COVID - následky vakcín

1246713

Komentáre

  • Dnes sa mi na TG objavil odkaz na "zoznamku pre neočkovaných":
    https://t.me/cz_sk_seznamka_neockovani
    Tak, ak by niekto chcel...

  • @jardob povedal/-a:
    Dnes sa mi na TG objavil odkaz na "zoznamku pre neočkovaných":
    https://t.me/cz_sk_seznamka_neockovani
    Tak, ak by niekto chcel...

    Dala som to aj sem pre istotu, nech to tu nezapadne prachom: https://ksbforum.info/odkazy

  • @jardob povedal/-a:
    Dnes sa mi na TG objavil odkaz na "zoznamku pre neočkovaných":
    https://t.me/cz_sk_seznamka_neockovani

    a teraz mi niekto povedzte ako sa budú tí ľudia na tej zoznamke overovať? :) veď to je úplne až smiešne (úsmevné je slabé slovo) robiť takéto niečo. Je to NEOVERITEĽNÉ !!! takže od doby kovidu buď nerandiť, alebo sa spoliehať na šťastenu. Neviem ako si chcete overovať svojho budúceho partnera či je alebo nie je opichaný. Spýtať sa ho? to môžte, ale či mu aj uveríte po krátkej známosti je skôr na vás. Kľudne vás môže oklamať a vy mu to nemáte ako dokázať či vyvrátiť. Možno čosi naznačí divné správanie v posteli ak je opichaný a srdce dostane patrične zabrať...Alebo si dávajte rande na bežeckej dráhe a ak vydrží pár kilometrov a nepretočí sa mu tachometer (viečka) tak je pravdepodobne zo skupiny tých šťastnejších a je váš :). Ale istý si byť nemôžte. Už bohužiaľ nikdy. Aj váš dlhoročný partner s ktorým zdieľate domácnosť vás môže bez mihnutia oka v tomto oklamať. Mám za to, že rozložiť spoločnosť sa im už skoro dokonale týmto očkovaním podarilo.

  • Veď v septembri uvidíš. To príde ďalšie kolo opichávania.
    Krátke známosti predsa nemajú zmysel. Ak si niekto nehľadá podobnemysliacich priateľov ale partnera, tak by mal byť zodpovednejší a dať tomu čas, aby si overil, či je naozaj vhodný pre život a vhodný budúci rodič. Či má patričné kvality a svetonázor. Lebo keď prídu deti, tak všetko zanedbané bude pracovať proti jeho plánom. Rodičia s rozdielnymi svetonázormi nemôžu normálne vychovávať deti. Budú v rozpore.
    Aj zaľúbenosť. Je to síce krásna vec a každý to túži zažiť, ale vyberať si partnera iba na základe toho, do koho sa človek náhodne buchne, môže priniesť viac problémov ako úžitku. Lebo zaľubenosť ešte negarantuje, či ten druhý partner je vhodný pre život, či to nie je grázel a pod. Zaľúbenosť si nevyberá, je totálne slepá.

    S celým príspevkom súhlasím. Ale nechápem, čo to s mojim príspevkom vôbec má. Nijako totiž nehovorí o tom ako sa dá obísť táto blbá opichávacia agenda. A to nemyslím nijako v zlom. Skôr môj príspevok má nakopnúť aby niekto dal dobrý nápad ako zistiť opichaných jedincov inak, než že to je založené čisto len na ich vlastnom slove - sľube, či opichaný je alebo nie. Samozrejme že sú aj blbci čo to s hrdosťou priznajú, ale isto aj takí, ktorí sa za to budú skôr či neskôr hanbiť, alebo sa už...a keďže na trhu nie je systém, ktorý by to vedel dokázať, tak môžu s prehľadom a kľudom angličana klamať až sa hory zelenajú.

  • fajn fajn...podľa mňa kto chce o tomto klamať, dá si poriadne bacha na takéto "citlivé" otázky. ale môžbyť že sa mýlim a bodaj by som sa...ale ja ľudí zväčša nezvyknem podceňovať...ten príspevok vyznel až príliš optimisticky.

  • @Bombulko povedal/-a:
    fajn fajn...podľa mňa kto chce o tomto klamať, dá si poriadne bacha na takéto "citlivé" otázky. ale môžbyť že sa mýlim a bodaj by som sa...ale ja ľudí zväčša nezvyknem podceňovať...ten príspevok vyznel až príliš optimisticky.

    Iste, viem čo myslíš. Ale drvivá vacsina ľudí nie sú notoricki klamári.
    Áno, každému sa obcas stane, že zaklame, to konštatujem ako fakt. Ale vo vzťahoch sa to nevypláca.

    Vysvetlím na príklade, čo som tým chcela povedat - keď zomrel môj otec, deti mali 3,5 roky. A pýtali sa ma nato, prečo zomrel. Tak ja som im to vysvetlila, prispôsobené ich veku, že prečo. Pravdivo. No a oni sa ma nato zvykli pýtať v aute, šoférujem, sleduješ dopravu atd, atd. A bum otazka - dedko zomrel preto a preto? Ti garantujem, že keby som nepovedala pravdu vtedy, tak teraz áno a už by vznikol rozpor.

    A podobne to funguje tiež aj medzi dospelými, veď natom je založených x komédii, že hlavný hrdina zaklame a potom musí klamať viac a viac.

    Takze to zas neverím, že niekto do toho tolko investuje, vzťahy sú aspoň pre mňa dosť narocna disciplína, takze ja by som to týmto nekomplikovala:-)

    A aby sme zostali v rámci témy, je veľa vzťahov existujúcich, ktoré krachujú natom, že jeden je a druhý nie. Dr. Lakota to vravel ešte v relácii TV Slovan, myslím, že som to dala na staré fórum, že to nie je ok. Ale horšia kombinácia je zena neovkovana a muž ockovany.

    Mimo tých intímnych veci v mnohých vzťahoch bol problem, že X nie je zaockovany a teda k nám nechoďte na návštevu a pod. Jeden mohol do restiky a druhý nie. Toto je reálna skúsenosť mojej kamarátky, ona sa dala, jej muž nie. Že sa na tom proste veľa hadáli.

  • preklad:
    usa: prodej detskych rakvi stoupl o 400 procent.
    izraelska novinarka etana hecht."mluvila jsem s rodinou, ktera je jednim z nejvetsich vyrobcu rakvi v severni americe. dodavaji rakve do velkych retezcu v usa a vyrabi pro prime caskets. je strasne o tomto reportovat, ale majitele firmy rekli, ze jejich prodej prumernych rakvi stoupl o 20 procent, a to od prosince 2021. prodeje malych rakvi (pod 5 stop, tzn. pro deti), stoupl o 400 procent. nejsou jedini, kteri o tom mluvi a pohrebni sluzby jsou si teto zmeny ve sve branzi zcela vedomy."

  • constanze
    upravené Thu 21 Jul 2022 #107->

    reakce ze skupiny milovniku pieksu:


  • Teraz trochu vážnejšie:

  • Vcerajsi prieskum na Pravde: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/634536-prieskum-zaockovat-sa-stvrtou-davkou-by-bolo-ochotnych-40-2-percenta-slovakov/

    Moc sa mi tomu nechcelo verit, kedze napr v CR maju tretiu davku cca 3/5 tych co maju 2 davky. Tak som sa pozrel na statistiky a vyslo to celkom zaujimavo. 3. davku ma na Slovensku 30% ludi a Pravda uvadza, ze si stvrtu chce dat 40% ludi.

    Tazko sa im vari z tych blbych cisel co maju, ale varit musia.

  • Kancelar
    upravené Fri 22 Jul 2022 #112->

    Vcerajsok bola nocna mora. Bol som pozitivne testovany na opicie kiahne a rozvinula sa mi komplikovana ocna infekcia. Z mojho mesta ma poslali do velkej nemocnice. Cakal som od obeda 12:00 az do vecera do 20:00, ale najdepresivnejsou bola cakaren: Boli tam len gayovia a queer ludia, vsetci sa tlaciaci v jedinej miestnosti s jednym doktorom pre vsetkych. Ludia bojovali medzi sebou aby sa dostali na rad. Jeden chlapec mojho veku skolaboval a lezal na zemi 45 minut bez toho, aby si ho niekto vsimol. Ostatni kricali od bolesti. V zivote som nieco take nezazil. Zdalo sa nemozne necitit sa spinavym, "infikovany niecim od gayov, o com nevedia ako liecit". Vsade kam ste sa pozreli, ste videli ludi s pluzgiermi na kozi kvoli opicim kiahnam. Na to vsetko, nam este davali ponizujuce otazky. Chce sa mi plakat, ked na to pomyslim.

  • Vyšportovaný a fyzický zdatný ...ale dal si ""vakcínu"" aj keď to nepriznajú
    oficiálne info https://www.triathlon.sk/zomrel-milan-leskovsky-515

  • rozhovor petry redove s lekarem, jiri michlem
    lekar v penzi, ktery byl vyhozen za kritiku behem covidu. byl pronasledovan. jeho pribeh mi pripomina pribeh nemeckeho lekare hockertze.
    vypravi jeho pribeh, o tom, jak byly prepisovany priciny umrti, jak se nepitvalo, o desne situaci v domovech duchodcu. tam stari lide umirali na neco jineho, nez na covid. lide umirali casto na podvyzivu a na hlad. lekar michl rika, ze ma fotodokumentaci. rika, ze nevidel, ze by lide, kteri nemohli polykat, byli vyzivovani jinak. seniorum nebylo meneno pradlo, meli prolezeniny, nebyli cevkovani. kdyz na to upozornil, byl vyhozen. psal to i do pitevnich zprav, ze je pricinou podvyziva.

    :-( kdyz si vzpomenu, jak se cela spolecnost holedbala, jak je treba postarat se o seniory, jak personal domovu duchodcu apeloval, jak je treba chranit seniory... vsichni brali priplatky a vetsine z nich o lidi vubec nejde:-(

    https://www.facebook.com/petrafajmonredova/videos/1267598944045365/

  • constanze
    upravené Wed 27 Jul 2022 #119->

    zacinam pozorovat paniku u duchodcu v okoli. to jsem si myslela, ze uz to preslo:-(
    sekta na FB eviduje vetsi naraz prispevku

  • @constanze povedal/-a:
    zacinam pozorovat paniku u duchodcu v okoli. to jsem si myslela, ze uz to preslo:-(
    sekta na FB eviduje vetsi naraz prispevku

    to uz ako aj bola pitva? nieje smrt nasledkom embolie okamzita? ako sa mohol zadusit ako zviera?

  • @Kancelar povedal/-a:

    @constanze povedal/-a:
    zacinam pozorovat paniku u duchodcu v okoli. to jsem si myslela, ze uz to preslo:-(
    sekta na FB eviduje vetsi naraz prispevku

    to uz ako aj bola pitva? nieje smrt nasledkom embolie okamzita? ako sa mohol zadusit ako zviera?

    Ja mám z toho komentára pocit, že ten človek si vymýšľa. Možno tú stránku adminuje niekto ako tie FB stránky polície, kde sa zaoberajú propagandou. Čudoval by som sa, ak by sa nikto na FB úmyselne nevenoval propagande očkovania a vyvracania "antivaxerských hoaxov". Bolo by to obrovská náhoda, ak by FB nevyužívali na profi propagandu.