Pandémia, epidémia, očkovanie a génová manipulácia

2456

Komentáre

  • https://zvedavec.news/vezkratce/19059/

    Vláda Británie nedoporučuje očkování těhotných a kojících žen
    2.9.22

    Británie:
    Britské zdravotnické úřady od 16. srpna absolutně nedoporučují očkování těhotných a kojících žen. Ještě horší je, že probíhá studie plodnosti a vývoje plodu u potkanů. Jinými slovy, toto nebylo provedeno dříve, než byly injekčně léčeny miliony těhotných žen!
    Pokud jde o prenatální a postnatální vývoj, je černé na bílém napsáno - jak je vidno v článku - že nebyly provedeny žádné studie!!! Téměř 20 měsíců očkují těhotné ženy bez jakýchkoli vědeckých údajů! To je prostě v blízké budoucnosti zdravotní katastrofa , čiré šarlatánství.

    .....

    A copak nám ani ne před deseti měsíci psala naše média? Kdo ponese následky za případné poškození plodu a nebo jeho smrt? Bude se to spojovat s vakcinací?

    Zdroj: https://www.lelibrepenseur.org/le-gouvernement-britannique-conseille-de-ne-pas-vacciner-les-femmes-enceintes-ni-allaitantes/

  • Zora
    upravené Tue 6 Sep 2022 #35->

    Čína schválila inhalačnú vakcínu proti koronavírusu
    Nový typ očkovacej látky, ktorý budú ľudia inhalovať v podobe jemných čiastočiek, dokáže podľa vyjadrenia výrobcu zaručiť ochranu pred covidom už po jedinom vdýchnutí.
    Čína sa stala prvou krajinou na svete, ktorá oficiálne schválila inhalačnú vakcínu proti ochoreniu COVID-19. Tento typ vakcíny môže byť použitý aj na posilňovacie dávky. V pondelok o tom informovala britská stanica BBC.
    Inhalačná vakcína proti koronavírusu Convidecia Air, ktorú vyrába čínska spoločnosť CanSino, sa skladá z podobných látok ako štandardná injekčná verzia. Je vyrobená na báze adenovírusu, ktorý je nositeľom genetického kódu a pomáha ľudskému organizmu bojovať proti covidu.
    Nový typ očkovacej látky, ktorý budú ľudia inhalovať v podobe jemných čiastočiek, dokáže podľa vyjadrenia výrobcu zaručiť ochranu pred covidom už po jedinom vdýchnutí.
    Ďalší bádatelia vrátane výskumných tímov v Spojených štátoch ši Británii zase skúmajú vakcíny v podobe sprejov do nosa, píše BBC. Tie by podľa vedcov mohli zaistiť imunitu v oblasti nosnej dutiny a horných dýchacích cestách, kadiaľ koronavírus najčastejšie vstupuje do ľudského organizmu.
    https://www.teraz.sk/zahranicie/cina-schvalila-inhalacnu-vakcinu-p/658465-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=.%3Bs%23koronav%C3%ADrus


    SR eviduje 11.101 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín
    https://www.teraz.sk/slovensko/eviduju-11101-hlasenych-podozreni-n/657892-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=.%3Bs%23koronav%C3%ADrus

  • @Zora povedal/-a:
    Nový typ očkovacej látky, ktorý budú ľudia inhalovať v podobe jemných čiastočiek, dokáže podľa vyjadrenia výrobcu zaručiť ochranu pred covidom už po jedinom vdýchnutí.

    Takže to chcú rozprašovať z lietadiel? Okamžite to treba odmietať. Odmietam a nesúhlasím s inhalačnými vakcínami!

  • @Ogar Valach

    Očkovacie kobercové bomby: Vyvíjajú „rozprašovacie“ vakcíny pre automatickú depopuláciu
    https://www.badatel.net/ockovacie-kobercove-bomby-vyvijaju-rozprasovacie-vakciny-pre-automaticku-depopulaciu/

  • Ladič
    upravené Thu 8 Sep 2022 #38->

    Jak zákony nefungují...
    Z wiki: "V ČR platí například Zákon č. 19/1997 o některých opatřeních souvisejících se zákazem chemických zbraní, Zákon č. 281/2002 o některých opatřeních souvisejících se zákazem bakteriologických (biologických) a toxinových zbraní a řada dalších."
    Ale kdo má moc, pojmenují to "vakcina" a ejhle! Ještě si to práškování na sebe sami zaplatíme.

  • prispevek tykajici se se prodeje tzv. leku na tiseni bolesti
    v nemecku se proda kazdorocne ca. 3 miliardy leku na tiseni bolesti (aspirin, ibuprofen atd.), ktere zpusobuji problemy se srdcem, ledvinami atd, ale o tom reklama na volne prodejne leky nemluvi
    pokud ma nekdo problemy se srdcem nebo ma vicero zdravotnich obtizi, nemel by vubec tyto leky uzivat
    takova reklama by mela byt zakazana, jelikoz zcela zavadi a lide maji pocit, ze se jedna o zcela neskodne leky

  • Lavazza
    upravené Mon 12 Sep 2022 #40->

    @constanze povedal/-a:
    prispevek tykajici se se prodeje tzv. leku na tiseni bolesti
    v nemecku se proda kazdorocne ca. 3 miliardy leku na tiseni bolesti (aspirin, ibuprofen atd.), ktere zpusobuji problemy se srdcem, ledvinami atd, ale o tom reklama na volne prodejne leky nemluvi
    pokud ma nekdo problemy se srdcem nebo ma vicero zdravotnich obtizi, nemel by vubec tyto leky uzivat
    takova reklama by mela byt zakazana, jelikoz zcela zavadi a lide maji pocit, ze se jedna o zcela neskodne leky

    Ináč aspirin sa používal na prevenciu infarktu... a dokonca to bolo odporúčanie pred vakcinovaním týmito zázrakmi užívať preventívne práve acylpyrín, aspirín kvôli krvným zrazeninám.

    Celkovo sa dá súhlasiť, ibuprofen a paralen by sa mali používať len výnimočne, dokonce ibuprofen, by sa nemal užívať viac ako 3 po sebe, paralen poškodzuje pečeň. Lieky sú nadužívané, namiesto toho aby ľudia siahali k iným prostriedkom ako fytoterapia, homeopatia (tú využívala hojne aj Betka 2), aromaterapia. Samozrejme to neplatí pri diagnózach ako zápaľ plúc a pod. Ja som myslela mierne bolesti hlavy a pod.

    https://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/clanok/12381-aspirin-dokaze-zachranit-zivot/

  • Ve VB Biden prohlasil Corona pandemii za ukoncenou! zde

  • @Yori poslechla jsi si ten rozhovor se streeckem, ktery je do clanku vlozeny? streeck rika, ze 4. davku si uz neda, ze v lete prodelal omicron, tim padem to byl vlastne booster, nicmene rika, ze pandemii za ukoncenou jeste nepovazuje a je treba opatrnosti. jak jsem sledovala streecka ty 2 roky, rekla bych, ze si ho ti nahore pretahli na svoji stranu

  • Ogar Valach
    upravené Wed 21 Sep 2022 #45->

    Pravda o Ivermektinu (dabing, titulky, prepis) [Otevři svou mysl]: [Otevři svou mysl]:
    "Pravda o Ivermektinu - o tom, jak se tento jeden z nejúčinnějších a nejbezpečnějších léků dostal během covidu na černou listinu a stal se z něj záhy jeden z nejvíce cenzurovaných léků na světě."

  • Kontroverzný Kyrie Irving obvinil vlastný tím: Prišiel kvôli vakcinácii o stomilionovú zmluvu?
    Kyrie Irving je známy svojím odmietavým postojom voči očkovaniu proti covidu-19. Z toho dôvodu tak v minulej sezóne nemohol odohrať plnú porciu zápasov.
    /.../
    Podľa slov Kyrieho Irvinga mu preto Nets pri jednaniach o novej zmluve dali ultimátum. „Mohol som buď podpísať nový kontrakt a nechať sa zaočkovať alebo sa nezaočkovať a žiť v neistote, že možno prídem o prácu,"
    /.../
    Hviezda NBA napokon od svojho presvedčenia neupustila a vakcínu proti covidu-19 si aj naďalej neplánuje pichnúť.
    https://www.cas.sk/clanok/2721297/kontroverzny-kyrie-irving-obvinil-vlastny-tim-prisiel-kvoli-vakcinacii-o-stomilionovu-zmluvu/

  • čo ešte nevymyslia ..

    Experti varují před vlnou „twindemie“. Kombinace smrtících virů může zaútočit už v říjnu
    Ve Velké Británii hrozí tzv. twindemie, tedy souběh epidemie chřipky a onemocnění COVID-19. Chřipková vlna podle expertů může nastat již během října. Kombinace nemocí může podle Zdravotně bezpečnostní agentury (Health Security Agency) zabít desítky tisíc lidí.
    Zrychlování šíření covidu a nízká přirozená imunita proti chřipce podle Zdravotně bezpečnostní agentury zásadně ohrozí určité skupiny obyvatel. Agentura doporučuje, aby se lidé nechali přeočkovat proti oběma chorobám, informoval britský deník Mirror.
    „Letošní zima může být prvním obdobím, kdy budeme svědky takzvané twindemie, tedy masivního šíření covidu a chřipky. Pokud jste obdrželi výzvu k očkování proti kterékoli nemoci, rezervujte si termín co nejdříve,“ doporučil britským občanům tamní koordinátor očkování Steve Russell.
    Vlna chřipky hrozí už v říjnu
    Na celém světě dominuje nebezpečný kmen chřipkového viru H3N2. Velká Británie jeho výskyt rovněž eviduje a experti předpokládají, že smrtící vlna nemoci může nastat již během října. Nejvíce případů se pak má vyskytnout mezi dětmi.
    „Existují silné náznaky toho, že budeme čelit hrozbě v podobě šířící se chřipky a nízké přirozené imunity, která je zapříčiněna mírným vystavením nemoci kvůli zavedení ochranných opatření proti pandemii covidu. Mohou se také šířit varianty covidu, na které nebude účinná vakcína,“ uvedla hlavní lékařka Zdravotně bezpečnostní agentury Susan Hopkinsová.
    Expertka proto starším lidem doporučila, aby podstoupili očkování proti chřipce. Zdravotně bezpečnostní agentura se obává podobné chřipkové sezony, která nastala na přelomu let 2017 a 2018. Na nemoc tehdy zemřelo přibližně 20 tisíc Britů.
    https://cnn.iprima.cz/svetem-se-siri-smrtici-virus-chripky-twindemie-muze-v-britanii-zabit-desitky-tisic-lidi-187492

  • Vcera jsem cetla, ze se Nemecko chysta opet na noseni rousek ve verejne doprave, u lekare, ve skolach apod. a i mozny lockdown.

  • ja som citala na aftershocku, ze bolo uspesne otestovane ockovanie komarmi......ak je to pravda, tak pan boh s nami a zle prec:-((

  • ku komárom pridám ešte odkaz na ďalšie pozorovania - netvrdím, že všetko je pravda, ale zhrnutie je zaujímavé pre budúcnosť...

  • Ogar Valach
    upravené Fri 7 Oct 2022 #51->

    Pred dvomi týždňami bol u nás zástupca jednej firmy. Boli sme v kancelárii a nič nebolo cítiť. Teraz sme za ním boli na obhliadke a vonku na dva metre som z neho cítil hrotový proteín, takže sa bol zase génovo zmanipulovať. Týždne po značkovaní je to cítiť veľmi, po polroku prakticky vôbec. Potvrdilo sa mi, že dostávajú stále bordel a že to z nich po čase vyprchá.

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Pred dvomi týždňami bol u nás zástupca jednej firmy. Boli sme v kancelárii a nič nebolo cítiť. Teraz sme za ním boli na obhliadke a na dva metre som z neho cítil hrotový proteín, takže sa bol zase génovo zmanipulovať. Týždne po značkovaní je to cítiť veľmi, po polroku prakticky vôbec. Potvrdilo sa mi, že dostávajú stále bordel a že to z nich po čase vyprchá.

    a ako sa ten pach da opisat? pracujem z domu uz roky a moc som medzi ludi nechodil, najme medzi tychto, tak ani neviem.

  • @Kancelar povedal/-a:
    a ako sa ten pach da opisat? pracujem z domu uz roky a moc som medzi ludi nechodil, najme medzi tychto, tak ani neviem.

    Niektorým to trochu pripomína pach ako u zubára. Ja by som to popísal ako suchý zápach (ak môže byť suché víno, môže byť suchý aj zápach). Ťažko sa to popisuje, ale keď ho už raz poznáš, je ľahko rozpoznateľný. Mne trvalo mesiace ho identifikovať a overiť si, že je to hrotový proteín z génovej manipulácie.

  • Lavazza
    upravené Fri 7 Oct 2022 #54->

    @Kancelar povedal/-a:

    @Ogar Valach povedal/-a:
    Pred dvomi týždňami bol u nás zástupca jednej firmy. Boli sme v kancelárii a nič nebolo cítiť. Teraz sme za ním boli na obhliadke a na dva metre som z neho cítil hrotový proteín, takže sa bol zase génovo zmanipulovať. Týždne po značkovaní je to cítiť veľmi, po polroku prakticky vôbec. Potvrdilo sa mi, že dostávajú stále bordel a že to z nich po čase vyprchá.

    a ako sa ten pach da opisat? pracujem z domu uz roky a moc som medzi ludi nechodil, najme medzi tychto, tak ani neviem.

    Je to taký chemicky zápach akokeby. Niekedy bol taký pojem že naftalinovy dedko, tak mne to trochu pripomína toto. Nie je to take sterilná vôňa, skôr ako keď ti vŕta zuby na sucho. Niečo take. To zacítiš hneď, že to je niečo iné.

  • Kancelar
    upravené Fri 7 Oct 2022 #55->

    Len jeden prispevok z tejto skupiny:

    Som v 22. týždni tehotenstva a som súčasťou veľkej pôrodnej skupiny na facebooku.
    Stále chcem niečo povedať, ale nedokážem to. Toľko mamičiek sa pýta, čo robiť pri vysokom krvnom tlaku, ktorý nikdy predtým nemali a lieky nepomáhajú. Mamičky hovoria, že krvácajú, majú krv v moči a krvácajú bez prestania.
    Toľko mamičiek odchádza kvôli potratom.
    Chce sa mi povedať: "Prestaňte piť ten džús!" Ale v tejto skupine panuje hromadná zhoda, že my, čo nepijeme, sme šialenci. Je mi tak ľúto týchto mamičiek a detí...

    Miestna skusenost: kolegyna po 3 davkach porodila nedavno, zatial neviem o ziadnych problemoch, kolegova manzelka po 3. davkach, zatial bez vacsich problemov, ale koliku mali riadnu.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    a ako sa ten pach da opisat? pracujem z domu uz roky a moc som medzi ludi nechodil, najme medzi tychto, tak ani neviem.

    Niektorým to trochu pripomína pach ako u zubára. Ja by som to popísal ako suchý zápach (ak môže byť suché víno, môže byť suchý aj zápach). Ťažko sa to popisuje, ale keď ho už raz poznáš, je ľahko rozpoznateľný. Mne trvalo mesiace ho identifikovať a overiť si, že je to hrotový proteín z génovej manipulácie.

    Vďaka za to info. Nikdy som nebol priamo v styku s niekym krátko po očkovaní, koho konkrétne poznám. No s tým “ambulantným” zápachom som sa už stretol. Aj tento týždeň. Až ho opäť zacítim, tak si preverím túto informáciu, rovno sa dotyčného spýtam, kedy bol očkovaný.
    Ešte otàzka, Ogar, si si istý,že takto smrdí hrotový proteín? Nemôže to byť iná zložka z tohto koktejlu, pretože je tam primiešaných kopa syntetík?

  • @popolvar povedal/-a:
    Vďaka za to info. Nikdy som nebol priamo v styku s niekym krátko po očkovaní, koho konkrétne poznám. No s tým “ambulantným” zápachom som sa už stretol. Aj tento týždeň. Až ho opäť zacítim, tak si preverím túto informáciu, rovno sa dotyčného spýtam, kedy bol očkovaný.
    Ešte otàzka, Ogar, si si istý,že takto smrdí hrotový proteín? Nemôže to byť iná zložka z tohto koktejlu, pretože je tam primiešaných kopa syntetík?

    Nie od všetkých som to cítil. Niektorí boli tesne po očkovaní a necítil som z nich nič. A od iných to ťahalo na dva metre vonku na vzduchu. Niekto mohol dostať placebo a niekto inú šaržu alebo značku. Že je to hrotový proteín je moja domnienka, pretože ten sa vraj vylučuje kožou a dychom. Ale môže to byť aj iná zložka toho hnusu. Je to špecifický zápach a ťažko sa popisuje.

  • P
    upravené Mon 24 Oct 2022 #59->

    Já zato nemůžu. Počítadlo se mi samo rozběhlo.
    A když už to mám spočítané, zde je pro zájemce výsledek (bez nároku na úplnost výčtu).

    Máme zde web zlatasova.sk:

    i. web je šitý moderní horkou jehlou - využívá pravděpodobně nějakou zdarma-šablonu
    Všechny takové weby fungují obdobně. Velké dlaždice, dlouhé rolovací stránky, absence menu. Pokud je link, tak rovnou na článek nebo opět na dlouhou rolovací stránku druhé úrovně, kde už žádné linky nejsou nebo jenom linky na objednávku něčeho.
    (ani tento web nemá menu, jsou to jenom jedno-linky na stránku druhé a poslední úrovně, většinou jde o tzv. "objednávací stránku")

    ii. ponechávám na každém, ať si nacítí grafiku/obrázky, nejlépe odtud
    https://zlatasova.sk/blog/

    iii. web nabízí služby (za peníze) a přitom je anonymní (!)
    V kontaktech je pouze mail info@zlatasova.sk, kontaktní formulář a google-mapa s jménem ulice, číslem budovy a městem. Není telefon, ani jméno (člověka či firmy).
    Jsou poskytovány tyto služby:
    Diagnostika a čistenie problémov a ťažkostí
    Riešenia problémov a ťažkostí
    Diagnostika karmy
    Koučing – Coaching
    Konzultácie a terapie
    Energetické čistenie I Čistenie energií
    Energetické čistenie priestorov
    Čistenie entít a bytostí
    Osobný rozvoj
    Psychotronika
    Duchovný rozvoj
    Ezoterika

    iv. všechny služby jsou nabízeny se slevou
    Příklad ceny: "€2990 Pôvodne €4990". (Fakt nekecám, taková cena se tam 1x vyskytuje.)
    https://zlatasova.sk/energeticke-cistenie-priestorov/

    v. k výšce cen
    Např. "oblíbené" čištění stojí "jenom" "€200 Pôvodne €399". Tato práce má za tuto cenu "Trvanie 4-6 hodín". Ok, takže 200 euro/5000 Kč za 4 - 6 hodin, tak to máme 50 eur/1250 Kč za hodinu. Takže za den 2 klienti a 10 000 Kč? Sorijako, kdo z nás to má?:-) To jsem jediný, komu to přijde jako předražené?
    https://zlatasova.sk/diagnostika-a-cistenie/#extratipy

    vi. web používá šablonu "tisíce děkovných dopisů"
    Pravda, je doba zkracování, takže dneska stačí jenom tolik, kolik se vejde na stránku, takže 4.
    https://zlatasova.sk/referencie/
    Aneb spokojená Vierka, Katka, Maťa a Majka. Prostě "Jana už to zná...".

    vii. Článek https://zlatasova.sk/wax-ocami-okultistu/ jsem četl, ale rozebírat ho nebudu.
    Místo toho jsem si přečetl jiný článek:
    "Skutočná moc, proti ktorej ani Putin nič nezmôže"
    https://zlatasova.sk/skutocna-moc-proti-ktorej-ani-putin-nic-nezmoze/
    No, nebudu vás napínat: je to "Veľké Biele Bratstvo".
    A citát na závěr: "Proti tejto sile nezmôžu nič ani také kalibre ako Putin, Čaputová, Matovič atď.".

  • Počtář povedal/-a: Já zato nemůžu. Počítadlo se mi samo rozběhlo.

    Chápem a veľmi pekne ďakujem. No odhliadnúc od všetkého, čo si vycitoval (a dáva to zmysel).... tak aj samotný článok dáva zmysel. Je to naozaj logické, že presne o toto vakcináciou išlo.