Zuzana Čaputová - (p)rezidentka

Ozivujem tuto tému zo starého fóra, uvidíme či sa ujme, ak nie spojime do iného vlákna. Tak prikladám jej cele vystúpenie na festivale politickej piesne, čo je pre mňa poníženie tejto funkcie.

Už to ozvucili viacero osobnosti, ale čo najviac rezonovalo, ako sa ona cíti vystavená nenávisti, lebo trochu vytŕča z radu, čo bežný občan nemoze byt tomuto vystavený. Ona žije asi v nejakej virtuálnej realite, ináč si to neviem vysvetlit.

Proste už toto, ako si niekto môže takto sadnúť, myslím tie nohy, proste protokol nula bodov.

Dobre, aby som nebola len negatívna. Konečne pochopila, že okrem čiernej by inú farbu nosit nemala. Tie tenisky sú nevhodne. Aha zase negatívum. No ja sa fakt snažím, čo Hanecka je na dovolenke?

«1345

Komentáre

  • Aby to nebolo len negatívne - ako krásne sa bicykluje, ešte sa stíha aj upravovať za jazdy:
    https://www.facebook.com/tasrtv.sk/videos/453559482900450

    Téma sa uživí, už som ju chcela založiť.

  • Jedinú výhradu mám k tejto téme - nenazval by som ju Prezidentka, ale len jej menom, teda Čaputová. 😉

  • @kulich povedal/-a:
    Jedinú výhradu mám k tejto téme - nenazval by som ju Prezidentka, ale len jej menom, teda Čaputová. 😉

    Upravené čiastočne, môže byť?

  • zaujímavé čítanie:

    KOMENTÁR Jána Drgonca: Komu má poslúžiť Čaputová v predĺženej funkcii?
    https://ereport.sk/komentar-jana-drgonca-komu-ma-posluzit-caputova-v-predlzenej-funkcii/

  • Chcela som byt pozitívna, ale ja neviem, tieto články má vždy vytocia:

    https://www.dnes24.sk/turistka-caputova-obliekla-leginy-zobrala-batoh-na-chrbat-a-osviezila-sa-v-potoku-foto-419377

    Na fb s týmto komentom:

    Ako aká nahodená? To čo je za otazka? Podla mna outfit - katastrofa, minimálne tie vlasy si mohla upraviť dať.

    No ale ideme ďalej, z článku:

    Kráčali sme po stopách židovských detí Eliho a Esti, ktorí išli naprieč Slovenskom, aby sa vyhli transportom do nacistického koncentráku. Časť cesty prešli sami, on mal 12 a jeho sestra 14 rokov. V samote, v zime, v hlade a v neustálom strachu, či ich niekto neudá. Hory im boli napokon útočiskom. Vojnu prežili aj vďaka odvážnym jednotlivcom, ktorí im občas dali trochu jedla,“ dodala Čaputová.

    Obete 2. sv vojny si pripomínať treba, ale tieto neboli jedine. A čo oslavy zvrchovanosti!?!? Tam prečo nebola? Tým sa mala vážená redakcia zaoberat.

  • Kráčali sme po stopách židovských detí Eliho a Esti, ktorí išli naprieč Slovenskom

    to je aj ako s našim jediným oskarovým filmom "Obchod na korze". Keby tam nebola židovská otázka, žiadneho oskara nezíska. Jožino Króner natočil veľa oveľa lepších filmov, ktoré nemajú žiadne ocenenie. Koľko nových slovenských filmov sa natočilo a v koľkých z nich je zas a znova riešená židovská otázka? To mi príde ako dáky zvláštny druh traumy akými mučia slovákov. To isté ako to robia česi s komunizmom :). Tiež sa tie ich sr... po páde komunizmu nedajú pozerať :).

  • Tak nové správy od skladkovej víly:
    https://www.infovojna.bz/article/blaha-podla-bratislavskeho-krajskeho-sudu-zasahuje-do-prav-caputovej-nemoze-viac-hovorit-ze-prezidentka-je-vlastizradkyna-a-americka-agentka

    Poslanec Blaha podal proti tomuto opatreniu odvolanie, o ktorom Krajský súd v Bratislave vydal 21. júla 2022 rozhodnutie. V ňom sa stotožnil s odôvodnením vydaného neodkladného opatrenia a v plnom rozsahu ho potvrdil. Proti tomuto rozhodnutiu už nie je možné odvolanie, informovali z prezidentskej kancelárie.

    Dal k tomu status Blaha na svojom TG, z ktorého vyberam:

    https://t.me/LubosBlahaSmer/223

    SLOVENSKO JE V ŤAŽKEJ KRÍZE A PREZIDENTKA DOKOLA RIEŠI MŇA - NIČ ÚBOHEJŠIE SOM EŠTE NEZAŽIL

    Prezidentka Čaputová dnes opäť ukázala, že jej absolútne nezáleží na Slovensku a Slovákoch a rieši dokola len seba a svoje ego.

    1. Dnes sa pochválila na sociálnej sieti, že krajský súd rozhodol, že o nej nemôžem hovoriť ako o americkej agentke.

    2. Samotné rozhodnutie o mojom odvolaní som ešte neobdržal. To, že sa k nemu Čaputova dostala skôr ako ja, vyvoláva ďalšie otázniky nad tým, do akej miery prezidentka zneužíva svoje právomoci a do akej miery možno ešte o Slovensku hovoriť ako o právnom štáte.

    3. K ďalším právnym krokom sa vyjadrím až po tom, čo mi bude doručené rozhodnutie, ale z politického hľadiska ide o další jasný dôkaz, že Zuzana Čaputová nevie zniesť ani elementárnu politickú kritiku, útočí na slobodu slova opozičných politikov a prispieva k rozkladu demokracie na Slovensku.

  • a nemohol by Blaha to o nej dalej tvrdit, ak tam vsunie: Podla mojho nazoru je Caputova agentkou... ?

  • Zora
    upravené Tue 2 Aug 2022 #11->

    @Kancelar
    Kedysi som kdesi čítala, že treba použiť prirovnanie kvôli nepostihnuteľnosti. Príklad:
    Si debil. Správaš sa ako debil.
    Si agentka. Pôsobíš na nás ako agentka.

  • @Lavazza
    posloucham "radio slovan" a mj. tam resi post nejake slavky hencekove na adresu dannyho kollara. divala jsem se na jeji profil. ma tam fotky z one tury s tou zlou a osklivou pani z hradu

  • Ogar Valach
    upravené Wed 3 Aug 2022 #13->

    @Kancelar povedal/-a:
    a nemohol by Blaha to o nej dalej tvrdit, ak tam vsunie: Podla mojho nazoru je Caputova agentkou... ?

    Kancelár, že to píšeš práve ty. Keď som naposledy napísal, že mi to tu pripadá, ako keby som sa bavil s idiotmi, na päť dní si ma zablokoval. Nemáš nejaký dvojitý meter?

  • Edo Chmelár o tomto rozsudku Krajského súdu, ako môžme si o ňom myslieť svoje, ale ozvučil dosť dôležité fakty o Fione, cca 5 min:

  • Lavazza
    upravené Wed 3 Aug 2022 #15->


    Asi sem - požičané z fb takého zaujímavého chlapíka:

  • Lavazza
    upravené Fri 16 Sep 2022 #17->

    Ale ona nie je americká agentka ani náhodou: https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-po-pohrebe-britskej-kralovnej-v-londyne-odcestuje-do-new-yorku/2925560

    Prezidentka priamo z Londýna odcestuje do New Yorku, kde v utorok (20. 9.) vystúpi s prejavom v rámci všeobecnej rozpravy na 77. Valnom zhromaždení OSN. Okrem toho sa zúčastní aj na slávnostnej recepcii podávanej americkým prezidentom Joeom Bidenom a prvou dámou Jill Bidenovou. “Z New Yorku späť na Slovensko prezidentka odletí vo štvrtok večer,” doplnil Strižinec.

    V rámci svojej návštevy New Yorku sa hlava štátu stretne aj s generálnym tajomníkom OSN Antóniom Guterresom a naplánované má tiež viaceré ďalšie bilaterálne rokovania týkajúce sa aj aktuálnej energetickej krízy.

  • Lavazza
    upravené Sun 18 Sep 2022 #18->

    Tak ešte zaujímavé video:

    Zdroj: https://t.me/harabin/5526

  • @Lavazza musim uznat, ze Duri vyzera reprezentativnejsie.

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    @Lavazza musim uznat, ze Duri vyzera reprezentativnejsie.

    To je pravda. Čo už? O to nejde, tá chyba nie je náhoda.

    Hadam mu nezacala volebna kampan...

  • @Kancelar povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    @Lavazza musim uznat, ze Duri vyzera reprezentativnejsie.

    To je pravda. Čo už? O to nejde, tá chyba nie je náhoda.

    Hadam mu nezacala volebna kampan...

    Aj Danny to tak zhodnotil: https://t.me/dannykollar/2581

  • JankA
    upravené Mon 19 Sep 2022 #26->

    Hadam mu nezacala volebna kampan...

    Rovnako ma to včera napadlo, keď som v telke zazrela Čaputovej interview pre media, Rizmanov postoj za ňou bol tak do oči bijúci, že Čaputová bola úplne zatienená.

  • @Kancelar povedal/-a:
    @Lavazza musim uznat, ze Duri vyzera reprezentativnejsie.

    to súhlasím,... i keď tam vidím isté rysy istého etnika.

  • Ogar Valach
    upravené Tue 20 Sep 2022 #30->

    @popolvar povedal/-a:
    Fico svojho času ako premiér, ako to tu niekto spomenul, poslal privítať Alžbetu II R.Kaliňáka. A začala demontáž Fica ako premiéra.

    Ach, tie tvoje fantasmagórie. Róbert Fico bol pre Západ nepohodlný neustále a tlak sa stupňoval s množstvom rokov strávených vo funkcii a s vývojom udalostí vo svete.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @popolvar povedal/-a:
    Fico svojho času ako premiér, ako to tu niekto spomenul, poslal privítať Alžbetu II R.Kaliňáka. A začala demontáž Fica ako premiéra.

    Ach, tie tvoje fantasmagórie. Róbert Fico bol pre Západ nepohodlný neustále a tlak sa stupňoval s množstvom rokov strávených vo funkcii a s vývojom udalostí vo svete.

    Ogar, prosím Tá zase ten slovník. Nemusíš s Popolvarom suhlasit, ale dá sa to vyjadrit aj ináč. Dakujem