Pandémia, epidémia, očkovanie a génová manipulácia

Téma určená pretláčaniu zdravotnej agendy.

«13456

Komentáre

  • Ogar Valach
    upravené Tue 14 Jun 2022 #2->

    Takmer hodinový rozhovor s odborníkom na vírus Dr. Richardom Flemingom.

    Kovidové zložiny - Svedok Dr. Richard Fleming [Moje video]:
    " - Ste pripravený svedčiť, že Covid-19 je biologická zbraň? - Áno, som."

  • 2 správy zo zvedavca:

    „Lidstvo mělo štěstí.“ řekl Bill Gates o covidu. Teď věští příchod viru, který „vyhladí“ společnost
    Podle vizionáře a podnikatele Billa Gatese mělo lidstvo štěstí v boji s covidem-19. Gates varuje před novou blížící se epidemií, která je podle něj na obzoru a mohla by "vyhladit lidstvo".
    Zakladatel a někdejší šéf Microsoftu se poslední dobou etabluje jako zdravotnický expert a odborník na viry a epidemie. Na summitu TIME 100 předpověděl, že existuje více než 50 procentní šance, že během příštích 20 let dojde k další globální pandemii, která by mohla znamenat konec lidské společnosti.
    Nevyloučil hrozbu "bioterorismu" a podpořil přípravu týmu pro boj s budoucí pandemií. Napříště bude podle něj potřeba zavést pro lidi skutečně pořádné restrikce.
    https://zvedavec.news/vezkratce/18812/

    komentár:
    natahuji gumu az guma praskne. S jidlem narostla chut, a nekdo inkasoval tucne zisky.
    Gates dovrzal operacni system, dovrze i farmabiznis, hlavne, kdyz "vydela". On jako spravny sarlatan vydelava hlavne na prumerne neinformovanosti az hlouposti, to musi skoncit. Nejde se nechat donekonecna obelhavat skupinou lharu.
    Kdysi davno se temto prorokum rikalo lidove "apokalisti" od "apokalypsa". Casto podobne zpravy jen v jine barve hlasali Jehoviste. O to dnes hur, ze pomahaji politici i lekari. Jen malo z nich prislo, nebo chtelo prijit na to, ze jde celkove o hromadny podvod na lidech zalozeny na polopravdach.


    Kanadský lékař nelegálně podal covidové injekce stovkám kojenců ve věku šesti měsíců
    Lékař z Toronta nečelí žádné profesní disciplíně poté, co se přiznal, že podal vakcínu Covid-19 nejméně 500 dětem ve věku šesti měsíců, přestože očkování není schváleno pro děti mladší pěti let.
    Podle deníku Toronto Star si doktor Christopher Sun z Weston-Mount Dennis za svým rozhodnutím stojí a tvrdí, že tak učinil, "aby ochránil děti".
    "Nasadil jsem krk a udělal jsem to, co jsem chtěl, a to bylo ochránit děti," řekl Sun listu. "Jsou to ustaraní rodiče v době zdravotní krize a myslím, že není správné odmítat lidi, kteří vědí, do čeho jdou."
    https://zvedavec.news/vezkratce/18804/

  • Zora
    upravené Wed 15 Jun 2022 #4->

    Zomrel taliansky lekár, 1. očkovaný v Taliansku

    "Dne 27. prosince 2020 se Francesco Ulanio ve věku 46 let stal prvním italským lékařem, který byl očkován proti Covidu. Ve svém městě pak založil očkovací centrum. Včera byl nalezen mrtvý po infarktu při běhu..."
    27. decembra 2020 bol Francesco Ulanio vo veku 46 rokov prvým talianskym lekárom, ktorý bol zaočkovaný proti Covidu. Potom vo svojom meste zriadil očkovacie centrum
    https://verite-covid.com/le-27-decembre-2020-francesco-ulanio-fut-a-46-ans-le-premier-medecin-italien-a-se-faire-vacciner-contre-le-covid-puis-il-mit-en-place-le-centre-de-vaccination-de-sa-ville/
    Francesco Ulanio, lekár skolaboval počas joggingu: zomrel vo veku 48 rokov, otec troch dcér
    Tento muž bol zodpovedný za očkovacie centrum v Celane a stál na čele boja proti Covid-19

    https://www.ilmessaggero.it/abruzzo/francesco_ulanio_morto_medico_montesilvano_infarto_jogging_cosa_e_successo-6735863.html


    27.12.2020 sa začalo s očkovaním aj v SR.

  • Neviem ako vy, ale v mojom okoli je celkom velky babyboom, ci uz zaockovani alebo nie. To je na jednej strane dobra sprava, na druhej som zvedavy aky ludia z tych deti vyrastu.

  • Zora
    upravené Wed 15 Jun 2022 #7->

    Toto síce nie je o očkovaní na covid, ale vakcína proti HPV sa stala neslávne známou kvôli nežiadúcim účinkom. Materiálov k tomu možno nájsť dosť.

    No a tu u nás v hlavnom meste idú opichávať deti:
    BSK pomôže s očkovaním proti HPV vírusu, očkovať sa bude už v piatok
    https://www.bakurier.sk/aktualne-dianie/clanok-bsk-pomoze-s-ockovanim-proti-hpv-virusu-ockovat-sa-bude-uz-v-piatok

    Už dlhšie - niekoľko mesiacov - sa píše, ako sa vakcína sprístupní - predtým sa platila z vlastného, teraz 12-roční sa pôjdu zadarmo zmrzačiť z presvedčenia rodičov.

  • Ogar Valach
    upravené Tue 12 Jul 2022 #8->

    Brazílsky prezident o covid-veselohre (30.6.2022) [Moje video]:
    "Brazilský prezident Jair Bolsonaro v rozhovore s Tuckerom Carlsonom."

  • sleduju streamy sanyho davidse z kanady, cecha, ktery tam emigroval. mluvi tam vzdy o situaci v kanade.
    https://www.facebook.com/sany.davis.54/videos/1030738044272119/
    nebo zuzi, ktera rovnez informuje: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015207282955

  • Zora
    upravené Fri 15 Jul 2022 #10->

    Momentálne máme nový variant Omikronu - centaurus ...

    Nový variant omikronu sa volá centaurus. Britskí virológovia varujú pred jeho rýchlym šírením
    Centaurus sa od mája objavil už v 10 krajinách.
    Virológovia varujú pred šírením nového variantu omikronu BA.2.75 a označili ho mytologickým názvom „centaurus“. Prípady mutácie dodnes objavili v desiatich krajinách vrátane Indie, Veľkej Británie, USA, Austrálie, Nemecka a Kanady.
    Britskí poslanci podľa The Guardian využili rýchle šírenie centaura na výzvu k očkovaniu vyše troch miliónov občanov Spojeného kráľovstva, ktorí tak doposiaľ neurobili.
    Variant „centaurus“ prvýkrát objavili v Indii už začiatkom mája a charakterizuje sa zvýšenou rýchlosťou šírenia v porovnaní s dominantnými variantmi BA.2 a BA.5. Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) začalo variant centaurus oficiálne monitorovať 7. júla. Výskyt a šírenie variantu sleduje aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), ktorá však tvrdí, že na posúdenie jeho závažnosti neexistuje dostatok vzoriek.
    Virológ z britskej University of Leeds Stephen Griffin predpokladá, že centaurus sa môže, vzhľadom na schopnosť tvoriť množstvo mutácií, v budúcnosti presadiť ako úspešná vírusová línia.
    Tom Pecock z Imperial College London, ktorý medzi prvými v novembri 2021 varoval pred nebezpečenstvom omikronu, upresňuje: „Nejde ani tak o presné mutácie, skôr o ich počet a kombinácie (...) Je ťažké predpovedať dosah množstva mutácií, ktoré sa objavujú súbežne. Vírusu to dodáva tak trochu ,divokú‘ vlastnosť, kde súčet častí môže byť horší ako časti jednotlivo. Určite je to potenciálny kandidát na nástupcu variantu BA.5.“
    Britskí virológovia v súvislosti s variabilitou koronavírusu apelujú okrem očkovania aj na vytvorenie dlhodobejších preventívnych plánov. Navrhujú zlepšenie ventilácie, filtrácie a sterilizácie vnútorných priestorov v budovách či prehodnotenie dĺžky obdobia izolácie infikovaných.
    https://refresher.sk/118058-Novy-variant-omikronu-sa-vola-centaurus-Britski-virologovia-varuju-pred-jeho-rychlym-sirenim

  • dotaz na ostatni.
    co si myslite o tomto? bude to ona dalsi paka, jak lidi dostat tam, kam elity chteji?

    https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-ghane-se-potvrdil-virus-marburg-u-dvou-lidi-who-tam-vyhlasila-epidemii/2232415?

  • @constanze , no samozřejmě že to dělají kvůli tomuto. Jinak by takový řídící manévr postrádal smysl.
    "Nabídka vyděšení je stále platná v plném rozsahu. (GP)".

  • Vcera jsem nekde cetla, uz to nenajdu, ze Moderna bude davat za ctvrtou davku nejmodernejsi mobil zdarma. Zacalo to blikat .....

  • hodny a zly "policajt"
    mam odpor k ceske televizi, ale byla jsem upozornena na diskusi fanatika kubka s valkem.
    kubek ze sveho fanatismu neupustil, ale kde ma respirator? nadale si obhajuje pieks a pry vzdal diskusi s lidmi, kteri zamrzli ve stredoveku, pieksovat se nechteji a cekaji, az se nakazi.
    valek ovsem rekl zajimavou vec, kdyz se resil lek paxlovid. valek rekl, ze se resila s pfizerem a modernou uprava smlouvy na odber pieksu, protoze smlouvy byly na 10 miliard (a jak rika valek, to by bylo 9 davek pro kazdeho). k nejake dohode muselo prijit a jen se muzeme dohadovat k jake (ale vyrobcem paxlovidu je taky pfizer)
    valek najednou mluvi o tom, ze ma studii, kdy neni nutne nosit rousky, ze vsechny restrikce byly brutalni a jsou zbytecne. sice mluvi o nutnem pieksu, ale ja tam vidim uz ustup.

    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Neco-prasklo-Valek-odmitl-narizovat-Toto-je-pry-za-tim-707610

    co se tyce toho leku paxlovid, nasla jsem si pribalovy letak k tomu. dlouhy vycet kontraindikaci, dlouhy vycet toho, s jakymi leky se "paxlovid" (tazke paxkvil), nesmi pouzivat.

    https://www.bfarm.de/SharedDocs/Downloads/DE/Arzneimittel/Zulassung/paxlovid-gebrauchsinformation-patienten.html;jsessionid=04C350FC4B09A621F11A0BC68AEED93E.intranet672?nn=471278

    https://ct24.ceskatelevize.cz/3522571-vlastimil-valek-a-milan-kubek-o-covidove-epidemii-v-udalostech-komentarich

  • Dalco u Oracla911 napísal:

    "Takže web kramola.ru zrušený. Dôvod nasledovný:
    “Autor kanála Kramola pôjde pred súd v súvislosti s falošným očkovaním – Generálna prokuratúra RF
    Tagy: COVID-19, koronavírus, Generálna prokuratúra RF, YouTube, VKontakte, Petrohrad, Rusko
    MOSKVA, 9. septembra – RAPSI. Primorský okresný súd v Petrohrade sa bude zaoberať trestnou vecou šírenia nepravdivých informácií o vakcíne COVID-19 proti Antonovi Myslivcovi, autorovi internetového kanálu Kramola, informovala RAPSI tlačová služba Generálnej prokuratúry RF.
    “Ako vyplýva z vyšetrovania, Myslivets zaregistroval komunitu “Kramola” v sociálnej sieti “Vkontakte” a na videoportáli YouTube, aby zverejnil materiály obsahujúce fiktívne informácie o aktuálnych vedeckých a spoločensko-politických otázkach, ktoré boli prezentované ako dôveryhodné a odlišovali sa od všeobecne uznávaných,” uviedol úrad.
    Obvinený sa podieľal na výrobe videoklipu, v ktorom sa uvádza, že vakcíny proti koronavírusom boli údajne vyvinuté na zníženie počtu obyvateľov Ruska a že ich použitie má smrteľné účinky na organizmus, zdôraznil hovorca agentúry. Video bolo zverejnené na kanáli Youtube a na Kramolovom kanáli VKontakte.
    “Myslivets svojím konaním vytvoril reálnu hrozbu vytvorenia negatívneho postoja obyvateľstva k opatreniam prijatým na prevenciu, liečbu a boj proti šíreniu koronavírusovej infekcie, ako aj nabádal k nebezpečnému konaniu v podobe odmietania potrebnej zdravotnej starostlivosti,” domnieva sa prokuratúra.”"

    Podobnosť s udalosťami u nás čisto náhodná? Alebo riadená z jedného centra?

  • varovani pred novym virem, "rajcatova chripka u deti"

    deti v indii se infikovaly novym virem. symptomy "rajcatove chripky" jsou podobne jako u covidu19. vedci vyjadruji obavy, ale varuji pred panikou.

    https://www.bw24.de/welt/tomatengrippe-virus-tomato-flu-forscher-neu-kinder-indien-news-symptome-mrk-91741207.html?

  • @constanze: cim dalej, tym viac to vyzera, ze ockovania su novodobou Pandorinou skrinkou.

  • Ladič
    upravené Wed 24 Aug 2022 #22->

    JEŽIŠMARJÁÁÁ🙉🤣🤣🤣, RAJČATOVÁ CHŘIPKA!!! ... Já teda nevím přátelé, ale mě připadá, že většina zpráv v dnešní době by měla patřit do kategorie vtipy a nebo to není vtip. ... Samozřejmě to nenavrhuji, to bychom z ksb fóra udělali humorně satirické fórum ... Nebo také sraz "osvícených". 😇 ... Záleží na úhlu pohledu že...😉

  • @kulich povedal/-a:
    Stretol som sa s tým, že človek so schopnosťou vidieť auru vedel rozlíšiť, kto je očkovaný a kto nie.

    ake bolo jeho pozorovanie?

  • @Kancelar povedal/-a:

    @kulich povedal/-a:
    Stretol som sa s tým, že človek so schopnosťou vidieť auru vedel rozlíšiť, kto je očkovaný a kto nie.

    ake bolo jeho pozorovanie?

    Len to, že to vidí. Nehovoril som s ním, ale onedlho budem. Pozorovanie je, že tí s čistou aurou by sa mali spájať.

  • spytaj sa ho, ci to s casom mizne z aury....tomu by zodpovedala ta snaha o tie opakovania

  • a este sa ho spytaj, ak sa da, ci vidi aj ked je clovek ockovany Sputnikom V

  • Ogar Valach
    upravené Fri 26 Aug 2022 #28->

    @Ladič povedal/-a:
    JEŽIŠMARJÁÁÁ🙉🤣🤣🤣, RAJČATOVÁ CHŘIPKA!!! ... Já teda nevím přátelé, ale mě připadá, že většina zpráv v dnešní době by měla patřit do kategorie vtipy a nebo to není vtip. ... Samozřejmě to nenavrhuji, to bychom z ksb fóra udělali humorně satirické fórum ... Nebo také sraz "osvícených". 😇 ... Záleží na úhlu pohledu že...😉

    Počkaj, keď idioti začnú vytrhávať paradajky aj s koreňmi, ako zabíjali opice v niektorej z tých primitívnych krajín (už som zabudol v ktorej), kde opice žijú. Ale inak by ma zaujímalo, čo za debila vymýšľa tie názvy. Nemôžu byť názvy podľa krajín, nemôžu byť podľa zvierat, kedy zakážu pomenovania podľa rastlín?

    @kulich povedal/-a:
    Stretol som sa s tým, že človek so schopnosťou vidieť auru vedel rozlíšiť, kto je očkovaný a kto nie.

    Ako som už viackrát písal a bol za to kritizovaný, ja z nich cítim čuchom zápach hrotového proteínu. Ale len keď sú čerstvo po génovej manipulácii, potom to z nich vyprchá. Naozaj sa ho opýtaj, či sa to časom mení, alebo to majú ľudia nastálo. Tiež by ma zaujímalo, ale to už nesúvisí s tebou, či sa krvné zrazeniny spôsobené značkovaním časom rozpustia, alebo sa naopak budú nabaľovať až kým nespôsobia problém.

  • @Ogar Valach , no vida! To, s těmi rajčaty mě nenapadlo. Takže je to ještě nebezpečnější než jen další kovidový strašák. Může to být použito jako prasečí mor, ptačí chřipka apod. K likvidaci konkurenčních chovů, pěsteben atd.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @Ladič povedal/-a:
    JEŽIŠMARJÁÁÁ🙉🤣🤣🤣, RAJČATOVÁ CHŘIPKA!!! ... Já teda nevím přátelé, ale mě připadá, že většina zpráv v dnešní době by měla patřit do kategorie vtipy a nebo to není vtip. ... Samozřejmě to nenavrhuji, to bychom z ksb fóra udělali humorně satirické fórum ... Nebo také sraz "osvícených". 😇 ... Záleží na úhlu pohledu že...😉

    Počkaj, keď idioti začnú vytrhávať paradajky aj s koreňmi, ako zabíjali opice v niektorej z tých primitívnych krajín (už som zabudol v ktorej), kde opice žijú. Ale inak by ma zaujímalo, čo za debila vymýšľa tie názvy. Nemôžu byť názvy podľa krajín, nemôžu byť podľa zvierat, kedy zakážu pomenovania podľa rastlín?

    @kulich povedal/-a:
    Stretol som sa s tým, že človek so schopnosťou vidieť auru vedel rozlíšiť, kto je očkovaný a kto nie.

    Ako som už viackrát písal a bol za to kritizovaný, ja z nich cítim čuchom zápach hrotového proteínu. Ale len keď sú čerstvo po génovej manipulácii, potom to z nich vyprchá. Naozaj sa ho opýtaj, či sa to časom mení, alebo to majú ľudia nastálo. Tiež by ma zaujímalo, ale to už nesúvisí s tebou, či sa krvné zrazeniny spôsobené značkovaním časom rozpustia, alebo sa naopak budú nabaľovať až kým nespôsobia problém.

    To s tým čuchom to mám aj ja, krátko po vakcinacii jedného známeho (v tom čase dom nevedela, že bol na boostri), taký divný pach niečo sko naftalin ale to je len priblíženie.

    Pokial ide o tie krvné zrazeniny, podľa tých videí tých čo boli na TG, tieto krvné zrazeniny vyzerajú ináč ako klasické. Keď nájdem, hodim video, tie podľa mna tak ľahko nrzmiznú.

  • Ogar Valach
    upravené Sat 27 Aug 2022 #31->

    Karantény a obmedzenia nariadené kvôli infekcii COVID-19 zabili 20-krát viac ľudí, ako zachránili [Biosféra]:
    "Nová štúdia publikovaná v časopise International Journal of Environmental Research and Public Health naznačuje, že milióny ľudí by boli stále nažive, keby nebola karanténa nariadená vládou v súvislosti s koronavírusom. Štúdia ukazuje, že v dôsledku karantény zomrelo dvadsaťkrát viac ľudí. Sedavý životný štýl, izolácia a oneskorená liečba patria k mnohým dôvodom, prečo karanténa narobila oveľa viac škody ako úžitku."