Obchod s deťmi

Policie vyšetřuje byznys s novorozenci, který podle ní organizuje skupina kolem kliniky z Charkova. Jako základnu si pro něj vybrala Prahu. I proto, že v Česku jsou děravé zákony o náhradním mateřství.

Nerušeně, a původně i bez zájmu úřadů, se Praha stala centrem výnosného byznysu, o kterém policisté mluví jako o cynické výrobě a prodeji dětí.

Za poslední tři roky přišlo v pražských nemocnicích na svět nejméně třicet novorozenců, kteří pak – a to bylo miminkům jenom několik dní – pokračovali do celého světa.

---

Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Česká republika.
«1

Komentáre

  • Radsej to oddelim, tema deti a ich zneuzivania je prilis dolezitou.

  • Zora
    upravené Thu 2 Jun 2022 #5->

    Zámer, lebo o tom vedia dosť dlho:
    https://domov.sme.sk/c/1714390/na-slovensku-nie-je-a-ani-nebude-mozny-tzv-prenajom-maternice.html
    /článok z roku 2004/
    "V susednej Českej republike sa síce tzv. náhradné materstvo nezakazuje, ale zároveň sa takýto spôsob pomoci neplodným ženám v praxi neaplikuje."

  • Ano, na druhou stranu se musím těch ,,chodících rodidel,, zastat. Kupec uvalí 1 a půl mega za miminko ,,bez PP,,, a nemusí to být nutně hned úchyl. Obávám se, že ta největší monstra mají k této komoditě i jednodušší přístup... Umím si představit mnoho zoufalých, bezdětných, bohatých a zároveń kredibilních párů. Na opačném konci transakce máte ženu, která zinkasuje 200-300 tisíc. A to je příjem, o jakém by se jí jinak mohlo v jejích poměrech leda zdát. Ony většinou musí zaopatřit další děti a sebe. A tak prostě doufají v lepší osud pro jejich robátko. Zprostředkovatel si na tom ohromně nabalí kapsu. A zde vidím potenciál pro návaznost na tu legislativní díru. Je to klasický model, kde parazit využívá neštěstí druhých. Chci tím říct, že pohled, že kupec je nemrava a prodejkyně mrcha, nepostihuje podstatu. Vlastně oba dva tyto subjekty jsou obětí, kořistí...

  • Zora
    upravené Sat 4 Jun 2022 #10->

    Dítě na zakázku. Zájemci si vyberou rasu i barvu vlasů, matky z Ukrajiny pak rodí v Praze
    https://cnn.iprima.cz/dite-na-zakazku-zajemci-si-vyberou-rasu-i-barvu-vlasu-matky-z-ukrajiny-pak-rodi-v-praze-109737

  • me desi to, ze od takoveho "ditete na zakazku" je jen krucek ke klonovani.

  • Oplodňovací laboratoř na Ukrajině. Česká policie řeší prodej novorozenců na zakázku
    https://echo24.cz/a/SKkuX/oplodnovaci-laborator-na-ukrajine-ceska-policie-resi-prodej-novorozencu-na-zakazku

  • mam pocit, ze sa ukazalo, ze sice klonovat mozu, ale nevedia vynulovat cas....a teda klon ovce Dolly (tusim sa tak volala) vo velmi rychlom case starol tak, ako pokracovanie jeho matky....nebol tam vyvoj dalsich x rokov ako keby novy zivot.

  • @ MP3
    "Umím si představit mnoho zoufalých, bezdětných, bohatých a zároveń kredibilních párů."

    Zde je na místě otázka, proč HNR nedovolí tomuto páru mít dítě?

  • @Bombulko povedal/-a:
    za komančov nebol problém s plodnosťou chlapov tobôž žien. no...nebolo toľko chémie a nebola tak vyspelá technika to je pravda...ale krmte ľudí zdravými potravinami a ono aj zdravie obyvateľstva sa zvýši. chlapom navliecť červené "pionierské" trenírky a prekotia všetko čo neujde :). to len tak trošku úsmevne do tejto smutnej témy.

    Na tie trenírky si pamätám. Ako chlapec som ich nosil bez problémov. Ale potom prišla do módy bavlnená spodná bielizeň. Keď som si po roku alebo dvoch nosenia slipov navliekol trenírky, tak som mal pocit že sú celé zo šmirglu. Normálne mi to odieralo "môj klenot". Viac ako deň som to nevydržal nosiť. Ale to bol možno len prechodný pocit, a po troch dňoch by sa to poddalo :smile:

  • @jardob povedal/-a:

    Na tie trenírky si pamätám. Ako chlapec som ich nosil bez problémov. Ale potom prišla do módy bavlnená spodná bielizeň. Keď som si po roku alebo dvoch nosenia slipov navliekol trenírky, tak som mal pocit že sú celé zo šmirglu. Normálne mi to odieralo "môj klenot". Viac ako deň som to nevydržal nosiť. Ale to bol možno len prechodný pocit, a po troch dňoch by sa to poddalo :smile:

    No neviem, nie som chlap, neviem posúdiť šmirgľové trenky vs bavlnené slipy. Ja si myslím, že hlavným problémom je množstvo syntetických hormónov z antikoncepcie, čo je všade spolu so zníženou výživovou hodnotou potravín, tlačenie sóje všade do stravy (fytoestrogénny) napr. aj párky a pod. A potom ideálom sú metrosexuály, kt majú sem tam nejaký chĺpok. Nejde o chlpy, ale o testosterón. Cielená degradácia bielych mužov prostredníctvom ideológie tlačenej módou.

  • @Lavazza povedal/-a:

    @jardob povedal/-a:

    Na tie trenírky si pamätám. Ako chlapec som ich nosil bez problémov. Ale potom prišla do módy bavlnená spodná bielizeň. Keď som si po roku alebo dvoch nosenia slipov navliekol trenírky, tak som mal pocit že sú celé zo šmirglu. Normálne mi to odieralo "môj klenot". Viac ako deň som to nevydržal nosiť. Ale to bol možno len prechodný pocit, a po troch dňoch by sa to poddalo :smile:

    No neviem, nie som chlap, neviem posúdiť šmirgľové trenky vs bavlnené slipy. Ja si myslím, že hlavným problémom je množstvo syntetických hormónov z antikoncepcie, čo je všade spolu so zníženou výživovou hodnotou potravín, tlačenie sóje všade do stravy (fytoestrogénny) napr. aj párky a pod. A potom ideálom sú metrosexuály, kt majú sem tam nejaký chĺpok. Nejde o chlpy, ale o testosterón. Cielená degradácia bielych mužov prostredníctvom ideológie tlačenej módou.

    Moc nerozumiem, ako syntetické hormony a antikoncepcia súvisia s tínedžerom žijúcim v socíku. Podľa mňa je to úplne normálna vec, že ak si človek zvykne na jemnejšie prádlo, tak potom mu môže byť nepríjemné nosiť prádlo z drsnejšieho matériálu. Je to ako keď si človek prvýkrát oholí podpazušie alebo intímne miesta, pichá to a pokožka je prvý deň veľmi podráždená. Neskôr si pokožka zvykne na to strnisko a už to nie je nepríjemné. Ale keď si človek to nechá znova zarásť, a po dlhšej dobe si to znova oholí, tak je to znova nepríjemné.
    Bohužiaľ, symbolické detské červené trenky zo socíku sa mi nezachovali, tak neviem už posúdiť, čo to bol za materiál. Ostala mi len pionierska šatka, a to je čistá umelina.

  • Chození bos po strništi, nebo po potoce, to samé. Kdo to dnes dá? 😁

  • @David povedal/-a:
    Chození bos po strništi, nebo po potoce, to samé. Kdo to dnes dá? 😁

    Díval jsem se na rady Ruského lékaře. Ten dal recept, který vypozoroval u Kavkazských národů. Vždy ráno jdou do ledového potoka a jdou proti proudu 50 kroků a pak zpátky. My doma si to můžeme také udělat. Do lavoru, nebo dětské vaničky si nasypeme kameny různé velikosti a zalijeme studenou vodou s přidáním ledových kostek. Pak šlapeme 50x každou nohou.

  • @jardob povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:

    @jardob povedal/-a:

    Moc nerozumiem, ako syntetické hormony a antikoncepcia súvisia s tínedžerom žijúcim v socíku.

    Išlo o plodnosť mužov. Asi to malo byť skôr na Bombulka citácia.

  • ja som síce mal na mysli farbu trenírok ako jeho kvalitu :smile: ...červená farba u mužov má priaznivý vplyv na potenciu...ale je zaujímavé kam sa tá debata začala uberať :wink:

  • @Bombulko , červená u mužů podporuje potenci? Zajímavé, to jsem ještě neslyšel. Může být. Možná to má frekvenčně něco společného se spodními energetickými centry. Ale jinak jedině trenky. Slipy a upnuté kalhoty jsou vrah potence. Varlata musí volně viset a chladit se. Opak u žen kde vaječníky zase potřebují být v teple a hlavně nenastydnout.
    No a @Lavazza :
    "množstvo syntetických hormónov z antikoncepcie, čo je všade spolu so zníženou výživovou hodnotou potravín, tlačenie sóje všade do stravy (fytoestrogénny) napr. aj párky a pod.",
    má také pravdu. To je dlouhodobá chemická válka elit zejména proti bílému muži. Protože jedině bílý muž ma "koule" na to zatrhnout jim to svinstvo. To je ostatně vidět i dnes na ukro-operaci. Dodám k těm chemikáliím: i změkčovadla v plastech se chovají podobně jako estrogeny. Prostě je to všude.

  • zaujímavé...viem to dlhé roky a to sa nejako o vplyv farieb na život človeka nezaujímam. ale na slovenskom slobodnom vysielači má v nedelu večer reláciu erika vincoureková a teraz naposledy tam mala pána od nitry, pána sitára, ktorý sa farbami a ich vplyvom zaoberá. ten mi to spätne pripomenul. ak neveríte, prípadne chcete vedieť aký veľký vplyv na ľudský organizmus majú len obyčajné farby a čo všetko sa tým, aké človek farby preferuje dá zistiť, odporúčam vypočuť :)

  • @Bombulko povedal/-a:
    ak neveríte, prípadne chcete vedieť aký veľký vplyv na ľudský organizmus majú len obyčajné farby a čo všetko sa tým, aké človek farby preferuje dá zistiť

    Ale to víš že věřím. Já to vím. To si může každý na vlastní náladě ověřit sám. Jen s těmi červenými trenclemi a potencí to byla pro mě novinka. Barvy, samozřejmě že frekvenčně, ovlivňují energetický stav a tudíž i auru skrze zrakový orgán. Ale trenky jsou většinou schované. Proto mě to překvapilo.

  • @Bombulko povedal/-a:
    zaujímavé...viem to dlhé roky a to sa nejako o vplyv farieb na život človeka nezaujímam. ale na slovenskom slobodnom vysielači má v nedelu večer reláciu erika vincoureková a teraz naposledy tam mala pána od nitry, pána sitára, ktorý sa farbami a ich vplyvom zaoberá. ten mi to spätne pripomenul. ak neveríte, prípadne chcete vedieť aký veľký vplyv na ľudský organizmus majú len obyčajné farby a čo všetko sa tým, aké človek farby preferuje dá zistiť, odporúčam vypočuť :)

    Tohle by se hodilo i do sekce Úvahy o Bohu a vesmíru. Totiž ve védách se říká že nejdříve byla ozvučená mysl, tj.slovo poté bylo vejce ve kterém byl Brahmo které mělo jen jednu vlastnost a tou byl zvuk, a pak se objevuje pohyb vítr (vlnění) které má už dvě vlastnosti zvuk a dotyk tj. inerce a z nich se pak rodí třetí světlo, které má již 3 vlastnosti zvuk, dotek a obraz. A protože má zvukový akord 7 tónů, také světlo má 7 barev spektra. Každá barva spektra koreluje s jedním tónem zvuku. Každá barva má svůj význam a smysl, podobně jako každý tón.
    Víc a zevrubně ve videu Žarnikové které jsem dal vedle od 59 min. Rusové natočili na toto téma lehkou detektivku "Чёрная месса" (Černá hmota) a musím se přiznat, že jsem ji ze začátku moc nepochopil. Proč by se tím někdo zabýval. Přišlo mi to překombinované a přitažené za vlasy. Odpověď mi dalo až video Žarnikové, kde se dotkla véd.
    Kdo by se chtěl podívat na tu detektivku, má možnost tady:

  • @Rusofil: Není náhodou "Чёрная месса" Černá mše?