To není vtip

1679111220

Komentáre

  • Q
    upravené Mon 7 Nov 2022 #244->


    https://www.forum24.cz/koupat-a-sprchovat-se-vubec-nemusime-rika-odbornice-na-hygienu-jde-jen-o-spolecenskou-normu-tvrdi/


    kancelar: presunul som to do spravnej temy, pridal odkaz a trosku upravil obrazok, isiel mi cez celu obrazovku.

  • Lin
    Lin
    upravené Mon 7 Nov 2022 #245->

    Kličko opět v akci. Po dovolené ve Španělsku se nejspíš ještě neaklimatizoval. Značkovou teplákovku vyměnil opět za vojenský mundúr a "počítal rakety", vypálené na Kyjev:
    „16 raket letělo do Kyjeva. Všech 16 bylo sestřeleno, obyvatelé Kyjeva slyšeli výbuchy. Pouze 2 rakety poškodily systémy zásobování energií v regionu."
    A já jen doufám, že takovéto "počítání" není nějaký nový ukrotrend, protože před pár dny Kličkův kolega Arestovič řekl, že z 12 raket vypálených na cíle bylo 18 sestřeleno.
    https://t.me/RVvoenkor/31263

  • Pre anglictinarov, chlapec sa stazuje a place v starbuckse kvoli tomu, ze ma vela prace (25 hodin tyzdenne plus celych 8 hodin cez vikend), je ich malo (styria), manazer im nepomaha a zakaznik mu dokonca zle urcil gender napriek tomu ze ma briadku a fuz. (s tymto s nim nesuhlasim :) )

  • Ogar Valach
    upravené Mon 7 Nov 2022 #247->

    @Kancelar povedal/-a:
    Pre anglictinarov, chlapec sa stazuje a place v starbuckse kvoli tomu, ze ma vela prace (25 hodin tyzdenne plus celych 8 hodin cez vikend), je ich malo (styria), manazer im nepomaha a zakaznik mu dokonca zle urcil gender napriek tomu ze ma briadku a fuz. (s tymto s nim nesuhlasim :) )

    Je úplne jasné, že je to silný muž schopný a ochotný brániť svoj národ a vlasť so zbraňou v ruke a oni ho označia za ženu len preto, že fňuká ako baba? Ach, tí necitliví republikáni. :D

  • @Lavazza

    Tak já se mu nedivím že....s takovou se ta globalizace plná západních hovnot bude tlačit zase o něco hůře.
    Ale je dobře, že se odkopává i OSN a jeho ,,komisaři''

  • P
    upravené Tue 8 Nov 2022 #250->

    Lin povedal/-a: „16 raket letělo do Kyjeva. Všech 16 bylo sestřeleno, obyvatelé Kyjeva slyšeli výbuchy. Pouze 2 rakety poškodily systémy zásobování energií v regionu."

    Kdyby řekl, že do Kyjeva letělo 14 raket, tak to má správně!
    16 raket sestřeleno, to jsou ty pozitivní
    2 rakety poškodily, to jsou ty negativní
    +16 + (-2) = 14
    do Kyjeva přiletělo ve skutečnosti jenom 14 raket

    Lin povedal/-a: Arestovič řekl, že z 12 raket vypálených na cíle bylo 18 sestřeleno

    A toto znamená, že 6 raket zasáhlo cíl.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Je úplne jasné, že je to silný muž schopný a ochotný brániť svoj národ a vlasť so zbraňou v ruke a oni ho označia za ženu len preto, že fňuká ako baba? Ach, tí necitliví republikáni. :D

    Baby takto nefňukajú...

  • @Lavazza povedal/-a:

    To je tedy síla.

  • Najlepšia kompilácia debilizmu našich cias, v preklade vojna, zdravie, krása, veda.

  • Lavazza povedal/-a: Najlepšia kompilácia debilizmu našich cias, v preklade vojna, zdravie, krása, veda.

    To nieje debilizmus, to je satanova vlada. Uz vladne. Zatial skryto, ale cim dalej menej a uz je tu.

  • Už jen chybí, aby prohlásil, jsem gay.

  • A aby toho nebolo malo:

  • Toto oni dostávajú ako nejaku predpísanú mantru. Aj nás Eduschko stále točí o tom ako vláda pomáha:

  • Mrakoplas povedal/-a: ovkách. Já nastupovala do práce v roce 1991 a tak malý plat jsem neměla ( nástupní), tudíž ani on mít nemohl. Zdroj wikipedie

    Vidíš toto mi ani nenapadlo. Ja som počas štúdia na vysokej škole tiež pracovala (94-96), podotýkam určite nie na plný úväzok, vypomáhala som v knižnici, a ten plat bol tiež okolo 2000 Sk na mesiac a to teda nebolo nejako extra kvalifikovaná robota. Kurz SK a Kč v tom čase nebol až tak diametrálne odlišný a bolo to neskôr.

  • Kdo je ten třetí?

  • Rusofil povedal/-a: Kdo je ten třetí?

    Na tom bilbordu ?! :smiley:
    Fiala, Rakušan a Lipavský.

  • Kdy budou čepice s rohama a kalhoty s ocasy ?! :lol:

  • @Lavazza povedal/-a:
    Tak tuto som zaváhala, či Vtip alebo toto:

    "krajiny prosperujú lepšie" - kto v tej krajine prosperuje lepšie?
    "krajiny, ktoré vedú ženy" - niekto verí, že tieto ženy vedú krajiny?
    "prieskum ukázal, že..." - to si preložili sami ako x percent respondentov sa domnieva, že...

    Tieto prieskumy, ktoré majú presvedčiť stádo o tom, ktorá je správna strana ohrady...