Správy zo Slovenska

1222325272837

Komentáre

  • A takto si tu žijeme alebo analýza ústavných činiteľov, členov v vlády a ďalších verejných činiteľov, zdroj neCt24:

    🤡Lídr největšího slovenského opozičního hnutí Směr-SD Robert Fico navrhuje uživatelům sociálních sítí projít test Směrem

    „Současná vládní garnitura zavedla za poslední tři roky nový etický kodex. Zkuste si dole jmenované zaměnit za představitele SMĚRU-SD a představte si, co by se dělo..., píše Fico na sociální síti.

    ETICKÝ KODEX SOUČASNÉ VLÁDNÍ GARNITURY

    ▫️MŮŽEŠ UKRADNOUT VYSOKOŠKOLSKÝ TITUL. A můžeš být předsedou parlamentu, vlády nebo ministrem školství (B. Kollár, I. Matovič, B. Grohling).

    ▫️MŮŽEŠ VZÍT ÚPLATEK. Úplatek 100 tisíc Euro pro ministra vnitra R. Mikulce potvrzuje prezident FS F. Imrecze v nahraném rozhovoru se šéfem NAKA B. Zurianem.

    ▫️MŮŽEŠ ZABíT ČLOVĚKA. A staneš se jako D. Lipšic speciálním prokurátorem.

    ▫️MŮŽEŠ NECHAT ZEMŘÍT NEVINNÉHO ČLOVĚKA. Veřejná ochránkyně práv konstatovala porušení práv advokáta Ľ. Křivočenka, který se bez poskytnutí základní lékařské péče zadusil na Covid ve vazbě, za jejíž výkon nesla politickou odpovědnost ministryně spravedlnosti M. Kolíková.

    ▫️MŮŽEŠ PÍT ZA VOLANTEM. A staneš se předsedou Specializovaného trestního soudu (J. Hrubala byl dvakrát přichycen při řízení auta pod vlivem alkoholu).

    ▫️MŮŽEŠ JAK STBák UDÁVAT SVÉ PŘÁTELE. A staneš se ministrem životního prostředí jako J. Budaj.

    ▫️TVŮJ RODINNÝ PŘÍSLUŠNÍK MŮŽE VŠE. Bratr J. Šeligy si koupil od Státních lesů rodinný dům s lukrativním pozemkem, bratr M. Kolíkové vydělává miliony Euro na obchodu s RTVS, dcera R. Sulíka za státní peníze absolvovala výlet do Dubaje.

    ▫️MŮŽEŠ OTEVŘENĚ LHÁT CELÉ VEŘEJNOSTI. A nadále budeš ministrem jako J. Naď, který veřejně lhal o obranném systému S-300, který vláda tajně darovala Ukrajině.

    ▫️MŮŽEŠ HRUBĚ ZNEUŽÍVAT SVÉ Pravomoci. Obvinění vyšetřovatelé NAKA J. Čurilla spol. připravující likvidaci vyšetřovatelky D. Santusové a likvidující opozici byli povýšeni v hodnostech i funkcích.

    ▫️MŮŽEŠ KAŽDÉHO POSLAT DO P... A budeš ministrem zahraničních věcí jako R. Kačer, který hrubě veřejně urazil každého s jiným názorem na válku na Ukrajině.

    Sledujte @neCT24

  • Lavazza
    upravené Mon 27 Feb 2023 #723->

    Pekná analýza z TG Mimi Šrámovej prevzaté z FB od Michala Zoldyho:

    KUCIAKA SOM NEPOZNAL.....

    Novinárske články som začal písať v roku 1990 - čiže presne v roku, kedy sa Ján Kuciak ešte len narodil. Podpredsedom Združenia slovenských novinárov som sa stal v roku 1997, keď mal Kuciak 7 rokov a chodil do druhej triedy.... Nepoznal som ho, jednoducho som ho poznať nemohol. Pravdu povediac, o jeho existencii som nemal ani šajn až do jeho smrti vo februári 2018. Jeho tragická smrť ale má za následok takú ťažkú deformáciu slovenskej spoločnosti, so všetkými absurdnými dôsledkami, že sa návrt do normálu zdá byť nemožný.

    V Spojených štátoch, vo Švédsku a v Indii došlo k vraždám a smrteľným atentátom na úradujúcu hlavu štátu, dokonca viac razy, a tie národy sa z toho pozviechať museli. Dokázali to. V prípade prezidenta Kennedyho a švédskeho premiéra Palmeho sa vraha nepodarilo vypátrať. U nás došlo po vražde dovtedy neznámeho novinára Kuciaka a jeho snúbenice k dramatickému vykoľajeniu celej spoločnosti v takej miere, že tu nezostal kameň na kameni a ťažké politické následky a dôsledky si nesieme každý deň. Ak by k tým vraždám vo februári 2018 nebolo došlo, nežili by sme v takom šialenom blázinci, ako žijeme dnes. Ani Indiu, USA a Švédsko tie atentáty a vraždy hláv štátu nepoznačili tak, ako sa sa to stalo u nás po vražde novinára a jeho priateľky. Dokedy musíme znášať to peklo, čo tu je od roku 2018 - peklo, ktoré sa každým dňom zhoršuje a rozleptáva celú spoločnosť?

    Nepoznal som Kuciaka, ale môj život jeho existencia a nakoniec jeho vražda zmenila k horšiemu. Nič už tu nie je a nebude ako predtým. Priveľkú daň platíme.... priveľkú. Ja som ako novinár zažil verejnú štvanicu na moju osobu zo strany politikov a médií - keď dokonca poslanec Peter Zajac a ďalší burácali v Národnej rade od rečníckeho pultu, že Zoldyho už nik nesmie nikdy pustiť pred televízne kamery. Denník Práca v úvodníku Kláry Grossmannovej žiadal moje uväznenie a odsúdenia, až z toho zozeleniem. Podobne aj Július Gembický v TV Markíza štval proti mne v televíznych novinách a šéfredaktor SME, Karol Ježík, vo svojom plátku detto. Po nástupe Dzurindu k moci urobili na 27. poschodí budovy STV v Mlynskej doline dokonca koncentrák pre redaktorov a novinárov, ktorí sa odtiaľ nesmeli ani len pohnúť, kým ich všetkých nepovyhadzovali zo zamestnania. Stratili prácu, stratili obživu len preto, že sa nepáčili politikom z Dzurindovho tábora. Mnohí sa dostali do neriešiteľnej existenčnej situácie len preto, že boli pronárodní a odmietali sa vo svojej práci spávať ako denník SME a TV Markíza. Niektorí sa z toho nepozviechali a zomreli. Prečo si aj toto nepripomíname?

    Jančkárová nepustila k Naďovi do relácie Blahu a to má byť v poriadku. Ani si tie politicky pomazané hlavy v tej hore nohami obrátenej pyramíde RTVS vo svojej krátkozrakosti neuvedomili, ako tým svojím piatkovým počinom posunuli preferencie strany SMER-SD zase o nejaké to percento nahor. Blbec keď začne robiť chyby tak s tým neprestane, lebo iné robiť nevie. Podobne TV Markíza sa včera predviedla ako jednoznačný politický aktivista v zmanipulovanom diváckom hlasovaní. Výborne, len tak ďalej. Nič lepšie sa nemohlo stať.

    Kuciaka som nepoznal, ale môj život dožijem po jeho vražde a všetkom, čo s tým súvisí, v tak nedôstojnom cirkuse, že pobyt na psychiatrickej klinike, plnej vrieskajúcich bláznov, je proti tomu dovolenkovým rajom s plnou penziou na brehu mora.
    (Prebraté z FB)

  • @Lavazza povedal/-a:

    novinára Kuciaka a jeho snúbenice k dramatickému vykoľajeniu celej spoločnosti v takej miere, že tu nezostal kameň na kameni

    Kdyby se Fico tenkrát nezachoval jako zmatený blbec, tak by nemohlo k takovému cirkusu dojít. Nabízel milion euro, proč?

  • @Lena povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:

    novinára Kuciaka a jeho snúbenice k dramatickému vykoľajeniu celej spoločnosti v takej miere, že tu nezostal kameň na kameni

    Kdyby se Fico tenkrát nezachoval jako zmatený blbec, tak by nemohlo k takovému cirkusu dojít. Nabízel milion euro, proč?

    Fico a celá vláda nechala veci zájsť veľmi ďaleko. Vraždou Kuciaka a jeho snúbenice im došlo, že ich časy skončili a vedeli čo príde. 1 000 000 € to bol taký skúšobný balónik, také posledné záchranné lano. Ako to skončilo, vieme. Čo iné mal urobiť? Procesy čo prebiehali neriadil, mohol sa ich pokúsiť len korigovať. Jeho jediné víťazstvo bolo to, že mohol predať vládu Pellemu a voľby v riadnom termíne (aj to s požehnaním od vyšších miest).

  • ondrej82 povedal/-a: Jeho jediné víťazstvo bolo to, že mohol predať vládu Pellemu ...

    To bola jeho prehra, mal to ustáť!!! Vtedy Pele zradil prvýkrát, po voľbách zradil druhykrát a pri nasledujúcich voľbách zradí tretikrát.

  • Ja osobne si zas myslím, že kľudne tu terajšiu dobu môžeme nazvať , zhadzovanie masiek, alebo tiež prebúdzanie sa z Kocúrkova a bude to dobre.

  • Zora
    upravené Wed 1 Mar 2023 #730->

    Množia sa nám "kaskadéri":

    22.12.22
    https://ksbforum.info/discussion/comment/15256/#Comment_15256

    27.2.23
    KASKADÉR v centre Bratislavy: Namieril si to ku známym schodom a POZRITE, kde skončil!
    Už druhý šofér za pár mesiacov si to "odparkoval" na Židovskej ulici, kde sa nachádzajú schody pod Mostom SNP.
    Prešlo len niečo viac ako dva mesiace a Mestská polícia rieši rovnaký prípad. Tentoraz však vodič neušiel a auto „sa zaseklo“ na začiatku schodov. „Na Židovskej ulici skončil za posledný štvrťrok už druhý šofér s autom na schodoch. Dychová skúška bola negatívna,“ uviedli bratislavskí mestskí policajti na Facebooku.

    https://bratislava.dnes24.sk/dalsi-kaskader-si-to-namieril-ku-schodom-na-zidovskej-ulici-pozrite-kde-skoncil-foto-430163?do=openSignIn

    /na FB polície som našla iba decembrovú správu/

  • Aký máte názor na vystúpenie Ľ.Blahu v televízii Slovan? Mne pripomínal typického politruka.

    https://web.telegram.org/k/#@televiziaslovan

  • @tibku
    Odkedy Blaha vybreptol "čapice hore - Slovensko dole" v Rimavskej Sobote 17.10.21, vnímam ho skepticky.


    Na Akadémii PZ v Bratislave inštruktor nešťastnou náhodou postrelil kadetku - prváčku. Takto sa to malo stať
    Na škole pre policajtov – Akadémii Policajného zboru v Bratislave – sa podvečer stala mimoriadna udalosť. Pri výcviku budúcich príslušníkov PZ v hangári akadémie inštruktor nešťastnou náhodou postrelil kadetku – študentku 1. ročníka. Tá bola so zraneniami prevezená do bratislavskej nemocnice. Informáciu potvrdila TV Markíza Lucia Kurilovská, rektorka Akadémia Policajného zboru.
    Podľa zatiaľ neoficiálnych informácií projektil zasiahol mladé dievča do chrbta. Po udalosti bolo pri vedomí. To, či projektil zasiahol aj miechu, ukáže až ďalšie vyšetrenie. Previezli ju na Kramáre. K výstrelu údajne došlo tak, že inštruktor mal mať medzi napáskovanými "slepými" nábojmi aj jeden ostrý. Ako sa tam dostal, ostáva záhadou.
    Lucia Kurilovská nám tiež potvrdila, že kadetka by mala byť mimo ohrozenia života.
    https://tvnoviny.sk/domace/clanok/656590-na-akademii-pz-v-bratislave-instruktor-nestastnou-nahodou-postrelil-kadetku-prvacku


    V Žiline sa vykoľajil vlak Pendolino, k zraneniam nedošlo
    Na železničnej stanici v Žiline sa v stredu dopoludnia vykoľajil vlak SuperCity Pendolino smerujúci z Prahy do Košíc.
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/658724-v-ziline-sa-vykolajil-vlak-pendolino-doprava-na-kysuce-je-zastavena/

  • Tak mame nového ministra zdravotníctva:

    Lepšie sa to zhodnotiť nedá. Snad z blata do kaluže.

  • Rozhovor s ruským veľvyslancom na Slovensku:

    BRATČIKOV: ZÁPAD RUSKO AROGANTNE IGNOROVAL
    Igor Bratčikov, veľvyslanec Ruskej federácie na Slovensku: Mier na Ukrajine nastane, len čo Washington a Brusel prestanú vyzbrojovať Kyjev a zastavia zástupnú vojnu proti Rusku.
    https://www.extraplus.sk/clanok/bratcikov-zapad-rusko-arogantne-ignoroval

  • JankA
    upravené Mon 6 Mar 2023 #741->

    JankA povedal/-a: Na margo toho sa koná zraz účastníkov mierových pochodov o 16:00 hod..zvolávajú ľudí, hudobníkov a každého kdo má záujem ísť si "podiskutovať "( ak budu do budovy pustení) s ministrami...bude aj vysielanie live

    Na diskusii je veselo

  • JankA povedal/-a: Dnes telefonát do infovojny...pani informovala o akcii Kačera a Naďa, v Michalovciach

    Tú IV akurát už počúvam z archívu, je to veľmi podnetné s tým hosťom:

    https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-632023?m=1

    https://sk.wikipedia.org/wiki/Spoločnosť_slovenskej_inteligencie_Korene

    Bol tam zakladajúci člen toho spolku inteligencie, a čo by sa malo robiť. Poukázal na škodlivosť liberálnej ideológie, veľmi rozumné postoje.

  • Vážená pani prezidentka, ak si chcete zachovať zvyšky dôstojnosti, zajtra už nebude Rastislav Káčer poverený riadiť rezort zahraničných vecí. To, čo predviedol v Michalovciach, je neakceptovateľné.

    https://www.facebook.com/watch/?v=520466640288606

  • MUDr. Peter Lipták reakcia na diskusiu s J. Naďom a R. Káčerom - Michalovce (06.03.2023)

  • Vyzerá to ako káčer, chodí to ako káčer, kváka to ako káčer, ale je to kokot. Čo je to?

  • Súlad povedal/-a: Vyzerá to ako káčer, chodí to ako káčer, kváka to ako káčer, ale je to kokot. Čo je to?

    Káčer s veľkým K!

  • Jedna rýchla z SK:

  • Plačkova dopadla takto s komentárom od jej najväčšieho fanúšika:

  • Ak je tu niekto z Micigenu: