LPGTDI+ vs. LGBTI+

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Transgender agenda a LGBT.

Komentáre

  • Súlad
    upravené Tue 4 Apr 2023 #2->

    Čo si myslíte o LPGTDI+ komunite u nás? Podľa mňa sú dykskriminovaní.

  • ....Čo si myslíte o LPGTDI+ komunite u nás? Podľa mňa sú dykskriminovaní.....

    No skôr by tam sedelo slovo zneužívaný.

  • @Súlad povedal/-a:
    Čo si myslíte o LPGTDI+ komunite u nás? Podľa mňa sú dykskriminovaní.

    Čo myslíš slovkom u nás? Na fóre? Sk?

    V tom druhom prípade sú preceňovaní, v prvom prípade nie sú zrejme úplne cielovou skupinou tohto fóra.

  • Súlad
    upravené Tue 4 Apr 2023 #5->

    Ako sú zneužívaní? Veď na nich iba tlačia. Ak chceš LPG do auta, musíš mať certifikát a plyn stále dražie. A ak chceš mať výkonné TDI, priplatíš si na poistke a do niektorých miest ťa ani nepustia. Jasná dykskriminácia, more. O autách na vodu, alebo na atmosférickú elektrinu, nehovoriac. Naftové kamióny alebo traktory, ktoré im vozia tovar a zabezpečujú jedlo, im nevadia, pokrytcom. Ale keď chce niekto transformovať benziňák na plyňák, pretože to tak na peňaženke cíti, hneď je zle.

    Mali by sme sa na to vykašľať a založiť hnutie za elektrické tanky pre Ukrajinu, pretože Ukrajina je gej, nebude predsa vypúšťať uhlíkové plyny a spôsobovať klimatickú zmenu. A ak vedie vojnu bez dôrazu na ochranu klímy a uhlíkovú stopu, znamená to, že na Ukrajine je niečo zhnité.


    Chcel som poukázať na absurditu liberálov aj s tými ich nezmyselnými skratkami. Stačí menšia zámena písmen a nikto si to nevšimne.

  • Súlad
    upravené Tue 4 Apr 2023 #6->

    A čo taká komunita IDIOTi+? Tých dykskriminujú úplne všetci, chudákov postihnutých s medicínskou diagnózou.

  • @Súlad povedal/-a:
    A čo taká komunita IDIOTi+? Tých dykskriminujú úplne všetci, chudákov postihnutých s medicínskou diagnózou.

    Tak Idioti. Medicínska kategória, to je predsa tvoja parketa. Môžeš začať u seba:-)

  • ...Ako sú zneužívaní?...

    No je to podľa toho , kto na to a ako pozerá , teda z ktorej strany pohľadu . Ja som použil slovo zneužívaný, z môjho pohľadu , pretože oni sú ako komunita v celku zneužívaní , a to vo svoj neprospech , sú zneužívaní na presadzovanie záujmov niekoho iného a preto ten môj výraz “zneužívaní”

  • @orimak1, prečítaj si tú skratku ešte raz: LPGTDI+. ;)

  • Dočerta , to LPGTDI je zaradené v diskusii o LGTB, a ja som bol nepozorný a preto som reagoval tak...., moja chyba.

  • @orimak1 povedal/-a:
    Dočerta , to LPGTDI je zaradené v diskusii o LGTB, a ja som bol nepozorný a preto som reagoval tak...., moja chyba.

    Skúšal som, či si to niekto všimne. Pretože presne takto sa oni skrývajú za nejakú ničnehovoriacu skratku a dožadujú sa svojich "práv". Pritom väčšina z nich len nevie prijať samého seba a vysporiadať sa so skutočnosťou. Takže aj komunita LPGTDI+ sa môže cítiť ukrivdená a dožadovať sa svojich "práv", stačí, keď sa objavia na správnom mieste, v našom prípade v správnej téme.

  • Ale až tak veľmi som s použitím tohto slovíčka neušiel.

  • K
    upravené Tue 4 Apr 2023 #13->

    Zneužití je podle mě jasné. Jsou první a hlavní obětí nelidského projektu. Prostřednictvím jich se prosazují věci, co budou mít dopady na společnost. Dětmi počínaje (změna pohlaví už ve 12ti letech atd). I transgender může dosáhnout lidského typu psychiky, vepsanim do této matrice to ale bude mít velmi těžké. Takže za mě evidentní oběti, ne že ne.

  • Súlad
    upravené Tue 4 Apr 2023 #14->

    Kajuga povedal/-a: Zneužití je podle mě jasné. Jsou první a hlavní obětí nelidského projektu.

    LPGTDI+ komunita je zneužívaná v prospech neľudského projektu? Len pre zaujímavosť, skús mi napísať, čo tá skratka znamená. ;)

  • Ladič
    upravené Fri 14 Apr 2023 #17->

    Peter MMXX povedal/-a: v cine maju jasno ohladne lpgtdi propagandy

    To je přeci jasné. Vše v režii GP. Přeci si nebude zanášet do nového hegemona zbraň, kterou ničí starého.