Mimozemska agenda

2»

Komentáre

  • @Kancelar povedal/-a:
    Co hovorite na tieto videa? Zverejnene boli uz pred rokmi a odvtedy akosi nic.

    to bude zrejme tým, že sa pichlo do čohosi, čo je obyčajným ľuďom zámerne tajené. Takže sa o tom asi ani viac dohľadať nedá, a ani nebude dať. Čo je škoda...ja som už po tom pátral aj na ruskom internete a temer nič sa nedá nájsť. Možno len samé dohady od rôznych samozvancov.

    Už len kvôli takýmto a iným "hračkám" by sa oplatilo byť tajným...aby mal človek prístup k takýmto preveľmi zaujímavým informáciám.

  • @Rusofil povedal/-a:
    Třetí proroctví Fatimy, proč byla postavena Babylonská věž, urychlovač v Cermatu, Hvězdná brána,válka v Iráku, nedostatek energie v Evropě, zrušení letů, Sumerští bohové, obrana Země Ruskem, proč se zkracuje život lidí a mnoho dalšího. Vše zapadá do jediné obrovské mozaiky.

    Tieto informácie sú podľa mňa tenký ľad. Môže to byť pravda, ale aj nemusí. Všetko je to typu "Verte mi, ja mám insajderské informácie, je to tak a tak..." Akú má človek šancu si overiť, čo bolo v treťom fatimskom posolstve, či bola v Babylone zakopaná nejaká hviezdna brána a či sa naozaj europske elity schovávajú do bunkrov keď spúšťajú hadronový urýchľovač. O planéte Nibiru sa hovorí už minimálne 15 rokov. Danilov z Alatry, ten si "Anunakov" vodí aj do relácie... Žmurkajú mu tam tretím viečkom na želanie...

  • včera:

    Nad Londýnom bolo za bieleho dňa vidieť tri UFO: Pripravujú sa zasiahnuť na Zemi, ktorá je v kríze?
    https://smechlapi.noviny.sk/chill/695108-nad-londynom-bolo-za-bieleho-dna-vidiet-tri-ufo-pripravuju-sa-zasiahnut-na-zemi-ktora-je-v-krize

  • @Lin povedal/-a:
    Ono se nyní vytahuje ledacos. Třeba ten bývalý zpravodajec z USA (Bolton), co přiznává účast na inscenování státních převratů. Pokud si vzpomínám, rozhovor s tímto pánem a se stejným přiznáním vysílali už někde 15 let zpět - a nevím, jestli u Jonese nebo Icka. Tehdy to byla "konspirační teorie" - a dneska je to mediální fakt.
    To samé může nastat i s mimozemšťany. Myslet si, že jsme ve vesmíru sami, je dost divné. Jenže - jak píše Jardob - je třeba opatrnosti, protože dneska nejde dost dobře určit fakt a fikci (tím myslím při dnešních technologických možnostech). Vypadá to, že si takto holograficky už vyzkoušeli promluvu papeže z okna paláce - tak je možné, že zkusí u nějaké ty "bytosti odjinud".
    Dívala jsem se na video od Rusofila (to o cernu a fatimském proroctví) a nemůžu říct víc, než že "zajímavé". Vůbec mi ale není jasná úloha cernu. To jim má "příchod" nějak usnadňovat? nechápu to. A nechápu ani, proč by "oni" létali na planetě sem. Na planetě - to je to, co nechápu. Nechce se mi věřit, že nějaká planeta má takto oběžnou dráhu. Vždyť to by přece dost destruktivně ovlivňovalo celou sluneční soustavu a možná i planetu samu. Nemůžu to hodnotit, protože tomu nerozumím.
    Pro odlehčení sem dám jednu z parodií komika Jankoviče o reklamě na hliníkovou fólii:

    @Lin mas odpoved od @popolvar tu Piaty jazdec II

  • Lin
    Lin
    upravené Fri 22 Jul 2022 #40->

    @Kancelar
    Děkuju za upozornění - jsi moc hodný. Nezjistila bych to, protože poslední dobou se musím víc věnovat realitě, tak na net nemám moc času. Tak na Oracluv blog chodím málo.
    Popolvárovi se povedly obě úvahy o Pátém jezdci. A jelikož nejsem u Oracleho registrovaná, napíšu odpověď sem:
    Pátý jezdec je Poznání a jeho průvodním jevem je strach a úžas.
    A podle mého i tento jezdec už tryskem cválá.
    Kolik lidí je nyní ochromených strachem a hrůzou z toho, co zjistili, co se jim ukázalo ve své nahotě, podstatě. Nemohou uvěřit, že právě toto je podstata, pravda. Že se po celý svůj život nechali tahat za nos a slepě věřili cizím "obrázkům" - o sobě, o světě, o životě.
    Pátý jezdec otvírá lidem oči - a pak je už jen na nich, zda je nechají otevřené - nebo je ze strachu zase zavřou a strčí hlavu do písku.
    Na závěr se mi moc hodí "dávná" písnička od Oty Petřiny - dle mého geniálního textaře a hudebníka, což dokázal právě v albu Pečeť. Písnička Obálka vypráví o našich "sedmi pečetích" a našem strachu je během života lámat.

  • @popolvar oznacujem ta, aby si nasiel odpoved.

  • Nad Londýnom bolo za bieleho dňa vidieť tri UFO: Pripravujú sa zasiahnuť na Zemi, ktorá je v kríze?
    https://smechlapi.noviny.sk/chill/695108-nad-londynom-bolo-za-bieleho-dna-vidiet-tri-ufo-pripravuju-sa-zasiahnut-na-zemi-ktora-je-v-krize

    nedávno som videl časozberné video z nejakého ruského mesta, kde bolo vidieť aj oblohu. bol tam oblak ktorý vyzeral ako maskovanie mimozemskej lode. najlepšie bolo, že za celý čas sa jeho objem temer nemení, jeho pozícia rovnako, hoci všetka ostatná oblačnosť úplne normálne plynie vzduchom a rozpadáva sa alebo tečie okolo tohto "oblaku" ako rieka okolo kamena...naozaj to bolo podivné a vôbec to nemuselo tak byť, ale pôsobilo to tam ako päsť na oko. už to video asi nenájdem...ale bolo to určite povšimnutiahodné

  • Tento odkaz nevím kam dát, ale protože jsou ve videu i některé dost zajímavé informace dávám tedy pod mimozemskou agendu. Je na Vás jak ty informace budete vnímat. Asi se realita bude brzo měnit.
    Hodně je směrováno na srpen 2022
    DRAZÍ, Z DŮVODU DŮLEŽITOSTI SDĚLENÍ JSEM SE ROZHODLA TOTO VIDEO POSKYTNOUT VŠEM
    https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/aktuality-26.7.2022-jeste-jednou.html

    Pro porovnání dávám ještě odkaz na paní Součkovou
    Eva Součková: Dnes vládnou peníze, ale systém se změní. Už brzy...

  • Ogar Valach
    upravené Fri 29 Jul 2022 #44->

    @Zoja povedal/-a:
    Tento odkaz nevím kam dát, ale protože jsou ve videu i některé dost zajímavé informace dávám tedy pod mimozemskou agendu. Je na Vás jak ty informace budete vnímat. Asi se realita bude brzo měnit.
    Hodně je směrováno na srpen 2022
    DRAZÍ, Z DŮVODU DŮLEŽITOSTI SDĚLENÍ JSEM SE ROZHODLA TOTO VIDEO POSKYTNOUT VŠEM
    https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/aktuality-26.7.2022-jeste-jednou.html

    Pro porovnání dávám ještě odkaz na paní Součkovou
    Eva Součková: Dnes vládnou peníze, ale systém se změní. Už brzy...

    Prvá pani z Indigového spravodaja veľmi dobre. Má to hlavu a pätu a dá sa z toho si veľa zobrať. Korešponduje to aj s inými zdrojmi informácií a navzájom sa potvrdzujú. Ak to človek berie s nadhľadom, zapadá to aj do toho, čo riešime na tomto fóre. Potvrdila aj neprítomnosť globálneho prediktora/parazita/primitíva, o ktorom som uvažoval v komentári v téme Slovanstvo a védizmus. Jej informácie v mnohom korelujú aj s informáciami od Qanon a od Vladimíra Lauberta, ktorý čerpá z rôznych zdrojov.

    Výhrady mám k ňou zmieneným slovanským bohom. My sme žiadnych bohov nemali. Mali sme slávnych predkov. Entity slovanskí bohovia existujú, ale nie sú naši. Vraj bohyňa Mokoš. Naša nie je bohyňa a je to Makoš. To jedno písmenko smeruje energiu od našej Makoše k židovskému egregoru. Takže nie Mokoš, ale Makoš, a určite nie bohyňa.

    Druhú pani Evu Součkovou som vypol asi v tretine, kedy rozprávala o globálnom otepľovaní a že voda z ľadovcov zaplaví Ameriku, obhajovala emigrantov z čias socializmu, že vraj chceli republiku pozdvihnúť, ale nešlo to a preto odišli, a že teraz sa im to tu podarí a prídu nás zachrániť a pozdvihnú nás a že Američania sú napred pred nami, vraj sa na to pripravujeme staraním sa o Ukrajincov... Skrátka drísty. Ukrajincov má domov povolať Vladimír Putin a Česko a Slovensko sa spojí. Príde mi to ako rozprávky a nevenoval by som tomu veľkú pozornosť.