Budú mať Migy podobný osud ako S-300?

2»

Komentáre

 • Je to citát zo spomínaného článku z HS - 20.3.23 tu citovaného /posledná veta/, takže to súvisí.

  Veľmi.

  Nedávno som čítala výrok: "Dobyvateľ je vždy mierumilovný."

  A veľmi ma zaujal.

  Takisto toto:
  https://www.teraz.sk/utok-na-ukrajinu/gulyas-minister-obrany-sr-je-pri-vycv/699839-clanok.html

  Kde je pravda, oni /ministri/ vedia, sem-tam sa prekecnú, sem-tam aj naschvál.

 • Len potom sa tu prelínajú témy, a zase to niekomu bude vadit. Mala to byt zrejme separátne tema, alebo pričlenení k niečomu.

 • Nemožno vyhovieť každému.

 • 🇸🇰 SPOLUPRÁCA AKO SA PATRÍ - ZMLUVU ZDIEĽAJME !

  Priatelia, vďaka šikovnému sledovateľovi, ktorému verejne ďakujem, som okamžite po informácii dostal odpoveď.

  Máme kópiu zmluvy (ruský server)!

  U nás utajená na MH SR iba k nahliadnutiu, na ruskom MZV normálne dostupná, aj v slovenčine!

  Takže - článok 6 hovorí jasne, dohoda je skutočne porušená.

  Právnici sa toho už chopili, analyzujú to. Naď nielen porušil Ústavu SR, porušil svoje právomoci zo zákona (to rieši už aj SMER), ale porušil aj oficiálnu medzištátnu dohodu (zmluvu).

  Budem sledovať vývoj, konečne máme fyzicky zmluvu, ktorá bola porušená a ktorá v závere hovorí, že aj keby sa dohoda zrušila (čo sa nezrušila) tak článok 6 zostáva v platnosti.

  ❗️To znamená, že akékoľvek zbrane alebo vojenská technika vyrobená v Rusku sa bez súhlasu Ruska nesmie posunúť zo Slovenska do tretej krajiny.❗️

  Naď porušil všetko čo sa dalo, skutočne.

  Zmluva je na zdieľanie, posuňte všade kde treba, od Miro Herodoš.

  https://t.me/akwsk/8147

  Zmluva je tu:

 • Je tam také bod 7., který říká, že tato smlouva se nevztahuje na závazky, vyplývající z jiných mezinárodních smluv, kterých účastníkem je některá ze smluvních stran.
  Jak to chápat?

 • Lavazza povedal/-a: Takze nemam jediná tento názor, akurát že Zilinkaako GP môže konať ex offo, nemusí čakať na žiaden podnet:

  Tak dnes som počúvala IV, bol tam Dr. Harabin a vyjadril sa aj k tejto otázke. Odpoveď (parafrázujem): Lipšic chodí na US ambasádu predným vchodom, Žilinka zadným. Je politický nominant. Tým pádom stíhať očividnú trestnú činnosť stíhať nebude....

  Dám sem potom link na reláciu...

 • Lavazza povedal/-a: To znamená, že akékoľvek zbrane alebo vojenská technika vyrobená v Rusku sa bez súhlasu Ruska nesmie posunúť zo Slovenska do tretej krajiny.

  V budúcnosti nám Rusi svoju techniku nepredajú. A od koho kúpime, keď západ krachne? Od Indov alebo od Číňanov? Budeme ju od nich chcieť a predajú nám ju vôbec? Dá sa z toho aj vyťažiť. Keďže nebude možné získať techniku od druhých, budeme musieť rozvinúť vlastný priemysel a vyvinúť potrebné technológie. Je to na nás!

 • Lavazza
  upravené Mon 27 Mar 2023 #39->

  Aspoň niekto má rozum, Romanka budeš dezolátka a ruská agentka:

 • @Rusofil povedal/-a:
  Je tam také bod 7., který říká, že tato smlouva se nevztahuje na závazky, vyplývající z jiných mezinárodních smluv, kterých účastníkem je některá ze smluvních stran.
  Jak to chápat?

  Asi tak, že dohodu môžeš vypovedať a podpísať iné zmluvy a dohody aj s ďalšími štátmi, vždy ostáva v platnosti, že posúvať zbrane a technológie dodané na základe tejto dohody tretej strane môžeš až potom, keď sa dohodneš s Ruskom, čl.6.