COVID - následky vakcín

1235713

Komentáre

  • @jardob povedal/-a:
    Ja mám z toho komentára pocit, že ten človek si vymýšľa. Možno tú stránku adminuje niekto ako tie FB stránky polície, kde sa zaoberajú propagandou. Čudoval by som sa, ak by sa nikto na FB úmyselne nevenoval propagande očkovania a vyvracania "antivaxerských hoaxov". Bolo by to obrovská náhoda, ak by FB nevyužívali na profi propagandu.

    Presne tak, bohuzial v tej skupine nieje mozne diskutovat, dostal som tam este pred rokom ci dvoma taky ban, ze ju ani neviem najst na facebooku.

  • @Kancelar @jardob jsem v te sekte, ale jen jako tichy pozorovatel. zasadne se k nicemu nevyjadruju, protoze tam opravdu kazdy, kdo ma jiny nazor, je okamzite zablokovany. vzhledem k tomu, kolik je trollu a provokateru na FB, je samozrejme mozne, ze zkousi provokace i v sekte, aby zjistili, jestli zdrave jadro je porad verne svemu odkazu.

  • Kancelar
    upravené Thu 28 Jul 2022 #125->

    Zaockovany kolega z Prahy mi pisal, ze je tam volajaka detska epidemia, deti maju velmi vysoke horucky a vytvaraju sa im vyrazky na koncatinach. Trva to vraj 4-5 dni.

  • @constanze povedal/-a:
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-ctvrta-davka-v-cervenci-neni-dobry-napad-na-podzim-se-to-muze-vymstit-209993?
    Docent Marek Petráš v rozhovoru pro Seznam Zprávy říká, že lidé, kteří si nyní nechají píchnout čtvrtou dávku, na tom budou v říjnu s ochranou proti covidu podobně jako ti, co mají dávky jenom tři.

    Tedy že ten, který si nechal píchnout čtvrtou dávku, je na tom po dvou měsících stejně jako jeho soused, který na čtvrtou vůbec nešel?

    Přesně tak. Jinými slovy, teď, když se ti nejrizikovější nechají naočkovat čtvrtou dávkou, tak přesně v říjnu - kdy tu může být vzestup další vlny - na tom budou stejně, jako kdyby měli v sobě jen tři dávky.

    Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako tichá kampaň proti očkování, tj. dost lidí si řekne, že
    zvýšená ochrana jen na cca 2 měsíce nemá moc cenu.

  • Ogar Valach
    upravené Thu 28 Jul 2022 #127->

    @Kajuga povedal/-a:
    Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako tichá kampaň proti očkování, tj. dost lidí si řekne, že
    zvýšená ochrana jen na cca 2 měsíce nemá moc cenu.

    Kampaň je určená tým, ktorí sú už spracovaní. O pár mesiacov si dajú piatu dávku a dovtedy budú chránení. Tu nejde o jeseň, ide o ochranu teraz. Oni sú na tom už závislí, preto ďalšie a ďalšie dávky. Dobre vieme, že to aj tak nefunguje, takže z pohľadu farmafiriem o nič nejde. Na jeseň zase postrašia tých, ktorí teraz váhajú, aby si dali štvrtú dávku.

  • Ogar Valach
    upravené Fri 29 Jul 2022 #128->

    Ďalší naratív padol. Nie že génovo zmanipulovaní nebudú vírus šíriť. Naopak, šíria ho dlhšie. Kedy padne mantra o tom, že budú mať ľahší priebeh choroby?

    Neočkovaní pacienti s Covid-19 sú nákazliví kratšiu dobu ako tí, ktorí boli zaočkovaní alebo preočkovaní [Biosféra]:
    "Štúdia publikovaná v New England Journal of Medicine zistila, že ľudia očkovaní proti Covid-19 zostali nákazliví vírusom dlhšie ako neočkovaní ľudia."

  • Chodím na takú alternatívnu tera> @Kancelar povedal/-a:

    Zaockovany kolega z Prahy mi pisal, ze je tam volajaka detska epidemia, deti maju velmi vysoke horucky a vytvaraju sa im vyrazky na koncatinach. Trva to vraj 4-5 dni.

    Veď to je 5. choroba alebo ruky, nohy, ústa. Nič nové.

    https://mamaaja.sk/chore-dieta/choroby-deti/infekcia-ochorenia/piata-choroba

  • @Lavazza povedal/-a:
    Chodím na takú alternatívnu tera> @Kancelar povedal/-a:

    Zaockovany kolega z Prahy mi pisal, ze je tam volajaka detska epidemia, deti maju velmi vysoke horucky a vytvaraju sa im vyrazky na koncatinach. Trva to vraj 4-5 dni.

    Veď to je 5. choroba alebo ruky, nohy, ústa. Nič nové.

    https://mamaaja.sk/chore-dieta/choroby-deti/infekcia-ochorenia/piata-choroba

    Vdaka za info, zenu ma tehotnu, coskoro maju rodit.


  • Celosvětově statisticky padá porodnost a zvedá se úmrtnost. Někde i přes 10% meziročně.

  • Q
    upravené Mon 1 Aug 2022 #134->

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/aktiviste-proti-ockovani-v-rakousku-ustvali-lekarku-40404510
    A už jsou tu titulky...
    "Aktivisté proti očkování v Rakousku uštvali lékařku"

  • Pre zástancov vakcín proti koronavírusu je teraz čoraz ťažšie skrývať pravdu o experimentálnych vakcínach [Biosféra]:
    "Počet nakazených a úmrtí v rôznych krajinách naďalej stúpa, a to aj napriek celoštátnym očkovacím programom. Zranenia a úmrtia súvisiace s očkovaním sa na celom svete vyskytujú alarmujúco často, najmä v krajinách s vysokou zaočkovanosťou. Veľké farmaceutické spoločnosti a ich spolupracovníci cítia, že sa ľudia začínajú prebúdzať a zasahovať."

  • Novorodencovi museli amputovať ruku po tom, čo sa jeho matka zaočkovala proti covidu
    https://www.badatel.net/novorodencovi-museli-amputovat-ruku-po-tom-co-sa-jeho-matka-zaockovala-proti-covidu/

  • Nitrianska nemocnica musela zatvoriť detskú jisku, chýbajú sestry

    „V dôsledku pozitivity zdravotníckeho personálu kliniky detí a dorastu sme pristúpili ku krátkodobému uzatvoreniu JIS oddelenia,“ povedala hovorkyňa
    https://mynitra.sme.sk/c/22975023/nitrianska-nemocnica-musela-zatvorit-detsku-jisku-chybaju-sestry.html

    Ak sú sestry zaočkované, tak môže byť zatvorená aj donekonečna ...


    Toto je z konca minulého roka, len či to ozaj bola baktéria:
    Volejbalistke Monike sa americký sen zmenil na boj o život: Baktéria jej vzala obe nohy!
    https://www.cas.sk/clanok/2624667/volejbalistke-monike-sa-americky-sen-zmenil-na-boj-o-zivot-bakteria-jej-vzala-obe-nohy/

  • No žiaľ nielen športovcov, ale aj deti:

    https://www.anonymousnews.org/gesundheit/corona-todesfaelle-bei-kindern-seit-impfbeginn-vervierfacht/
    Počet úmrtí u dětí se od začátku očkování zčtyřnásobil‼️
    Počet mrtvých dětí od začátku očkování 💉💉💉prudce vzrostl. Je zřejmé, že existuje příčinná souvislost.
    https://t.me/absurdnisvet

  • r
    upravené Sat 6 Aug 2022 #142->

    @Kancelar povedal/-a:
    Zaockovany kolega z Prahy mi pisal, ze je tam volajaka detska epidemia, deti maju velmi vysoke horucky a vytvaraju sa im vyrazky na koncatinach. Trva to vraj 4-5 dni.

    2 rocny syn bol pozitivny na covid priebeh taky ako pises uz tie vyrasky odznievaju teplotu mal 2 dni ked mu isla cez 38.5 tak sme to zrazili cipkom. Nic strasne sa nedialo len tie vyrazky vyzerali nepekne. No a chytili sme to aj so zenou teploty male ale sme boli neprijemne unaveni.

  • @Lavazza povedal/-a:

    To ale nemusel byt vôbec covid, tá vypovedacia hodnota testov je nulova’.
    Suhlasim nemusel. Pred mesiacom sme sa vratili z HR doniesli sme si chorobu mne to islo na priedusky dost na figu lebo bolo 38C netestovali sme sa ale zena nemala cuch ani chut. Po mesiaci opat nejake svinstvo tak sme sa otestovali vsetky tri testy asi trikrat s odstupom 2.3 dni aby sme to nerozniesli, vysli pozitivne. Skoro mesiac som v nepohode po tomto svinstve hodne unaveny. 5 chorobu mal malicky minuly rok toto boli ine vyrazky.

  • V mamičkovskej skupine sa rozmohol "takový nešvar" - čokoľvek dieťaťu je, vždy sa nájde niekto, kto napíše, či mu urobili testy na kovid.
    Niekedy mi je až smiešno, keď podľa príznakov to vyzerá na niečo úplne iné, prípadne ako 1 zo základných detských chorôb: https://www.mojalekaren.sk/clanok/sedem-detskych-chorob/
    Mnohé, ktoré pokračujú rôznymi vyrážkami, začínajú teplotami a príznakmi ako bolesť hrdla, kašeľ, stavy podobné chrípke...

    Pamätám si časy, keď mali ľudia jednoducho len "virózu", niekomu udrela aj na trávenie /a niektorým riadne/.
    Teraz, po 2,5 roku oblbovania, už hneď myslia na kovid.

    Napadá mi ešte 1 vec:
    Ako to, že na chrípku doteraz nikto testy nevymyslel, max vám urobili CRP vyšetrenie z krvi?

    O PCR testoch som sa dočítala, že sa robia aj na čierny kašeľ:
    https://zdravoteka.sk/choroby/cierny-kasel/
    https://www.solen.sk/storage/file/article/0c6be8c123daf052d859e5ea54c76eae.pdf

  • @kulich povedal/
    Prajem vám zdravia rony, prejde to, ako bude staršie.

    Ahoj Kulich dakujem za pekne slova. Ja mam 29 rocneho syna z prveho manzelstva zial nie som uz najmladsi toto mam druheho s druheho. K tejto modernej chorobe este tolko ze ja som si vystacil s bovinnym Kolostrom a roky som nebyval chory. Klasicke chripkove virusy sa nechytali. Toto umele zmutovane svinstvo netreba ani podcenovat ani precenovat ale Covid mam minimalne 2 krat. Odvykol som byt chory dost ma to znechucuje, Tak ze tak.
    Budte zdravi.

  • F
    upravené Sun 7 Aug 2022 #148->

    Ďalší prípad v mojom okolí: Jedinec mal problémy s tlakom dosť dlho. Už pomaly od malička. Niekedy to bolo horšie niekedy lepšie ale ako tak žil. Bicyglovaľ dosť často. Napriek problému s tlakom si žil dosť pohodovo. Pred pár rokmi si zlomil ruku a vykĺbil rameno. To sa mu zahojilo. Po prvej dávke sa sťažoval, že ho to rozbilo na týždeň. Po druhej ho rozbilo na dva týždne a po tretej to už nerozchodil. Problém s tlakom sa mu na toľko zhoršil, že nemôže už viac bicygľovať pretože ho po väčšom zaťažení doslova vypína - odpadnutie kvôli zmene tlaku krvi. Náhodne ho začalo vypínať keď ide hore schodmi. Zlomená ruka ho začala bolieť neustále po tretej dávke. Ako býva zvykom vakcína mu zhoršila už existujúce zdravotné problémy tak o 300 %. Je to jedinec menej chápajúci, zatiaľ ho ani nenapadlo dať do súvisu tretiu vakcínu so skokovým zhoršením zdravotného stavu. Uvidíme či mu to časom dojde. Aj keď asi nie, asi si to nepripustí, lebo by musel zmeniť celý svoj pohľad na svet, uznať "konšpirácie" čo by bola pre neho smrť jeho neexistujúcej osobnosti (roboty osobnosť nemajú).
    Bol už na kadejakých vyšetreniach, doktori mu nič nenašli. Ešte má pred sebou posledné vyšetrenie srdca. Ak mu nájdu problém na srdci, tak je ten problém z vakcíny a to je nepopierateľný fakt. Ak mu ani na srdci nič nenájdu tak je to problém energo-informačný, inak povedané bude potrebovať zrušiť kovid kliatbu .... ale len ten ju vie zrušiť, kto chápe, že čo je to kovid a ako funguje energo-informačné zabezpečenie ľudského tela. On zatiaľ nechápe ani jedno ani druhé.

  • @Ferry povedal/-a:
    Ďalší prípad v mojom okolí: Jedinec mal problémy s tlakom dosť dlho. Už pomaly od malička. Niekedy to bolo horšie niekedy lepšie ale ako tak žil. Bicyglovaľ dosť často. Napriek problému s tlakom si žil dosť pohodovo. Pred pár rokmi si zlomil ruku a vykĺbil rameno. To sa mu zahojilo. Po prvej dávke sa sťažoval, že ho to rozbilo na týždeň. Po druhej ho rozbilo na dva týždne a po tretej to už nerozchodil. Problém s tlakom sa mu na toľko zhoršil, že nemôže už viac bicygľovať pretože ho po väčšom zaťažení doslova vypína - odpadnutie kvôli zmene tlaku krvi. Náhodne ho začalo vypínať keď ide hore schodmi. Zlomená ruka ho začala bolieť neustále po tretej dávke. Ako býva zvykom vakcína mu zhoršila už existujúce zdravotné problémy tak o 300 %. Je to jedinec menej chápajúci, zatiaľ ho ani nenapadlo dať do súvisu tretiu vakcínu so skokovým zhoršením zdravotného stavu. Uvidíme či mu to časom dojde. Aj keď asi nie, asi si to nepripustí, lebo by musel zmeniť celý svoj pohľad na svet, uznať "konšpirácie" čo by bola pre neho smrť jeho neexistujúcej osobnosti (roboty osobnosť nemajú).
    Bol už na kadejakých vyšetreniach, doktori mu nič nenašli. Ešte má pred sebou posledné vyšetrenie srdca. Ak mu nájdu problém na srdci, tak je ten problém z vakcíny a to je nepopierateľný fakt. Ak mu ani na srdci nič nenájdu tak je to problém energo-informačný, inak povedané bude potrebovať zrušiť kovid kliatbu .... ale len ten ju vie zrušiť, kto chápe, že čo je to kovid a ako funguje energo-informačné zabezpečenie ľudského tela. On zatiaľ nechápe ani jedno ani druhé.

    Tie problémy s tlakom majú všetci nasi susedia, ktorí sa dali zaočkovať.

  • V hyper-zaočkovanej Austrálii dosahujú úmrtia na covid nové rekordy

    "Médiá nás všetkých presviedčajú, že ľudia „chytajú“ a „opätovne chytajú“ covid znova a znova. Realita je však taká, že to, čo teraz vidíme, je plandémia plne zaočkovaných, ktorých imunitný systém je zdevastovaný.
    „Vykazujú príznaky otravy,“ napísal ďalší komentátor o tom, čo zažívajú plne zaočkovaní a nie je „covid.“
    „Kašeľ a horúčka sú mierne príznaky. Neurologické poškodenia, kŕče a paralýza sú vážne príznaky, nie nepodobné tomu, čo sa stane švábovi, ktorý je postriekaný pesticídom.“
    „Zrazeniny sú príznakom vnútorného krvácania. Ťažká zrážanlivosť vedie k amputáciám, mozgovým mŕtviciam a infarktom. Najzávažnejší príznak? Smrť.”"

    "Zaujímavé sú aj tieto záverečné komentáre:
    Nevaxxnutí neochorejú nie preto, že majú prirodzenú imunitu voči neexistujúcemu patogénu, ale preto, že neboli otrávení,“ dodal niekto iný.
    „Látka mRNA spôsobuje, že epitelové bunky produkujú toxický hrotový proteín 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Neexistuje žiadny vypínač.“"
    https://www.badatel.net/v-hyper-zaockovanej-australii-dosahuju-umrtia-na-covid-nove-rekordy/


    Preživšia holokaust varuje obyvateľov Západu, aby vzdorovali nastupujúcej tyranii

    Pandémia v žene vzbudila staré spomienky
    "Všetky tieto skúsenosti sa jej vynorili v mysli, keď sa Covid-19 začal šíriť po celom svete a západné vlády sa stali autoritárskymi v ich údajnom pokuse „kontrolovať šírenie nákazy“.
    „Takže teraz, keď ľudia bezhlavo poslúchajú autority, vzdávajú sa svojich práv rozhodovať o svojich životoch a o tom, čo vstupuje do ich vlastného tela, spomínam na tú dobu,“ povedala.
    The Epoch Times ďalej poznamenali:
    „Dnes je Sharavová medicínskou aktivistkou a zakladateľkou Aliancie pre ochranu ľudského výskumu – siete laikov a profesionálov, ktorí pracujú na presadzovaní humanitárnych hodnôt a etických noriem stanovených v Hippokratovej prísahe, Norimberskom kódexe a Všeobecnej deklarácii o bioetike a ľudských právach.“
    Pripojila sa k Scottovi Scharovi, spoluzakladateľovi spoločnosti Our Amazing Grace’s Light Shines On, Inc. (Svetlo našej úžasnej Grace ďalej svieti).
    Scharova 19-ročná dcéra Grace zomrela v nemocnici v roku 2021 po injekcii obsahujúcej kombináciu liekov, o ktorých neskôr zistil, že je súčasťou federálneho covidového protokolu pre nemocnice.
    Sharavová aj Schara vidia paralely medzi Hitlerovou militarizáciou medicíny a tým, čo sa dnes deje v západných štátoch.
    Desať rokov po tom, čo Hitler prevzal moc v Nemecku, spustil svoj program genocídy. Tú zavádzal v malých postupných krokoch spolu s pomocou režimových propagandistov, ktorí Hitlera a jeho stúpencov vykresľovali ako hrdinov, povedala Sharavová.
    „To, čo sa stalo Grace a to, čo sa stalo mnohým postihnutým a starším ľuďom v západnej Európe, Austrálii, Kanade a Spojených štátoch počas pandémie, bola lekárska vražda,“ uviedla Sharavová pre portál The Epoch Times.
    Nikto to nenazval vraždou,“ povedala.
    Nacisti boli veľmi zbehlí v propagande a jazyku. Židia boli nazývaní ‚šíritelia chorôb‘. Boli to podobné prívlastky, ktorými dnes onálepkovali tých, ktorí neprijali očkovanie.“
    „Vzoprieť sa. Zobudiť sa. Prestať poslúchať,“ povedala na záver."
    https://www.badatel.net/prezivsia-holokaust-varuje-obyvatelov-zapadu-aby-vzdorovali-nastupujucej-tyranii/