Rozhovory Mimi Šrámovej

Mimi Šrámová, jedna z mála príčetnych novináriek, začala robiť rozhovory s rozličnými osobnosťami.

«1

Komentáre

  • Dr. Drgonec

  • Dr. Marek Para

  • Lavazza
    upravené Fri 28 Oct 2022 #4->

    Dr. Holjencik - bývalý šéf ÚRSO o energetike

  • JankA
    upravené Sun 30 Oct 2022 #5->

    Tiež ju sledujem.. pochvaľoval si ju aj Fico, oko jedinú novinárku s príčetnými otázkami

    JUDr. Messingerová, JUDr. Gereg: Niekto tu sofistikovane pripravil krivenie práva

  • Pridávam ďalší z rozhovorov, bola som skeptická, tento chlapík ja za Hlas. ROzhovor sa hlavne točí okolo Verony a jej ministerstva. No je to 100x horšie, než som si myslela:

  • Iza Bela: Označili ma za organizovanú skupinu.
    Rozhovor s Izabelou, ktorú polícia označila za organizovanú skupinu.

    Mainstream robí všetko len nie pravdivo informuje.

    Polícia ma označila za organizovanú skupinu.

    Informácie si pred zverejnením overujem.

    Teším sa že otváram ľuďom oči.

  • JankA
    upravené Tue 22 Nov 2022 #8->

    Robert Fico: Kto je proti referendu, je za Matoviča.

    S precedom Smeru SD Robertom Ficom sme dnes v obsiahlom rozhovore prebrali viacero aktuálnych tém ako je snem Smeru, následné dianie v spravodajstve RTVS, jeho volebné vyhliadky aj ambície, morálku vo vláde a v parlamente, ako aj otázku ktorú si často kladiete: Prečo na TK Smeru sú samí muži a žiadne ženy? Je to náhoda alebo zámer?

    To, čo urobila RTVS, je jasný prejav cenzúry.

    Tažšie opľuť 17.november horšie ako odvolať novinárov zato, že umožnili odvysielanie prejavu opozičného politika.

    O chvíľku nám povedia, že nemôžeme prísť do relácie o 5min 12 lebo máme iné názory?

    Je tu likvidácia alternativnych médií, je tu cenzúra.

    Vagovič je blázon, môže si ruku podať s Matovičom. Keby som mal čas, píšem na neho jednu žalobu za druhou.

    Celá EU a Slovensko zvlášť sú vo vleku zahraničnej politiky USA.

    Keď ideme do verejnoprávnej televízie alebo rozhlasu, moderátor je často proti nám.

    Ľudia keď pozerajú televíziu vidia, že sú to jednofarebné správy.

    Keď sa mi vydarí nejaký status alebo video, mám pomaly viacej videní ako relácia v Ta3 alebo v TV JOJ.

    Informácie si overujem v zahraničí alebo cez alternatívne zdroje.

    Očkovaniu neverím, nie som zaočkovaný.

    Ak niečo pomohlo nášmu snemu a môjmu prejavu, tak to bolo to nedemokratické rozhodnutie riaditeľa RTVS.

    V politike máme poserov, nebudem ich menovať.

    Snem bol demonštráciou sily Smeru.

    Prezidentka neurobila pre Slovensko nič dobré.
    Američania si tu robia čo chcú, zmarila referendum. Prečo nedala termín na referendum na polovicu februára?

    Sulík je politické decko, je naivný.
    Banda okolo Pročka a ďalších už v živote v parlamente sedieť nebudú.

    V ktorej Biblii je napísané že Hegerova vláda musí prežiť 4 roky?

    Kto je proti referendu, je za Matoviča.

    Vyšetrovatelia NAKA a prokurátori UŠP plnia špinavú politickú úlohu- likvidujú opozíciu.

    Stavím sa že do konca roka bude prezidentka v Bielom dome.

    Prezident Slovenskej republiky má predovšetkým zastupovať Slovenskú republiku a zabezpečovať riadny chod ústavných orgánov.

    Prezidentka pre tento štát neurobila nič dobré

    Matovič a spol politiku výrazne zvulgarizovali, priniesli do nej obrovské množstvo neschopnosti a zruinovali verejné financie.

    Demokracia je nebezpečná v tom, že niekedy umožňuje dostať sa do parlamentu ľuďom, ktorí nie su mentálne v poriadku.

    Som proti tomu že Rusi použili silu na Ukrajine, považujem to za porušenie medzinárodného práva.

    Máme tu obrovské množstvo duchovných bezdomovcov.

    Za dve tlačové konferencia nám hrozí, že nás zatvoria na 12r do väzenia, lebo nás chcú umlčať.

    Ak by ma vydali do väzby, držali by ma tam až do roku 2024, aby to politicky oslabilo stranu Smer.

    Ľudia v parlamente sú schopní odkrágľovať kolegu poslanca len preto, že pre nich znamená politickú konkurenciu.

    OČTK sú rozpoltené. Policajti sami a médiá nám posielaju informácie.

    Zatiaľ sme nezverejnili nič, čo by bol nejaký výmysel alebo podvrh. Zverejňujeme len veci, ktoré sú pravdivé.

    Ak sa pozriem na ktorúkoľvek oblasť, celá krajina je rozmlátená. Je to dané tým, že vláda je neskúsená, Heger nemá autoritu.

    Sociálne napätie je tak veľké, že ísť momentálne do predčasných volieb by pre nich znamenalo tragédiu. Ak pôjdu do riadnych volieb v r 2024, idú do kompletnej katastrofy. Slovenská politická mapa môže byť celá premaľovaná. Podpísali si ortieľ smrti ak idú do riadnych parlamentných volieb.

    Je smutné, ak na odsúdenie človeka dnes stačí výpoveď jedného udavača.

    Máme v Smere najlepšiu štruktúru voličov pokiaľ ide o disciplínu a o vzťah k strane.

    Pellegrini bude mať vo voľbách veľké problémy. Má nestabilných voličov a vajatá.

    Toto Pellemu nikto neodpustí, ak sa rozhodne ísť s progresívcami a touto SaS.

    Voľby vyhráme a buď budeme vo vláde, alebo najsilnejšia strana.

    Dnes to vidím ako veľkú chybu, že som pustil líderstvo kampane v roku 2020
    V parlamente s Hlasom komunikujeme, máme záujem o spoluprácu.

    Monika Beňová nikdy nebola žiadnou kvótou v Smere. Postavila sa a makala. Pre mňa je dôležité a podstatné, že si v EÚ štruktúrach zachováva svoju líniu, čo nie je vždy jednoduché.

    V Smere vidím 3-4 nové ženy, ktoré budem navrhovať na kandidátku. Sú z regionálnych štruktúr.

    Keď chce niekto v Smere pracovať, má otvorené dvere.

    V Smere platilo 20r že som sa nikdy nebál konkurencie a púšťal som každého dopredu.

    Atmosféra súdržnosti v Smere je veľmi dobrá.

    Na pozíciach krajských predsedov Smeru budú zmeny.

    Hegerovi som vyčítal, že má vždy pred sebou laptop aleko elektronickú pomôcku. Vyzval som ho na diskusiu bez papierov.

    Slovensko nemá premiéra.

    Mimoriadne ma mrzí ako sa staviame k zahraničnej politike. To Rusko tu predsa bude aj po vojne. My nechceme byť nepriateľmi Ruska a nechceme aby Rusko bolo našim nepriateľom. Tam bude treba obnoviť dialóg.

    Teším sa ten súboj, ktorý nás čaká v roku 2024 pravdepodobne.

    Ak Smer vyhrá voľby, minimálne formálne prevezmem povinnosť na zostavenie vlády.

    Moja ambícia je vyhrať voľby, byť volebný líder a pokúsiť sa o zostavenie normálnej stabilnej vlády.

  • teraz je prave Mimi Sramova na Infovojne

  • @loranka povedal/-a:
    teraz je prave Mimi Sramova na Infovojne

    Počúvam, je to veľmi zaujímavé aj to s tým Kusym a Zaleskou.

  • Lavazza
    upravené Thu 24 Nov 2022 #11->

    Pridávam rozhovor Mimi s Davidom Lindtnerom:

    Ten rozhovor má aj duchovný presah, celkom zaujímavý, nečakala by som to. No ak veríte, že tu zvyšky právneho štátu sú, tak to radšej nepočúvajte.

    Po marci 2020 začala anarchia práva. To je základné posolstvo. Inkvizičné metódy, dokážte svoju nevinu, hoci súdy vám majú dokázať vinu. Šialené.

    Mimi bola super aj na IV, aj keď v tomto prípade bola na opačnej strane mikrofónu. Už nerobí pre e-report, tieto relácie toci vo vlastnej réžii. Pre úplnosť link tu:

    https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-22112022?m=1

  • Dalsi zaujímavý rozhovor s právnickou Viktóriou Hellenbart, bola aj na IV, veľmi rozumne rozpravala:

  • JUDr. Hlbočan: Čím väčší vagabund a zločinec, tým má väčšie výhody.

  • Ján Drgonec: Rozbehla sa diabolská špirála porušovania ústavy.

  • Lavazza
    upravené Fri 16 Dec 2022 #16->

    Počúvať profesora Petra Druláka je balzam na uši.
    Okrem toho je francúzštinár, bol veľvyslanec v Paríži, má rád makrónky, neturistické destinácie Francúzska a francúzske šansóny,

    O konflikte na Ukrajine, zahraničných politikách Čiech a Slovenska, V4, prešľapoch slovenskej diplomacie, spoločných črtách fenoménu Čaputová a Nerudová, progresivistickej agende, LGBTI témach a médiách.


    Opäť výborný rozhovor, pozrela som si to kvôli Danuši, ale nie je to primárne o nej. Nepáči sa mi úplne hodnotenie Ruska v konflikte, ale s mnohými vecami súhlasím, výborný prof. Drulák.

  • komentár od Marcela Hasinova na jutub pod jedným videom. Neviem či je pravdivý, ale nebolo to video čo súviselo s touto pani. Každopádne to je celkom zaujímavé...možno pravda možno nie. Ale, už je tu isté ale..

    "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

  • @Bombulko povedal/-a:
    komentár od Marcela Hasinova na jutub pod jedným videom. Neviem či je pravdivý, ale nebolo to video čo súviselo s touto pani. Každopádne to je celkom zaujímavé...možno pravda možno nie. Ale, už je tu isté ale..

    "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

    No to je taký koment. Môže byt pravdivý, nemusí. Treba sa poučiť a pýtať zálohy. Ale to je o inom. Ja sledujem jej rozhovory, tie majú hlavu a pätu.

  • Ja nechcem vrážať nejakú nenávisť voči nej sem. Ako som písal netuším či a čo je na tom pravdy, dievka nie je zlá s prácou čo robí. Otázne je aká je mimo kamery človek. Či zálohy alebo nie. Za prácu sa predsa u slušných ludí bez ohľadu na papier má dostať pláca. Ale hej, kľudne to môže byť kačica...ale preto som uviedol aj nick ktorý to zverejnil...možno niekto pozná niekoho kto dotyčného chlapca či tú marcelu dokonca pozná a potvrdí či vyvráti...

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Bombulko povedal/-a:
    komentár od Marcela Hasinova na jutub pod jedným videom. Neviem či je pravdivý, ale nebolo to video čo súviselo s touto pani. Každopádne to je celkom zaujímavé...možno pravda možno nie. Ale, už je tu isté ale..

    "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

    No to je taký koment. Môže byt pravdivý, nemusí. Treba sa poučiť a pýtať zálohy. Ale to je o inom. Ja sledujem jej rozhovory, tie majú hlavu a pätu.

    To spíš vypovídá o tom komu nebylo zaplaceno. Který blb, bude budovat chatu, když ještě nedostal zaplaceno za dům?

  • presne tú otázku som jej aj položil, ale dostal som odpoveď že to bola objednávka dva v jednom...

  • Bombulko povedal/-a: "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

    Také niečo sa môže stať, aj keď dotyčný "majster" odflákne robotu alebo niečo poškodí. Zvyčajne to nakoniec rieši súd. Ale môže to byť aj vymyslená klebeta z opačného (liberálneho) tábora. No z pohľadu výsledkov to funguje ako princíp "rozdeľuj a panuj", takéto reči trieštia patriotické sily.

  • Mimi natočila rozhovor s majiteľkou prepadnuteho kníhkupectva:

  • Lavazza
    upravené Mon 13 Feb 2023 #25->

    Dlhšie som nič nedala, ale toto určite zaujme:

    Ešte horúci, a verím že vysoko aktuálny rozhovor s emeritným sudcom Ústavného súdu SR doc. Drgoncom, o darovaní 11ks stíhačiek typu MiG Ukrajine, pred zajtrajším hlasovaním v NR SR.

    "Ak sa nerešpektuje ústava, je to barbarstvo najvyššieho stupňa."

  • JankA
    upravené Fri 3 Mar 2023 #26->

    S poslankyňou Janou Vaľovou sme sa rozprávali o utorkovom búrlivom Výbore pre médiá a kultúru, kde sa hovorilo o cenzúre a vyhrážkach redaktorke RTVS Marte Jančkárovej.
    Čo si myslí poslankyňa Vaľová o šikanóznych žalobách?
    Koľko žalôb zažila keď bola primátorkou Humenného a ako dopadli?
    Čo odkázala poslancovi a šéfovi výboru Čekovskému?

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Bombulko povedal/-a:
    komentár od Marcela Hasinova na jutub pod jedným videom. Neviem či je pravdivý, ale nebolo to video čo súviselo s touto pani. Každopádne to je celkom zaujímavé...možno pravda možno nie. Ale, už je tu isté ale..

    "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

    No to je taký koment. Môže byt pravdivý, nemusí. Treba sa poučiť a pýtať zálohy. Ale to je o inom. Ja sledujem jej rozhovory, tie majú hlavu a pätu.

  • S
    upravené Wed 8 Mar 2023 #28->

    Ja som Hasinova Marcela a buďte si istý ,že je pravdivý . Môj syn má vysokú školu,pracoval pre stavebnú firmu. Kde sa s ňou spoznal ,neviem,žil v BA. Bola to chýba,že nepýtal zálohu. Lenže môj syn je charakterný a veril jej. Samozrejme bolo to načierno a nič nepokazil ako tu niekto naznacil. Keď bolo treba platit odrazu nedvíhala telefony,zatancovala sa. A keďže syn nepatrí k ľuďom ,ktorí otravujú a sú dotieravi,tak sa na to vykašľal. Bol to iba jeho strávený čas.. Ako to bolo s materiálom ,neviem,nepýtala som sa ,keďže nežijem na Slovensku..Čítala som,že sa tu už rozvíjajú rôzne teórie,či sa mi dá veriť..Nuž kto nechce nech neveri..Ale nikto nieje tak cestný ako o sebe tvrdi. Ani ona.

  • @Lavazza povedal/-a:
    Mimi Šrámová, jedna z mála príčetnych novináriek, začala robiť rozhovory s rozličnými osobnosťami.

    Dole som napísala komentár. Ja som Hasinova Marcela

  • @Modi povedal/-a:

    Bombulko povedal/-a: "Inak ta Mima Sramova,moj syn jej prerabal dom v Bratislave aj chatu v Senci,takze ju pozdravuje,lebo mu za to vobec nezaplatila..Takyto su ludia..Kto ju poznate..."

    Také niečo sa môže stať, aj keď dotyčný "majster" odflákne robotu alebo niečo poškodí. Zvyčajne to nakoniec rieši súd. Ale môže to byť aj vymyslená klebeta z opačného (liberálneho) tábora. No z pohľadu výsledkov to funguje ako princíp "rozdeľuj a panuj", takéto reči trieštia patriotické sily.

    Ja som Hasinova Marcela a majster nič neodflakol. Také niečo sa môže stať aj keď je človek bezcharakterný a nezaplatí,lebo práca bola načierno tak kam by sa sťažoval ? Na lampárni? Keď je niekto dobrý v profesii neznamená,že nieje hajzel..

  • Pleistocen
    upravené Thu 9 Mar 2023 #31->

    Sierra181162 povedal/-a: Ja som Hasinova Marcela a buďte si istý ,že je pravdivý . Môj syn má vysokú školu,pracoval pre stavebnú firmu

    Pani sa predstavila tak som ju spoznal. Poznam odmalicka aj jej syna. O tej nezaplatenej praci neviem nic, lebo som sa s jej synom nestretol uz asi dva roky, ale zvysok co pani pise je pravda. Skusim sa mu ozvat a zistit ako to naozaj bolo. Dam potom vediet. Svet je ozaj maly.