Vtipy

2456726

Komentáre

  • stepan kozub. nahodne jsem videla jeho vystoupeni u honzy dedka. me to totalne rozsekalo:


    (potom o tchanovi mluvil jeste v dalsich 2 vystoupenich). fakt po dlouhe dobe pobavilo:-))

  • @Kancelar povedal/-a:

    @Ogar Valach povedal/-a:
    Kancelár ma opakovane nabáda, aby som nepoužíval "nadávky". Takže plačkovia zase vyplakávali. Zhrniem to tak, že len idiot sa urazí, keď mu niekto napíše, že je idiot. Na nejaký čas vás nechám, nech vychladnú vaše horúce hlavy. o:)

    Skusal som to po dobrom, ale nejde ti to. Toz ban, aby ti to nabuduce slo lepsie.

    "Na nejaký čas vás nechám, nech vychladnú vaše horúce hlavy. o:)"
    ... Vtipné :) ... Na nějaký čas nás opravdu nechá! :D

  • @Ladič povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:

    @Ogar Valach povedal/-a:
    Kancelár ma opakovane nabáda, aby som nepoužíval "nadávky". Takže plačkovia zase vyplakávali. Zhrniem to tak, že len idiot sa urazí, keď mu niekto napíše, že je idiot. Na nejaký čas vás nechám, nech vychladnú vaše horúce hlavy. o:)

    Skusal som to po dobrom, ale nejde ti to. Toz ban, aby ti to nabuduce slo lepsie.

    "Na nejaký čas vás nechám, nech vychladnú vaše horúce hlavy. o:)"
    ... Vtipné :) ... Na nějaký čas nás opravdu nechá! :D

    "1Mimo témy" :D , je také dobrý vtip. Nechat to tam, odkud to pochází, tam by to bylo mimo témy. Žeby ty Ogare? :) Trocha smyslu pro humor by neškodila. ;)

  • @Lin Já bych to brala pozitivně. Na druhé straně lze spolehlivě vyloučit, že byl některý z hochů trpěl onou "toxickou maskulinitou" :)

  • Chcelo by to vytvoriť Slovenskú, alebo Českú verziu :D

  • @Dobrodej povedal/-a:
    Chcelo by to vytvoriť Slovenskú, alebo Českú verziu :D

    S dedkom, či s niekym iným? U nás by sa hodil hľadá sa priemer, teda premiér. Teda priemera mame, resp váham, či je aspoň to.

  • Klaunopád:

  • Atom
    upravené Sun 10 Jul 2022 #54->

    Economist mám co vývěsku USA státní elity.
    Ty vlaječky připomínají praporky regulovčíků. Řízený pád Británie ?
    Svaly (USA) odepsaly mozek (Británii) ?
    Instrukce by mohla být tato:
    Pomocí klaunů v řízení, zařídit pády ve všech státech, kde to jde (v zamlčení to nám poskytne nějaký čas a dočasné zdroje).