Hladomor - nástroj depopulace a přidružené ideologie

124

Komentáre

 • @Ferry povedal/-a:
  K tým protestom farmárov po EU. Ako dobre vieme v nemecku, belgicku a podobne, štát neskutočne dotoval agrosektor, pretože po vstupe do unie štátov ako je napríklad Slovensko, tým štátom doslova zlikvidovali potravinovú sebestačnosť a začali tam dovážať svoje produkty. Tjs naše kvalitné salámy šli do belgicka, rakúska a ich umelé jogurty a mäso pred koncom spotreby cestovalo tisíce kilometrov na naše pulty. Tiež nám zlikvidovali potravinársku výrobu a chovy. Lenže teraz je tomu koniec. Ako vidíme, všade sa nastavil kurz na sebestačnosť národov. Ako prvé boli odseknuté štátne dotácie agrosektorom v belgicku, nemecku a pod, aby sa trh mohol vyrovnať. Podobne aj v belgicku nastal obrovský problém, keď uvalili sankcie na Rusko. Odbyt bravčoviny tak padol, že celé chovy museli vystrieľať a zlikvidovať, pretože mäso zo starej svine nikto nechce a zabiť 1 ročné prasnice nemá význam, pretože aj keby ich vyzabíjali, tak jednoducho nie je odbyt v EU na toľko mäsa naraz. Rusko je obrovský trh. A tak v belgicku museli zlikvidovať kopu chovov. Ale to nie kvoli eko a neviem čo, ale preto, že tie chovy boli určené všetko na export do Ruska a iných krajín - čo sa teraz samozrejme ruší. Podobne aj nemecko. Takže tí čo si doteraz mastili vrecká importovaním ku nám ich potravinového hnoja, odrazu prichádzajú o prácu. Ale to je konečne normalizácia trhu. Ako píšem, nie je možné aby sa belgičanovi a holanďanovi vyplatilo posielať k nám potraviny po tisíc kilometrovej ceste. Keď to doteraz umelo dotovali štáty a cez rôzne EU "dotácie" tak teraz je tomu pekne krásne koniec.

  už len, aby si Slovensko aj Česko mohli znova obnoviť svoju sebestačnosť....

 • Produkty, ktoré vám pomôžu prežiť v počas prichádzajúcej veľkej krízy
  Tu sú štyri produkty, ktoré vydržia viac ako desať rokov a pri správnom skladovaní je ich trvanlivosť prakticky neobmedzená.
  Soľ,
  cukor – biely alebo hnedý, čokoláda,
  prírodný med,
  tvrdý alkohol – vodka, atď. (na dezinfekciu, bylinkové výluhy a tinktúry).
  Základné produkty – v tejto kategórii budú produkty, ktoré tvoria základ väčšiny receptúr a dajú sa aj dlhodobo skladovať. Tvrdé obilniny, ktoré vydržia na polici asi desať až dvanásť rokov . . .
  https://cz24.news/produkty-ktore-vam-pomozu-prezit-v-pocas-prichadzajucej-velkej-krizy/

 • K tým požiarom...videl som videá, kde rusi na svojich poliach tesne pred zberom nachádzajú šošovky na stojanoch namierené na suchý porast...normálne záškodníctvo svojich vlastných ľudí. a potom že hrozí hladomor keď sa robí všetko preto, aby aj tí čo majú snahu dopestovať sú ničení vlastnými predajnými ľudmi.

 • Rodinna znama mala zivy sen, v ktorom sa stretla so svojim dedom, ktory ju varoval, aby sa pripravila, ze prichadza velky hlad.

  Povedal by som, ze je uplne jedno kde sme, co sme, co si myslime atd, sme vo vleku udalosti, ktore jednoducho ako jednotlivci nedokazeme nijakym sposobom ovplyvnit.

 • @Kancelar povedal/-a:
  Rodinna znama mala zivy sen, v ktorom sa stretla so svojim dedom, ktory ju varoval, aby sa pripravila, ze prichadza velky hlad.

  Povedal by som, ze je uplne jedno kde sme, co sme, co si myslime atd, sme vo vleku udalosti, ktore jednoducho ako jednotlivci nedokazeme nijakym sposobom ovplyvnit.

  ale do istej miery vieme ovplyvniť to či prežijeme...ak si zasadíme...aj tí čo nemajú vlastnú pôdu môžu...hocikde...koľko pôdy v každého okolí je takej čo je úplne nevyužitá? ak sa chce dá sa si poradiť...čiastočne sa pripraviť na tú vlnu hladu. alebo potom emigrovať z tejto chorej západnej civilizácie na východ kde je evidentne hlad po normálnom živote. naše elity chcú so sebou stiahnuť úplne všetkých a ľudia to nevidia, nevedia a papajú im tú propagandu aj s navijákom. ale ani ked budú hladovať, lúpiť a možno aj zabíjať tak zrejme neprecitnú...

 • nič z toho som ale svojím príspevkom nepoprel...toto všetko ja viem ale to neznamená že sa budem len blbo prizerať na to čo prichádza...a ani to neznamená že nebudem pripravený si brániť to svoje...ja som iba napísal to čo si uviedol v poslednej vete. na to ostatné sa človek pripraviť nemôže...ale na to na čo áno, tak by mal...

 • Lži a lži! 180% nárůst cen potravin. O čem se neví. Jandejsek velmi zle
  Očekávejme zdražení potravin o 80 procent. Od začátku roku to bude tedy 180 procent, výhled je nadále mrazivý a pokles v nedohlednu. Podle bývalého šéfa Agrární komory a dlouholetého odborníka na zemědělství ing. Zdeňka Jandejska, CSc., šéf resortu bezostyšně lže.
  Vláda nedělá na rozdíl od jiných států vůbec nic – nezastropuje ceny, nevykupuje současnou sklizeň a nechá, aby se prodávala do zahraničí.
  Dochází k paradoxu: Zásoby, které by se měly zvětšovat, se spíše mohou zmenšovat…
  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Lzi-a-lzi-180-narust-cen-potravin-O-cem-se-nevi-Jandejsek-velmi-zle-709460

 • Ogar Valach
  upravené 29 Jul 10:21 #165

  @Rogislavič povedal/-a:
  VODA!
  Pre tých, ktorí majú kde, ale nemajú prostriedky na služby profesionálnych vrtných súprav, tu mám jednu alternatívu, ktorá by tento problém mohla vyriešiť. Vrtná súprava pre ručné vŕtanie studne:
  Český výrobca: https://www.vrtanestudny1.cz/
  a Poľský výrobca:
  https://drill-partner.com/

  Na takéto veci by sme mali mať založenú samostatnú tému s názvom "Prežitie, sebestačnosť, receptár, návody, zlepšováky".

 • https://www.pokec24.cz/blog/prvni-kure/

  zaujimavy clanok kam sa pohli ceny kuracieho masa a preco este bravcove a hovadzie neslo vyrazne hore.

 • Bielorusko si robí zásoby potravín na krízové časy [Biosféra]:
  "Prezident Alexander Lukašenko poveril príslušné orgány zabezpečiť ukladanie poľnohospodárskych produktov do stabilizačných fondov pre plnú potrebu a do zálohy. Poveril, aby zabezpečili, že poľnohospodárskych produktov bude dostatok v stabilizačných fondoch."

 • Depopulácia:

  z VK
  23 júl o 6:16
  🇬🇧🏴‍☠"Cieľom je znížiť populáciu o 90 %."britská veľvyslankyňa pre mier pri OSN Jane Goodallová

  Známa britská vedkyňa Jane Goodallová na ekonomickom fóre v Davose vyjadrila hlavný problém ľudstva – Zem ako planéta je preľudnená a je schopná uživiť populáciu ľudí, ako bola pred 500 rokmi. Pre britských vedcov, keďže v roku 1520 sa nekonalo žiadne sčítanie, celková populácia bola asi 500 miliónov ľudí. Nie je prvá, ktorá nastolila túto otázku – začiatkom 70. rokov minulého storočia Paul Ehrlich a Donella Meadows nezávisle dospeli k podobným výsledkom.Teraz, keď svetoví lídri poznajú problém, bude možné pod zámienkou boja za klímu vypracovať stratégiu riešenia tohto problému.

  Ešte že ich máme, tých západných vedcov. Veď len čo stojí výskum vedcov z Bostonskej univerzity, ktorí zistili, že na Sýrskych ropných poliach je ešte stále málo demokracie (alebo tej ich дермократии?)!

  https://vk.com/del.miroslav?z=video707423964_456239164/2e67a6d0d6568244ce/pl_wall_707423964

  https://lemediaen442.fr/jane-goodall-au-forum-de-davos-tous-nos-problemes-seraient-resolus-si-la-population-de-la-terre-etait-celle-dil-y-a-500-ans/

  https://sk.wikipedia.org/wiki/Jane_Goodallová

 • Treba poopraviť tú vetu - "Zem ako planéta je preľudnená anglosasmi, američanmi a satanistami. Musíme zredukovať množstvo anglosasov, američanov, jElít a satanistov na počet z roku 1520". Neoficiálne sa vie o tom, že v minulosti na planéte bolo až 15 miliárd ľudí. Lenže vtedy myslenie ľudí bolo trochu iné. Planéta má obmedzené zdroje. Buď bude na planéte 10 miliárd skromných ľudí alebo 500 miliónov nenažrancov, ktorí sa budú donekonečna medzi sebou vraždiť a viesť vojny pre posledký plne nevycicaný zdroj. A nakoniec aj tých 500 milionónov nenažrancov sa medzi sebou do jedného pozabíjajú lebo jeden druhému bude aj rakovinu závidieť. Ale rozsudok už padol. Nenažrancom je koniec. NeVedkiňa sa nemusí báť, o chvíľu sa počet elít ako je ona zredukuje, ceny anglosasom vyskočia tak 3 - 4 násobne, spotreba biorobotov západu sa zredukuje a tým pádom bude môcť planéta uživiť viac Človekov :smile:

 • Ladič
  upravené 1 Aug 01:08 #170

  Žádná velká věda to není...
  Odstraň parazity a organismus zase bude prospívat. Vše ostatní jsou jen oblbovačky na lidi.

 • „Potvrdilo sa, že hladujúci jedinci sú výkonnejší, zdravší a žijú dlhšie...."
  Tak neviem, či tento citát nepatrí skôr do rubriky "To nie je vtip". Ale dávam to sem. Pobavit sa tématicky môžete aj tu 😉

 • @Rogislavič povedal/-a:
  „Potvrdilo sa, že hladujúci jedinci sú výkonnejší, zdravší a žijú dlhšie...."
  Tak neviem, či tento citát nepatrí skôr do rubriky "To nie je vtip". Ale dávam to sem. Pobavit sa tématicky môžete aj tu 😉

  Tento druh hladovania, čo je na tom screene, zase až takým hladovaním nie je. V 8 hodinovom okne sa do sýta naješ (aj dvakrát ak stihneš) a potom 16 hodín neješ. Z tých 16 h 8 hodín spíš. Napr. Ješ iba v časovom pásme 10h až 18h. Ale dosýta.

 • Lavazza
  upravené 1 Aug 20:42 #173

  @jardob povedal/-a:

  @Rogislavič povedal/-a:
  „Potvrdilo sa, že hladujúci jedinci sú výkonnejší, zdravší a žijú dlhšie...."
  Tak neviem, či tento citát nepatrí skôr do rubriky "To nie je vtip". Ale dávam to sem. Pobavit sa tématicky môžete aj tu 😉

  Tento druh hladovania, čo je na tom screene, zase až takým hladovaním nie je. V 8 hodinovom okne sa do sýta naješ (aj dvakrát ak stihneš) a potom 16 hodín neješ. Z tých 16 h 8 hodín spíš. Napr. Ješ iba v časovom pásme 10h až 18h. Ale dosýta.

  Je to celkom dobrý spôsob chudnutia sj fungovania, prerušovaný post. Ono, keď dá nad tým zamyslime, nasi predkovia tak fungovali. Žiadne 5 porcii jedla denne a pod.

 • Ogar Valach
  upravené 2 Aug 18:05 #175

  Bez včiel neobnovíme rastlinnú ani živočíšnu výrobu, ani keby sme chceli. Preto ich buď priamo likvidujú, alebo komplikujú život včelárom. Zapadá to do agendy depopulácie prostredníctvom umelého vytvorenia hladomoru.

  Vytvoria problém a potom prídu s riešením v podobe robotických včiel, lenže tie budú pod kontrolou nadnárodných korporácii a kto nebude skákať ako oni pískajú, nebude mať čo jesť. Aké prešpekulované.

  Slovenskí včelári bijú na poplach. OĽaNO sa nás snaží utajovanou novelou zákona zlikvidovať. [Včely]:
  "Drastické obmedzenie včelárstva, ktoré pripravujú poslanci hnutia OĽANO v rámci zákona o ochrane zvierat, spôsobí historický nedostatok medu pre slovenských spotrebiteľov a zvýši dovoz nekvalitného, sfalšovaného medu na Slovensko. Poškodí tiež opeľovaciu činnosť včiel a tým poľnohospodársku i záhradkársku produkciu v celej krajine. Slovenský zväz včelárov (SZV) sa proti týmto nekompetentným aktivitám dôrazne ohradzuje a bude proti ním aktívne vystupovať."

  V Austrálii sú včely masívne likvidované [Biosféra]:
  "V Austrálii práve teraz dochádza v určitých oblastiach k úplnému vyhubeniu včiel! Úrady už zlikvidovali viac ako 50 miliónov divých a domácich včiel a pokračujú v ekocíde, čo ospravedlňujú ako naliehavú potrebu. Drvivá väčšina workoholického hmyzu bola vyhubená v štáte Nový Južný Wales na juhovýchode Austrálie. 11. júla Nine News informovalo, že počet vyhubených včiel bude len stúpať."

 • Diskusia bola vytvorená z komentárov oddelených z: Kalórie, výživa športovcov a súvisiace otázky.
 • Na východe potvrdili africký mor ošípaných: V ohnisku museli usmrtiť desiatky zvierat
  Ohnisko afrického moru ošípaných (AMO) potvrdili v uplynulých dňoch v obci Iňačovce v okrese Michalovce. Usmrtených muselo byť v dvoch chovoch viac ako 80 prasiat.
  https://www.cas.sk/clanok/2704231/na-vychode-potvrdili-africky-mor-osipanych-v-ohnisku-museli-usmrtit-desiatky-zvierat/

 • Otazka do plena: Je cielom tychto rosad v EU co sa tyka produkcie jedla hladomor alebo nove prerozdelenie tvorby jedla, kedy sice na jednej strane nebude lacne maso z Holandska ci Spanielska, na druhej strane bude dostatok masa vyprodukovaneho lokalne?

  Alebo je to len o vyssej kontrole velkeho kapitalu nad produkciou jedla a pripadneho hladomoru? Bude hladomor alebo obmedzena, mozno sezonna ponuka v obchodoch? (nieco ako za cias socializmu)

 • @Kancelar povedal/-a:
  Otazka do plena: Je cielom tychto rosad v EU co sa tyka produkcie jedla hladomor alebo nove prerozdelenie tvorby jedla, kedy sice na jednej strane nebude lacne maso z Holandska ci Spanielska, na druhej strane bude dostatok masa vyprodukovaneho lokalne?

  Alebo je to len o vyssej kontrole velkeho kapitalu nad produkciou jedla a pripadneho hladomoru? Bude hladomor alebo obmedzena, mozno sezonna ponuka v obchodoch? (nieco ako za cias socializmu)

  bolo by dobre, keby sa rozvinula lokálna výroba, ale bohužiaľ nevidíme na Slovensku jej vzkriesenie. Bojím sa, že Tvoje A je správne

 • @Kancelar povedal/-a:
  Otazka do plena: Je cielom tychto rosad v EU co sa tyka produkcie jedla hladomor alebo nove prerozdelenie tvorby jedla, kedy sice na jednej strane nebude lacne maso z Holandska ci Spanielska, na druhej strane bude dostatok masa vyprodukovaneho lokalne?

  Alebo je to len o vyssej kontrole velkeho kapitalu nad produkciou jedla a pripadneho hladomoru? Bude hladomor alebo obmedzena, mozno sezonna ponuka v obchodoch? (nieco ako za cias socializmu)

  Dle mého cílem je hladomor. Ještě vyhubí včely, aby nebyly opylovači, zakážou necertifikovaná semena a budou vybírat daň z domácích výpěstků, nebo rovnou zakážou pěstování ovoce a zeleniny, jak je tomu již v USA.

 • Co bude podla vas opicou prackou? Ja to vidim tak ako som pisal, ludia prestanu posluchat autority/elity a budu si veci robit po svojom, teda vyusti to do lokalnej a sezonnej produkcie.

 • @Kancelar povedal/-a:
  Co bude podla vas opicou prackou? Ja to vidim tak ako som pisal, ludia prestanu posluchat autority/elity a budu si veci robit po svojom, teda vyusti to do lokalnej a sezonnej produkcie.

  Hodně bude záviset od represivních složek. Problém bude také v bankovním sektoru, pokud zavedou QR kod na obsluhu bankovního účtu a kód bude podmíněn očkováním. Lidé se tak nedostanou ke svým penězům a nebudou schopni platit závazky. Pak dojde k hromadným exekucím nemovitého majetku Tak lidé přijdou o domy, pole a zahrady. Nebudou mít kde pěstovat ovoce a zeleninu, případně chovat drobné zvířectvo.

 • @Ferry povedal/-a:

  Pak dojde k hromadným exekucím nemovitého majetku Tak lidé přijdou o domy, pole a zahrady.

  To je dosť katastrofický scenár .... Až sa tíska otázka:" Keď prídu ľudia o domy, pole, záhrady, nehnuteľnosti, tak z akého dôvodu by mali ďalej rešpektovať vlastnícky zákon? Veď predsa v tom prípade bude vlastniť pole len elita, tjs 5 % ľudí z populácie. Z akého dôvodu by mali potom ľudia rešpektovať vlastníctvo jElít, keď sami oni nebudú vlastniť nič. Čím chceš potom ľudí strašiť keď nebudú mať čo stratiť okrem vlastného života? " Odpoveď je - masové prenasledovanei elít a občianska vojna. Niečo podobné ako teraz prebieha na Ukrajine.
  Z môjho pohľadu jednoznačne sa ešte bude tlačiť na dostupnosť potravín a energií. Prečo? Pretože volebná základňa si ešte úplne neuvedomila úlohu Ruska v Európe. Napríklad v británii, niekolko desiatok tisíc ľudí sa dohodlo, že nezaplatí faktúru za elektrinu za mesiac September či ktorý. Takže už aj ľudia ukazujú, že im nie je jedno to čo sa deje. Stále nezabúdajme, že žiaden Slovák nechodí po príkazy na americkú ambasádu, to robí len pár zapredancov, a tých potrebujeme odstaviť. Už sa tlačí na ďalšie referendum na Slovensku. Už sa začínajú ozývať aj v nemecku hlasy. Už aj v Poľsku. Presne toto bol cieľ priškrtenia zdrojov - aby sa zmenili vlády v EU aby sa spakovali usa ritolezci. Cieľ bude dosiahnutý tak či tak, zaleží od elít akú veľkú ujmu chcú vytrpieť od miestneho ľudu.

  prepáčte, že do toho hovorím, aleKancelar aj Rusofil hovoria o miere krvavosti tohoto procesu, nie o tom, či bude alebo nie...

 • @Ferry povedal/-a:

  Pak dojde k hromadným exekucím nemovitého majetku Tak lidé přijdou o domy, pole a zahrady.

  To je dosť katastrofický scenár .... Až sa tíska otázka:" Keď prídu ľudia o domy, pole, záhrady, nehnuteľnosti, tak z akého dôvodu by mali ďalej rešpektovať vlastnícky zákon? Veď predsa v tom prípade bude vlastniť pole len elita, tjs 5 % ľudí z populácie. Z akého dôvodu by mali potom ľudia rešpektovať vlastníctvo jElít, keď sami oni nebudú vlastniť nič. Čím chceš potom ľudí strašiť keď nebudú mať čo stratiť okrem vlastného života? " Odpoveď je - masové prenasledovanei elít a občianska vojna. Niečo podobné ako teraz prebieha na Ukrajine.
  Z môjho pohľadu jednoznačne sa ešte bude tlačiť na dostupnosť potravín a energií. Prečo? Pretože volebná základňa si ešte úplne neuvedomila úlohu Ruska v Európe. Napríklad v británii, niekolko desiatok tisíc ľudí sa dohodlo, že nezaplatí faktúru za elektrinu za mesiac September či ktorý. Takže už aj ľudia ukazujú, že im nie je jedno to čo sa deje. Stále nezabúdajme, že žiaden Slovák nechodí po príkazy na americkú ambasádu, to robí len pár zapredancov, a tých potrebujeme odstaviť. Už sa tlačí na ďalšie referendum na Slovensku. Už sa začínajú ozývať aj v nemecku hlasy. Už aj v Poľsku. Presne toto bol cieľ priškrtenia zdrojov - aby sa zmenili vlády v EU aby sa spakovali usa ritolezci. Cieľ bude dosiahnutý tak či tak, zaleží od elít akú veľkú ujmu chcú vytrpieť od miestneho ľudu.

  Tvůj příspěvek jen doplňuje to, co bylo tady řečeno. Lidé, kteří nemají co ztratit se chovají jinak, než ti, co ještě něco mají. Západ se ale na tuto eventualitu již dávno připravil zákazem zbraní, zákazem použití i takových věcí, jako pepřový nebo i jiný sprej, nošení nožů a podobně. U nás se jim to zatím nepovedlo, ale jen zatím. Až Fiala bude mít plné "gatě", nebude se rozpakovat a zruší zbraně i u nás.

 • Ferry
  upravené 9 Aug 13:02 #188

  Až Fiala bude mít plné "gatě", nebude se rozpakovat a zruší zbraně i u nás.

  Otázka potom znie - dopustí rusko peklo v európe? Áno vieme, že kolonialisti a imperialisti po odchode nechávajú len spálenú zem, ale to nie je pre Rusko výhodné, pretože rekonštrukcia si bude pýtať veľa zdrojov.
  A k téme, aj tak si myslím, že väčšine populácie v EU by nezaškodilo si občas odopriať jedlo, napríklad 16 hodín bez jedla denne by len prospelo ich zdraviu. Samozrejme tým nemyslím drastické škrty, ale napríklad tie niekoľko metrové regály sladkého dlhotrvanlivého hnoja v supermarketoch by nezaškodilo zredukovať na tretinovú dĺžku.

 • Jsou v kleštích (USA nad státní elity), jakmile začnou realizovat spálenou zem, tak to davu dojde a přijdou v Evropě o řízení a ztratí vliv již nevratně, protože je lidé začnou nenávidět. Nahnat nás do války proti Rusku půjde těžko, nejsou na to podmínky, zkoušel to hned na začátku operace miliardář Dědek (jejich člověk) a nějak mu to nešlo, měl nějaký článek mezi řádky v tomto duchu: za pas molotovovův kokteil do ruky prak a hurá na Rusa.

 • Z mojho pohladu to vyzera tak, ze povodny plan bol urobit ludom zo zivota peklo a prevziat uplne vsetku moc nad nami. Akosi to ale teraz zacina vyzerat tak, ze cim vacsia snaha o peklo, tym vacsi protitlak a ak ludom siahnu aj na zivobytie, neviem kto ten hnev udrzi na uzde, takze teraz by mali prave naopak, uvolnovat a upokojovat ak sa chcu vobec nejako udrzat. Kazdy jeden clovek zacina byt extremne nasraty a blba maceta stoji 10E/200 korun.

  Covidovanie otvaralo oci takmer vsetkym, ostalo uz len hnutie nezucastnenych, ktori nechcu nic pocut, ale potom su tu ludia, ktori nepodlahli vabeniu vakcin a 2 roky trpeli, potom su tu ti, ktori podlahli a prisli o zdravie ci zivot a tym padom sa za elity sa uz prakticky nema kto postavit, nezucastneni budu ignorovat vsetko a nam ostatnym staci uz len ukazat prstom. Elity su v srancoch, vedia to a najvacsie problemi im zrejme robia ich kolegovia, ktori su natolko obmedzeni, ze to nevidia a pokracuju zotrvacnostou v dalsom podkladani pod kotol (Fiala&Co.)

  Cim bude horsie pre beznych ludi, tym skor to skonci.

 • loranka
  upravené 9 Aug 19:31 #191

  @Rusofil povedal/-a:
  Hodně bude záviset od represivních složek. Problém bude také v bankovním sektoru, pokud zavedou QR kod na obsluhu bankovního účtu a kód bude podmíněn očkováním. Lidé se tak nedostanou ke svým penězům a nebudou schopni platit závazky. Pak dojde k hromadným exekucím nemovitého majetku Tak lidé přijdou o domy, pole a zahrady. Nebudou mít kde pěstovat ovoce a zeleninu, případně chovat drobné zvířectvo.

  ... ja by som povedala, ze hodne bude zavisiet od disponibilneho mnozstva represivnych zloziek, pretoze, ak my, ako obcania vyhlasime vo velkom pocte obciansku neposlusnost, t.j. prestaneme posluchat ich stale drakonickejsie nezmyselne opatrenia, tak ani nebude mat kto to plnenie vynucovat... ani to nemusi mat tzv. krvavy priebeh. ... staci to len ignorovat

 • @Kancelar povedal/-a:
  Otazka do plena: Je cielom tychto rosad v EU co sa tyka produkcie jedla hladomor alebo nove prerozdelenie tvorby jedla, kedy sice na jednej strane nebude lacne maso z Holandska ci Spanielska, na druhej strane bude dostatok masa vyprodukovaneho lokalne?

  Alebo je to len o vyssej kontrole velkeho kapitalu nad produkciou jedla a pripadneho hladomoru? Bude hladomor alebo obmedzena, mozno sezonna ponuka v obchodoch? (nieco ako za cias socializmu)

  To první nám říkají a to druhé činí. Je to záměr globalistů.

 • @Ferry povedal/-a:
  https://sk.news-front.info/2022/08/11/coca-cola-vycislila-straty-v-dosledku-zastavenia-predaja-v-rusku/

  Coca-Cola vyčíslila straty v dôsledku zastavenia predaja v Rusku.
  Aj u nás by ten hnoj mali zakázať predávať.

  A čím budem čistiť záchod:)?

 • Rusofil
  upravené 11 Aug 14:13 #195

  @Lavazza povedal/-a:

  @Ferry povedal/-a:
  https://sk.news-front.info/2022/08/11/coca-cola-vycislila-straty-v-dosledku-zastavenia-predaja-v-rusku/

  Coca-Cola vyčíslila straty v dôsledku zastavenia predaja v Rusku.
  Aj u nás by ten hnoj mali zakázať predávať.

  A čím budem čistiť záchod:)?

  A já hnojit rybíz?

 • „Mliečna katastrofa“: v Poľsku je deficit, Francúzsko a Anglicko sa pripravujú
  https://sk.news-front.info/2022/08/09/mliecna-katastrofa-v-polsku-je-deficit-francuzsko-a-anglicko-sa-pripravuju/

 • @Zora povedal/-a:
  „Mliečna katastrofa“: v Poľsku je deficit, Francúzsko a Anglicko sa pripravujú
  https://sk.news-front.info/2022/08/09/mliecna-katastrofa-v-polsku-je-deficit-francuzsko-a-anglicko-sa-pripravuju/

  Uvažuji o tom, jestli dál hubnout.

 • @Rusofil povedal/-a:

  @Zora povedal/-a:
  „Mliečna katastrofa“: v Poľsku je deficit, Francúzsko a Anglicko sa pripravujú
  https://sk.news-front.info/2022/08/09/mliecna-katastrofa-v-polsku-je-deficit-francuzsko-a-anglicko-sa-pripravuju/

  Uvažuji o tom, jestli dál hubnout.

  Ja uvažujem, že k sliepkam pribudne koza.

 • Tiež si hovorím, že pár kíl navyše sa mi zíde.