To není vtip

Kancelar
upravené Wed 6 Jul 2022 v Mimo kategórií #1#1

Tema pre smutnosmiesne obrazky a texty.

«13456719

Komentáre

  • Novy Pinochio

  • Kancelar
    upravené Wed 1 Jun 2022 #3->

    je to pokracovanie tejto temy: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-není-vtip
    nechcel som moc menit nazov, ale pozeram, ze tu diakritiku som pouzit mohol

  • Zora
    upravené Wed 1 Jun 2022 #4->

    v pohode, som dlho doma, to je profesionálna deformácia, začína sa ozývať :D
    stačí si predstaviť opravu diktátov a mizne to :D

  • Jej, toto mi tu chýbalo, ďakujem:-) ešte oživiť tému Náhle úmrtia, tiež sa toho nakopilo.

  • @Lavazza povedal/-a:
    Jej, toto mi tu chýbalo, ďakujem:-) ešte oživiť tému Náhle úmrtia, tiež sa toho nakopilo.

    Ale ved temu vies zalozit aj ty :) ale ak sa hanbis, daj vediet a zalozim :D

  • Jak filmové ateliéry Kyjevůd natáčejí nový triller "300 Azovců" :
    https://vk.com/video-177565509_456243257

  • Ogar Valach
    upravené Mon 13 Jun 2022 #15->

    neo-vagina je v podstate otevrena nehojici se rana. Chronicka bolest, dlouhodobe zanety a vytoky krve/hnisu jsou normalni. "Sex" je prakticky nemozny. Kazda doktorska svine ktera tyhle zakroky provadi zaslouzi ve sklepe kulku z naganu do tyla. Transky se po operaci nemeni na vysnene pohlavi ale na zohavene mrzaky. % sebevrazd mezi transkami ktere dokonci svoji "premenu" operaci nepotrebuje zadne dalsi komentare...

    Niekde som čítal, že za blbosť sa platí. Aj keď Darwinova teória je nezmysel, čítal som tiež niečo o prirodzenom výbere. To je tak, keď je niekoho najväčšou starosťou úvaha o tom, či náhodou nie je iné pohlavie než aké sa to narodilo. Potom to od dobroty nevie, čo by to vymyslelo.

    Podľa mňa má zmysel, či sa duša vtelí ako muž alebo žena. Cieľom je dosiahnutie rovnováhy medzi mužskosťou a ženskosťou. Chápem, keď je niekto homosexuál, ale nechápem, keď sa niekto nechá preoperovať. To je zlyhanie a psychická porucha. A je jedno, či na základe výplachu mozgu alebo vlastnej neschopnosti uvedomiť si, či je muž alebo žena. Krásne to povedal katolícky kňaz Marián Kuffa: "Každá bunka v tele kričí: Som muž, muž, muž... Alebo som žena, žena, žena..." Genetiku, rovnako ako matematiku, neprekrútiš. A tak, ako 1+1=2, tak chromozómy XY znamenajú muža a chromozómy XX znamenajú ženu. Lenže to sa na sociálnej práci neučí.

    Lekári, ktorí urobia takúto alebo podobnú operáciu, by mali doživotne prísť o lekársku licenciu.

  • M
    upravené Fri 24 Jun 2022 #17->
  • @Kancelar povedal/-a:

    tak toto pobavilo, nieco tak krasneho

  • @Zora povedal/-a:
    Musia vystrihnúť zloduchov z Ukrajiny /nadpis v tlačenej verzii/

    Uznávaný režisér Guy Ritchie odkladá film za 145 miliónov €: Zloduchovia z Ukrajiny musia preč!
    Režisér Guy Ritchie (53) musí opäť odložiť svoj nový film Operation Fortune. Dôvodom je, že zloduchovia vo filme sú Ukrajinci. A to by sa asi v súčasnosti nestretlo s pochopením. Do prípravy filmu už investovali viac ako 145 miliónov eur a zatiaľ sa im nevrátil ani cent. Film je pritom dokončený už od roku 2020. Pre pandémiu a s tým spojené obmedzenia však mal ísť do kín až na jar tohto roku.
    Po tom, čo Rusi zaútočili na Ukrajinu, však film bez vysvetlenia stiahli z plánovanej distribúcie. Dôvod sa prevalil až teraz. Zločinecký gang, ktorý získa novú zbraň ohrozujúcu svet, totiž vo filme pochádza z Ukrajiny. Tá si po ruskom útoku získala sympatie väčšiny sveta a diváci by tak akčnú komédiu nemuseli dobre prijať.
    Filmári preto teraz film opätovne upravujú a vystrihujú z neho všetky zmienky o národnosti zločineckého gangu. Inak je film nabitý hviezdami. Bohatého obchodníka so zbraňami Grega Simmondsa hrá Hugh Grant (61). Proti nemu stojí superšpión Orson Fortune, ktorého stvárňuje Jason Statham (54). Medzi jeho pomocníkmi je aj Josh Hartnett (43).
    https://www.cas.sk/clanok/2692393/uznavany-reziser-guy-ritchie-odklada-film-za-145-milionov-zloduchovia-z-ukrajiny-musia-prec/


    Guy Ritchie - bývalý manžel Madonny, ktorej prvý manžel Sean Penn má "srdce bijúce za Ukrajinu".

    Zeď Ukrajince zamění za Rusy, ne?

  • lietajúci hotel...vďaka atomovej energii

  • @Bombulko povedal/-a:

    lietajúci hotel...vďaka atomovej energii

    Redefinovali pojem "vzdusny zamok", doporucujem si to video pozriet, ked uz si myslite, ze uz to vacsi bizar nemoze byt, tak moze :D Ale sklamalo ma, ze ten zadny tanier nieje oddelitelny ako pri USS Enterprise.

    @Lin ta degeneracia na Zapade je zjavne v zrychlenej forme.

  • "vzdusny zamok"

    Keď som to prvý krát videl, tak som si pomyslel "Naložia tam najbohatsie jElita a nasmerujú do stredu oceána, priamo do vody :smile: "

  • @Ferry
    "Naložia tam najbohatsie jElita a nasmerujú do stredu oceána, priamo do vody :smile: "

    Jako v "K zemi hleď" 😁

  • R
    upravené Fri 1 Jul 2022 #31->

    @Zora povedal/-a:
    Prekvapivý výber menu na summite NATO: Lídrov zaskočil ruský šalát, vyvolal v nich rozpaky
    Španielsky šéfkuchár José Andrés servíroval klasické tapas, ku ktorému pridal "paradajkové knedličky" a pokrm prekrstil na "ukrajinský šalát", zrejme s odvolaním sa na ukrajinské vareniky. Andrés podobne jedlo pozmenil vo svojich reštauráciách naprieč celým Španielskom.
    https://hnonline.sk/svet/96027598-prekvapivy-vyber-menu-na-summite-nato-lidrov-zaskocil-rusky-salat-vyvolal-v-nich-rozpaky

    Vareniky se běžně vaří po celém Rusku, nejoblíbenější jsou vareniky s višní. Vaří se běžně i na Slovensku pod názvem pirohy, s různými náplněmi.