COVID - následky vakcín

j
upravené Fri 5 Aug 2022 v Genocída vs. zdravie #1#1

FLCCC aliancia zverejnila protokol na elimináciu post-vakcinačného syndrómu po COVID-mňamke (anglicky): https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2022/05/FLCCC_Alliance-I-RECOVER-Protocol-PostVaccine-v1-25May2022.pdf

«13456713

Komentáre

 • Kancelar
  upravené Tue 31 May 2022 #2->

  https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2022/05/An-Approach-to-Vac-Injured-FINAL-May24-1.pdf

  Hlavné orgány verejného zdravotníctva nerozoznávajú post-COVID-poškodenia po očkovaní a pre toto ochorenie neexistuje žiadny špecifický kód klasifikácie ICD. Hoci však neexistuje žiadna oficiálna definícia, časová súvislosť medzi pacientom, ktorý dostal vakcínu COVID-19, a začiatkom alebo zhoršením klinických prejavov je dostatočná na diagnostikovanie ako poškodenie spôsobené vakcínou COVID-19, ak príznaky nie sú vysvetliteľné inými súbežnými príčinami.

  Keďže neexistujú žiadne publikované správy, ktoré by podrobne opisovali liečbu pacientov s poškodením spôsobeným vakcínou, náš liečebný prístup je založený na postulovanom patogenetickom mechanizme, klinickom pozorovaní a anekdotách pacientov. Liečba musí byť individuálna podľa prítomných symptómov a syndrómov ochorenia každého pacienta. Je pravdepodobné, že nie všetci pacienti budú rovnako reagovať na rovnaký zásah; konkrétny zásah môže byť pre jedného pacienta život zachraňujúci a pre iného úplne neúčinný.

  Terapie prvej línie (nie sú špecifické pre jednotlivé príznaky; uvedené v poradí podľa dôležitosti)

  Včasná liečba je nevyhnutná; je pravdepodobné, že odpoveď na liečbu bude oslabená, ak sa liečba oddiali.

  • Prerušovaný denný pôst alebo pravidelné denné pôsty
   Pôst má hlboký vplyv na podporu imunitného systému, čiastočne tým, že stimuluje autofágiu a odstraňuje nesprávne zložené a cudzie proteíny podporuje mitofágiu a zlepšuje zdravie mitochondrií, ako aj zvýšuje produkciu kmeňových buniek. Prerušované hladovanie má pravdepodobne dôležitú úlohu pri podpore odbúravania a eliminácie spike proteínu.

  • Ivermektín; 0,2-0,3 mg/kg denne počas 4-6 týždňov.
   Ivermektín má silné protizápalové účinky, viaže sa tiež na spike proteín, čím napomáha jeho eliminácii hostiteľom. Je pravdepodobné, že ivermektín a prerušovaný pôst pôsobia synergicky, aby zbavili telo spike proteínu. Skúška ivermektínu by sa mala zvážiť ako prvá línia liečby. Zdá sa, že pacientov možno rozdeliť do dvoch kategórií: i) pacienti reagujúci na ivermektín a ii) pacienti nereagujúci na ivermektín. Toto rozdelenie je dôležité, pretože druhá skupina sa ťažšie lieči a vyžadujú agresívnejšiu liečbu.

  • Nízka dávka naltrexónu (LDN)
   Bolo preukázané, že LDN má protizápalové, analgetické
   a neuromodulačné vlastnosti. Začnite s dávkou 1 mg/deň a zvyšujte ju až na 4,5 mg/deň podľa potreby. Môže trvať 2 až 3 mesiace, kým sa prejaví plný účinok.

  • Melatonín; 2-6 mg s pomalým uvoľňovaním/predĺženým uvoľňovaním pred spaním. Melatonín má protizápalové a antioxidačné vlastnosti a je silným regulátorom funkcie mitochondrií. Dávka by sa mala začať na 750 mcg (μg) až 1 mg na noc a zvyšovať podľa tolerancie. Pacienti s pomalým metabolizmom, môžu mať veľmi nepríjemné a živé sny pri vyššich dávkach.

  • Aspirin; 81 mg/deň.

  • Vitamín C; 1000 mg perorálne trikrát až štyrikrát denne. Vitamín C má dôležité protizápalové účinky,
   antioxidačné a imunitu posilňujúce vlastnosti vrátane zvýšenej syntézy hormónov typu I interferónov. Vyhnite sa mu u pacientov s anamnézou obličkových kameňov. Perorálne podávaný vitamín C pomáha podporovať rast ochranných bakteriálnych populácií v mikrobióme.

  • Vitamín D a vitamín K2; Dávka vitamínu D by sa mala upraviť podľa východiskovej hodnoty hladiny vitamínu D. Avšak dávka 4000 - 5000 jednotiek/deň vitamínu D spolu s vitamínom K2 100 mcg/deň je primeraná začiatočná dávka.

  • Kvercetín; 250-500 mg/deň (alebo zmiešané flavonoidy). Flavonoidy majú široké spektrum protizápalových vlastností, inhibujú mastocyty a preukázateľne znižujú neurologické zápaly. Vzhľadom na možné liekové interakcie medzi kvercetínom a ivermektínom (pozri nižšie) by sa tieto lieky nemali užívať súčasne (t. j. mali by sa rozložiť ráno a večer). Užívanie kvercetínu bolo zriedkavo spojené s hypotyreózou. Klinický vplyv tejto súvislosti môže byť obmedzený na osoby s už existujúcim ochorením štítnej žľazy alebo osoby so subklinickou tyreózou. Kvercetín by sa mal používať s opatrnosťou u pacientov s hypotyreózou a mali by sa monitorovať hladiny TSH.

  • Nigella Sativa [NS]/ Čierna rasca; 200-500 mg dvakrát denne. Je potrebné poznamenať, že tymochinón (účinná látka NS) znižuje absorpciu cyklosporínu a fenytoínu. Pacienti užívajúci tieto lieky by sa preto mali užívaniu NS vyhnúť. Okrem toho boli hlásené dva prípady serotonínového syndrómu u pacientov užívajúcich NS, ktorí podstúpili celkovú anestéziu (pravdepodobná interakcia s opiátmi).

  • Probiotiká/prebiotiká; Pacienti s postvakcinačným syndrómom majú klasicky závažnú dysbiózu so stratou bifidobaktérii. Kefír je veľmi odporúčaný výživový doplnok s vysokým obsahom probiotík.

  • Magnesium; 500 mg/deň.

  • Omega-3 mastné kyseliny: Vascepa, Lovaza alebo DHA/EPA; 4 g/deň. Omega-3 mastné kyseliny zohrávajú dôležitú úlohu pri riešení zápalu tým, že vyvolávajú produkciu rezolvínu.

  PS: dalsie linie dodam neskor, nieje tu nejaky doktor, ktory by pripadne skorigoval tento text a pripadne doplnil nejake info k jednotlivym bodom?

 • Ale toto tu už je, https://ksbforum.info/discussion/80/covid-nasledky-vakcin#latest

  Možno by to trebalo zlúčiť:-)

 • @Lavazza povedal/-a:
  Ale toto tu už je, https://ksbforum.info/discussion/80/covid-nasledky-vakcin#latest

  Možno by to trebalo zlúčiť:-)

  kebyze len mozno :D vdaka za upozornenie.

 • Kancelar
  upravené Wed 1 Jun 2022 #5->

  Toto je naozaj dlhe a bolave, najhorsie nocne mory su skutocnostou. Zvyrazneny text je zvyrazneny mnou.

  https://naomiwolf.substack.com/p/dear-friends-sorry-to-announce-a?s=r

  Milí priatelia, je mi ľúto, že oznamujem genocídu. Je to naozaj pravda: Vedia, že zabíjajú deti

  Dr. Naomi Wolf

  Niekoľko týždňov som mlčal. Odpusťte mi.

  Pravda je taká: Nedávno som mal nezávideniahodnú úlohu oznámiť svetu, že skutočne prebieha genocída - alebo to, čo som nazval nešikovne, ale naliehavo, "vymieranie detí".

  Dobrovoľníci z WarRoom/DailyClout Pfizer Documents Research Volunteers, skupina 3 000 vysokokvalifikovaných lekárov, sestier, bioštatistikov, vyšetrovateľov lekárskych podvodov, laboratórnych lekárov a výskumných vedcov, vydávali správu za správou, ako možno viete, aby svetu povedali, čo sa nachádza v 55 000 interných dokumentoch spoločnosti Pfizer, ktoré FDA požiadala súd, aby mohla zverejňovař postupne 75 rokov. Na základe súdneho príkazu boli tieto dokumenty zverejnené v priebehu niekoľkých mesiacov. A naši odborníci slúžia ľudstvu tým, že tieto dokumenty čítajú a vysvetľujú ich širokej verejnosti. Všetky správy dobrovoľníkov nájdete na stránke DailyClout.io.

  Odhalené lži sú ohromujúce.

  Dobrovoľníci WarRoom/DailyClout potvrdili: že spoločnosť Pfizer (a teda aj FDA) vedela už v decembri 2020, že vakcíny MRNA nefungujú - že ich "účinnosť slabne" a predstavujú "zlyhanie vakcíny". Jedným z vedľajších účinkov očkovania, ako vedeli už mesiac po masovom zavedení v roku 2020, bol "COVID".

  Spoločnosť Pfizer v máji 2021 vedela, že týždeň po injekcii MRNA bolo poškodené srdce 35 neplnoletých - ale FDA aj tak o mesiac neskôr zaviedla odporúčanie pre dospievajúcich a rodičia dostali tlačovú správu od americkej vlády o poškodení srdca až v auguste 2021, po očkovaní tisícov dospievajúcich. [https://dailyclout.io/pfizer-vaccine-fda-fails-to-mention-risk-of-heart-damage-in-teens/ ]

  Spoločnosť Pfizer (a teda aj FDA; v mnohých dokumentoch sa uvádza "FDA: DôVERNÉ") vedeli, že v rozpore s tým, o čom ľudí ubezpečovali vysoko platené hovorkyne a podplatení lekári, nanočastice MRNA, špicatého proteínu a lipidov nezostali v mieste vpichu vo svale, ale do 48 hodín prešli do krvného obehu, odkiaľ sa uložili v pečeni, slezine, nadobličkách, lymfatických uzlinách, a ak ste žena, aj vo vaječníkoch. [https://dailyclout.io/internal-pfizer-documents-prove-knowledge-that-lipid-nanoparticles-in-mice-subjects-do-not-remain-in-muscle-but-were-shown-to-be-rapidly-distributed-in-the-blood-to-the-liver/ ]

  Spoločnosť Pfizer (a teda aj FDA) vedela, že vakcína Moderna obsahuje 100 mcg MRNA, lipidových nanočastíc a spike proteínu, čo je viac ako trojnásobok 30 mcg dávky vakcíny Pfizer pre dospelých; z interných dokumentov spoločnosti vyplýva vyšší výskyt nežiaducich účinkov pri dávke 100 mcg, preto s týmto množstvom prestali interne experimentovať kvôli jeho "reaktogenite" - slovami spoločnosti Pfizer -, ale nikto to nepovedal všetkým miliónom Američanov, ktorí dostali prvú a druhú dávku 100 mcg vakcíny Moderna a boostre.

  Spoločnosť Pfizer skreslila účastníkov štúdie tak, že takmer tri štvrtiny tvorili ženy - pohlavie, ktoré je menej náchylné na poškodenie srdca. Spoločnosť Pfizer stratila záznamy o tom, čo sa stalo so stovkami účastníkov skúšky.

  V interných štúdiách sa vyskytlo viac ako 42 000 nežiaducich udalostí a viac ako 1 200 ľudí zomrelo. Štyria z týchto ľudí zomreli v deň, keď im bola podaná vakcína.

  Nežiaduce udalosti vyčíslené v interných dokumentoch spoločnosti Pfizer sa úplne líšia od tých, ktoré boli uvedené na webovej stránke CDC alebo oznámené skorumpovanými lekármi a lekárskymi organizáciami a nemocnicami. Patria k nim obrovské stĺpce bolesti kĺbov, bolesti svalov (myalgie), masy neurologických účinkov vrátane SM, Guillain Barre a Bellovej obrny, encefálie, všetky možné iterácie zrážania krvi, trombocytopénia v rozsahu, mŕtvice, krvácania a mnoho druhov prasknutia membrán v celom ľudskom tele. Medzi vedľajšie účinky, o ktorých spoločnosť Pfizer a FDA vedeli, ale vy nie, patria problémy s pľuzgiermi, vyrážky, pásový opar a herpetické stavy (skutočne, celý rad pľuzgierov, ktoré zvláštnym spôsobom predznamenávajú príznaky opičích kiahní).

  Z interných dokumentov vyplýva, že spoločnosť Pfizer (a teda aj FDA) vedela, že agresívne červené pľuzgiere alebo žihľavka sú bežnou reakciou na PEG, alergén pochádzajúci z ropy, ktorý je súčasťou zložiek vakcíny - a ktorý by ste určite nemali požiť. PEG je totiž taký silný alergén, že mnohí ľudia môžu pri kontakte s ním dostať anafylaktický šok. Ľudia s alergiou na PEG však neboli varovaní pred vakcínami, dokonca ich lekári ani starostlivo nesledovali s EpiPenom v ruke. Boli ponechaní napospas alergickému šoku.

  Spoločnosť Pfizer vedela, že "expozícia" vakcíne je podľa jej vlastných slov definovaná ako sexuálny kontakt (najmä v čase počatia), kontakt s pokožkou, inhalácia alebo dojčenie. [https://dailyclout.io/vaccine-shedding-can-this-be-real-after-all/ ]. "Overovatelia faktov" to môžu popierať, ako chcú. Dokumenty hovoria samy za seba.

  Samozrejme, ľudia, ktorí sa pokúsili na niektorú z týchto otázok upozorniť, boli deplatformovaní, prezident im vynadal, nazval ich dezolátmi a tvrdo ich potrestali.

  Športovci, vysokoškolskí študenti a tínedžeri kolabujú na futbalových ihriskách. Lekári si mädlia ruky a vyjadrujú záhadu. Ale z podania spoločnosti BioNTech pre Komisiu pre cenné papiere a burzy vyplýva skutočnosť, o ktorej CDC a AMA mlčia: mdloby také prudké, že si môžete ublížiť, sú jedným z vedľajších účinkov, ktoré sú pre spoločnosť BioNTech dostatočne dôležité na to, aby na ne upozornila Komisiu pre cenné papiere a burzy.

  Ale nie pre vás a pre mňa.

  Dokázal som to všetko spracovať a pokračovať v jednoduchom hlásení. Ale v posledných týždňoch ma premohla hrôza. Pretože teraz dobrovoľníci pod skvelým vedením programovej manažérky Amy Kellyovej potvrdili, že prebieha genocída, či už zámerne riadená, alebo nie. A izraelská novinárka Etana Hechtová pridala svoju vlastnú vynikajúcu analýzu. Tu je zhrnutie zistení dobrovoľníkov od pani Hechtovej: https://etana.substack.com/p/vaccinated-women?s=r

  Zdá sa, že genocída sa môže skutočne diať. Samotné rozmnožovanie je cielené, či už zámerne alebo nie, pomocou mRNA vakcín. A ak viete, že sa poškodzuje reprodukcia a poškodzujú sa deti a plody, a viete, že je to v takom rozsahu, čo vedeli všetci v spoločnosti Pfizer a v FDA, ktorí čítali tieto dokumenty - a ak to nezastavíte - nestane sa to v konečnom dôsledku genocídou?

  Dobrovoľníci z WarRoom/DailyClout potvrdili, že lipidové nanočastice, malé tvrdé tukové obaly, ktoré obsahujú MRNA, prechádzajú cez amniotickú membránu. To samozrejme znamená, že sa dostávajú do prostredia plodu. (Prechádzajú aj cez hematoencefalickú bariéru, čo môže pomôcť vysvetliť mozgové príhody po očkovaní MRNA a kognitívne problémy, ktoré pozorujeme). Dobrovoľníci sa zavŕtali hlboko do správ o tehotenstve v dokumentoch spoločnosti Pfizer a zistili, že uistenie, že vakcína je "bezpečná a účinná" pre tehotné ženy, vychádzalo zo štúdie na 44 francúzskych potkanoch, ktoré boli sledované 42 dní (vedci, ktorí viedli štúdiu, sú akcionármi alebo zamestnancami spoločnosti BioNTech). [https://dailyclout.io/covid-19-vaccines-pregnancy-risky-business/ ]

  Dobrovoľníci zistili, že hoci tehotné ženy boli vylúčené z interných štúdií, a teda aj z EUA, na základe ktorého boli všetky tehotné ženy ubezpečené, že vakcína je "bezpečná a účinná", napriek tomu počas štúdie otehotnelo približne 270 žien. Viac ako 230 z nich sa nejakým spôsobom stratilo do histórie. Ale z 36 tehotných žien, ktorých výsledky sa sledovali - 28 prišlo o svoje deti.

  Dobrovoľníci zistili, že jedno dieťa zomrelo po dojčení od očkovanej dojčiacej matky a zistilo sa, že malo zápal pečene. Mnohé deti dojčené od očkovaných matiek vykazovali agitovanosť, gastrointestinálne ťažkosti a neprospievali (nerástli) a nebolo možné ich upokojiť.

  Teraz počúvam neoficiálne správy o týchto príznakoch u detí, ktoré dojčia očkované matky, z celej krajiny.

  Z dokumentov spoločnosti Pfizer tiež vyplýva, že niektoré očkované matky mali potlačenú laktáciu alebo nemohli produkovať žiadne mlieko.

  Lekári sú z toho všetkého, samozrejme, zaskočení. Sú zaskočení.

  V databáze NIH sa nachádza predtlačená štúdia, ktorá dokazuje, že v materskom mlieku očkovaných žien je zanedbateľné množstvo PEG. [https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8351783/ ].

  Ale čo je zanedbateľné množstvo ropného produktu v materskom mlieku, keď ste maličký novorodenec bez imunity, ktorý práve prichádza na svet? V samotnom preprinte NIH sa uvádza vyššia miera gastrointestinálnych ťažkostí a nespavosti u skúmaných detí a jedna matka mala zvýšenú hladinu PEG v materskom mlieku a drobným písmom sa uzatvára, že je potrebná ďalšia štúdia:

  "Na zlepšenie našich poznatkov o prenose PEG do ľudského mlieka a o možných účinkoch po jeho požití dojčaťom sú potrebné rozsiahlejšie štúdie. Hoci konsenzus odborníkov uvádza, že potenciálne riziko pre dojča z očkovania matky proti COVID-19 je minimálne alebo žiadne(20,21), menšie príznaky, ktoré boli hlásené (zmeny spánku a gastrointestinálne príznaky), by sa mohli ďalej skúmať v budúcich štúdiách, aby sa určilo, či súvisia s očkovaním."

  Keďže v krátkom časovom rámci malej štúdie žiadne dieťa nezomrelo, štúdia dospela k záveru, že dojčené deti netrpeli žiadnymi skutočnými zlými účinkami očkovania matiek. Štúdia však nesledovala tieto úbohé bábätká s ich priznanou nespavosťou a potvrdenými gastrointestinálnymi ťažkosťami, aby zistila, či skutočne "prospievajú" - priberajú a vyvíjajú sa normálne.

  Na základe takýchto chybných vedeckých poznatkov boli ženy uisťované, že vakcíny sú pre ne a ich dojčené deti "bezpečné a účinné".

  Ale - štyri z dojčiacich očkovaných žien v dokumentoch spoločnosti Pfizer uvádzali "modrozelené" materské mlieko. To si nevymýšľam. A dojča, ktoré zomrelo, so zapálenou pečeňou - prípad bol pochovaný; nedostal sa na titulky novín.

  Zhodou okolností - alebo nie - TÁ istá FDA, ktorá v dokumentoch spoločnosti Pfizer zatvárala oči pred obrovským poškodením ľudí a podkategórie mamičiek a detí, vyhlásila, že spoločnosť Abbot, hlavný výrobca detskej výživy v USA, musí zatvoriť svoju továreň. [https://www.cnbc.com/2022/05/16/abbott-reaches-agreement-with-fda-to-reopen-baby-formula-plant-to-ease-nationwide-shortage.html].

  Zhodou okolností sa ukázalo, že pri malom množstve dostupných umelých mliek a pri niektorých alebo mnohých (nevieme) očkovaných mamičkách, ktoré majú ohrozené materské mlieko, Bill Gates, Jeff Bezos, Richard Branson a Mark Zuckerberg investovali do startupu s názvom "BioMilq" - ktorý vyrába laboratórne vypestované materské mlieko z buniek prsníka. [https://www.cnbc.com/2020/06/16/biomilq-raises-3point5-million-from-bill-gates-investment-firm.html]. Správy o tomto startupe obsahujú tento frankensteinovský jazyk, akoby to bolo normálne: "Tím BIOMILQ vytvára svoj produkt z buniek odobratých z ľudského prsného tkaniva a mlieka, ktoré darujú ženy z miestnej komunity, ktoré za to dostanú darčekovú kartu Target." [https://www.cnn.com/2022/05/03/business/lab-grown-human-milk-biomilq-health-climate-hnk-spc-intl/index.html]

  Akoby to všetko nebolo dosť hrozné, pani Hechtová použila štúdie z troch krajín - Kanady, Škótska a teraz Izraela - aby ukázala, že v krajinách s vysokou zaočkovanosťou zomierajú deti v neúmernom množstve počas od roku 2021 a že novorodenci zomierajú v neúmernom množstve, ak majú zaočkované matky v porovnaní s nezaočkovanými matkami.

  Vo vysoko zaočkovanom Škótsku zomrel v roku 2021 takmer dvojnásobný počet detí v porovnaní s bežným priemerom. [https://www.heraldscotland.com/news/19726487.investigation-launched-abnormal-spike-newborn-baby-deaths-scotland/ ]. V kanadskom Ontáriu zomrelo v roku 2021 86 bábätiek oproti priemernému počtu štyroch alebo piatich; išlo o také závažné úmrtie bábätiek, že statočný poslanec predložil túto otázku parlamentu. [https://nonvenipacem.com/2021/12/10/explosive-rise-in-ontario-stillbirths-triggers-parliamentary-questions/ ].

  V Izraeli, v nemocnici RamBam v Haife, stúpol počet spontánnych potratov a pôrodov mŕtvych detí o 34% u očkovaných žien. https://jackanapes.substack.com/p/still-births-miscarriages-and-abortions?s=r

  Pani Hechtová tiež poznamenáva, že poruchy menštruačného cyklu u očkovaných žien sú už plne potvrdené mnohými štúdiami, pričom v priemere ide o jeden deň krvácania mesačne navyše (vedľajší účinok, pred ktorým som varovala v marci 2021, za čo mi komentátor CNN vznadal a natrvalo ma vymazali z Twitteru).

  Nemusíte vedieť viac ako biológiu v ôsmej triede, aby ste vedeli, že dysregulovaný menštruačný cyklus, nehovoriac o hrotových proteínoch hromadiacich sa vo vaječníkoch, nehovoriac o prechádzaní drobných tvrdých tukových lipidových nanočastíc cez telesné membrány vrátane plodového vaku, nehovoriac o PEG v materskom mlieku, to všetko ovplyvní plodnosť, zdravie plodu, pôrod a gastrointestinálnu pohodu alebo ťažkosti detí, a teda ich schopnosť alebo neschopnosť prospievať (nehovoriac o nadväzovaní väzieb).

  A teraz deti umierajú. Teraz rozšírte údaje z Kanady, Škótska a Izraela na všetky očkované národy sveta.

  Čo s tým všetkým urobíme?

  Keď teraz viem, že Pfizer a FDA vedeli, že deti umierajú a mlieko matiek sa sfarbuje, stačí sa pozrieť do ich vlastných interných záznamov; keď viem, že nikoho neupozornili, nieto ešte zastavili to, čo robili, a že dodnes Pfizer, FDA a ďalšie démonické subjekty "verejného zdravia" tlačia na MRNA-očkovanie stále väčšieho počtu tehotných žien; teraz, keď sa to chystajú vnútiť ženám v Afrike a v iných krajinách s nižšími príjmami, ktoré o vakcíny MRNA nestoja, podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer Bourla minulý týždeň na WEF, a keď viem, že spoločnosť Pfizer presadzuje a možno dokonca dostane povolenie USA na vakcináciu detí do piatich rokov - musím konštatovať, že sa pozeráme do priepasti zla, akú sme nevideli od roku 1945.

  Takže neviem ako vy, ale ja musím pri takomto nevysloviteľnom poznaní prepnúť na iný druh diskurzu.

  Netvrdím, že je to presne to isté ako nájsť dôkazy o experimentoch doktora Mengeleho; ale pri týchto zisteniach hovorím, že teraz to porovnanie nemusí byť až také prehnané. Títo antiľudia zo spoločnosti Pfizer, ktorí vystúpili na WEF, títo antiľudia z FDA, ktorí vedia, čo vedia, sa zameriavajú na zázračné ženské telo s jeho schopnosťou počať, splodiť, porodiť a vychovávať život. Zameriavajú sa na schopnosť ženského tela udržať novorodenú ľudskú bytosť len s pomocou seba samého. Zameriavajú sa na plodovú blanku, vaječníky, ktoré uvoľňujú vajíčko, zameriavajú sa na lymfu a krv, ktoré pomáhajú podporovať tvorbu materského mlieka, zameriavajú sa na plod v maternici, bezmocný.

  Zameriavajú sa na samotné prostredie ľudského plodu, ktoré je jedným z najposvätnejších priestorov na tejto zemi, ak nie tým najposvätnejším.

  A oni to vedia.

  Neviem, ako vy, a nechcem prozelytizovať, ale ako možno viete, ak ma tu čítate, v týchto apokalyptických dňoch sa obraciam k modlitbe. Začal som verejne hovoriť, akonáhle som sa musel vyrovnať s faktom vymierania detí, že toto je biblický čas; a myslím starozákonný biblický.

  Je to čas podobný tomu, keď sa stavala babylonská veža - obrovská arogancia voči božím plánom. Ľudia ako Bill Gates manipulujú a snažia sa prekonať najlepšie Božie diela v jednom laboratóriu za druhým a Tech Bros "narúšajú" ľudskú súťaž o svoje nevyžiadané tovary a služby tým, že sa zameriavajú na ľudské procesy a ničia telá stvorené na Boží obraz.

  Je to čas podobný tomu, keď desať rán zaútočilo na Egypťanov v 2. Mojžišovej 11, 4 - 6:

  "4 Mojžiš teda povedal: "Toto hovorí Pán: Okolo polnoci prejdem celým Egyptom. 5 Zomrie každý prvorodený syn v Egypte, od prvorodeného syna faraóna, ktorý sedí na tróne, až po prvorodeného syna otrokyne, ktorá je pri jej ručnom mlyne, a tiež všetko prvorodené z dobytka. 6 Po celom Egypte bude hlasný nárek - horší, než aký bol kedykoľvek predtým a aký ešte nikdy nebude. 7"

  Toto bola najhoršia pohroma zo všetkých, vyvraždenie prvorodených.

  Je to čas ha-Satana - Satana - "chodiaceho po zemi sem a tam a [...] prechádzajúceho sa po nej hore a dole", ako ho opisuje Jób 2.

  Je to čas démonov, ktorí sa prechádzajú v ľudských priestoroch, hoci sami vyzerajú dosť ľudsky, samoľúbo v talianskych oblekoch na paneloch Svetového ekonomického fóra.

  Ha-Satan - a jeho armády: ničia počatie, mlieko, menštruáciu, dotyk, kolísanie dieťaťa matkou, ničia kŕmenie dieťaťa; ničia samotné deti.

  V týchto dňoch veľa čítam Prorokov - lebo ako by som nemohol? Hľadám to, čo spisovateľka Annie Lamottová nazvala "návod na obsluhu". Čo robíte, keď je ohrozené samotné ľudstvo? Keď existujú profesionálne prápory a byrokratické oddelenia ľudí, ktorí sa správajú anatématicky voči ľudskej rase?

  Určite musí existovať nejaký návod.

  Preto v týchto dňoch často čítam príbeh o Noemovi a Knihu Ester; znovu čítam Jeremiáša.

  Už sme tu raz boli. Až trápne často, keď na to príde.

  Príbeh je vždy rovnaký, aspoň v hebrejskej Biblii (v Novom zákone, samozrejme, Boh preskočí na koniec a prevráti dej).

  Prinajmenšom v hebrejskej Biblii sa Boh vždy snaží upútať našu pozornosť, vždy, zdá sa, nás jednoducho žiada, aby sme len kráčali po jeho boku; jednoducho nás žiada, aby sme dodržiavali jeho nie príliš náročné prikázania; vskutku nežiada veľa.

  Jeremiáš 1,13:

  " Vtedy sa mi opäť zjavilo Pánovo slovo: "Čo vidíš?"

  "Vidím hrniec, ktorý vrie," odpovedal som. "Nakláňa sa k nám zo severu."

  14 Pán mi povedal: "Od severu sa vyleje nešťastie na všetkých, ktorí žijú v krajine. 15 Chystám sa zvolať všetky národy severných kráľovstiev," vyhlasuje Pán.

  "Ich králi prídu a zasadnú na svoje tróny
  pri vchode do jeruzalemských brán;
  prídu proti všetkým jeho okolitým múrom
  a proti všetkým judským mestám.
  16 Vyhlásim svoje súdy nad svojím ľudom
  pre ich zlobu, že ma opustili,
  v pálení kadidla iným bohom
  a v uctievaní toho, čo urobili ich ruky."

  V hebrejskej Biblii je matematika jednoduchá. Obrátime sa, počúvneme a sme zachránení; alebo pokračujeme bezohľadne, uctievame to, čo vytvorili naše ruky, slúžime iným bohom - "vede", mediálnym lžiam; dá sa povedať, že narcizmu konvencií týchto dní - a tak sme stratení.

  Už sme takmer stratení, znova a znova.

  Tentoraz by to mohlo byť naozaj naposledy; tieto monštrá v laboratóriách, na nadnárodných paneloch, sú také veľmi zručné; a také mocné; a ich temná práca je taká rozsiahla.

  Ak je tu Boh - opäť - po všetkých tých časoch, keď sme skúšali jeho trpezlivosť - a kto to naozaj vie? - natiahneme k nemu ruku na oplátku, chytíme sa v poslednej chvíli z tejto priepasti a jednoducho nájdeme spôsob, ako nejako kráčať vedľa neho?

  Alebo sa tentoraz pri strate detí a bezstarostnom pokračovaní napriek tomu - sami skutočne stratíme?

 • To čo popisujú na tom obrázku najskôr nie je žiadna fyziká vada, ale vada informačná. V slovníku "múdrych ľudí" sa to nazýva mágia - informačný vplyv (zariekavanie kovidom v médiách po dĺžku 2 roky) + rituál opichávania sa = zemna v informačnom poli jedinca čo sa aj odzrkadlí na fyzickom tele.
  V takomto prípade treba zobrať jednotlivca - vysvetliť mu, že vakcína, kovid nemá žiadne dlhodobé následky (zariekať) + hneď po takejto prednáške zobrať chorého a nútiť ho behať pár kilometrov až do maximálneho vyčerpania (rituál) = výsledok bude taký, že "chorý" pochopí, kde je limit jeho vyčerpania a pochopí, že sa musí hýbať, inak stále bude prítomná "slabosť" a "točenie hlavy". Samozrejme po behu treba zase predniesť menší predslov aby si telo vedelo slová zafixovať k úplnej vyčerpanosti a pochopí, že sa musí hýbať.

 • @Kancelar
  vrata z australie potvrdil

 • Zora
  upravené Thu 9 Jun 2022 #14->

  A už zas strašia - neočkovaných:

  Prekonali ste covid, no nie ste zaočkovaní? Nemáme dobré správy! Dáta odhalili, čo všetko vám hrozí
  https://www.cas.sk/clanok/2687273/prekonali-ste-covid-no-nie-ste-zaockovani-nemame-dobre-spravy-data-odhalili-co-vsetko-vam-hrozi/

  Z diskusie pod článkom v NČ:
  "Dva mesiace po II.ockovani sa pridala srdcova arytmia. opuchy noh, krcove zily s moznostou vzniku tromboz a dozivotne riedenie krvi. "Dakujem" za informacie pred ockovanim a "kvalitnu vakcinu" Pfizer ! Tych par susnov. ktore mi poslalo MZ SR niekolkonasobne vratim doplatkami za lieky do konca zivota ..... Doplatil som na vlastnu blbost a to som sa chcel chovat zodpovedne - vladne hovada"
  .....
  "V skutočnosti je to presne naopak, oblbovať môžu akurát tak seberovnych. "
  .....
  "A že vraj Jozef Goebbels bol majster propagandy.To bol amatér."
  .....
  "Boha! Už to pomaly začína a to nie je ani jeseň! Pomaličky sa podsúvajú podobné informácie pre ovce, aby keď príde rozkaz z Fajzeru, že treba masívne očkovať, aby sa ľudia príliš nebránili!"
  .....
  "u nás v práci mali covid niekoľko krát zaočkovaní a očkovaní len raz a ťažší priebeh mali zaočkovaní, aj následné problémy po covide, tak neviem už čomu veriť"
  .....
  "Pán Koreň neozrejmil, čo v momentálnej terminológii znamená "zaočkovaný"."

 • Tej 4-tej sa budú musieť dožiť, akú reklamu (propagandu) zvolia a ako jej odolajú, keď začínajú mať problém z intelektom je otázne, nakoľko ani najbližšia rodina ich neuchranila. Minule ma napadlo, že prečo tak ochotne ľudia verili očkovaniu, keď pred tím skoro každý vedel (počul), koľko treba času, aby sa potvrdila jej bezpečnosť. Bola to dlhodobá príprava formou očkovania proti chrípke, aj tam sa nevedelo ktoré H1N...xqrfn príde na jeseň, ale vakcína bude chrániť pred tým, čo ani neviem, ako bude vyzerať. Bola slabá prečkovanosť, no info do podvedomia bolo dané.

 • Dnes končili etapové preteky okolo Švajčiarska, na ktorých už štartoval aj Peter Sagan. Počas závodu sa vyskytli masové nákazy Covidom? v peletóne
  z 17.6
  https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/630778-koronavirus-uraduje-na-okolo-svajciarska-zasiahol-aj-sagana/
  Pred štartom piatkovej 6. etapy musel pelotón pre pozitívny test opustiť dovtedajší líder celkového poradia Rus Alexander Vlasov.
  Z rovnakého dôvodu predčasne skončil aj ďalší jazdec stajne Bora-Hansgrohe Nemec Anton Palzer. Tri tímy stiahli v piatok z podujatia svoju kompletnú zostavu.

  Už vo štvrtok odstúpil z pretekov Okolo Švajčiarska pre koronavírus holandský tím Jumbo-Visma.

  V piatok hlásilo pozitívne prípady viacero ďalších družstiev – okrem Bory aj Bahrain Victorious, Alpecin-Fenix a UAE Team Emirates, všetky tri tímy sa preto rozhodli na švajčiarskych cestách nepokračovať.
  Pravidelné testy odhalili nákazu aj v zoskupení EF Education-EasyPost u kvarteta jazdcov Stefan Bissegger, Rigoberto Uran, Hugh Carthy a Alberto Bettiol a covid vyradil z ďalšieho účinkovania i Sebastiana Berwicka, člena Israel-Premier Tech.

  Ako jeho blízky kontakt potom skončil aj Reto Hollenstein. Informoval o tom portál Cycling News.
  Na Okolo Švajčiarska štartuje aj Peter Sagan z TotalEnergies, ktorý vyhral tretiu etapu a v celkovom poradí mu po štvrtku priebežne patrila 105. priečka.

  Po štvrtkovej 5. etape zamieril rovno do tímového vozidla a jeho manažér mal povedať, že sa necítil v pretekoch dobre. Slovenský šampión v podujatí pokračuje.

  19.6
  https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/630948-je-to-mozne-sagana-zastavil-lekar-na-okolo-svajciarska-skoncil/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
  V zápolení proti chronometru sa nakoniec slovenská hviezda nepredstaví.

  Dôvodom je, že po niekoľkých mesiacoch mala opäť pozitívny test na covid.
  Pred odstúpením figuroval v celkovom poradí na 77. mieste. Koronavírus už v minulosti dvakrát prekonal.

  nuž pokiaľ viem sú cyklisti všetko očko...

 • k
  upravené Tue 21 Jun 2022 #24->

  @Rusofil povedal/-a:

  @kulich povedal/-a:
  Stojí za prečítanie https://www.postoj.sk/108520/nevidim-dovod-na-dalsie-plosne-ockovanie-ale-ak-ano-mrna-vakcinam-sa-vyhnime

  Mimo iného tam popisuje, že vakcína splynie s ľudskou bunkou a tá je potom napádaná imunitným systémom. Napadnutá teda môže byť napr. časť imunitného systému, ale kľudne aj orgán či iná časť tela. Nepekné čítanie.

  Nedávno mi otec vravel, že mu zistili trombózu, ako onkopacient sa nechal 3x pichnúť a mňa má za hoaxera. Lekári mu to teraz obkecávajú, že to má asi z onko liečby.

  Hlavně, že se dal sám zaočkovat a tím podpořil plošné očkování. Tomu se říká profesionální slepota. Pozdě bycha honit.

  Nevieme, čím sa nechal zaočkovať a ako. Navyše, vo svojej profesii si nemôže čurať proti vetru a napísať, že je neočkovaný, ak náhodou nie je. Rozlišuj, že nie všetko napísané je nutne pravda alebo tak, ako si to ty vysvetľuješ.

  Podstatné je, čo hovorí a že sa otáča vietor.

 • Ake ľahké je byť hrdina. Aj keď ste na dôchodku alebo odchádzate, systém vás vie poťahovať po súdoch a mnoho ďalšieho. Aké ľahké je súdiť človeka, ked nepoznáme jeho situáciu a nevieme, čo bolo v jeho moci a čo nie. Ty si si nevšimol tú mašinériu, ktorá sa spustila? A dožaduješ sa, aby bol hrdina.

  Rovnako nevieš, čo učí na škole, ako podáva učivo. Neviem to ani ja, ale nesúdim.

 • Hm. Jak soudíme, tak budeme souzeni. Nic ve zlém.

 • k
  upravené Tue 21 Jun 2022 #30->

  V prvom rade to nie je obhajoba. A v druhom rade, kategoricky súdite a nenechávate priestor na to, aby človek precitol hoci aj neskôr. Podľa vás sa mal ozvať hneď, mal urobiť hento a toto. Nie je lepšie, že nakoniec precitol? Či vám sa ráta len okamžitá reakcia ci pokánie?

  Tam smerujem, nie k obhajobe. Plus nemám rád fabulácie. Vyjadroval sa tento človek doteraz v mediách? Ak áno, ako? Alebo ho vytiahli až teraz? Vo februári som zaregistroval, že sa postavil za lepšie skúmanie účinkov vakcín. https://dennikstandard.sk/168594/imunolog-jaroslav-svoboda-preco-sa-nevedie-verejna-debata-o-ucinkoch-vakcin/

  Jednoducho je tam príliš veľa premenných nato, aby som kategoricky na niekoho napísal, že je taký alebo makový.