Bulvárna žumpa, jej hviezdy a ich vplyv na spoločnosť

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Správy zo Slovenska.

Komentáre

  • Kancelar
    upravené Tue 18 Apr 2023 #2->

    Len taky hlupy clanok: https://refresher.sk/134606-Influencerka-Lucia-Sladeckova-odisla-na-pol-roka-do-Thajska-Nie-je-to-lacna-krajina-ceny-sa-blizia-k-tym-nasim

    Ale ako na vas posobi toto jej video?

    www.instagram.com/p/ChhHXzkKEoz/

  • Kancelar povedal/-a: Ale ako na vas posobi toto jej video?

    snad si to len namyslam a prehanam, ale ako jej tam niekto napisal v komentaroch "nerob z nej prostitutku" to celkom vystihuje. neposobi to na mna rozhodne dobre.

  • Lavazza
    upravené Tue 18 Apr 2023 #4->

    @Andrei povedal/-a:

    Kancelar povedal/-a: Ale ako na vas posobi toto jej video?

    snad si to len namyslam a prehanam, ale ako jej tam niekto napisal v komentaroch "nerob z nej prostitutku" to celkom vystihuje. neposobi to na mna rozhodne dobre.

    Abi na mňa to video nepôsobí dobre. Nuž, niekto sa pri snahe zarobiť nezastaví pred ničím, kľudne zobchoduje aj svoje dieťa…

    Mňa udivuje a súvisí to trochu aj s Milovym článkom, kto všetko dnes dobre zarába a aké hodnoty vytvára. V podstate žije z reklamy. Tzn (jej odbor je vizážistka), že presviedča ľudí aby si kúpili to či ono, hoci zo nepotrebujú, len preto že to používa ona. Aj keby zrovna robila promo na licidla a kozmetiku, zase sme pri tom istom. Vrchol umenia je urobiť pomocou masky niekoho úplne iného. Žijeme vo svete pomýlených zrkadiel…. Žiaľ, neviem aká je cesta von.

    Možno by to malo ist fo separatneho vlákna, @Milo dávam do pozornosti.

  • Milo
    upravené Tue 18 Apr 2023 #5->

    @Kancelar Je to monštrum. Nie iba vizuálne. Thajsko je krajina známa aj tým, že sa tam predáva lacno sex, s kýmkoľvek. Ona svoje vlastné dieťa už predáva - či len ako súčasť jej reklamných aktivít, by som si po vzhliadnutí videa nebol istý.

    Refresher.sk sa už prezentoval popularizovaním úchyla a tiež očividného obchodníka so sexom R. Samotného, majiteľa baru Tepláreň.

    @Lavazza Myslíš tento článok o práci? Nie je môj, je to preklad, ale súvislosť tam je. Pre väčšinu nerozhoduje to, čo robia, čo je obsahom ich činnosti, ak je niekto ochotný to zaplatiť. Analogicky, tzv. "spoločenské postavenie" vyplýva potom z toho, koľko zarábajú, a nie podľa toho, či robia niečo zmysluplné alebo škodlivé či zbytočné.

    Skoro každý z jej viac ako 1800 obrázkov na Instagrame má ca. 7-10 tisíc "páči sa mi" a jej kanál má oficiálne viac ako 300.000 sledujúcich. Pre dcéru už ma tiež vlastný kanál. Prvý obrázok je pre ZP Dôvera.


  • Milo povedal/-a: @Kancelar Je to monštrum. Nie iba vizuálne. Thajsko je krajina známa aj tým, že sa tam predáva lacno sex, s kýmkoľvek. Ona svoje vlastné dieťa už predáva - či len ako súčasť jej reklamných aktivít, by som si po vzhliadnutí videa nebol istý.

    Refresher.sk sa už prezentoval popularizovaním úchyla a tiež očividného obchodníka so sexom R. Samotného, majiteľa baru Tepláreň.

    @Lavazza Myslíš tento článok o práci? Nie je môj, je to preklad, ale súvislosť tam je. Pre väčšinu nerozhoduje to, čo robia, čo je obsahom ich činnosti, ak je niekto ochotný to zaplatiť. Analogicky, tzv. "spoločenské postavenie" vyplýva potom z toho, koľko zarábajú, a nie podľa toho, či robia niečo zmysluplné alebo škodlivé či zbytočné.

    Skoro každý z jej viac ako 1800 obrázkov na Instagrame má ca. 7-10 tisíc "páči sa mi" a jej kanál má oficiálne viac ako 300.000 sledujúcich. Pre dcéru už ma tiež vlastný kanál. Prvý obrázok je pre ZP Dôvera.

    prepac, ze sa asi zle pytam ale Kto to je ked tak o nej pisete?

  • M
    upravené Wed 19 Apr 2023 #8->

    Milo povedal/-a: Pýtaš sa dobre. Je to persóna, ktorá je prezentovaná v televízii a v tlači ako úspešná podnikateľka, celebrita a vôbec, jedna z osobností slovenského života. Sleduje ju štvornásobok osôb, ako youtubový kanál Smeru. Nič až tak dôležité? Ako sa to vezme. Rozklad spoločnosti nie je iba výsadou politikov.

    Aha asi to ide mimo mňa.
    Len to sledovanie na YT, INST ap by som nepreceňoval. Vieme, že sa dá aj to kupit a hlavne dnes keď sa to majiteľom týchto médií hodí tak to pretlacaju aj bez peňazí...

  • @Malina povedal/-a:

    Milo povedal/-a: Pýtaš sa dobre. Je to persóna, ktorá je prezentovaná v televízii a v tlači ako úspešná podnikateľka, celebrita a vôbec, jedna z osobností slovenského života. Sleduje ju štvornásobok osôb, ako youtubový kanál Smeru. Nič až tak dôležité? Ako sa to vezme. Rozklad spoločnosti nie je iba výsadou politikov.

    Aha asi to ide mimo mňa.
    Len to sledovanie na YT, INST ap by som nepreceňoval. Vieme, že sa dá aj to kupit a hlavne dnes keď sa to majiteľmi týchto médií hodí tak to pretlacaju aj bez peňazí...

    Nie je to o peniazoch, skôr o tom, ako niektorí neváhajú speňažiť čokoľvek, vrátane svojich detí. Ona je in, takže po nej sa bude opičiť celá rada a ešte rada celý zástup faniniek. Ja nemám insta, mám fb, ju nesledujem, ale keďže tam mám rozličné stránky ako aktuality, a niekedy mi padne niečo aj ako sponzoring, tak na ňu nechtiac narazím.

    Ona je vlastne dokonalý produkt, pretláča agendu nie, že 2 v jednom ale niekoľko násobne. V podstate otec jej malej ju opustil ešte v tehotenstve a ona teda veselo, že je to v podstate ok, že vychováva dcéru sama.

    https://ereport.sk/vizazistka-lucia-sladeckova-o-muzoch-je-az-prilis-vela-prizivnikov/

    Dokonca ešte aj e-report, no tam by som je nehľadala naozaj. Dokonce ešte aj forbes...
    https://www.forbes.sk/vizazistka-a-influencerka-lucid-nevypinam-moja-hlava-pracuje-od-zvonenia-budika-az-kym-nezaspim/

  • Kancelar
    upravené Wed 19 Apr 2023 #10->

    jej styl "malovania" by som nazval drag queen. mne extra nesympaticka osoba. Ja som perfektna a ostatni mozu za vsetko https://ereport.sk/vizazistka-lucia-sladeckova-o-muzoch-je-az-prilis-vela-prizivnikov/

  • Rusofil povedal/-a: Ta osoba je mimořádně odpudivá. Proto má i tak špatné zkušenosti s muži. Přitahuje stejnou sortu chlapů zvířecího typu. Žrát, srát, sexovat.

    Čili přesně její "krevní skupinu".
    Tímto popularizováním "vyšlechtěných zvířat" západní mocenský systém pogramuje a vytváří z lidí k této psychyce náchylných, další zvířata-otroky marně a hloupě toužící dosáhnout ve společenském žebříčku obdobné mety (prachy, moc... atd.) a tudíž usilovně sloužící tomuto systému.
    Tohle je příběh starý jak lidstvo samo. Hrdinové, dnes celebrity všeho druhu (politici, herci ...) prostě táhnou. A GP to umí dobře zůročit.