Zóny zdegenerovaných ľudí

Trochu staršia správa ale potešilo
Ruská kapela Little Big utiekla z krajiny do Los Angeles pre prebiehajúcu vojnu na Ukrajine
Nemal by som tú odvahu nazvať slovom kapela tú tlupu psychicky chorých jedincov, ale nech. Ich odchod len pomôže Ruskej spoločnosti zbaviť sa kadejakých krivákov. Veď ako tam písali, mali zastupovať Rusko na Eurovízii, čo je niečo ako výber toho najodpornejšieho z ľudskej kultúry.
https://refresher.sk/117164-Ruska-kapela-Little-Big-utiekla-z-krajiny-do-Los-Angeles-pre-prebiehajucu-vojnu-na-Ukrajine

Určite nie je to prvý takýto odchod "umelcov" preč z Ruska kvôli "politike" alebo lepšie povedané kvôli Koncepcii, ktorú oficiálne začalo Rusko raziť. https://dennikstandard.sk/204281/exclenka-pussy-riot-v-prestrojeni-usla-z-ruska/

Tu sa zastavme. Čo sa to vlastne deje? Veď Rusko doslova odpudzuje degenerátov a tí samy opúšťajú spoločnosť, ktorej len škodili. Aký to vzácny jav v sociálnom supersystéme - Dobrovoľný odchod degenerátov. Mali by sme si to poznačiť do KSB , ako cestu pozdvihnutia spoločnosti. A prečo degeneráti odchádzajú? Lebo koncepcia im nevyhovuje, im nevyhovuje vysoká úroveň mravnosti stanovená oficiálne v spoločnosti. Samy cítia tlak na svoj svetonázor, cítia, že niečo s nimi nie je vporiadku, pretože okolo nich sú ľudia, ktorí plne chápu čo sa deje a aj to schvaľujú. Takže tí degeneráti sa cítia ako piataci na vysokej škole - všetci okolo nich chápu viac než oni. V takomto prípade by si degenerát sám mal vstúpiť do svedomia a začať študovať, pozdvihovať svoje duchovné kvality, svoj pohľad na svet. Veď je dobre známe, že určití herci a speváci to už dokázali. Síce potom už pre nich nebolo miesto v raji degenerátov menom holywood, ale oni to už ani za raj nepovažovali.

Takže máme tu fenomén úteku mrzákov zo spoločnosti, kde bol kurz stanovený na mravnosť a iné človečenské kvality. Otázka - je to len jav dočasný, alebo sa to dialo aj v minulosti? A tu hneď nám udrie do očí ako v Rusku už celé stáročia je IN a COOL utekať na západ. A prečo? Lebo tamojšia spoločnosť tlačí na psychiku nevyvinutého jedinca, núti ho sa vyvíjať a to je predsa nepohodlné. Kto by už len chcel sa celý život meniť k lepšiemu. Jednoduchšie je odísť niekde na západ a tam zdegenerovať na koľko sa to dá. Nechať sa omámiť materializmom a inými drogami. Zaujímavé, že aj Sidorov sa o tom zmienil vo svojich bájoch. Hovoril, že na konci medzi sarmatami a skýtmi došlo ku konfliktu, pretože jední z nich sa podvolili kultúre západu. Skýti pravidelne navštevovali Grékov a tam sa už šírila pohodlná koncepcia tolerujúca degeneráciu ako životný štýl. Po čase si skýti osvojili koncepciu a kultúru rádovo horšiu. A tak Sarmati pekne pozametali Skýtov.

Tu sa pekne vyjavila jedna zaujímavá vec. Vidíme na oboch stranách útek z jednej kultúry do inej. Niektorí ľudia utekajú z Ruska na západ a zase iní utekajú zo západu do Ruska. Poďme sa pozrieť na kvality pobehujúcich. Z ruska utiekli tí degeneráti Pussz Riot a Little big a do Ruska zo západu prišiel Steven Seagal. Aký to obrovský kontrast medzi tímito ľudmi. Takže ľudia sami si našli koncepciu, ktorá im vyhovuje. Lenže výber hovorí o tom, že Ruská koncepcia je rádovo na vyššej úrovni, než je kultúra západu. Ruská koncepcia je oveľa viac života schopnejšia a duchovne vyspelá než tá západná, ktorá už po tisícročia je útočiskom pre degenerátov.

Z toho vyplýva, že v každej kultúre je potrebný osobitný prístup k jedincom vadným. (podobne ako za komunistov dávali pribrzdené deti do osobitných škôl.) Eliminovať ich pôsobenie v informčných poliach. "Dooobre, vieme že si vadný jedinec a preto sa v živote nedostaneš do TV ani nikdy v živote nebudeš mať vplyv na iných ľudí." Naopak jedincov na vysokej úrovni je potrebné pravidelne ťahať za vlasy k rečníckemu pultu, pretože oni majú čo povedať ľuďom, oni vedia pomáhať, ale v dnešnom svete si myslia, že ich nikto počúvať nebude. Tiež v kultúre musí byť vytvorený priestor pre vybíjanie síl degenerátov. Nejaká malá oblasť, ktorá bude akoby nekontrolovaná kultúrov ale v skutočnosti bude pod tým najprísnejším sledovaním a tam sa budú môcť uchýliť tí najväčší degeneráti, pričom pravidelne tam budú degenerátom osladzovať život. Napríklad pridávať preháňadlo do piva a podobne. Aby degeneráti tam smerujúci získali "správnu" odozvu od prostredia, aby ich niečo nakoplo smerom k vývoju. Ono je to dané aj samotnou dobou. Keď poviete človeku "poď do kostola" tak na teba pozrú ako na debila. Ale pritom ono to má svoj význam - v minulosti sa práve v kostoloch ľudia duchovne zdokonaľovali. (Dneska to už nie je pravda.) Tak aj dneska, je potrebné hlavne pre mládež vytvoriť miesta degenerátov, kde sa budú uchyľovať tí najhorší zo spoločnosti - uvidia v tom mieste niečo ako "vysnívaný západ", to miesto musí byť pre nich lákavé. A práve na tom mieste je potrebné vysokými sociálnymi technológiami vplývať na najviac zdegenerovaných jedincov tak aby si si toho sami neboli vedomí. Pritom nepoužívať žiadne techniky násilia. Pekne použiť bezštrukúrne riadenie, podsúvať knihy so "správnymi" myšlienkami, usporadúvať prednášky s múdrymi ľudmi, ktorý budú vedieť o tom, že prednášajú maximánlym degenerátom, ale nesmú to dať najavo. Konať rôzne pracovné akcie, kde sa degenerát zapojí do spoločenskej činnosti. Cieľom týchto centier bude znížovať počet "návštevníkov". Ale jednoznačne takéto miesta degenerácie musia byť v každej kultúre a musia byť tajne podchytené kultúrou, tak aby prinajmenšom návštevníci tých centier, si si neboli vedomí, kde to sú vlastne. Týmto sa podľa mňa dá predísť úteku degenerátov preč zo štátu a tím sa aj predchádza vytváraniu nacistických kolónií mimo štátu. Všetka degenerácia má priestor v štáte, ale tam je pod dohľadom a systematicky sa s ňou pracuje.

Komentáre

 •  "A tu hneď nám udrie do očí ako v Rusku už celé stáročia je IN a COOL utekať na západ. A prečo? Lebo tamojšia spoločnosť tlačí na psychiku nevyvinutého jedinca, núti ho sa vyvíjať a to je predsa nepohodlné. "

  Ono to opäť nemusí byť úplne čierno-biele. Kedysi sa chodilo , aspoň v národných rozprávkach sa o tom píše , "na vandrovku". Alebo do "Ameriky" zarobiť. Nie všetci tam ostali. V životopise Levašova on sám tiež popísal svoj pobyt v USA a následný návrat. Sám mám 2 bratov za Velkou louží a ich názory sú tiež zaujímavé. Poznám ďalších ľudí ktorí odišli, ktorí sa vrátili. A nie všetci mali také "šťastie" na tútorov ako napr. Kiska 😉
  Ale áno. Ono to zas môže pôsobiť tá sila aj opačne. A zdrhnuvší nevydržia "tlak spoločnosti" a vrátia sa späť.

 • F
  upravené Mon 1 Aug 2022 ->#3

  Alebo do "Ameriky" zarobiť.

  Samozrejme, že som nepísal o ľuďoch, ktorí boli nútení odísť za prácou do zahraničia, alebo z iného dôvodu. Písal som hlavne o ľuďoch, ktorým jednoznačne vadila vysoká úroveň mravnosti lokálnej kultúry. Napríklad veľa liberálov zo Slovenska doslova bažia po tom kedy sa im naskytne príležitosť utiecť preč z krajiny. Nuž áno, keby z našej krajiny utiekli všetci liberáli ešte v 89 tom, tak by nám ostalo oveľa viac suverinity, štátnych podnikov, zvrchovanosti, samostatnosti ....
  Mimochodom aj ja mám sesternicu v USA už asi 20 rokov či koľko tam je. Nuž čo na ňu povedať, myslí si o nás, jej rodine na Slovensku, že tu stále chováme kravy, že nevieme čo je to internet, wifi, dotyková obrazovka. Pozerá sa na nás zhora a pritom v USA vykonáva otrockú prácu, žije v Brooklyne, jej deti sú prežraté a len ležia doma, pretože na ulicu nesmú kvôli vysokej kriminalite. Proste "americký sen" ktorý z nej spravil otroka, neuvedomujúceho si v akom otroctve žije. Na Slovensku taká otrokáreň nie je. Mám tam aj bratranca a ten je zatiaľ odolný voči svojej sestre. Nedal si vygumovať mozog západnou propagandou. Takže sa hnala sesternica na západ, pretože tu bolo "všetko zlé" a pritom sa dostala do ešte horšieho prostredia, ktoré z nej doslova vyciciava životnú energiu.

 • Poznámka: Parazité odchází (hynou), když dochází zdroje (v 89 to pro ně byl ráj nadbytku). Obdobně v těle mnoho nemocí lze vyléčit vhodnými půsty, nepotřebné se přestává živit jako první (znám i pár případů, kdy půsty si dotyční vyléčili rakovinu). Období na snížení množství parazitů je optimální - dochází zdroje na planetě Zemi.