Ďalšia súčasná vec, alebo čím nás chcú strašiť a buzerovať najbližšie

V Spojených štátoch to bolo BLM, potom očkovanie, neskôr Ukrajina. Vyzerá to, že najbližšia súčasná vec, ktorú každý liberál podporuje, bude klimatická zmena. Redaktor CNN priznal [YouTube], že po víruse má byť ďalšou na rade klimatická zmena. V Česku sa už objavujú hlasy, žeby sa mal ľuďom zakázať vstup do lesov. Na to by dohliadali ozbrojení ekologickí aktivisti, ako to robia už dnes, keď v našich lesoch ozbrojení buzerujú ľudí, ktorí zišli pár metrov z označeného chodníka. Daj blbcovi právomoc a takto to dopadne, takže "jediných spravodlivých bojovníkov za ochranu klímy" už majú pripravených. Môžeme očakávať a nové dane za uhlíkovú stopu. V Holandsku chcú vybiť polovicu dobytka len preto, že dýcha a prdí. Vraj kvôli ochrane klímy, ale vieme čo je za tým. Buzerovanie, likvidácia ekonomiky a tvorba hladu. Všetko v mene Veľkého resetu podľa Klausa Schwaba [Střípky ze světa]. Toto je najpravdepodobnejší scenár. Majú aj iné: Mimozemská agenda.

Buďme o krok pred nimi, nezostaňme prekvapení a nereagujme ako v prípade epidémie a Ukrajiny. Mali by sme pripraviť seba a svoje okolie na nové strašenie a buzeráciu a začať konať v predstihu. Pozor, vírus a Ukrajina sú stále na poradí dňa, nikam nezmiznú, ale hlavou témou bude pravdepodobne niečo iné. Takže čo a ako budeme konať?

Všetky "súčasné" veci sú súčasťou jedného veľkého procesu, ktorého cieľom je zotročenie ľudstva. Rusko im do toho hádže hrable, preto je Rusko démonizované.

Komentáre

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 #2

  O klimatickej zmene a čo sa ňou sleduje som písal už na predchádzajúcom fóre 21.7.2021 a na Oraclovom blogu 9.8.2021, preto to sem iba prekopírujem.


  Klimatická zmena a ekologický fašizmus

  Liberáli majú v pláne po pandémii začať strašiť klimatickou zmenou spôsobenou človekom, zavádzať rôzne obmedzenia a dane a smerovať spoločnosť k fašizmu vo forme Veľkého resetu*. Mali by sme v predstihu tvoriť informačné pole tak, aby sme im to čo najviac znemožnili alebo im v tom dokonca zabránili.

  Ľudia sa už prestávajú báť pandémie, ktorá je tiež krokom k Veľkému resetu*, takže budú musieť prísť s niečím novým. Najpravdepodobnejším nástupcom je práve klimatická zmena, k čomu už pripravujú verejnosť zneužívaním záplav a dokonca tornád v našich končinách. Zradcovia a nepriatelia v politike a masmédiách sú skoordinovaní a prehodiť výhybku dokážu zo dňa na deň. Smerovanie by zostalo rovnaké, len by sa šlo po vedľajšej súbežnej koľaji.

  Je nutné si uvedomiť tieto veci:

  • Na klimatické zmeny globálneho charakteru má ľudstvo zanedbateľný vplyv (globálne otepľovanie, tornáda v a zemetrasenia v našich končinách…)..
  • Lokálne zmeny, ako napríklad záplavy a veľké teplá u nás, sú čiastočne alebo úplne spôsobené ľudskou činnosťou (odlesňovanie, odvodňovanie polí, vybetónované plochy namiesto zelene…).

  Liberáli zámerne spájajú tieto veci dohromady a presviedčajú nás, že za všetko môžeme my, aby mohli všetku zodpovednosť zvaliť na nás a zavádzať nové obmedzenia, nové dane a celkovo smerovať spoločnosť k novej forme fašizmu.

  Manipulovať chcú rovnakými spôsobmi ako v prípade pandémie:

  • Vyvolávaním strachu ukazovaním záberov z katastrof a prinášaním katastrofických vízií budúcnosti.
  • Živením emócií smerovaním pozornosti na obete týchto katastrof.
  • Falošným apelom na morálku a zodpovednosť.
  • Vyvolávaním pocitu viny.

  Všetko toto za účelom vypnutia kritického myslenia aj u veľmi inteligentných ľudí, ktorí sa tak postavia proti sebe samým bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

  Prečo klimatické zmeny globálneho charakteru nie sú spôsobené človekom?

  • Globálne otepľovanie, ktoré možno paradoxne povedie k malej dobe ľadovej, je spôsobené hlavne aktivitou slnka. Otepľujú sa aj iné telesá slnečnej sústavy, na ktoré nemá človek svojou činnosťou žiadny vplyv.
  • Pri výbuchu jedinej sopky na Islande pred pár rokmi sa len za niekoľko dní uvoľnilo do ovzdušia toľko kysličníka uhličitého (CO2), ako vyprodukovalo ľudstvo za 200 rokov priemyselnej revolúcie. Z toho vyplýva, že vplyv človeka na množstvo skleníkových plynov v atmosfére je zanedbateľný.

  Čo je našou úlohou?

  • Vytvárať informačné pole tak, aby sme ľuďom vysvetlili rozdiel medzi globálnymi a lokálnymi klimatickými zmenami, za čo človek môže a za čo nie.
  • Prinášať vlastné riešenia lokálnych problémov, aby boli realizované v náš prospech. Ak to neurobíme, bude snaha o zavádzanie riešení v náš neprospech.

  Liberáli sa už na to pripravujú. Prestaňme len s oneskorením korigovať, ale využime naše schopnosti a začnime predikovať.

  *Veľký reset [Střípky ze světa] – nová forma feudalizmu kontrolovaná informačnými technológiami.

  Dodatok: V zálohe majú aj iných strašiakov, napríklad fiktívny pád meteoritu alebo falošný útok mimozemšťanov (projekt Modrý lúč – project Blue Beam). Informačná príprava na posledné dve prebehla napríklad vo filmoch Armageddon a Deň nezávislosti.

 • Atom
  upravené Fri 29 Jul 2022 #3

  Tohle je všechno agenta USA (nadstátních) elit: očkování (původně manévr GP), klimatická změna (to je asi jejich vlastní výtvor), Ukrajina (dlouhodobý projekt GP, tam teď USA (nadstátní) tlačí na pilu a tu pilu, ten nástroj tím úplně zničí).

  Velký reset se nekoná, GP maximálně zpomaluje všechny procesy, aby se situace stabilizovala. Dále v řízení se jedním manévrem řeší více úkolů a dokonce ho mohou používat soupeři protichůdně. Vybíjení nadnárodních velkochovů je prvek stabilizace, pokud vzniknou chovy v národních státech, ale pokud tomu bude zabráněno, pak je snaha destabilizovat situaci vyvoláním hladomoru (což je také jeden ze snah USA (nadstátních) elit - rozumný plán nemají, pouze se snaží destabilizovat situaci, kde to jenom trochu jde, ale všechny pokusy zatím byli rychle uhašeny).

  Můj odhad:
  Místo velkého resetu se spíše blíží velký krach Evropy, ale i tady myslím, že k němu nedojde, došlo by ke ztrátě řízení a vítězství Ruského světa a v tom bude kolektivní západ jednotný a úplný krach nepřipustí a raději vymění současné elity za "rozumnější".

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 #4

  Veľký reset je stále v pláne. Veci im síce nevychádzajú (a ja verím, že ani nevyjdú) tak ako by si želali, ale nevzdali sa ho. Oni hrajú vabank, takže ak nedosiahnu svoje, krach Európy je pre nich prijateľný, pretože z ich pohľadu radšej nikto, ak nie oni. A stratégia spálenej Zeme sa im už v minulosti osvedčila.

  Je také príslovie, nepodceňuj nepriateľa. A tiež je príslovie, šťastie praje pripraveným. Na záver tretie, nekrič hop, kým nepreskočíš. Ešte nie je dobojované, preto by som sa vopred neradoval a nespoliehal sa na nejakého globálneho prediktora/primitíva/parazita, ktorý je v konečnom dôsledku proti nám a našim záujmom, a ktorý tu už možno ani nie je, alebo je neakcieschopný. Záchrana topiaceho sa je v rukách topiaceho sa.

  Výsledok je síce jasný, ale ako, kedy a v akej kondícií (či dokonca kto všetko to dovtedy prežije) sa tam dostaneme, ešte zďaleka nie je rozhodnuté. Náš nepriateľ je pri sile a dáva do toho všetko. My by sme tiež nemali zaháľať. Doteraz sme toho veľa neovplyvnili. Nie je čas na zmenu v tomto smere?

 • Tak koukám, že jsi stejný bubák jak VK i ze všemi důsledky. Klobouk dolů, to co se fórum snažilo vysvětlit a znemožnit, Ty oslavuješ. Jen nechápu ty ovečky za Tebou. 🤔😁

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 #6

  @David povedal/-a:
  Tak koukám, že jsi stejný bubák jak VK i ze všemi důsledky. Klobouk dolů, to co se fórum snažilo vysvětlit a znemožnit, Ty oslavuješ. Jen nechápu ty ovečky za Tebou. 🤔😁

  Argumenty by neboli? Lebo takéto nejasné obvinenia sú o ničom. Došlo ti vôbec, čo je cieľom tohto vlákna? Asi nie.

 • Ty jsi jeden Velký argument. To mi stačí. Víc energie netřeba. 😉

 • Ogar Valach
  upravené Fri 29 Jul 2022 #8

  @David povedal/-a:
  Ty jsi jeden Velký argument. To mi stačí. Víc energie netřeba. 😉

  Pre niektorých je hľadanie riešenia strašením a vyberajú si schovávanie hlavy do piesku alebo čakanie na spásu od nepriateľa. Pre nich je jedno, či je to reálna hrozba a pravdepodobný vývoj udalostí. Sú to deti, ktoré sa boja bubáka, preto o ňom radšej nechcú počuť.

  No a čo my, dospelí? Budeme aspoň informovať a v predstihu vysvetľovať svojmu okoliu ako sa veci majú?

 • Ogar Valach
  upravené Mon 8 Aug 2022 #10

  Včera podvrh, zajtra pravda. Video je staré tri roky.

  Bývalý ředitel CIA John Brennan přiznal existenci geoinženýrství a používání chemtrails v atmosféře! [YouTube, české titulky].

 • vyzerá to tak, že Dupont-ovcom čoskoro vyprší licencia,,,,,čo príde ako ďalšie?

 • Ogar Valach
  upravené Fri 19 Aug 2022 #13

  Jordan B. Peterson: Šiřitelé ekologické zkázy ukázali svou pravou totalitní tvář [Otevři svou mysl]:
  "Globalističtí utopisté požadují, abychom se přizpůsobili jejich "léku" na změnu klimatu. Dr. Jordan B. Peterson vysvětluje, proč je cíl dosáhnout do roku 2050 nulových čistých emisí naprosto absurdní."

 • Vaše uhlíková stopa je lež (a většina lidí na ni naletěla) [Otevři svou mysl]:
  "Vaše uhlíková stopa je podvod. A asi neuhodnete, kdo nám prodal lež o uhlíkové stopě."

 • Ogar Valach
  upravené Mon 29 Aug 2022 #15

  Kristen Meghanová: Osobní svědectví členky letectva o geoinženýrství a chemtrails (dabing a titulky) [Otevři svou mysl]:
  "Kristen Meghanová, bývalá členka letectva, sdílí svůj příběh se zjištěním, že geoinženýrství a chemtrails neboli rozprašování chemikálií do ovzduší je reálná věc."

 • Corbettův report: Sucho, výsev mraků a nadcházející války o vodu (dabing a titulky) [Otevři svou mysl]:
  "Globální klimatické události, ke kterým v současné době dochází, možná nejsou důsledkem vaší uhlíkové stopy, jak se nám média snaží namluvit. Co když to bylo záměrně vyvoláno pomocí technologie modifikace počasí?"

 • Ogar Valach
  upravené Wed 31 Aug 2022 #17
 • Špinavý mýtus o uhlíkové neutralitě (kterému většina lidí uvěřila) (dabing, titulky, prepis) [Otevři svou mysl]:
  "Proto je uhlíková neutralita podvod. Nejenže mu v podstatě věří celý svět, ale je to podvod, který řídí naše země a který je kupován a placen z vašich daní. "

 • Kroky k zákazu chemtrails a solárnych geoinžinierskych experimentov v Mexiku

  https://www.biosferaklub.info/kroky-k-zakazu-chemtrails-a-solarnych-geoinzinierskych-experimentov-v-mexiku/

  Ďalšie oficiálne potvrdenie, že sa to deje. A nie že nie.

  Ministerstvo životného prostredia a prírodných zdrojov Mexika podniklo kroky na prijatie zákazu chemtrails a solárnych geoinžinierskych experimentov v krajine po tom, čo sa začínajúca súkromná spoločnosť pokúsila stlmiť slnko v boji proti klimatickým zmenám. Kontroverzný klimatický projekt, v ktorom sa aerosólové častice uvoľňujú do hornej atmosféry, aby odrážali slnečné teplo, už nebude v krajine povolený.

 • Štefan Vaľo - Odvodňovanie pevnín = Klimatická zmena

  https://www.mojevideo.sk/video/2cf48/stefan_valo_odvodnovanie_pevnin_klimaticka_zmena.html

  "Pán Štefan Vaľo vysvetluje, ako sa mylne domnievame, že globálne oteplovanie sposobuju skleníkové plyny. Odbornými postupmi a meraniami dokázal ohromný dopad nevedomého odvodnovania pevnín ludskou činnosťou a s tým súvisiace prehrievanie pevnín. Ponúka lacné a jednoduché riešenia, ktoré by pozitívny dopad mali takmer okamžitý. Mnohé veci sa mu aj podarilo presadiť do legislavívy SR, ale firmy ich ignorujú, no my občania si to vieme všimnúť a mali by sme to hlásiť orgánom. Pozrite si aj jeho webstránku povodne sk. Nejedná sa o konšpiračné tliachanie."

  Voda v lese - Povodne

  https://www.mojevideo.sk/video/34f35/voda_v_lese_povodne.html

  "Človek intenzívne ničí svoju krajinu (aj tú zalesnenú) a napriek tomu, že si to často neuvedomujeme, vráti sa nám to často napríklad v podobe prívalových povodní. Dá sa to nejako riešiť? Poradí Stanka v tomto videu z produkcie Agentúry na podporu regionálneho rozvoja Košice. Video je určené vekovej kategórii študentom stredných škôl."

  Prečo nám z lesov mizne voda - Štefan Vaľo

  https://www.mojevideo.sk/video/2a565/preco_nam_z_lesov_mizne_voda_stefan_valo.html

  "Pán Štefan Vaľo vysvetľuje ako si odvodňujeme krajinu zhutňovaním lesnej pôdy. Vo filme Odvodňovanie pevnín = klimatická zmena sa dozviete viac informácii o tejto problematike."

  Voda odtiekla, čakáme sucho

  https://www.mojevideo.sk/video/34b45/voda_odtiekla_cakame_sucho.html

  "Video vysvetľuje, čo čaká naše lesy a ako s tým bojovať. Podporte našu prírodu zdieľaním, aby kompetentní začali robiť, čo majú."

 • Súlad
  upravené 31 Jan 10:13 #22

  Krátka úvaha o vode

  https://www.biosferaklub.info/kratka-uvaha-o-vode/

  Zrážky ľudskou činnosťou neovplyvníme, ale vhodným technickým zásahom do krajiny môžeme ovplyvniť výpar a budovaním vodozádržných biologických, technických alebo spoločných zariadení môžeme v zásadnej miere eliminovať odtok povrchových vôd v korytách tokov.
  ...
  S využívaním vodných zdrojov, výskytu a kvality je potrebné vnímať aj zmeny klímy v súvislosti aj využívania krajiny. Tieto faktory spolu v konečnom efekte úzko súvisia a nedá sa pri vyhodnocovaní dopadov uvažovať samostatne. Klimatická zmena spôsobuje zmenu distribúcie zrážok počas roka, dlhšie obdobie sucha, častejší výskyt prívalových dažďov, alebo zvýšený počet teplých dní s vysokým výparom.

 • Súlad
  upravené 14 Mar 10:47 #23

  Netradičný pohľad na chemtrails (chemické stopy za lietadlami) idúci oveľa viac do hĺbky. Odporúčam všetkým záujemcom o problematiku.

  Radovan Dluhý: Jak se nechytit do pasti zvané chemtrails – zplodiny z letadel (1. část)

  https://otevrisvoumysl.cz/radovan-dluhy-jak-se-nechytit-do-pasti-zvane-chemtrails-1-cast/

  Radovan Dluhý: Jak se nechytit do pasti zvané chemtrails – máme virtuální počasí? (2. část)

  https://otevrisvoumysl.cz/radovan-dluhy-jak-se-nechytit-do-pasti-zvane-chemtrails-mame-virtualni-pocasi-2-cast/

  Pravdepodobne budú ďalšie pokračovania. Potom na ne uverejním odkaz.