Ďalšia súčasná vec, alebo čím nás chcú strašiť a buzerovať najbližšie

V Spojených štátoch to bolo BLM, potom očkovanie, neskôr Ukrajina. Vyzerá to, že najbližšia súčasná vec, ktorú každý liberál podporuje, bude klimatická zmena. Redaktor CNN priznal [YouTube], že po víruse má byť ďalšou na rade klimatická zmena. V Česku sa už objavujú hlasy, žeby sa mal ľuďom zakázať vstup do lesov. Na to by dohliadali ozbrojení ekologickí aktivisti, ako to robia už dnes, keď v našich lesoch ozbrojení buzerujú ľudí, ktorí zišli pár metrov z označeného chodníka. Daj blbcovi právomoc a takto to dopadne, takže "jediných spravodlivých bojovníkov za ochranu klímy" už majú pripravených. Môžeme očakávať a nové dane za uhlíkovú stopu. V Holandsku chcú vybiť polovicu dobytka len preto, že dýcha a prdí. Vraj kvôli ochrane klímy, ale vieme čo je za tým. Buzerovanie, likvidácia ekonomiky a tvorba hladu. Všetko v mene Veľkého resetu podľa Klausa Schwaba [Střípky ze světa]. Toto je najpravdepodobnejší scenár. Majú aj iné: Mimozemská agenda.

Buďme o krok pred nimi, nezostaňme prekvapení a nereagujme ako v prípade epidémie a Ukrajiny. Mali by sme pripraviť seba a svoje okolie na nové strašenie a buzeráciu a začať konať v predstihu. Pozor, vírus a Ukrajina sú stále na poradí dňa, nikam nezmiznú, ale hlavou témou bude pravdepodobne niečo iné. Takže čo a ako budeme konať?

Všetky "súčasné" veci sú súčasťou jedného veľkého procesu, ktorého cieľom je zotročenie ľudstva. Rusko im do toho hádže hrable, preto je Rusko démonizované.

Komentáre

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 ->#2

  O klimatickej zmene a čo sa ňou sleduje som písal už na predchádzajúcom fóre 21.7.2021 a na Oraclovom blogu 9.8.2021, preto to sem iba prekopírujem.


  Klimatická zmena a ekologický fašizmus

  Liberáli majú v pláne po pandémii začať strašiť klimatickou zmenou spôsobenou človekom, zavádzať rôzne obmedzenia a dane a smerovať spoločnosť k fašizmu vo forme Veľkého resetu*. Mali by sme v predstihu tvoriť informačné pole tak, aby sme im to čo najviac znemožnili alebo im v tom dokonca zabránili.

  Ľudia sa už prestávajú báť pandémie, ktorá je tiež krokom k Veľkému resetu*, takže budú musieť prísť s niečím novým. Najpravdepodobnejším nástupcom je práve klimatická zmena, k čomu už pripravujú verejnosť zneužívaním záplav a dokonca tornád v našich končinách. Zradcovia a nepriatelia v politike a masmédiách sú skoordinovaní a prehodiť výhybku dokážu zo dňa na deň. Smerovanie by zostalo rovnaké, len by sa šlo po vedľajšej súbežnej koľaji.

  Je nutné si uvedomiť tieto veci:

  • Na klimatické zmeny globálneho charakteru má ľudstvo zanedbateľný vplyv (globálne otepľovanie, tornáda v a zemetrasenia v našich končinách…)..
  • Lokálne zmeny, ako napríklad záplavy a veľké teplá u nás, sú čiastočne alebo úplne spôsobené ľudskou činnosťou (odlesňovanie, odvodňovanie polí, vybetónované plochy namiesto zelene…).

  Liberáli zámerne spájajú tieto veci dohromady a presviedčajú nás, že za všetko môžeme my, aby mohli všetku zodpovednosť zvaliť na nás a zavádzať nové obmedzenia, nové dane a celkovo smerovať spoločnosť k novej forme fašizmu.

  Manipulovať chcú rovnakými spôsobmi ako v prípade pandémie:

  • Vyvolávaním strachu ukazovaním záberov z katastrof a prinášaním katastrofických vízií budúcnosti.
  • Živením emócií smerovaním pozornosti na obete týchto katastrof.
  • Falošným apelom na morálku a zodpovednosť.
  • Vyvolávaním pocitu viny.

  Všetko toto za účelom vypnutia kritického myslenia aj u veľmi inteligentných ľudí, ktorí sa tak postavia proti sebe samým bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

  Prečo klimatické zmeny globálneho charakteru nie sú spôsobené človekom?

  • Globálne otepľovanie, ktoré možno paradoxne povedie k malej dobe ľadovej, je spôsobené hlavne aktivitou slnka. Otepľujú sa aj iné telesá slnečnej sústavy, na ktoré nemá človek svojou činnosťou žiadny vplyv.
  • Pri výbuchu jedinej sopky na Islande pred pár rokmi sa len za niekoľko dní uvoľnilo do ovzdušia toľko kysličníka uhličitého (CO2), ako vyprodukovalo ľudstvo za 200 rokov priemyselnej revolúcie. Z toho vyplýva, že vplyv človeka na množstvo skleníkových plynov v atmosfére je zanedbateľný.

  Čo je našou úlohou?

  • Vytvárať informačné pole tak, aby sme ľuďom vysvetlili rozdiel medzi globálnymi a lokálnymi klimatickými zmenami, za čo človek môže a za čo nie.
  • Prinášať vlastné riešenia lokálnych problémov, aby boli realizované v náš prospech. Ak to neurobíme, bude snaha o zavádzanie riešení v náš neprospech.

  Liberáli sa už na to pripravujú. Prestaňme len s oneskorením korigovať, ale využime naše schopnosti a začnime predikovať.

  *Veľký reset [Střípky ze světa] – nová forma feudalizmu kontrolovaná informačnými technológiami.

  Dodatok: V zálohe majú aj iných strašiakov, napríklad fiktívny pád meteoritu alebo falošný útok mimozemšťanov (projekt Modrý lúč – project Blue Beam). Informačná príprava na posledné dve prebehla napríklad vo filmoch Armageddon a Deň nezávislosti.

 • Atom
  upravené Fri 29 Jul 2022 ->#3

  Tohle je všechno agenta USA (nadstátních) elit: očkování (původně manévr GP), klimatická změna (to je asi jejich vlastní výtvor), Ukrajina (dlouhodobý projekt GP, tam teď USA (nadstátní) tlačí na pilu a tu pilu, ten nástroj tím úplně zničí).

  Velký reset se nekoná, GP maximálně zpomaluje všechny procesy, aby se situace stabilizovala. Dále v řízení se jedním manévrem řeší více úkolů a dokonce ho mohou používat soupeři protichůdně. Vybíjení nadnárodních velkochovů je prvek stabilizace, pokud vzniknou chovy v národních státech, ale pokud tomu bude zabráněno, pak je snaha destabilizovat situaci vyvoláním hladomoru (což je také jeden ze snah USA (nadstátních) elit - rozumný plán nemají, pouze se snaží destabilizovat situaci, kde to jenom trochu jde, ale všechny pokusy zatím byli rychle uhašeny).

  Můj odhad:
  Místo velkého resetu se spíše blíží velký krach Evropy, ale i tady myslím, že k němu nedojde, došlo by ke ztrátě řízení a vítězství Ruského světa a v tom bude kolektivní západ jednotný a úplný krach nepřipustí a raději vymění současné elity za "rozumnější".

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 ->#4

  Veľký reset je stále v pláne. Veci im síce nevychádzajú (a ja verím, že ani nevyjdú) tak ako by si želali, ale nevzdali sa ho. Oni hrajú vabank, takže ak nedosiahnu svoje, krach Európy je pre nich prijateľný, pretože z ich pohľadu radšej nikto, ak nie oni. A stratégia spálenej Zeme sa im už v minulosti osvedčila.

  Je také príslovie, nepodceňuj nepriateľa. A tiež je príslovie, šťastie praje pripraveným. Na záver tretie, nekrič hop, kým nepreskočíš. Ešte nie je dobojované, preto by som sa vopred neradoval a nespoliehal sa na nejakého globálneho prediktora/primitíva/parazita, ktorý je v konečnom dôsledku proti nám a našim záujmom, a ktorý tu už možno ani nie je, alebo je neakcieschopný. Záchrana topiaceho sa je v rukách topiaceho sa.

  Výsledok je síce jasný, ale ako, kedy a v akej kondícií (či dokonca kto všetko to dovtedy prežije) sa tam dostaneme, ešte zďaleka nie je rozhodnuté. Náš nepriateľ je pri sile a dáva do toho všetko. My by sme tiež nemali zaháľať. Doteraz sme toho veľa neovplyvnili. Nie je čas na zmenu v tomto smere?

 • Tak koukám, že jsi stejný bubák jak VK i ze všemi důsledky. Klobouk dolů, to co se fórum snažilo vysvětlit a znemožnit, Ty oslavuješ. Jen nechápu ty ovečky za Tebou. 🤔😁

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 ->#6

  @David povedal/-a:
  Tak koukám, že jsi stejný bubák jak VK i ze všemi důsledky. Klobouk dolů, to co se fórum snažilo vysvětlit a znemožnit, Ty oslavuješ. Jen nechápu ty ovečky za Tebou. 🤔😁

  Argumenty by neboli? Lebo takéto nejasné obvinenia sú o ničom. Došlo ti vôbec, čo je cieľom tohto vlákna? Asi nie.

 • Ty jsi jeden Velký argument. To mi stačí. Víc energie netřeba. 😉

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 ->#8

  @David povedal/-a:
  Ty jsi jeden Velký argument. To mi stačí. Víc energie netřeba. 😉

  Pre niektorých je hľadanie riešenia strašením a vyberajú si schovávanie hlavy do piesku alebo čakanie na spásu od nepriateľa. Pre nich je jedno, či je to reálna hrozba a pravdepodobný vývoj udalostí. Sú to deti, ktoré sa boja bubáka, preto o ňom radšej nechcú počuť.

  No a čo my, dospelí? Budeme aspoň informovať a v predstihu vysvetľovať svojmu okoliu ako sa veci majú?

 • Ogar Valach
  upravené Mon 8 Aug 2022 ->#10

  Včera podvrh, zajtra pravda. Video je staré tri roky.

  Bývalý ředitel CIA John Brennan přiznal existenci geoinženýrství a používání chemtrails v atmosféře! [YouTube, české titulky].

 • vyzerá to tak, že Dupont-ovcom čoskoro vyprší licencia,,,,,čo príde ako ďalšie?

 • Ogar Valach
  upravené Fri 19 Aug 2022 ->#13

  Jordan B. Peterson: Šiřitelé ekologické zkázy ukázali svou pravou totalitní tvář [Otevři svou mysl]:
  "Globalističtí utopisté požadují, abychom se přizpůsobili jejich "léku" na změnu klimatu. Dr. Jordan B. Peterson vysvětluje, proč je cíl dosáhnout do roku 2050 nulových čistých emisí naprosto absurdní."

 • Vaše uhlíková stopa je lež (a většina lidí na ni naletěla) [Otevři svou mysl]:
  "Vaše uhlíková stopa je podvod. A asi neuhodnete, kdo nám prodal lež o uhlíkové stopě."

 • Ogar Valach
  upravené Mon 29 Aug 2022 ->#15

  Kristen Meghanová: Osobní svědectví členky letectva o geoinženýrství a chemtrails (dabing a titulky) [Otevři svou mysl]:
  "Kristen Meghanová, bývalá členka letectva, sdílí svůj příběh se zjištěním, že geoinženýrství a chemtrails neboli rozprašování chemikálií do ovzduší je reálná věc."

 • Corbettův report: Sucho, výsev mraků a nadcházející války o vodu (dabing a titulky) [Otevři svou mysl]:
  "Globální klimatické události, ke kterým v současné době dochází, možná nejsou důsledkem vaší uhlíkové stopy, jak se nám média snaží namluvit. Co když to bylo záměrně vyvoláno pomocí technologie modifikace počasí?"

 • Ogar Valach
  upravené Wed 31 Aug 2022 ->#17
 • Špinavý mýtus o uhlíkové neutralitě (kterému většina lidí uvěřila) (dabing, titulky, prepis) [Otevři svou mysl]:
  "Proto je uhlíková neutralita podvod. Nejenže mu v podstatě věří celý svět, ale je to podvod, který řídí naše země a který je kupován a placen z vašich daní. "

 • Kroky k zákazu chemtrails a solárnych geoinžinierskych experimentov v Mexiku

  https://www.biosferaklub.info/kroky-k-zakazu-chemtrails-a-solarnych-geoinzinierskych-experimentov-v-mexiku/

  Ďalšie oficiálne potvrdenie, že sa to deje. A nie že nie.

  Ministerstvo životného prostredia a prírodných zdrojov Mexika podniklo kroky na prijatie zákazu chemtrails a solárnych geoinžinierskych experimentov v krajine po tom, čo sa začínajúca súkromná spoločnosť pokúsila stlmiť slnko v boji proti klimatickým zmenám. Kontroverzný klimatický projekt, v ktorom sa aerosólové častice uvoľňujú do hornej atmosféry, aby odrážali slnečné teplo, už nebude v krajine povolený.

 • Štefan Vaľo - Odvodňovanie pevnín = Klimatická zmena

  https://www.mojevideo.sk/video/2cf48/stefan_valo_odvodnovanie_pevnin_klimaticka_zmena.html

  "Pán Štefan Vaľo vysvetluje, ako sa mylne domnievame, že globálne oteplovanie sposobuju skleníkové plyny. Odbornými postupmi a meraniami dokázal ohromný dopad nevedomého odvodnovania pevnín ludskou činnosťou a s tým súvisiace prehrievanie pevnín. Ponúka lacné a jednoduché riešenia, ktoré by pozitívny dopad mali takmer okamžitý. Mnohé veci sa mu aj podarilo presadiť do legislavívy SR, ale firmy ich ignorujú, no my občania si to vieme všimnúť a mali by sme to hlásiť orgánom. Pozrite si aj jeho webstránku povodne sk. Nejedná sa o konšpiračné tliachanie."

  Voda v lese - Povodne

  https://www.mojevideo.sk/video/34f35/voda_v_lese_povodne.html

  "Človek intenzívne ničí svoju krajinu (aj tú zalesnenú) a napriek tomu, že si to často neuvedomujeme, vráti sa nám to často napríklad v podobe prívalových povodní. Dá sa to nejako riešiť? Poradí Stanka v tomto videu z produkcie Agentúry na podporu regionálneho rozvoja Košice. Video je určené vekovej kategórii študentom stredných škôl."

  Prečo nám z lesov mizne voda - Štefan Vaľo

  https://www.mojevideo.sk/video/2a565/preco_nam_z_lesov_mizne_voda_stefan_valo.html

  "Pán Štefan Vaľo vysvetľuje ako si odvodňujeme krajinu zhutňovaním lesnej pôdy. Vo filme Odvodňovanie pevnín = klimatická zmena sa dozviete viac informácii o tejto problematike."

  Voda odtiekla, čakáme sucho

  https://www.mojevideo.sk/video/34b45/voda_odtiekla_cakame_sucho.html

  "Video vysvetľuje, čo čaká naše lesy a ako s tým bojovať. Podporte našu prírodu zdieľaním, aby kompetentní začali robiť, čo majú."

 • Súlad
  upravené 31 Jan 10:13 ->#22

  Krátka úvaha o vode

  https://www.biosferaklub.info/kratka-uvaha-o-vode/

  Zrážky ľudskou činnosťou neovplyvníme, ale vhodným technickým zásahom do krajiny môžeme ovplyvniť výpar a budovaním vodozádržných biologických, technických alebo spoločných zariadení môžeme v zásadnej miere eliminovať odtok povrchových vôd v korytách tokov.
  ...
  S využívaním vodných zdrojov, výskytu a kvality je potrebné vnímať aj zmeny klímy v súvislosti aj využívania krajiny. Tieto faktory spolu v konečnom efekte úzko súvisia a nedá sa pri vyhodnocovaní dopadov uvažovať samostatne. Klimatická zmena spôsobuje zmenu distribúcie zrážok počas roka, dlhšie obdobie sucha, častejší výskyt prívalových dažďov, alebo zvýšený počet teplých dní s vysokým výparom.

 • Súlad
  upravené 14 Mar 10:47 ->#23

  Netradičný pohľad na chemtrails (chemické stopy za lietadlami) idúci oveľa viac do hĺbky. Odporúčam všetkým záujemcom o problematiku.

  Radovan Dluhý: Jak se nechytit do pasti zvané chemtrails – zplodiny z letadel (1. část)

  https://otevrisvoumysl.cz/radovan-dluhy-jak-se-nechytit-do-pasti-zvane-chemtrails-1-cast/

  Radovan Dluhý: Jak se nechytit do pasti zvané chemtrails – máme virtuální počasí? (2. část)

  https://otevrisvoumysl.cz/radovan-dluhy-jak-se-nechytit-do-pasti-zvane-chemtrails-mame-virtualni-pocasi-2-cast/

  Pravdepodobne budú ďalšie pokračovania. Potom na ne uverejním odkaz.

 • Zora
  upravené 28 Aug 19:49 ->#24


  Zvedavec upozornil na tieto články:

  Ohrožuje nás lidstvo samotné, hřměl Kerry. Přišla tvrdá reakce lidí

  27. 8. 2023


  Uživatelé označili Kerryho za „tyrana“ a „podvodníka“, který svými slovy ohrožuje lidstvo. (Foto: X)

  Klimatický zmocněnec Bidenovy administrativy John Kerry vyvolal o víkendu na sociálních sítích pobouření videem, na němž lidstvu vyčítá, že se ohrožuje samo, když neomezuje svůj vliv na klima.

  Klip, který zachycoval Kerryho projev na akci ve Skotsku, byl od pátečního zveřejnění zhlédnut více než milionkrát. Uživatelé X (dříve Twitter) se do něj pustili a Kerryho za jeho důrazné pokárání těch, kteří nesouhlasí s klimatickou agendou, označili za „podvodníka“ a „tyrana“.

  Během projevu Kerry přirovnal popírače změny klimatu k členům „sekty“, kteří se „vrhají na pravdomluvné“ a odmítají přijmout „nezpochybnitelné důkazy“ o změně klimatu způsobené člověkem.

  Proto prohlásil, že lidstvo „ohrožuje samo sebe“.

  Segment začal tím, že Kerry zostudil popírače změny klimatu.

  „Aniž by měli na své straně fakta nebo ekonomiku, kategoricky popírají, co se děje s naší planetou a co musíme udělat, abychom ji zachránili,“ řekl. „Podněcují hnutí proti tomu, co falešně označují za ‚fanatismus klimatických změn‘, protože pohodlně zapomínají, že slovníková definice kultu je odmítání faktů v oddanosti lži.“

  Pokračoval ve svém odsudku a dodal, že popírači útočí na ty, kteří se jen snaží říci pravdu o této ekologické hrozbě.

  „A zatímco odmítají přijmout fakta stojící za stále zjevnějšími škodami, která první ministr vyjmenoval, vrhají se místo toho na hlasatele pravdy a nesporné důkazy označují za hysterii,“ dodal.

  Při bouchání rukou do pódia pak Kerry obvinil popírače z toho, že oživují klimatické změny, které zničí celé lidstvo.


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  „To neskončí dobře.“ Průlom: Klimatický teror odhalen v prestižním listu

  27.08.2023 21:41 | Analýza

  „Změna klimatu“ se podle novinářky Lionel Shriverové stala pro média jakýmsi všeobecným vysvětlením jakékoli přírodní katastrofy, požárů, vln veder či i toho, že je v létě teplý slunečný den. Novinářka ve svém komentáři pro prestižní list The Times podotkla, že tato klimatická „propaganda“, kterou přebírají média, umělci, celebrity i politici, nemusí skončit nikterak dobře. Jakýkoli jiný než souhlasný názor však dle ní aktuálně „není dovolen“ a „těch pár bláznů s jiným názorem, je odsouzeno coby vražední kacíři, kteří musí být umlčeni nebo uvězněni“. Připomíná to prý dobu covidu.

  Novinářka a spisovatelka Lionel Shriverová ve svém komentáři pro britský deník The Times poznamenala, že jí stačí v novinách vidět zprávu, která je uvedena tím, že „vědci říkají“, a již od samého počátku ví, že daný text nelze brát vážně, jelikož všichni vědci nemluví jednotně a k použití množného čísla a slova „vědci“ novinářů stačí i jen názor dvou vědců. Jak však dodává, „kvalitní novináři neuvádějí jako zdroje neurčité kolektivy, ale jmenovité, důvěryhodné odborníky, kteří mohou svá tvrzení podložit údaji“.

  Právě k takové kvalitní žurnalistice však mnohokrát nedochází, což Shriverová zaznamenala i u americké veřejnoprávní televize PBS, kde se v tomto týdnu dozvěděla, že „vědci tvrdí“, že požáry na havajském ostrově Maui způsobila „změna klimatu“. 

  Právě toto informování s použitím spojení „vědci říkají“ dle Shriverové akorát dosti připomíná časy covidových uzávěr a omezení, kdy se všeobecným odvoláním na „vědce“ a „vědu“ ospravedlňovaly restrikce, zavírání obchodů či povinné očkování. „Kdybych byla vědcem, tak by mi vadilo, že celý můj obor – který se z definice opírá o empirické důkazy, falzifikovatelné teorie a duplikovatelné výsledky studií – je vytahován, aby zvýšil politický význam dané zprávy a ušetřil novináře otravné domácí práce,“ podotkla novinářka s tím, že příčiny požáru nejsou ještě známy a spíše nežli klimatická změna za tím může stát žhář či silným větrem stržené elektrické vedení.

  Upozornila, že podle Daniela Swaina, klimatologa z Kalifornské univerzity v Los Angeles, „bychom neměli na požáry na Maui pohlížet jako na plakátové dítě souvislosti se změnou klimatu“. A podobný názor má i Abby Frazierová z Havajské univerzity, která příčinu šíření požáru vidí zejména v nepůvodních dovezených travinách určených k pastvě dobytka, či Gavin Schmidt z NASA, jenž vliv klimatu označil coby jen nanejvýš „pošťouchnutí“ požárů.

  Autorka komentáře si všimla též toho, že „změnou klimatu“ některá média vysvětlují i to, když je teplé počasí či jakoukoli katastrofu. V médiích se tak objevilo, že „změna klimatu“ může za požáry v Kanadě a na jihu Evropy, za vlny veder ve Španělsku a na jihozápadě USA, i kdyby byla letos v létě neobvyklá zima, bylo by to dle Shriverové označováno také coby důsledek „změn klimatu“.

  „Opravdu je toto na koleně vznesené obvinění, často nepodložené důkazy, sloužící věci? Nedbalé atribuce na denní bázi znějí jako propaganda – protože jí také jsou,“ podotýká novinářka s tím, že i neustálé aktivistické zvyšování pozornosti záměnou „klimatické změny“ na „klimatickou krizi“ či „klimatický kolaps“ má stále častěji akorát nulový účinek.

  „Za posledních deset let jsme zažili ne méně než čtyři mezinárodní sociální mánie: transgenderové šílenství, #MeToo, covidové uzávěry a postfloydovský Black Lives Matter. Poté, co se z vědecké hypotézy stal horečnatý sen, vykazuje nyní apokalyptika klimatických změn všechny znaky další mánie. Najednou si všichni myslí totéž a říkají totéž. Média, politici, celebrity, umělci – všichni jsou ve vypovídající shodě. Žádný nesouhlas není povolen a těch pár bláznů s jiným názorem je odsouzeno coby vražední kacíři, kteří musí být umlčeni nebo uvězněni,“ všímá si novinářka, že se dovoluje jen jedna „pravda“.  

  Dodává, že právě „v tomto stavu hysterie vymýšlíme politiky s obrovskými důsledky“. „Možná, že pokud nepřestaneme spalovat plyn, ropu a uhlí, tak je lidstvo skutečně odsouzeno k zániku, ale v každém případě se musíme uklidnit a také se produktivně zapojit do skeptických pohledů,“ zdůrazňuje. A že například v rámci přechodu na elektromobilitu nám může slepé přikyvování připravit dosti neblahé důsledky například v otázce připravenosti elektrické sítě. 


 • Milo
  upravené 1 Sep 07:29 ->#25

  Ak sa to stane

  Ak sa to stane, ak sa vrátia "pandemické" opatrenia, dúfajme, že ich od začiatku a okamžite budeme riešiť inak ako predtým. Žiadny kompromis, žiadne sledovanie narastjúceho tlaku, žiadne pokusy osloviť politikov. Pre každého politika, ktorý znovu zavedie neľudské a ľudské práva porušujúce opatrenia, platí len pohŕdanie, ako aj pre každého jeho vykonávajúceho robota. Nedá sa od nich nič čakať a každý inak zmýšľajúci je pre nich aj tak dezolát, pravicový extrémista, nacista. Kto si o mne toto myslí a sám sa správa totalitne alebo fašisticky bez toho, aby si to všimol alebo priznal, nie je pre mňa partnerom do diskusie.

  Do každého úradu, každej maloobchodnej predajne, tam kde sú dôvody, ktoré by existovali aj bez korony, vstupovať v skupinách bez masiek a vo vzájomnej podpore. Nechať sa vyhodiť je lepšie ako ísť dnu s maskou.

  Zhromaždenie je bez masky a bez rozostupov - alebo to nie je zhromaždenie, a ja protestujem inde. Žiadny policajt ma nemôže šikanovať, ak mu nevyhovuje môj odstup alebo nasadenie masky.

  Do každého pracoviska, do každej školy (spolu s dieťaťom) sa znova a znova vstupuje bez masky a testu - a to zdokumentovane.

  Už žiadne obvinenia z odmietania výkonu práce alebo z vymeškania vyučovania, pretože sa im nepáči naše správanie, náš certifikát masky, náš stav testov a očkovania.

  A nikto sa neskrýva za svojho lekára a jeho odvahu vydávať potvrdenia, ktoré ho vystavujú trestnému stíhaniu. Nežiadajte od lekára odvahu, ktorú vy nemáte. Každý riskuje svoj krk, alebo to vzdá. Ale každý čelí situácii a koná nezávisle.

  A čo je možno najdôležitejšie, nedúfať, že nás ochráni akékoľvek alternatívne médium, akýkoľvek propagátor demonštrácie, akýkoľvek advokát v ktoromkoľvek súdnom prípade milénia, akákoľvek strana, ktokoľvek kto prednesie prejav svojho života alebo milénia, akákoľvek duchovná udalosť, akákoľvek zahraničná alebo dokonca mimozemská sila.

  --

  Zdroj:

  https://peds-ansichten.de/2023/09/plandemie-corona-massnahmen-mut-holger-fischer/

 • V Holandsku vstúpi od 1. januára 2024 do platnosti zákon, podľa ktorého budú musieť spoločnosti so 100 a viac zamestnancami podávať správy o dopravných prostriedkoch, ktoré zamestnanci používajú na cestu do práce, o palive, ktoré používajú, a o emisiách CO2, ktoré produkujú.

  "Zákon o životnom prostredí a plánovaní bol prijatý v súlade s Parížskou klimatickou dohodou podpísanou v roku 2019 a holandskou klimatickou politikou, ktorej cieľom je znížiť emisie CO2 vrátane emisií z pracovných ciest.

  Ministerstvo infraštruktúry a vodného hospodárstva stanovilo limit emisií CO2, ktorý sa musí dodržiavať. Na monitorovanie dodržiavania sa budú zhromažďovať a analyzovať údaje predložené podnikmi. Prvé hodnotenie je naplánované na polovicu roka 2026. Ak celkové emisie CO2 zo služobných ciest nebudú pod limitom, vyhláška určí maximálne emisie CO2 na kilometer na jedného cestujúceho, ktoré budú povinné pre všetkých zamestnávateľov.

  Zamestnávatelia, ktorí majú povinnosť podávať správy, budú musieť od 1. januára 2024 zasielať ročný počet kilometrov, ktoré najazdili všetci zamestnanci. Správa sa musí predložiť do 1. júla roku nasledujúceho po roku, za ktorý sa správa podáva, pričom sa musí rozlišovať medzi používaním automobilu, motocykla, mopedu/skútra , bicykla a verejnej dopravy.

  Okrem toho by sa v prípade potreby mala nechať prejdená vzdialenosť rozdeliť alebo zaradiť podľa druhu paliva."

  Sme 3... 2... 1... od zničenia slobody pohybu zavedením uhlíkového pasu v Holandsku....

  --

  @being_human_rus