Priroda a leceni

Y
upravené Wed 29 Jun 2022 v Liečenie #1#1

Zkusenosti s kolloidy podle indikaci od lecitelu a vylecenych pacientu (nemcina)
Je toho cely dlouhy seznam v nemcine. Dejte si to do prekladace, stoji to za to. Priroda a medicina

«1

Komentáre

  • Co se týče léčení. Narazil jsem na video Ruského chlapíka, který se vyléčil z mnoha nemocí a také vyléčil přítele, který už byl těsně nad hrobem. Tato metoda je pro všechny a je vědecky dokázaná.
    Byl jeden Ruský chemik, kterého nezajímaly nemoci, ale to, kde se ves větě dožívají lidé nejvyššího věku v dobrém zdraví. Vytipoval si asi 6 takových oblastí a zjišťoval, co mají společné.
    Při svém zkoumaní zjistil, že paradoxně sportovci umírají velice brzy, taktéž ti, kteří se věnují rekreačnímu běhání, dlouho nežijí ani vegetariáni a vegani. Zjistil, že jediným určujícím faktorem, jestli budete žít dlouho se ukázala kvalita vody a sice její tvrdost. Čím tvrdší voda tím hůře. Oblasti, kde se lidé dožívají nejvyššího věku ve zdraví, mají měkkou vodu a sice množství vápníku ve vodě nepřekračuje 20 mg na litr.
    Všechny nemoci způsobuje usazující se soli vápníku, které pak brání okysličené krvi dostat se v potřebném množství a kvalitě k orgánům.
    Jako východisko dal několik rad. Přestěhovat se do oblasti s měkkou vodou. Zachycovat dešťovou vodu, nebo vodu z tajícího sněhu. Kupovat balenou vodu s nízkým obsahem vápníků. Použít destilátor. Já používám jeho poslední radu a sice mrazím vodu.
    Tam jsou některé nuanse, které je potřeba zohlednit. Voda v láhvi nesmí uprostřed úplně zmrznout, jelikož tam se ukládá vysrážený vápník a ten je potřeba i s tou nezmrzlou vodou vylít. Já kladu v mrazáku 2 l láhev na šikmo, aby to šlo lehce. Samotnou láhev plním jen do tří čtvrtin.
    Také je potřeba vzdát se mléčných výrobků, kromě másla. Mléko a sýry jsou pro náš život nebezpečné. Týká se to i mléka kozího a ovčího. Sporadické použití je možné, ale lépe je dělat "mléko" z jiných surovin. Pro člověka je neškodné mateřské mléko a mléko kobylí.

  • môžem sa spýtať či sú nejaké frekvencie trebárs aj na regeneráciu poškodeného sluchu? ak by taká bola tak budem veľmi povďačný...

  • @Bombulko povedal/-a:
    môžem sa spýtať či sú nejaké frekvencie trebárs aj na regeneráciu poškodeného sluchu? ak by taká bola tak budem veľmi povďačný...

    Na tento jutubkový kanal často odkazuje Andrej,tvorca kanála Tirtha Relax, ktorý nahráva Garajevove matrice,viac je možne sa dočítať na jeho telegram profile https://t.me/s/TirthaRelax , kde dáva odkazy aj na nahraté čisté matrice na drive google.com, vo forme MP3,

  • Ďakujem veľmi pekne ani som to nečakal. nie je to pre mňa, ale posuniem ďalej. a na bolavé zuby? tiež nie pre mňa, ale ak bude, tak niekedy isto aj ja využijem.

  • @Bombulko povedal/-a:
    Ďakujem veľmi pekne ani som to nečakal. nie je to pre mňa, ale posuniem ďalej. a na bolavé zuby? tiež nie pre mňa, ale ak bude, tak niekedy isto aj ja využijem.

    Matrice na zuby

  • @Bombulko povedal/-a:
    môžem sa spýtať či sú nejaké frekvencie trebárs aj na regeneráciu poškodeného sluchu? ak by taká bola tak budem veľmi povďačný...





    Takuto zmesku som dala vnukovi do playlistu.


  • Nepoviem, že súhlasím so všetkým čo Садхгуру hovorí, ale jeden zaujímavý fakt sa oplatí povedať "Nádorové bunky spotrebúvajú 8 až 12 krát viac než obyčajné bunky". Takže logicky, keď človek začne hladovku, tak ako prvé odumrú rakovinové bunky.

  • @Atom povedal/-a:

    Takže logicky, keď človek začne hladovku, tak ako prvé odumrú rakovinové bunky.

    Potvrzuje tuto informaci, kterou jsem obdržel ústně a tak neznám zdroj a je to už několik let možná až deset dozadu. Podle této informace se dělal výzkum jaký má vliv složení stravy na dlouhověkost zjistilo se, že žádný (vegan nebo maso-žrout je to jedno), ale přišlo se přitom na jinou věc, že složení stravy není jednoznačným faktorem k prodloužení věku, ale je to množství stravy, čím méně se jí, tím delší věk. Přijal jsem to bez pochybností, protože uvažuji takto továrny v našem těle se méně používají a tudíž se pomaleji opotřebují a mají i více prostoru na regeneraci.

    Mohu potvrdit. sám jsem na vedlejším vláknu o tom psal. Ke svému nynějšímu způsobu stravováni jsem přišel vědomě, pokusy. Od té doby jím jen jednou maximálně 2x za den a přitom nepociťuji hlad. Našel jsem to, co mi nejvíce vyhovuje. Někdy se mi stává, že za celý den se vůbec nechce jíst. Také spím jen 4 hodiny, ale je pravda, že každý den si kolem páté odpoledne dám 20 minut. Pak funguji dál.

  • F
    upravené Thu 7 Jul 2022 #13->

    Od té doby jím jen jednou maximálně 2x za den a přitom nepociťuji hlad.

    Ak sa môžem opýtať, ako potom vykrývaš namáhavú prácu. Dajme tomu, že ješ ako píšeš a odrazu ti privezú fúru dreva, 20 metrákov. Potrebuješ to poštiepať a porezať. Vládzeš? Či vtedy meníš stravovací návyk? (neber to ako útok, je to otázka zo zvedavosti). Sám niekedy tak idem k rodičom "robiť" a keď viem, že ma čaká 20 metrákov dreva, tak to už nie je jablko na raňajky ale praženica so slaninou :smile:

  • Ak sa môžem opýtať, ako potom vykrývaš namáhavú prácu. Dajme tomu, že ješ ako píšeš a odrazu ti privezú fúru dreva, 20 metrákov. Potrebuješ to poštiepať a porezať. Vládzeš? Či vtedy meníš stravovací návyk? (neber to ako útok, je to otázka zo zvedavosti). Sám niekedy tak idem k rodičom "robiť" a keď viem, že ma čaká 20 metrákov dreva, tak to už nie je jablko na raňajky ale praženica so slaninou :smile:

    človek zasa nepotrebuje až tak veľa jesť. Dá sa v pohode fungovať aj s minimom príjmu energie. S vodou to je samozrejme iné, ale bez jedla sa dá fugnovať. Ja som nejedenkrát fungoval aj dva týždne čisto iba o vode a vedel som zvládať aj fyzicky namáhavé práce. To že som mal doslova behavú prácu tam som to nebral ani ako námahu. A s kvalitnou zeleninou a ovocím vie človek fungovať dlhšie ako o chlebe so slaninou. Ale ja nie som od prírody mäsožravcom takže to vnímam dosť inak ako zrejme mäsožravci :). Aj pri mesačnej hladovke som dokázal relatívne normálne fungovať. Zrejme by som ale nedokázal pred koncom už porúbať to drevo. No človek znesie prekvapivo oveľa viac, než si je vôbec schopný pripustiť. Všetko to je o našej hlave. Ak sa nastavíte že odoláte seku sekery tak sa vaše telo vie stať pancierové.

  • @Rusofil povedal/-a:
    měl bych jeden typ. Udělejte si skvělý domácí bio jablečný ocet.

    Zistil som, že vekom jablčný ocot dozrieva a naberá na kvalite. Ako víno 😉.
    V tohoročných horúčavách sa mi osvedčilo piť vodu s octom. Jablčného bio octu len toľko, ako keď si robíš limonádu zo sirupu - trocha na dne pohára a zaliať vodou (najlepšie pramenitou, alebo z vlastnej studne). Je to kyselkavé a aj sladkosť je tam cítiť. Vychutnáš, osvieži ťa to a keďže ťa to nezabije, tak ťa to posilní! 😉

  • @Rogislavič povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    měl bych jeden typ. Udělejte si skvělý domácí bio jablečný ocet.

    Zistil som, že vekom jablčný ocot dozrieva a naberá na kvalite. Ako víno 😉.
    V tohoročných horúčavách sa mi osvedčilo piť vodu s octom. Jablčného bio octu len toľko, ako keď si robíš limonádu zo sirupu - trocha na dne pohára a zaliať vodou (najlepšie pramenitou, alebo z vlastnej studne). Je to kyselkavé a aj sladkosť je tam cítiť. Vychutnáš, osvieži ťa to a keďže ťa to nezabije, tak ťa to posilní! 😉

    Ano, piju ho každý den.

  • @Rogislavič povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:
    měl bych jeden typ. Udělejte si skvělý domácí bio jablečný ocet.

    Zistil som, že vekom jablčný ocot dozrieva a naberá na kvalite. Ako víno 😉.
    V tohoročných horúčavách sa mi osvedčilo piť vodu s octom. Jablčného bio octu len toľko, ako keď si robíš limonádu zo sirupu - trocha na dne pohára a zaliať vodou (najlepšie pramenitou, alebo z vlastnej studne). Je to kyselkavé a aj sladkosť je tam cítiť. Vychutnáš, osvieži ťa to a keďže ťa to nezabije, tak ťa to posilní! 😉

    Asi spravíme rubriku Recepty - už tam má miesto pečený králik a teraz jablcny ocot:-)

  • @Rusofil povedal/-a:

    propolis je skutočne fantastický liek a aj dosť univerzálny....ústna dutina, parodontóza, cysty v ďasnách, výborne účinkuje aj na endoparazity v pľúcach aj žalúdku, výborný na ekzémy, dokonca aj na psoriázu....

    Na všetky neduhy spojené so zápalovými, parazitickými, hubovými, ... ochoreniami.
    Mne pomohol s nechtami na nohách, začínajúci zápal hrdla končí okamžite, štípance, poranenia, škrabance, ... nevhodný snaď len ako očné kvapky 😉

  • @Rusofil @Rogislavič máte představu v jakém poměru propolis naředit? A nemáte někdo zkušenost, zda může propolis i alergik ? Díky

  • s
    upravené Sat 13 Aug 2022 #24->
  • @Mrakoplas povedal/-a:
    @Rusofil @Rogislavič máte představu v jakém poměru propolis naředit? A nemáte někdo zkušenost, zda může propolis i alergik ? Díky

    pri vonkajšom použití / vredy, ekzémy../ neriediť, naniesť párkrát na postihnuté miesto, 3-5 dní za sebou
    pri ošetrení ústnej dutiny 15 kvapiek do vlažnej vody, množstvo, ktoré sme schopní na jedno použitie prijať pár dní 2x za deň až kým necítime zlepšenie

  • Když už jsem začal s léčebnými radami, tak se p> @Mrakoplas povedal/-a:

    @Rusofil @Rogislavič máte představu v jakém poměru propolis naředit? A nemáte někdo zkušenost, zda může propolis i alergik ? Díky

    Máma si je dávala do sklenice s vodou. Mělo by to být v tomto videu.

  • Y
    upravené Sat 13 Aug 2022 #27->

    Na zanety, zraneni, afy v dutine ustni a sliznice hrdla mam velmi dobre zkusenosti s preparatem "Pyralvex". Je to vytazek z rebarbory, soli salicylu a jeste neceho. Funguje to bezvadne.
    I moje maminka si to pochvalovala, kdyz se ji zanitily dasne kvuli spatne udelane zubni proteze.

  • K
    upravené Sat 13 Aug 2022 #28->

    Na zapal v ustnej dutine i inde, salviovy caj silny a kloktat ci vyplachovat....

  • @Mrakoplas povedal/-a:
    @Rusofil @Rogislavič máte představu v jakém poměru propolis naředit? A nemáte někdo zkušenost, zda může propolis i alergik ? Díky

    V dnešnej dobe mám dojem, ze všelikto môže byť alergický na všeličo. Zaregistroval som u kohosi aj alergiu na medovkový čaj. Ale v zásade ak je niekto alergický na peľ jarných tráv, nemusí byť alergický na propolis. Ja napriklad úspešne pracujem na odstraňovaní mojej alergie na ľudskú hlúposť. V mnohých prípadoch sú alergie psychosomatickou záležitosťou.
    Použitie/riedenie propolisovej tinktúry tu už diskutéri spomenuli, ale napr. na mnou spomínaný začínajúci zápal hrdla, pri prvých nepríjemných pocitoch v uvedenej oblasti si ja osobne nakvápem/streknem priamo z fľaštičky neriedenú tinktúru na postihnutú oblasť a vec je vyriešená. Pre deti to asi nebude vhodná terapia, ale keďže je to jediný alkohol, ktorý za posledných niekoľko rokov "konzumujem", tak to i tak v pohode zvládam. Propolis robím sám: cca 70% alkoholom zalejem surový propolis (nájdite si svojho včelára), za občasneho premiešania nechám takto 1 týždeň a potom scedím. Poznámka: pri jeho príprave, či uskladnení v uzatvárateľných fľašiach (napr. na zaváranie) dbajte na to, aby ste nekontaminovali propolisom tesnenie uzáveru, lebo potom fľašku len veľmi ťažko otvoríte.

  • Výťažky z čučoriedok a čiernych ríbezlí proti osýpkam a herpesu [Biosféra]:
    "Nemeckí vedci zistili, že výťažky z čučoriedok a čiernych ríbezlí zabraňujú infekcii vírusmi osýpok a herpesu. Veda už dávno vie, že mnohé bylinné extrakty a prírodné látky priaznivo pôsobia na imunitný systém a môžu podporovať zotavenie z rôznych chorôb, vrátane vírusových."

  • Chov domácich zvierat znižuje v ranom veku riziko alergie [Biosféra]:
    "Ukázalo sa, že čím viac domácich zvieratiek bolo v detstve v dome, tým menej bolo pravdepodobné, že sa s vekom objavia alergie. Rodiny so štyrmi domácimi zvieratami mali o polovicu nižšiu pravdepodobnosť alergických ochorení ako rodiny bez domácich zvierat…"