ОСОЗНАНИЕ Славмир

Na youtube kanále https://www.youtube.com/channel/UCg8ov7wuSEhzHBVpTgVaqYw občas víde niečo zaujímavé, tak tu vytváram na to priestor pre diskusiu.

Pre tých čo vedia po rusky a aj pre tých čo nevedia

Vo videu sa hovorí o tom, ako jeden uznávaný doktor prišiel na to, že jedenie surovej stravy (nie surového mäsa, ale surovej zeleniny a ovocia) pomáha organizmu a dokonca lieči rakovinu. Opísal to tak, že jedenie surovej stravy, mení PH v organizme a tým pádom vytvára nevhodné podmienky pre rakovinové bunky. Výskum uvádzal, že po zmene stravovania na surovú stravu, rekovinové nádorz jednoducho "zmizli", vyparili sa. Tiež sa tam uvádza, že niekto aj dostal nobelovú cenu za to, že objavil fakt ničenia rakoviny surovou stravou. Avšak naša veda a zdravotníctvo stále trepú o svojom, že len chemoterapiou sa dá rakovina vyliečiť. To znamená, že oficiálne odignorovali nový poznatok o prospešnosti surovej stravy len preto aby ľudia boli ďalej chorí, aby platili zdravotníctvu ... biznis musí byť.
Hneď po tom ako som dopozeral to video, tak mi naskočila na youtube reklama na "hamburger" - čo je úplný opak zdravej stravy. Tak som reklamu patrične okomentoval slovami "vypadni z mojeho televízora" a dal som preskočiť. Aká náhoda ... video hovorí o škodlivosti hamburgerov a iných otráv a hneď na to reklama na "šťavnatý, chutnučký hamburger" a v reklame, ešte ukážu ako ho ten človek s chuťov pojedá, až vám ihnď sliny vybehnú - podvedomé programovanie ako prase , takéto reklamy by mali byť štátom zakázané. By ma zaujímalo, či aj existujú reklamy na jedenie surovej stravy.
Tiež veľmi zaujímvaý postreh - v tom videu krásne ukázali ako človeku pojedajúcemu otravy vôbec nechutí čerstvá zelenina, ovocie. Jeho reakcia na takú stravu je kyslý výraz v tvári. Jeho "rakovinové" bunky hovoria "fuuuuuuj, zdravé jedlo" a tento signál posielajú aj na tvár a tvár sa pokrivý. Takže normálne je potrebné naučiť telo na zdravé jedlo, pretože na nezdravé cukry, tuky bielkoviny si priviklo veľmi ľahko.

Komentáre

  • R
    upravené Sat 28 May 2022 #2->

    @Ferry povedal/-a:
    víde niečo zaujímavé, tak tu vytváram na to priestor pre diskusiu.

    Zajímavá náhoda, zrovna jsem na tomto kanálu sledoval toto:

    Proč vládcové cíleně ničili "gusle".