PMC Wagner

napr.https://www.ta3.com/clanok/124583/o-zidoch-viete-malo-vysvetloval-wagner-jeho-list-vydrazili-v-izraeli
To ze Wagner bol oblubenym skladatelom Hitlera s tym Wagner nic nemal privlastnit si Wagnera moze kde kto napr. aj "muzikanti" z PMC. Ide mi skorej o ten odkaz a suvis priamo s Wagnerom nie s Hitlerom. Dlhsie som nad tym nazvom specialistov rozmyslal.Da niekto nejaky vyklad? Napadne niekoho nieco k tomu ze co to ma byt? Nahoda to asi nie je.

Komentáre

 • Oproti nim su muzikanti Mozart. Mna to automaticky vzhladom zrovna na to muzikanstvo naviedlo rovno ku skladatelovi Wagnerovi. Nevedel som o tom volacom znaku vdaka.

 • Rusofil povedal/-a: Jinak metafyzicky se tady přece jen ukazuje spojení se skladatelem Vágnerem.

  Někde - už nevím kde, takže bez záruky - jsem zahlédl, že

  Rusofil povedal/-a: …název od svého prvního velitele podplukovníka speciálních jednotek Dmitrije Utkina, který měl volací znak Vagner

  ten volací znak měl proto, že skladatel Wagner byl jeho oblíbený.
  Tím by se kruh uzavřel, včetně té metafyziky.

 • R
  upravené 3 Feb 15:36 #5

  O struktuře ČVK Wagner, dále Wagner proti Mozartu. Mozart to vzdal
  https://dzen.ru/video/watch/63dbc679b4906b3177467dde?t=6

 • R
  upravené 13 Feb 07:49 #6

  Do ČVK Wagner se hlásí milion dobrovolníků z celého světa, včetně států NATO. Podle zdroje je tento počet mnohem větší.
  https://dzen.ru/video/watch/63e83c807270fb396d337dbc?t=6

 • @rony povedal/-a:

  Wagner bol oblubenym skladatelom Hitlera

  Ještě v 70 letech se nesměly v Izraeli hrát Wagnerovy skladby.

 • Lena povedal/-a: Wagner bol oblubenym skladatelom Hitlera

  Taky Woodyho Allena. Přestal ho ale poslouchat, protože zjistil, že začíná mít neodolatelnou chuť dobýt Polsko.

 • Západ rozhodl o likvidaci velení ČVK Vagner.
  https://dzen.ru/video/watch/640c7fa73314be1ab0a245cb?t=825

 • 11.3.23

  Prigožin prezidentom Ukrajiny? Zakladateľ Vagnerovcov oznámil svoju kandidatúru!
  Jevgenij Prigožin, šéf ruskej súkromnej vojenskej spoločnosti Vagnerova skupina bojujúcej na Ukrajine, na videu oznámil, že chce v roku 2024 kandidovať na úrad ukrajinského prezidenta. Jeho oznam zverejnil v sobotu na svojom účte na Twitteri poradca ukrajinského ministra vnútra Anton Heraščenko. Správu priniesol portál amerického týždenníka Newsweek a ďalšie médiá.
  Prigožin prezidentom Ukrajiny?
  Prigožin uviedol, že má „politické ambície“ a na budúci rok sa „rozhodol uchádzať o úrad prezidenta“. Oblečený v poľnej uniforme do kamery na neznámom mieste a za zvukov streľby urobí Prigožin na videu dramatickú pauzu a potom spresní, že chce kandidovať za „prezidenta Ukrajiny“.
  Nemá však ukrajinské občianstvo a vedie kruté boje proti ukrajinským vojakom v meste Bachmut. To sú len dva fakty, ktoré naznačujú, že Prigožinov oznam je ironický alebo len podpichnutím, píše Newsweek. Šéf vagnerovcov ďalej vo videu zverejnenom v aplikácii Telegram povedal, že ak porazí súčasného ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a jeho predchodcu Petra Porošenka, „potom bude všetko v poriadku a munícia už nebude potrebná“.
  Prigožin sa totiž opakovane sťažoval ruskému ministerstvu obrany, že od neho nedostáva na boj na Ukrajine dostatok munície. V inom videu v sobotu dokonca vyhlásil, že vagnerovci potrebujú 10.000 ton munície mesačne, ak majú vyhrať boj o mesto Bachmut na východe Ukrajiny.
  Heraščenko v tvíte napísal, že Prigožinov oznam o politických ambíciách „má odvrátiť pozornosť od jeho politických ambícií v Rusku, pretože sníva o tom, že sa tam dostane k moci a prípade sa stane Putinovým nástupcom“.
  https://ereport.sk/prigozin-prezidentom-ukrajiny-zakladatel-vagnerovcov-oznamil-svoju-kandidaturu/