Česká republika

1246747

Komentáre

  • @Lin Neodolala jsem... a speciálně pro Constanze tu mám fotečku blobu, jednajícího v Bruseli. A k tomu už sítě vymyslely popisek:
    dekuji Lin:-) fiala mi pripomenul travoltu v PF:

  • lidi, davam to sem, ale vazne nevim, jestli se mam smat nebo skutecne plakat.
    nezapomnela jsem, co tu babisuv kabinet predvadel behem covidu, ale tohle, co je tam ted... to, co tam zase zvatlala pekarova, to mi pripomina jednu byvalou kolegyni, ktera porad mluvila a mluvila a takove nesmysly a ja jsem vzdycky jinym kolegum rikala, ze at ta zenska jde delat pojistovaka a kazdy radsi vsechno podepise, aby mel klid od tech kecu. nemuzu tu pekarovou ani videt, protoze na me nepusobi esteticky, nemuzu ji ani poslouchat a normalne zdrham, jen ji vidim.
    co tak slysim kolem sebe, tady ta vlada nejen, ze nema podporu, ale to je uz nenavist. brrrr.

    https://www.facebook.com/BerenikaPestovaPoslankyne/videos/324398699889736

  • @constanze povedal/-a:
    co tak slysim kolem sebe, tady ta vlada nejen, ze nema podporu, ale to je uz nenavist. brrrr.
    https://www.facebook.com/BerenikaPestovaPoslankyne/videos/324398699889736

    tam su vypovedájúce aj komentáre :) napr.
    Eva Zdimalova
    " U Pekarové obdivuji její sebevědomí.😏 Je hloupá, ničemu nerozumí, padají z ní bludy ,ale tváří se u toho, jako by vymyslela žárovku.😂😂😂 "
    na celú Pětku sa nedá pozerat . od fialového hnusu po ra-kuš-ana

    Dakujem aj Lin,že sledovala projev fialu a napísala , zhrnutie o tom - lebo ja by som to nedala aby mi nebolo fyzicky z neho zle .

    @Lin povedal/-a:
    S vypětím svých sil trpělivosti a zhnusení jsem vyposlechla fialové "mým národům". A mám pocit, že tam mluví mimozemšťan, který ani dopředu nezapřemýšlel nad tím, co mu to sepsali. Má vůbec ještě čím myslet?
    Celý ten projev je "já nic, to oni".

  • R
    upravené Sat 25 Jun 2022 #99->

    @Lin povedal/-a:
    Projev fialového blobu má své dozvuky. Většinou jsem našla kritiku až posměch. Vypadá to, že "píárový tým" panu profesorovi velmi špatně poradil, protože po projevu hvězda popularity nestoupá, spíše nezadržitelně klesá kamsi do ... bláta. :smile:
    Jediný článek, který se snaží o obhajobu, je od Fendrycha. Jelikož jsou názory tohoto pána pro mě měřítkem lži (tj. když on něco tvrdí, vím, že opak je pravdou), můžu si být jista, že si důsledek svého "mým národům" uvědomuje i fialový profesor.

    Jediným cílem přijetí Ukrajiny do EU, je vytrhnou ji z Ruského světa, a nedovolit Rusku angažovat se na Ukrajině.

  • nevim, jestli jste videli debatu na CNN prima.
    zdechovsky se svym mesicnim prijmem nemuze nikdy chapat, ze jsou maminky, ktere detem nemohou koupit kazdy den jogurt. to je regulerni smejde, ktery se behem te debaty tvaril, ze vsichni jsou blbci, krome neho.

    Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) ve speciálu pořadu 360° z Bruselu nastínil, jakým způsobem bude Česká republika řešit energetickou krizi. Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná však ve vysílání CNN Prima NEWS na jeho návrhy reagovala slovy, že politik pouze kopíruje program KSČM. „Děti měsíc neviděly jogurt,“ zuřila, na což jí Zdechovský odvětil, ať tedy zastaví válku. Celý článek ZDE: https://cnn.iprima.cz/hadka-ve-studiu...

  • constanze

    mi pripomenul travoltu

    Presne, mne hned.

  • Zdechovský. Příznačné jméno. Však se dočká ksindl. No a my pak? ... "Projev matrice". :)

  • "Analýza" Fialovho prejavu

    Ladislav Větvička /VK/
    pred dvoma hodinami

    Kecy neschopneho premijera
    V cele Gruzii se zastavil čas.
    Premier země Fijalošvili oznamil, že přesně ve 20 hodin, nula minut a nula sekund prohovoři k narodu. Asi se cosik stalo, pomyslel se lid a všeci se za minutu osum zhromaždili okolo televizoru.
    Duchodci se dali gruziňaka, aby se posilili a netrefil je šlak, děcka zežraly chačapuri a všeci společně strnule zirali na obrazovky. Už dluho neviděli tvař polityka, bo prezident od te doby, co podporoval fašizujici opatřeni koronopodfucku a na sklonku karyjery si pokazil zbytky reputace, už raději neleze do televize. Předchozi premier zas vystupoval tak dluho v haderku přes pysk, že vypadal jak muslimka v Dubaji a lidi zapomněli, jak opravdu vypada.
    Aji proto se na novu, neokukanu marketyngovu hračku s nazvem Fijalošvili lid těšil, Naštěsti je nezklamal. S gestama naučenyma na marketyngovych školenich Aspenu a Lancmančaftu procitěně pohovořil tak odborně, že neřekl vubec nic. Cely jeho proslov měl tři faze:

    Za všecko može předchozi vlada
    Pokud za to nemože předchozi vlada, može za to Putin
    Situace stoji kvuliva předchozi vladě a Putinovi za hovno, ale moja vlada to robi nejlip

    Projev marketyngoveho panaka skončil a lid si oddechnul. Mohlo to dopadnut huř. Mohl vyhlasit valku Putinovi. Mohl vyhlasit, že na protest proti Marťanum se vzdavame plynu. Mohl zahajit preventyvni utok na Mukačevo.
    Mohl tež:

    Zbavit se mafianske struktury prorostle do jeho vlady
    Přestat nakupovat předražene elektrony z německe burzy (Slovaci to zrobili, bo pohrozili menšinovym akcionařum, že pokud se jim to nebude libit, uvali na ně energetycku daň).
    Odstupit od Gryndylu, zapomenut na překupniky, založit statni firmu na odkup ropy a plynu od přimych dodavatelu a zastavit cilenou sebedestrukci ekonomiky.

    Naštěsti vše zustalo tajak předtym a země se može v klidu řitit do největšiho pruseru od zvoleni chlopa, co ma v Ruzyni to letiště. Fčil už vime, že s Fialošvilim je cesta do totalniho pruseru nevyhnutelna.

    Ladik Větvička, Kobuleti, Adžarie
    https://www.ladikvetvicka.cz/single-post/kecy-neschopneho-premijera


    1 stretnutie z minulého týždňa - Babiš a Banáš:

    https://www.facebook.com/banas.jozo

    FB Jozef Banáš 24. júna o 13:57  · 
    Moje pražské dni
    Navštívil som prednedávnom niekoľkokrát Prahu, kde som mal stretnutia nielen s mojimi čitateľkami a čitateľmi, ale s niekoľkými zaujímavými ľuďmi. Na knižnom veľtrhu som absolvoval autogramiádu na stánku môjho českého vydavateľa Olympia Praha. S mediálnym magnátom Michalom Voráčkom, neskutočne fajnovým chlapíkom, som sa nestretol po prvýkrát.
    Pán Voráček zakladal celý rad významných českých mediálnych projektov – TV Nova, TV Prima, Ringier, Blesk, Reflex, Týden, ABC, Parlamentní listy, TV Praha, na Slovensku vlastní TA 3, či denník Pravda. Ako spolumajiteľ vydavateľstva Olympia sa zaujímal o cestu, ktorú si do sveta nielen českého a slovenského, razí román Som Baťa, dokážem to!
    Zaujímavý rozhovor som mal so sympatickým rebelom českej politiky senátorom Jaroslavom Doubravom, autorom pozoruhodnej knihy Studená válka 2. Spoločná fotografia s riaditeľom vydavateľstva Olympia Karlom Hejnom bola takmer povinnou jazdou.
    V príjemnej pražskej cukrárni som sa stretol s expremiérom Andrejom Babišom, ktorému som venoval skvelú knihu od dlhoročného premiéra Singapuru Lee Kuan Yewa, ktorý dokázal zázrak, keď z niekdajšej anglickej kolónie vybudoval svetového lídra Singapur. Budúceho českého prezidenta Andreja Babiša (pokiaľ ho zasa nedajú dole s dajakými Panama Papers ako v nedávnych parlamentných voľbách...) som informoval o vývoji situácie so zahraničným vydaním románu Som Baťa, dokážem to! v ktorom sa pán Babiš osobne angažuje a som mu za to veľmi vďačný.
    Všetky moje české fanúšičky a fanúšikov srdečne pozdravujem a teším sa na opätovné stretnutie.
    Jožo Banáš
    /dávam celý popis, možno niekoho zaujme/

  • Česká republika přebírá předsednictví EU
    Česká republika dnes na šest měsíců přebírá rotující předsednictví EU. Při této příležitosti přijme česká vláda v Litomyšli u Prahy předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou. Česká republika přebírá od Francie předsednictví zasedání Rady EU. Švédsko bude následovat 1. ledna.
    Praha se chce v rámci svého předsednictví zaměřit na vojenskou a humanitární pomoc Ukrajině a na rozšíření EU na západní Balkán.
    Šéf vlády Petr Fiala vyjádřil přání uspořádat summit o Ukrajině s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Selenským, pokud to bude možné. Důležitou roli má hrát také energetická bezpečnost v Evropě. zde

  • https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Bude-ted-tedy-Petr-Fiala-pul-roku-lidrem-EU-Profesor-Drulak-se-zasmal-707293?

    Dnes začíná české předsednictví EU. A profesor Petr Drulák, bývalý náměstek ministra zahraničních věcí a expert na mezinárodní vztahy, se pro ParlamentníListy.cz zamýšlí nad výzvami, které nám tato pozice přináší.

    Není tedy na místě říkat, že Petr Fiala bude na šest měsíců lídrem EU, který bude určovat agendu?

    (Směje se). Ne, ne, tak to určitě ne. Lídři EU se moc nemění. Předsedkyně komise, předseda Evropské rady, vysoký představitel pro zahraniční a bezpečnostní politiku a pak představitelé dvou velmocí, Německa a Francie. Je úplně jedno, jaká země předsedá. Lídrem Evropy opravdu nebude.

  • Velký obchod prodával zkažené mléko. Okamžitě ho vylejte, jinak to rychle poznáte
    https://www.aazdravi.cz/velky-obchod-prodaval-spatne-mleko-okamzite-ho-vylejte-jinak-to-rychle-poznate/

  • Eben se na pódiu netajil, že film Žert, popisující, že i nevinný vtip může lidem zničit život, je jedním z jeho nejoblíbenějších. Ve velkém sále hotelu Thermal pak poznačil, že právě totalitní režimy spojuje i to, že „absolutně nemají smysl pro humor“.

    A pak přidal vysvětlení pro toho, kdo ikonický snímek československé nové vlny ještě neviděl. „Je o svazácích. A zatímco dříve se hlídala vedoucí úloha strany, dnes se hlídá politická korektnost...“ řekl.

    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utok-na-rodinu-Marka-Ebena-Veta-z-Varu-se-zvrhla-707650

    reakce na FB. dotycny si jiz vsechno smazal. komentare byly vsechny za hranici vkusu.



  • Y
    upravené Thu 7 Jul 2022 #117->

    Kancelar,

    Ono to má mnohem hlubší význam.

    Trochu jiny postreh:
    zavesena ma na hlave kor(u)nu a pres dychaci aparat ma ochranu. Srp by se dal zamenit na kosu.

  • F
    upravené Thu 7 Jul 2022 #120->

    Žádný z odkazů mi nefunguje.

    Treba z konca odkazu zmazať "& g t ;"

  • arogantni rakusan a jeho "neodstoupim" v PS. vypoulene oko je nejnebezpecnejsi z celeho jejich spolku
    pri jakemkoliv projevu opozice rakusan si tukal do mobilu, tvaril se arogantne, daval najevo, ze ho nic nezajima, ze nikdo a nic nema sanci ho z jeho pozice dostat, protoze opozice je v mensine.