Zdravých hlasov sa ozýva čoraz viac aj na Západe

Veľmi pekný článok o tom, ako "V prejave na britskom kanáli „TalkTV“ Coulterová otvorene povedala, že Západ sa musí vysporiadať so svojimi vlastnými problémami – a nie ísť do vojny s Ruskom."

https://sk.news-front.info/2022/07/30/zdravych-hlasov-sa-ozyva-coraz-viac-aj-na-zapade/

Ale to video stojí za to. Vo chvíli, keď povedala Anča (v modrom) "Ukrajina bola historicky súčasťou Ruskej ríše a pod jej vplyvom" tie dva menej inteligentné objekty sediace pri nej sa zatvárili takto

Tvor počernejší vyšpúlil oči, že čo to za informácia .... zrejme v dejepise na západe učia, že Rusko existuje len posledných 100 rokov. Čudo bielej pleti pri Anči si hneď dalo ruku cez ústa, vyjadrujúc hanbu za Anču - presne takto to robia malé deti, keď sa hanbia za to čo idú povedať, za to čo povedali. Ale Anča sa nedala, išla ďalej ako píla. Skočil jej moderátor do vety otázkou - "chceli ste povedať súčasťou ZSSR." Na čo Anča aktívne odpovedala - "Nie to som nechcela povedať". Takže aj moderátor žije v klame, že ukrajina je pod vplyvom Ruskej civilizácie len 100 rokov, predtým Ruská civilizácia zrejme pre neho neexistovala.

Ako som už písal v inom príspevku, v normálnej spoločnosti by po takomto správani viac tie menej inteligenté čudá nedostali už nikdy priestor vo verejnom informačnom priestore.

Komentáre