Program střelecké přípravy MVČR

Nové informace k předem probíranému tématu "Zálohy státu" na starém foru.

V příloze je přihláška na libovolný (jednotně řešeno) kurz střelecké přípravy.
Přísaha, je už na přihlášce.

Komentáre

  • Nic proti střelecké přípravě, sám jsem majitelem zbrojního průkazu a střelecké přípravě se věnuju dlouhodobě, nicméně dá se sehnat spousta kurzů, i cenově velmi příznivých, aniž by bylo potřeba cokoliv přísahat současné garnituře.

    Osobně nemíním cokoliv přísahat současnému režimu, tím spíš, dokud je ČR členem toho ,,vyspělého a pokrokového'' kolektivního západu se všemi jeho hodnotami...

  • @Kaktus povedal/-a:
    Nic proti střelecké přípravě, sám jsem majitelem zbrojního průkazu a střelecké přípravě se věnuju dlouhodobě, nicméně dá se sehnat spousta kurzů, i cenově velmi příznivých, aniž by bylo potřeba cokoliv přísahat současné garnituře.

    Osobně nemíním cokoliv přísahat současnému režimu, tím spíš, dokud je ČR členem toho ,,vyspělého a pokrokového'' kolektivního západu se všemi jeho hodnotami...

    Souhlasím, byla o tom předtím diskuze, tak to tu dávám na doplnění informací a definitivní zodpovězení otázek okolo té přísahy a kurzů.

    Chodíš na nějaké ? Já Direct Force.

  • Dělám Systemu, je v tom všechno :)

  • @Kaktus povedal/-a:
    Dělám Systemu, je v tom všechno :)

    Systema je hlavně fyzický boj, není to trénink střelby a boje se zbraní, pokud to nemáte nějak zakomponované s tím, že pravidelně děláte nějaké drily a střílíte.