Míny a nedostatky KSB

124»

Komentáre

  • Uzatváram tuto tému, zatiaľ dočasne, jednak sa niektoré príspevky odchýlili od témy a jednak ako reakcia na @Michaela1 .

  • Súlad
    upravené Sun 26 Mar 2023 #93->

    V Česku a na Slovensku máme dvoch zakladateľov KSB u nás. Je nimi Hox a Ľudo.

    Čítaním hrubých kníh sa malá skupina študentov napája na islamský egregor. Egregor KSB je podskupinou islamského egregoru.

    Globálnemu prediktorovi sa podarilo infiltrovať agenta Michaila Velička do VP ZSSR, ktorý vniesol islam do hrubých kníh v podobe výhradne pozitívnych citácií koranu, s cieľom vytvoriť dojem, že KSB pochádza od najvyššieho Boha a je nasledovaniahodný. Na svetonázorovej priorite stačí 1% lži pri prítomnosti 99% pravdy. Globálny prediktor, ktorý vytvoril a riadi islamský egregor, bezštruktúrne riadi cez naň pripojených jedincov smerovanie celého projektu s názvom KSB do slepej uličky, respektíve k zachovaniu stavu vecí.

    Potvrdením je jeho snaha o vytvorenie nového centra riadenia z moslimského Iránu, ktorý má zaviesť "správny" islam v tých islamských krajinách a komunitách, kde sa údajne šíri "nesprávny" islam.

    Napojenie na islamský egregor (mína 1) cez čítanie hrubých kníh naozaj funguje, čo môžeme vidieť na zakladateľoch. Hox je priaznivcom abrahámskych náboženstiev, hlavne islamu a dokonca sa vymedzuje voči KSB. Ľudo začal byť vulgárny a agresívny, dokonca chce likvidovať tých, ktorí si dovolia kritizovať ním vyznávanú ideológiu, čím sa výrazne podobá na náboženských fanatikov. Dalo by sa pokračovať aj ďalšími, ale postačia zakladatelia. Miernejšou formou napojenia sa na islamský egregor sú zástupy dobrosrdečných, ale naivných jedincov, ktorí nezniesli kritiku ich milovanej ideológie, a radšej si založili vlastné fórum, kde navrhujú vlajky výrazne ovplyvnené islamským egregorom a vydávajú ich za vlajky SNP 2. Majú ju dokonca v logu, aby aj na energetickej a podvedomej úrovni napájala čitateľov na tento egregor, čoho si, podľa mňa, sami nie sú vedomí.

  • Pro ilustraci, kdo se tady snaží působit. Súlad neustále cituje a propaguje projekt tartaria.sk, jehož provozovatel fanaticky nenávidí Putina, čímž se ocitá bok po boku v jednom šiku s globálními elitami a anglosasy (podobně jako ještě nedávno "slovenští patrioté" kopali do Fica, jsa v jednom šiku s mainstreamovými prostitutkami prosazujícími zájmy globalistů). Sláma u kravína na takový jemnější, zakrytější způsob. A na zbytek těch hloupostí nemá smysl reagovat, kdo četl nějaké knihy KSB tak je mu to k smíchu, kdo nečetl, pro toho by byl komentář stejně zbytečný.

  • Súlad
    upravené Sun 26 Mar 2023 #95->

    Knihy KSB sa čítajú dvomi spôsobmi. Buď tak, ako si to želali autori, tzn. ako prijímatelia informácií, ktorí vo veľkej väčšine nie sú schopní uvedomiť si podprahové a energetické napájanie na islamský egregor. Alebo zvonka, kedy človek neprijíma všetko, čo je v knihách KSB napísané a vidí, že sa vmnohých veciach autori mýlia, alebo dokonca zámerne klamú, ako napríklad o našich slovanských predkoch.

    Prvého spôsobu je schopný každý priemerný čitateľ. Druhého spôsobu sú schopní len tí, ktorí kvôli úmyselnej zložitosti KSB majú dostatok zvyšnej intelektuálnej kapacity, dostatočnú rozhľadenosť v rôznych oblastiach a duchovnú zrelosť, aby uvideli jej nedostatky. Zložitosť KSB je zámerná. Má v plnej miere intelektuálne vyťažiť čitateľa, aby mu bolo možné podsunúť takmer čokoľvek. Je zamerané na ľavú hemisféru mozgu, logické spracovanie a hodnotenie informácií. Islamský egregor pôsobí nie na vedomej, ale energetickej a podvedomej úrovni. Tomuto dokáže odolať málokto, pretože na toto nestačí ani vysoký intelekt, je potrebné aj niečo viac.

  • Na to se asi dá říct jenom: tvůj mozek se stal součástí egregoru fekálního vozu.

  • Hox povedal/-a: Sám si zlodej vrah a pedofil.

    Hox povedal/-a: tvůj mozek se stal součástí egregoru fekálního vozu

    Veľmi dobré argumenty. Dnes si mi to natrel.

  • Otázka, co do tlustých knih zahrnovat. Série křivých zrcadel nic takového neidikuje, i když formálně může být otázka, zda tam vůbec patří. Sad roste sám (skvělá kniha) podle mě také ne. Mrtvá voda je k zblazneni těžká hlavně kvůli velké části věnované lineárnímu (a upřímně řečeno i nelinearnimu, i když méně) programování , což je dost náročné i pro ekonoma/matematika. Na druhou stranu je velmi přínosná, pokud vydrzite. Tam něco koránu je, ale nic, co by vedlo k fanatismu. Navíc hodnotově dost neutrální.
    Z uvedeného za mě plyne, že to není všude. Prosím o odkaz, nejlépe na publikaci a v ní na kapitolu, protože jsem ještě nepřečetl vše.
    Na Korán jsem si studiem KSB udělal stejný názor, jako na bibli nebo ostatní. Tj. z hlediska řízení jde o projekt. Prostým pozorováním upřímných vyznavačů (ideologických i těch u kormidla), je to zřejmé. Jde o řízení na druhé (a první) prioritě.

  • Súlad
    upravené Sun 26 Mar 2023 #99->

    Kajuga povedal/-a: Prosím o odkaz, nejlépe na publikaci a v ní na kapitolu, protože jsem ještě nepřečetl vše.

    Základy sociológie.

  • @Súlad povedal/-a:

    Kajuga povedal/-a: Prosím o odkaz, nejlépe na publikaci a v ní na kapitolu, protože jsem ještě nepřečetl vše.

    Základy sociológie.

    Který díl? Nebo "tak nějak všude - obecné vyznění"? Obecně vnímám KSB jako dokonalý udaný směr (tj. hlavní idejemi jsou žít lidsky a plně využít genetický potenciál, což je skvělé a u žádné jiné ideologie jsem nic lepšího nenašel), nicméně pokud jsou tu už dvě v podstatě stejná vlákna (druhé je světonázorové chyby KSB od Hoxe), tak asi nemálo lidí o tomto přinejmenším přemýšlí, takže děkuji za další pohled na věc a tip na přemýšlení při studiu. Hezký zbytek dne

  • @Súlad povedal/-a:

    Kajuga povedal/-a: Prosím o odkaz, nejlépe na publikaci a v ní na kapitolu, protože jsem ještě nepřečetl vše.

    Základy sociológie.

    Základy sociológie vnímam ako jedno z najpodnetnejších diel VP ZSSR. Nikdy som nemal pocit, že by tam bol islam nejakým spôsobom pretláčaný. Citáty z koránu tam sú - a nevidím v tom žiaden problém. Logické je i tvrdenie, že ako najmladšie abrahámske náboženstvo musel obsahovať viac pravdivých informácií ako jeho predchodcovia. Súra o "Rozlíšení" prešla právom dokonca aj do slovníka Súlada.
    Je to kniha o poznávaní sveta, nie politicko-náboženská príručka pre agitátorov.

    Politicky videné je samozrejmé, že korán v spojení s inštitucionalizovaným islamom a Biblia v spojení s inštitucionalizovaným kresťanstvom boli a sú využívané na vzájomné vyvražďovanie sa národov v mene viery pod kontrolou tvorcov biblicko-davovej doktríny.

  • Základy sociologie jsem ještě zdaleka nepřečetl, takže názor mám jen z prvního a části druhého dílu. Jako velmi zajímavé mi přišlo tvrzení Pjakina, že znovuzrození Krista je jedna z nejstarších a nejdůležitějších lží a že Korán o tomto vůbec nemluví, ač Krista uznává jako významnou osobnost. Umím si představit, že odmítnutí zmrtvýchvstání (jako základ velkého/hlavního kanonu) mu mohlo (Pjakinovi) udělat hodně odpůrců u řekněme tradičních vyznavačů stavicich část svého světonázoru na této skutečnosti. Děkuji všem za podněty, prostuduji a uvidíme, zda se náhodou nestanu muslimem :). Hezký den

  • @Rusofil povedal/-a:

    Kajuga povedal/-a: Děkuji všem za podněty, prostuduji a uvidíme, zda se náhodou nestanu muslimem .

    A proč nevybrat 3.možnost, vyhnout se jakémukoliv náboženství a mluvit s Bohem přímo, bez prostředníků?

    Ano, byl to určitým způsobem vtip, nečekám, že bych se radikalizoval nebo se přihlásil k organizovanému náboženství, protože přesně, jak říkáš, k rozmluvě s bohem prostředníka nepotrebuji.

    Padly v tomto vlákně myšlenky s tím, že KSB "infikuje" čtenáře pozitivním postojem ke Koránu , což je za mě hodně závažné a chci se na to zaměřit, zda dojdu k tomu samému.

  • Súlad
    upravené Mon 27 Mar 2023 #105->

    Milo povedal/-a: Základy sociológie vnímam ako jedno z najpodnetnejších diel VP ZSSR. Nikdy som nemal pocit, že by tam bol islam nejakým spôsobom pretláčaný.

    Mňa to vyrušovalo tak veľmi, že som knihu ledva dočítal. Druhý diel som mal v pláne, ale keď som si spomenul na koran, nechal som to radšej tak. Vraj tam islam nie je pretláčaný. Ktoré iné náboženstvo tam je prítomné, okrem islamu? Pritom rovnaká a vyššia múdrosť sa dá nájsť aj inde. Vidíš, ako ťa obalamutili? Lenže keď je autor islamský fanatik, nemôžeš sa čudovať, že iné náboženstvá, nehovoriac o iných učeniach, tam nenájdeš. Ale lži našich nepriateľov o našich predkoch tam nájdeš. Qui bono (komu to prospieva)?

    Milo povedal/-a: Logické je i tvrdenie, že ako najmladšie abrahámske náboženstvo musel obsahovať viac pravdivých informácií ako jeho predchodcovia.

    Logické je to len v prípade, ak tak veľmi zišli z cesty, že ich na ňu treba pracne navracať. Načo sa zaoberať upadnutými, keď my sme upadnutí neboli a máme k dispozícií znalosti, ako žiť správne a aj tak žijeme? Podľa mňa iba hlupák študuje primitívov z dôvodu, že sa od nich chce priučiť ich spôsobom a ignoruje vlastnú minulosť a vlastnú múdrosť predkov. Že sa do koranu dostali aj pravdivé a veľké myšlienky? Áno. Všetky sme ich mali dávno pred nimi. Všetky! Takže načo koran?

    Podľa mňa si svojim komentárom potvrdil otváranie dvier islamu aj k nám, pretože veď na ňom predsa nie je nič zlé. Ľudia ho prostredníctvom čítania kníh KSB spoznávajú výhradne pozitívnou formou, a určitá časť ho potom začne študovať a zblbne. A keď príde ďalšia invázia moslimov, ako každých tristo rokov, nebudú sa jej brániť, ako sa jej nebránia ani Nemci. Alebo sa nimi sami stanú, čím nutne upadnú namiesto toho, aby sa duchovne pozdvihli. Dve páky riadenia. Pretláčanie islamu tvrdou cestou cez liberálov, a pretláčanie islamu mäkkou cestou cez KSB.

    Výber z dvoch lží: dobrý alebo zlý islam? Správna je tretia možnosť: priamy kontakt so Stvoriteľom.

  • Súlad
    upravené Mon 27 Mar 2023 #107->

    @Milo ma priviedol k úvahe. KSB nie je návodom ako riadiť a vyriešiť naše problémy. KSB je na uchovanie moci vládnucich elít, ktoré si uvedomujú, že pôvodný plán na ovládnutie sveta im nevyšiel, a aby si zachovali zvyšky kontroly, museli prísť s niečím, čo v prípade neúspechu pôvodného plánu, uchová ich možnosť návratu v budúcnosti. Dočasne budú musieť ustúpiť, ak nechcú úplne prehrať. Preto boli donútení umožniť návrat k rozumu, aby v budúcnosti mohli znovu zviesť ľudstvo do slepej uličky. Je to iba podnet na uvažovanie.

  • o
    upravené Tue 28 Mar 2023 #108->

    Súlad povedal/-a: KSB je na uchovanie moci vládnucich elít, ktoré si uvedomujú, že pôvodný plán na ovládnutie sveta im nevyšiel, a aby si zachovali zvyšky kontroly, museli prísť s niečím, čo v prípade neúspechu pôvodného plánu, uchová ich možnosť návratu v budúcnosti.

    Nuž, keby som bol GP, tak by som sa riadne zamyslel na takouto stratégiou. Podobná "inovácia" im celkom nedávno "vinou" Lenina a Stalina rachla rovno do ksichtu. Skôr sa mi vidí, že práve Človečenstvo, teraz oslobodené od týchto odľudí, im pomôže ukázať skutočnú cestu k Stvoriteľovi.
    G2P - Go to the Past!