?

  • To, čo Ľudo aktuálne praktizuje, pre je stratégia eskalácie napätia, stratégia akceptácie násilia.Na ktorej strane stojí, hovorí jeho slovník. Neviem s istotou, či je prijímačom pre egregory alebo prijímačom príkazov, možno oboje, v každom prípade, obsah jeho básnického čreva intenzívne smrdí.

    To, že má Ludo (spolu s Hoxom) asi najväčšie zasluhy na rozšírení KSB v SR a ČR a rovnako aj na jeho následnej diskreditácii je v svetle jeho vyjadrení dôvodom k zamysleniu sa.

  • Kam sa spoločnosť, kam ste sa vy toleranciou zla, ustupovaním mu dopracovali?
    Na hranicu kolektívnej samovraždy.
    Stále si myslíte, že ho netreba podľa možnosti vždy, keď je to aspoň trochu možné,
    jasne a tvrdo rozlišovať a pomenovať?
    Máte tu naozaj toľko času?
    A aj ten, čo vám zostáva, chcete tratiť sprostosťami?
    Myslíš, že tu, medzi svojimi treba strácať čas diplomaciou tam,
    kde je kontraproduktívna?
    Na čo sa tu hráte?
    Kam smerujete?
    Cui bono??
    Zopakujem:
    Ty si tiež fakt myslíš, že KSB je o (po)slušnosti,
    o tupom pseudopacifickom nechaní si srať na hlavu???
    Keď ťa niekto napadne, alebo tvoje dieťa,
    nepridrbeš mu azda tak, aby ho to už v živote nenapadlo??
    Ako sa do hory volá, tak sa zhora ozýva.
    Nemôžeš, nemáš pred zlom ustupovať ani o krok.
    Iba ak takticky, aby return (protiúder) bol o to silnejší,
    prípadne asymetrický.
    Na provokáciu treba reagovať podľa možnosti okamžite.
    Čisté vzťahy.
    Alebo si ešte aj ty ovca?

  • r
    upravené Wed 22 Mar 2023 #10->

    Lavaza
    problem co bol u Hoxa na leva nete, bolo ze bol admin a zaroven podobnym hodnotiacim sposobom ako teraz Ty vstupoval do diskusii inych ludi. Pis k teme pis nazory nie hodnotenia ludi. Nech si to vydiskutuju su dospeli.
    V zmysle KSB tusim mrtva voda-vyber zbrani na obranu je v rukach braniaceho sa. Nerobim si zalozky ale ukladam myslienky tak ze nie je to presne ale snad pochopitelne.
    Oznam:Ten kokot co mi nadaval je spat pod inym nickom.

  • Súlad
    upravené Thu 23 Mar 2023 #11->

    rony povedal/-a: problem co bol u Hoxa na leva nete, bolo ze bol admin a zaroven podobnym hodnotiacim sposobom ako teraz Ty vstupoval do diskusii inych ludi.

    Problém u teba je ten, že ti chýba rozlíšenie. Ako všetkým KSB dogmatikom a náboženským fanatikom. Hox nevyjadroval svoje pohľady. Hox cenzuroval jemu nepohodlné názory. A to je poriadny rozdiel. Dvojaký meter je pre vás, KSB dogmatikov a náboženských fanatikov, typický. Keď je niekto "váš", dokážete mu odpustiť čokoľvek a obhajovať ho, ako to robíš v prípade Úda, ktorý sa tiež nevyberavo vyjadruje. Lenže ho považuješ za svojho, takže v jeho prípade ti to nevadí. Ach, vy pokrytci. Ste na nerozoznanie od liberálnych fašistov (nie náhodou).

    rony povedal/-a: Oznam:Ten kokot co mi nadaval je spat pod inym nickom.

    Ale, no tak. Nikto ti nenadáva. Ak áno, dolož to! Ty tu nikomu nenadávaš, dokonca vulgárne? Vodu kážeš, víno piješ? A komu to vlastne takto škaredo nadávaš? Keby som bol ako ty, vztiahol by som to na seba a urazil sa ako malé decko. Lenže ja nie som ako ty a nemám problém s tvojimi vyjadreniami.

  • Súlad
    upravené Thu 23 Mar 2023 #12->

    Ľudo povedal/-a: Kam sa spoločnosť, kam ste sa vy toleranciou zla, ustupovaním mu dopracovali?
    Na hranicu kolektívnej samovraždy.

    Politickú korektnosť a "slušnosť" vyžadujú práve tí, ktorí zastávajú neudržateľnú pozíciu. Sú pre nich zbraňami v nečestnom boji. Opäť, podobnosť vás, KSB fanatikov (skrátený výraz pre KSB dogmatikov a náboženských fanatikov) a liberálnych fašistov nie je náhodná. Ste ako cez kopirák (rovnaké školenia), žiadna invencia.

    Zamieňaš príčinu a následok. Jednou z príčin našich problémov ste aj vy, posmrtní KOBkári s Mŕtvou vodou.

  • Súlad
    upravené Thu 23 Mar 2023 #13->

    Ďalšia podobnosť s liberálmi. Keď je to tu také zlé, načo sem chodíte? Môžete ísť k Umovi a Jardobovi, kde vládne láska a mier, ale kde sa ľudia neposúvajú, pretože nemusia. Alebo máte nutkavú potrebu "evanjelizovať" všetko a všade, aj keď o to ostatní nestoja? Každému vnútite svoje videnie. Samozrejme pre "dobro" nás všetkých.

    Píšte všetci modrým perom. Iná farba nebude.

    Zoznam styčných bodov posmrtných KOBkárov a liberálnych fašistov.

  • Vidíš Milo, takže som sa ani s tým SSladom nemýlil.
    KSB/DVTR nikdy nečítal, stále len klame, manipuluje, podsúva, provokuje a podvádza.
    Je to jasné choré židonacistické prasa, klasický jevśivák.
    Kvôli takým židia končia v pogramoch.
    Tu a tam aj nejaký možno takmer nevinný.

  • SSlad si asi myslí, že ľudia, čo sa zaoberajú KSB sú ako nejaké ovce
    ako pseudokresťoši, ale ja nemám problém rozmlátiť mu papulu
    za tie sračky, čo okolo seba neustále tu a vśade hádže.
    Ukončiť ho, vypnúť ho.
    Ako keď ťa nejaký alkáč, feťoš na ulici začne ohmatávať.
    Tak mu proste prijebeš.
    Čo je na tom nepochopiteľné??

  • @Ľudo povedal/-a:
    SSlad si asi myslí, že ľudia, čo sa zaoberajú KSB sú ako nejaké ovce
    ako pseudokresťoši, ale ja nemám problém rozmlátiť mu papulu
    za tie sračky, čo okolo seba neustále tu a vśade hádže.
    Ukončiť ho, vypnúť ho.
    Ako keď ťa nejaký alkáč, feťoš na ulici začne ohmatávať.
    Tak mu proste prijebeš.
    Čo je na tom nepochopiteľné??

    KSB v praxi. Ogar bol síce kadejaký, ale ani on sa neznížil na takýto prízemný vulgarizmus a reči o ukončovaní a vypínaní druhých, ktoré sú už naozaj za hranou.

    Ako ste sa všetci KSB fanatici odkopali a ani k tomu nebolo treba veľa. V plnej miere ste ukázali svoju pravú tvár. Volanie po fyzickom násilí znamená, že na vyšších prioritách riadenia prehrali. Viete si predstaviť, že by sa takýto dostali k moci?

Táto diskusia bola uzavrená.