Česká republika

1373840424347

Komentáre

  • Ivca povedal/-a: Počtáři, akorát jsi mi zkazil tento den náladu.
    ...
    Pro leckteré to může být výhodnější, než to tahat z rúz. webů a kvůli tomu chodit spát po půlnoci, jako např. já. Já jsem to narychlo zkoukla 2x, jinak visím na ruských při denních činnostech.
    Kdysi dávno jsem se dívala na Pravdivě.eu

    Hle, zdá se, že platí zákon zachování zkažené nálady.

    Ale nechápu jak k tomu došlo, protože to, co jsem napsal v mém příspěvku

    Počtář povedal/-a: Zajímavé.

    v bodech (i) - (viii) o Tebou (pokud vím) na 2 fórech propagovaném webu, si může každý lehce ověřit.
    Pak ovšem Tvoje hodnocení onoho webu jako “velmi dobrý zpravodajský přehled” a tvrzení, že “je tam i Petrov, Pjakin, Panarin”, když tam ve skutečnosti vlastně vůbec nejsou, počítám že jsou poněkud lehkomyslné a vyznívají podivně/neadekvátně. Reputace trpí a vyvolává to otázky.

    Z hlediska obsahu je ten web vlastně podivnou směsí uspaného původního obsahu od jakési “Redakce”, linků na normální weby a linků na imitačně-provokační projekty.
    Takže zase mohu zopakovat mé oblíbené: “Jedním ze jmen boha Šivy-ničitele, který má 1008 jmen, je údajně “míchačka” či “ten, který míchá”.

    Pokud se týká webu pravdive.eu, tak i zde jsou použity některé ty samé základní principy, jako na nepodvoleni.cz, ale mnohem gramotněji, není to tak do očí bijící:
    i. taky je to portál “všech” alternativních webů, ale působí mnohem přirozeněji

    (Viz seznam doporučených webů ve sloupci vpravo. Jde o weby, ze kterých jsou články přebírány. Kdybych měl já udělat takový seznam, kde by byli “všichni”, sjednotil bych všechny elfí seznamy, které jsou k dispozici na manipulátorech, konspirátorech, demagogu atd. atp. To neučinili, takže zde máme pouze někým vytvořený výběr. A na tom výběru není ani tak zajímavé, kdo tam je, jako to, kdo tam NENÍ - tedy z těch alternativních informačních zdrojů, kteří jsou v poslední době dosti známí či populární…)

    (A ještě jeden okometrický postřeh. Když si prolistuji seznam odkazovaných článků směrem do historie, počítám s tím, že některé z těch “doporučovaných webů” jsou si rovnější, než jiné. Což se projevuje tím, že mají výrazně větší četnosti odkazovaných článků, i když mi přijde, že jde o srovnatelně aktivní weby. Viz sekce ve sloupci vpravo, nazvaná “Nejčtenější za týden”.)

    (Třeba takový Protiproud tam má pouze 2 články, asi ho nemají rádi...
    A díval jsem se na leva-net. Ten tam má 18 článků. Což je celkem hodně, když uvážíme, že samotný web pravdive.eu dal svůj první článek 25.4.2022 a byl jím - samozřejmě - článek vzducho-netu. Ostatně ne nadarmo má tento zdroj pořadové číslo "1" viz "https://pravdive.eu/source/1/aenews".
    Ale podívejme se, kolik článků má samotný leva-net od 04.04.2022 17:51, což je první článek, který pravdive.eu odkazuje. Leva-net má takových článků jenom 9. Lze si tedy ověřit, které články leva-net sice zveřejnil, ale nakonec smazal.)

    ii. web pravdive.eu je taky anonymní jako nepodvoleni.cz, ale aspoň si nehraje na “vlastní tvorbu”

    iii. na pravdive.eu nejsou trapné vějičky typu 1 video gen. Petrova nebo odkaz na v Rusku umístěný nizozemský Rusku nepřátelský web/zahraniční agent, který je v Rusku od jisté doby zakázán

    iv. je tam vzducho-net i leva-net

    v. také je to směs linků na normální weby a linků na imitačně-provokační projekty, ale celé je to mnohem více uvěřitelné…pokud tedy nepočítám jejich lživé motto “Informace bez lhaní” (to je důvěryhodné asi tak, jak když někdo někomu valí klíny do hlavy a občas to prokládá frázemi typu “věř mi” a “musíš mi věřit”)

  • K
    upravené Wed 1 Mar 2023 #1173->

    Už se to řeší, tak uvidíme, co z toho bude...

    Policie v Plzni řeší diskotéky s názvem Bandera party
    včera 20:56
    ČTK
    Rozruch vzbudily v posledních dnech na sociálních sítích ukrajinské diskotéky, pořádané v plzeňském klubu Aréna pod názvem Bandera party. Řada lidí kritizuje název, který odkazuje na vůdce ukrajinských nacionalistů z dob druhé světové války Stepana Banderu.

    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-v-plzni-resi-diskoteky-s-nazvem-bandera-party-40424283#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

    Zkouší co projde a reakci lidí.

    Bylo by vhodné barák vypálit dřív, než se tam začne houfovat škodná.
    Kdopak je asi majitelem? Kolik za to dostal a od koho? Je to jeho vlastní iniciativa? Zřejmě to strhne hodně masek...

  • posilala jsem ukr. dobrovolnikum (zachranne akce zvirata) odkazy na to, co jejich krajane delaji v CR. nikdy se k tomu nevyjadruji. vim ovsem, ze to, ze se nevyjadruji neni proto, ze by se stydeli, ale jen proto, ze v tom nevidi nic spatneho. zcela otevrene jsem jim psala, ze tohle my tady nechceme.

  • Pravá demokracia karpatského typu alebo pred zákonom sme si všetci rovní:?

    VIDEO: Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu! Za další půl hodiny přijel OSPOD na anonymní udání kvůli zanedbávání dětí! A aby toho nebylo málo, banka mu zablokovala účet! To všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na Víta Rakušana za jeho účast na víkendových demonstracích ukrajinských extrémistů z řad Pravého sektoru a Batalionu Azov! O případ se již začala zajímat ruská televize!

    Jak se zdá, vnitro zahájilo závadového pana Aleše. A to všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na ministra, který chodí na demonstrace ukrajinských extrémistů a on sám dokonce jako extrémista vyvěšuje na budově vnitra plachty s podobiznou Vladimira Putina v pytli na mrtvoly. V Plzni si už dokonce Ukrajinci pořádají diskotéky s názvem Bandera Party, ze kterých jde výtěžek na vojenskou pomoc Ukrajině a teprve po obrovském křiku se věcí začala zabývat policie, protože Stěpan Bandera je dosud považovaný za válečného zločince a kolaboranta s nacisty podle českých zákonů, podobně jako nacisté III. Říše.

    https://www.infovojna.bz/article/video-muz-z-melnika-chtel-podat-trestni-oznameni-na-ceskeho-ministra-vnitra-a-kdyz-se-vratil-dom-prijela-policie-obratila-mu-byt-vzhru-noham

  • P
    upravené Fri 3 Mar 2023 #1176->

    Lavazza povedal/-a: VIDEO: Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu! Za další půl hodiny přijel OSPOD na anonymní udání kvůli zanedbávání dětí! A aby toho nebylo málo, banka mu zablokovala účet! To všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na Víta Rakušana za jeho účast na víkendových demonstracích ukrajinských extrémistů z řad Pravého sektoru a Batalionu Azov!

    Protože link na InfoVojnu mi nějak nefunguje, vložím
    přímý link na to video
    (pozdě, protože mezitím autor videa, Aleš Svoboda, smazal své vlastní video)

    Na téma tohoto videa jsem provedl vícedílný výpočet, zde je první díl:

    Na první pokus se mi podařilo s tímto člověkem vygúglit jediný odkaz, a to jeho kanál na TyTrubce, kde je ono jediné video.
    Podle toho, co říká v úvodu toho videa, tak je činný ještě i někde jinde. (říká, že má "raději písmenka" a hovoří o svých příspěvcích a dále >tvrdí<, že konzultoval TO se senátorkou Zwyrtek-Hamplovou)
    Hledalo se mi to obtížně, páč nemám účty a ”Svoboda” je hodně běžné jméno. Ale nakonec jsem našel, že má na fb 2 účty: “Aleš Svoboda” a “Aleš Svoboda II”.
    Aleš Svoboda
    Aleš Svoboda II

    Je správcem fb skupiny "Češi, táhněme na jeden provaz",
    https://www.facebook.com/groups/1678005795706610
    navíc >údajně< (nemohu ověřit) spolu s Janou Volfovou a Davidem Tygrem Plocem. (Tak tohle >pokud je pravda<, tak to je pečeť a dalších výpočtů už by pro mne ani nebylo třeba.)

    Elfové mu kladou za vinu, že >jako první< zveřejňuje falešné citáty různých liberálních osob (Pekarová, Lipavský, Rakušan) a taky p-rezidenta Pavla. (jestli citáty falešné nebo pravé, tohle se mi detailně propočítávat nechtělo, ale je pravda, že mi ty citáty přišly dosti laciné/prvoplánové)

    Tyto citáty potom rychle přebírá "TV Šalingrad", fb ANS (Vítová), fb Česká suverenita (Volfová), fb David Tygr Ploc (předseda strany Domov - byla koalice Domov + Rozumní + Česká suverenita), ...
    Jeden z příkladů takového citátu byl sdílen na fb stránce "TV Šalingrad", k dohledání v archivu zde
    TV ŠALINGRAD | Facebook | Ghostarchive
    (nabíhá to velmi pomalu a nakonec vyjede kilometr příspěvků, takže je třeba použít vyhledávání na stránce a hledat řetězec "Svoboda", který je tam 3x; jde o 2 citáty jenerála)
    Přebírání příspěvků od Svobody viz na "TV Šalingrad" zde
    ofocený příspěvek na TV Šalingrad
    nebo u ANS zde
    ofocený příspěvek ANS

    "TV Šalingrad" funguje na fb i na telegramu
    https://t.me/s/tvsalingrad

    A teď, co je brněnská "TV Šalingrad" zač.
    Zde je video z jednoho pořadu "TV Šalingrad", kde např. od 30. minuty máme pohromadě redaktorku TV Šalingrad (Renata Bernardi), projekt Volný, projekt Jirka "lidový řečník" Černohorský a prezidentský pseudo-kandidát Pavel Zítko (ano, ten co rád nosil černou šiltovku s bílou lebkou a vidle).
    video TV Šalingrad z 28.7.
    https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/287/337577081443776/

    Takže kruh se uzavřel a já mám jasno.

  • P
    upravené Fri 3 Mar 2023 #1177->

    Počtář povedal/-a: Na téma tohoto videa jsem provedl vícedílný výpočet, zde je první díl:

    Zde je druhý díl:
    Objevil se názor, že "...citáty s Pavlem kolovaly na facebooku hodně a zjistit, kdo byl na začátku, je dost obtížné. Jak jsi přišel na to, že za tím byl Svoboda?".

    To jsem nezjistil já, z toho ho >obviňují< elfové, což jsem psal

    Počtář povedal/-a: Elfové mu kladou za vinu...

    Pravda je, že jsem to po nich nekontroloval, bylo by to dosti náročné, protože těch odkazů dávají "milion" a často je to na ghostarchive.org, který je nejdřív velice pomalý a pak toho vždycky vyjede "kilometr". Mám ovšem sklon jim (demagog.cz) to - snad poprvé v životě - uznat, když:
    i. uvážím, jak mi pocitově ty citáty přijdou

    Počtář povedal/-a: (jestli citáty falešné nebo pravé, tohle se mi detailně propočítávat nechtělo, ale je pravda, že mi ty citáty přišly dosti laciné/prvoplánové)

    ii. a když uvážím, kdo všechno je v soc-síťové bublině toho Svobody (viz můj původní příspěvek).

    Dále se objevil názor:
    "...chceš říct, že to s trestním oznámením a policejní prohlídkou a OSPODem je sehrané?"
    Tak vzhledem k těm personálním vazbám, co jsem popsal v mém původním příspěvku, tak ano, je to pro mne nedůvěryhodné.
    Počítám, že Policie ČR nemůže někomu "prohledat byt", tj. "provést domovní prohlídku", jen tak, sama od sebe (tak daleko nejsme a počítám, že ani nebudeme), ale pouze na příkaz soudu.
    https://www.epravo.cz/top/clanky/provedeni-domovni-prohlidky-jako-neodkladneho-a-neopakovatelneho-ukonu-95348.html

    A on tvrdí (na videu od času 05:00), že po návratu z policejní služebny (kde se pokoušel podat to TO na Rakušana), u něho doma zvoní Policie. ("za půl hodiny jsem doma a během další půlhodiny zvonek" a "mně tady prohledali celej byt")
    Opravdu se Policii z okresního města Mělníka podařilo >do hodiny< sehnat soudní příkaz k domovní prohlídce? Na základě "anonymního udání", jak tvrdí Svoboda a přitom ani neřekne jaký důvod Policie uvedla a hovoří pouze o jakémsi "schraňování"? A ještě mu dokonce zabavili věci (počítač, tablet, mobily). Přitom samotný Svoboda soudní příkaz nezmiňuje. A video natáčí na mobil půjčený od souseda :- ) (Já běžně sousedům, u kterých policie zrovna dokončí domovní prohlídku, půjčuji 1 z mnoha desítek mých mobilů :- ) Jo, a ještě mu stihli zablokovat účet v bance. (A jak to zjistil tak rychle, navíc když mu zabavili zařízení?)

  • Počtář povedal/-a: Zde je druhý díl:

    Zde je třetí díl:

    Objevila se připomínka, že Svoboda "...v komentářích vysvětloval, že policie neměla soudní příkaz, že měl doma miminko a nechtěl, aby vznikla konfliktní situace".

    Mno, kukláči u něho nezasahovali, nebo ano?
    Takže okresní poliši z Mělníka. Už je vidím, jak si ochotně pálí prsty, jak na vlastní triko jedou domovní prohlídku bez soudního příkazu, když mu ani nechtěli (a to mi dává smysl) vzít to trestní oznámení na Rakušana, protože - jak Svoboda zdůrazňoval - měli strach. A pak si policajti ještě sami proti sobě pořizují důkazní materiál v podobě zabavených věcí a to proto, že se jedná o takovou “šajbu” jako je Aleš Svoboda.
    Na videu dlouze popisuje, jak se ti policajti báli převzít to TO. A pak do nich najednou “vjede duch policie” a oni neohroženě provedou domovní prohlídku bez souhlasu soudu.
    S tím zatím nemohu počítat, nejsme ve 40. letech, ani tu nemáme chuntu jako někde.

    Objevil se i názor, že Svoboda - po zabavení věcí - natáčí na mobil manželky.
    Tak to je problém. Protože na videu hlásí, že mu zabavili počítač, tablet a mobil jeho i mobil syna. O ženě řeč nebyla. Svoboda sám řekl, že si mobil půjčil od souseda (video v čase od 11:50).

    Tady není problém jenom s tou rychlostí, se kterou vše proběhlo (Svoboda tvrdí, že domovní prohlídka + návštěva OSPOD + zablokování >bankovního< účtu, všechny 3 úkony proběhly “během 1 hodiny” - viz video v čase od 06:26). Je zde ještě druhý problém, a to se synchronizací úkonů 3 různých institucí do takto krátkého časového intervalu.

  • Počtář povedal/-a: Zde je třetí díl:

    Zde je čtvrtý díl:

    Ono totiž neskončilo u 1 videa, Svoboda natočil na druhý den ještě druhé.
    Počítám, že soused pana Svobody je hodný a půjčil mobil i na druhý den k natočení dalšího videa.
    Protože to první (včerejší) videjko se asi moc nepovedlo, muselo vzniknout dnes druhé,
    vysvětlující video
    (aktuálně opět smazané autorem Svobodou)

    Zdá se, že nejsem jediný, komu se více než 1 aspekt Svobodovy historky nepozdává, protože v úvodu videa si stěžuje, že ”spousta lidí mne osočilo”. Mno, nedivím se. Proto v úvodu slibuje, že všechny papíry, se kterými mává do kamery, naskenuje do “PDF” a bude to na “jeho stránkách”.
    Protože včerejší větička s mobilem vypůjčeným od souseda byla “moc”, dnes zaznělo, že policajti zabavili počítač, tablet a mobil >syna<. Z nějakého záhadného důvodu Svobodův mobil nezabavili. Asi zapomněli ;- )
    Takže to PDF naskenuje tím sousedovým půjčeným mobilem, ehm, už se mi to začíná plést, chci říci jeho vlastním mobilem, který mu policie zapomněla zabavit :- )
    A zdá se, že ani s tou Zwyrtek-Hamplovou to nebylo úplně tak, jak se snažil vyvolat dojem v prvním videu. Protože dnes couvá a tvrdí, že mu textaci toho TO schválila esemeskou a že s ní nemluvil :- )

    Pod oběma videi jsou vypnuté komentáře.
    Jen na vysvětlenou: připouštím, že podal TO, ale nezdá se mi ona blesková domovní prohlídka bez soudního příkazu včetně zabavení věcí, blesková návštěva OSPOD a do třetice blesková blokace bankovního účtu.

  • Počtář povedal/-a: Zde je čtvrtý díl:

    Zde je pátý díl:
    Protože nemám fb, nemohu zveřejnit link na fb Aleš Svovoba, kde zveřejnil ofocené papíry s textem toho trestního oznámení na ministra vnitra ČR Rakušana.
    Tak dám jiný link, kde ofocené papíry jsou.

  • Počtář povedal/-a: Zde je pátý díl:

    Zde je šestý díl:
    Vypadá to, že Aleš Svoboda smazal videa a trestní oznámení stáhl.
    Na jeho fb se objevovaly negativní reakce lidí. Ne na to TO, ale na osobu samotného Svobody. Údajně během koronabacilu vybíral peníze na podporu někoho/něčeho, ale peníze zmizely...

    Kdo má účet na fb, může ověřit zde
    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0z3jrPk5P2Tp3xrdVP11KfRyotKKNJH8CqjSrW934UKuDSFgr7mKRLjFThvNfZr5Kl&id=100011147702217

  • Počtář povedal/-a: Zde je šestý díl:

    Zde je sedmý a závěrečný díl:
    Zajímavé pokračování, tento vývoj (smazání videí a stažení trestního oznámení) jsem neočekával.
    Ale protivníka neradno podceňovat.

    Jak jsem již uvedl:

    Počtář povedal/-a: Tak vzhledem k těm personálním vazbám, co jsem popsal v mém původním příspěvku, tak ano, je to pro mne nedůvěryhodné.

    Takže ještě jednou ta jména:

    Počtář povedal/-a: Tyto citáty potom rychle přebírá "TV Šalingrad", fb ANS (Vítová), fb Česká suverenita (Volfová), fb David Tygr Ploc (předseda strany Domov - byla koalice Domov + Rozumní + Česká suverenita), ...

    Počtář povedal/-a: Zde je video z jednoho pořadu "TV Šalingrad", kde např. od 30. minuty máme pohromadě redaktorku TV Šalingrad (Renata Bernardi), projekt Volný, projekt Jirka "lidový řečník" Černohorský a prezidentský pseudo-kandidát Pavel Zítko (ano, ten co rád nosil černou šiltovku s bílou lebkou a vidle).

    Zastavím se u Jany Volfové. To je osoba se silným destrukčním/rozvracecím potenciálem/energií, jak prokázala všude tam, kde se zapojila do "ne-projektových" aktivit.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Jana_Volfová

    Pro zájemce: více detailů ohledně Volfové je vypočteno v mých 2 příspěvcích na před-předchozím fóru

    duo Volný-Volfová
    https://archiv.ksbforum.info/index.php?u=/topic/661/projekt-voln-yacute/1#post-6175

    předsedkyně Volného bloku - Volfová
    https://archiv.ksbforum.info/index.php?u=/topic/1229/k-imitačně-provokačn-iacute-činnosti/1#post-9266

    (tzn. u projekta Volného nemá destruovat, tam je pouze "zaparkovaná")

  • constanze
    upravené Fri 3 Mar 2023 #1184->

    v PS to vre. petizumpa se znovu prekonava
    osobne si myslim, ze v PS dochazi k jakemusi "semknuti" ANO a SPD

  • Lavazza
    upravené Sun 5 Mar 2023 #1185->

    Pridala som toto aj sem, mi skoro oči vypadli. https://ksbforum.info/discussion/comment/18921#Comment_18921

    Pisem diplomovku, nemam čas sledovat správy.🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Nasla som u Mira na TG:

    Príbeh z Česka. Prituhuje.

    Vážení přátelé,

    známý disident Slávek Popelka byl nepravomocně odsouzen Obvodním soudem pro Prahu 1, za to že chtěl z budovy Národního muzea strhnout ukrajinskou vlajku. Za to dostal trest odnětí svobody na 6 měsíců s podmíněným odkladem na 18 měsíců.
    Celý rozsudek je absurdní protože podobné jednání není, podle komentáře k trestnímu zákoníku sepsanému předsedou Nejvyššího soudu JUDr. Šámalem, vůbec trestným činem. V ČR neexistuje trestný čin hanobení vlajky nebo něco podobného a šíření poplašné zprávy je, když pachatel vyhrožuje něčím skutečně nebezpečným- např. že v nějaké budově je bomba, ne že z ní sundá vlajku.

    Nejvíce absurdní je, že soudce považuje za přitěžující okolnost "kriminální minulost" obviněného. V odůvodnění je uvedeno že obžalovaný byl odsouzen k trestu odnětí svobody nepodmíněné v trvání 4 měsíců, a to rozhodnutím Městského soud v Brně ze dne 4. 4. 1989. Slávek Popelka byl v roce 1989 odsouzen ze šíření letáků, svolávání demonstrací, za výzvu k demisi KSČ a výzvu k založení strany Zelených.

    Myslel jsem, že podobné rozsudky vydané do roku 1989 ve zjevně politických procesech byly zrušeny, a nelze k nim proto přihlížet. Alespoň donedávna tomu tak bylo a političtí vězni odsouzení za odpor proti komunistickému režimu před rokem 1989 byli rehabilitováni, odškodňováni, oceňováni státním vyznamenáním apod. Nyní, 33 let od listopadu 1989, se situace zřejmě změnila a bývalí disidenti, jako byl Popelka, jsou opět odsuzováni za politické trestné činy a jejich odsouzení za odpor proti komunistickému režimu je opět přitěžující okolností, hledí se na ně jako na recidivisty.

    Nasla som k tomu ešte tento zdroj: https://www.prahain.cz/krimi/aktivista-popelka-byl-odsouzen-11310.html

  • Jindřich Rajchl se vyjadřuje k činnosti vlády a konkrétně k poslednímu hlasování kolem snížení valorizace důchodů. Dozvíte se tam také odpověď na časté otázky lidí "co bude na demonstraci" a "co bude po demonstraci".

  • Lin povedal/-a: Jindřich Rajchl se vyjadřuje k činnosti vlády a konkrétně k poslednímu hlasování kolem snížení valorizace důchodů. Dozvíte se tam také odpověď na časté otázky lidí "co bude na demonstraci" a "co bude po demonstraci".

    Doufám (a i s tím počítám :-), že se Rajchlovo PRO dokáže ubránit vrábelizaci jak demonstrací, tak sebe sama.

  • K
    upravené Tue 7 Mar 2023 #1190->

    Dám to sem

    (Po očkování proti covidu Juraj zkolaboval, přestal ovládat tělo. Odškodného se zřejmě nedočká
    Státní úřad pro kontrolu léčiv (SÚKL) eviduje přes deset tisíc podezření na nežádoucí účinky po očkování proti COVID-19. U jednoho případu úřad nevylučuje v souvislosti s očkováním dokonce úmrtí. Ti, kteří se po vakcinaci potýkají se zdravotními problémy, se však odškodnění spíše nedočkají. Celkem bylo v Česku použito více než 19 milionů dávek.)

    Šokující není obsah zprávy, ale to, kdo to zveřejnil a kdy.

    Je naprosto zřejmé, jaký to mezi teleovcemi vyvolá účinek. Bylo by dobré zpozornět a dívat se kolem sebe z jakého důvodu obrátili očkovací narativ o 180 stupňů v hlavním vysílacím čase v jednom z medíí jež šíří zaručenou pravdu. Z jakého důvodu tak akutně potřebují rozhádat lidi? Čeho si mají nevšimnout?

  • Kaktus povedal/-a: Z jakého důvodu tak akutně potřebují rozhádat lidi? Čeho si mají nevšimnout?

    Utajiť to nevedia a asi to ani nikdy nechceli. Tento trend je všeobecný, nielen u nás. Či ide len o ďalší rozklad spoločnosti alebo o snahu ukázať sa pred oklamanými ako spravodliví potrestaním vybraných obetných baranov -"odborníkov" a tým vlastne legalizovať už neutajiteľný zdravotný stav "vakcinovaných" - to sa ukáže v najbližšom období. Úlohy covidu a vakcín boli pre začiatok splnené, teraz sa
    môžu médiá/politika pokúsiť aspoň čiastočne obnoviť stratenú dôveru podvedených.

  • @Počtář povedal/-a:
    Doufám (a i s tím počítám :-), že se Rajchlovo PRO dokáže ubránit vrábelizaci jak demonstrací, tak sebe sama.

    To doufám i já. Protože - už nevidím kolem v té veřejné (až "celebritní") scéně nikoho, kdo umí to, co říká, taky opřít v zákoně. Jasně, vím, zákony jsou dělané na míru dnešnímu systému - ale jak bojovat se starým systémem než jeho vlastními zbraněmi?
    I když... po soudu s panem Skálou začínám pochybovat i zde...
    Úplně mě vyděsilo poznání, že ti neumětelové, kteří se bez mobilu a navigace nedostanou ani na vlastní záchod, se dostali už i do míst jako je soudnictví.
    Jsem zděšená, že jako důkaz se berou účelové články z novin - namísto závěrů odborných diskusí nebo publikací odborníků z celého světa. Jak toto může soudce dopustit a zvlášť za situace, kdy existují i závazné mezinárodní dohody nebo součástí naší Ústavy je tzv. deklarace lidských práv?
    Co je platné téhle zdegenerované generaci, že umí briskně najít cokoliv na netu - když neví, CO hledat? Když nezná souvislosti, nemá rozhled ani přehled...? Jsme prostě v řiti, protože současní "kádři" jsou negramoti...

    PS: Omlouvám se, zde je důvod mého znechucení... Jde o povídání o soudu s panem J.Skálou. Je to sice na dvě hodiny, ale stačí poslechnout cca prvních 30 minut.

  • HRÔZOSTRAŠNÁ smrť mladého študenta: Hlavňou samopalu si prepichol krk
    Pri behu so samopalom mladík podľa portálu iDnes.cz zakopol a hlaveň sa mu zapichla do krku a čeľuste.
    Po nešťastí na bratislavskej policajnej akadémii prišla ďalšia smutná správa zo školského prostredia. Študent prvého ročníka Univerzity obrany zomrel minulý týždeň pri výcviku so zbraňou v českom Vyškove. Informoval o tom portál iDnes.cz.
    https://www.dnes24.sk/hrozostrasna-smrt-mladeho-studenta-hlavnou-samopalu-si-prepichol-krk-430558

    K tragédii došlo ve středu. /čiže 1.3./
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nehoda-umrti-vojak-univerzita-obrany-vyskov.A230306_083058_domaci_misl


    Slovensko 1.3.
    https://domov.sme.sk/c/23142776/strelba-policajna-akademia-instruktor.html
    Študentka 1. ročníka žije.
    https://www.aktuality.sk/clanok/gXTWnbF/postrelena-studentka-policajnej-akademie-je-stabilizovana/
    https://domov.sme.sk/c/23142776/strelba-policajna-akademia-instruktor.html

  • https://www.skrytapravda.cz/z-domova/1114-pozor-na-provokatery-prosime-vsechny-ucastniky-aby-si-davali-pozor-a-zde-ukazka

    VIDEO: Pozor na provokatéry: prosíme všechny účastníky, aby si dávali pozor. A zde ukázka...
    07.03.2023 22:28 572 zhlédnutí Napište první komentář
    Autor článku
    Petr PokornýPetr Pokorný
    Zřídili jsme email, na který nám můžete zaslat vaše videa a fotografie, které pořídíte na Václavském náměstí dne 11.3.2023 během našeho Celonárodního shromáždění Česko proti bídě. Na videu Radek Bartoníček z Aktuálně.cz v akci.

    Jedná se o videa a fotografie, která by mohla sloužit jako důkazní materiál v případě, že by se na naší akci dostavili provokat

    jedná se o videa a fotografie, která by mohla sloužit jako důkazní materiál v případě, že by se na naší akci dostavili provokatéři a chtěli by nějakým způsobem poškodit naše poklidné setkání.

    Vše, co Vám bude podezřelé, jakýkoli útok provokatérů, nositelů vlajek, triček, praporů s propagací nacistických symbolů atd., prosím zaznamenejte na Vaše mobilní telefony, nejlépe pořiďte videozáznam či fotografie a zašlete je na uvedený email.

    Všechny podklady budou následně zpracovány a v případě potřeby předány Policii ČR k prošetření.

    Děkujeme Vám za spolupráci.

    Všem nám jde o poklidný průběh našeho shromáždění.

    Kontaktní email pro zaslání videozáznamů a fotografií z akce 11.3.2023:

  • Tak dneska udělají generála prezidentem už oficiálně. To bude komédie

  • v mem okoli registruji propousteni z firem. dokonce i v oblasti IT.
    vcera mi jedna znama rekla, ze jedna nejmenovana firma musi propoustet. ta firma zamestnava i ukrajince. puvodni plan byl pravdepodobne, aby byli propusteni jen cesi. po nejake zvednute nevoli potom firma rozhodla propustit pulku cechu a pulku ukrajincu. zamestnancum se to ani tak nelibilo, ale firma mela asi strach toto rozhodnuti revidovat.