COVID - následky vakcín

2456713

Komentáre

  • @Rusofil povedal/-a:
    Vykuk z WHO se ozval. Prý domněnka, že pandemie skončila je mylná
    https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/domnenka-ze-pandemie-skoncila-je-mylna-rika-sef-who-40400752

    Ak nikdy nebola a celé to bolo divadlo, potom predsa nemohla skončiť. Vírusy (umelé) boli skutočné a epidémia tiež. Ale kritériá na pandémiu neboli splnené.

  • k
    upravené Tue 21 Jun 2022 #37->

    Mohol odstúpiť... Tento argument neobstojí. Pretože ked si dlho vo fachu, tak isto vieš predikovať, kto to miesto dostane po tebe. A možno vieš, že je to čisto náhodou ešte väčšie hovado než sme doufali. Pretože nie sú kádre a ľudia vo fachu sa veľmi dobre poznajú.

    Ako vravím, toto je veštenie z gule kombinované so zbožnými prianiami, aké nemajú oporu v realite životných okolností. Inak povedané, je to verbálne lynčovanie. A to zakladá miesto pre skutočné lynčovanie.

  • Vakcinace proti covidu pod mikroskopem: V cévách „náhle zemřelých“ očkovaných je něco, co tam rozhodně nepatří. Šokující struktury připomínají vodiče nebo čipy. Hadí tkáň? Pustí se někdo do výzkumu?

    https://www.protiproud.info/autor/mike-adams.htm

  • Nuž, jemu tretiu dávku vyslovene odporúčali... Čo ti mám na to povedať.

  • Ogar Valach
    upravené Fri 24 Jun 2022 #43->

    @kulich povedal/-a:
    Ako vravím, toto je veštenie z gule kombinované so zbožnými prianiami, aké nemajú oporu v realite životných okolností. Inak povedané, je to verbálne lynčovanie. A to zakladá miesto pre skutočné lynčovanie.

    Z gule veštíš v prvom rade ty. Že škodil je fakt. Že mal na to možno nejaké poľahčujúce okolnosti, je to tvoje veštenie. Nezaujíma ma, či ho niekto držal za gule alebo nie. Poškodil státisíce životov. Toto nie je žiadne verbálne lynčovanie, je to pomenovanie vecí pravými menami. Taký hajzeľ by mal sedieť a nedávať svoje "premúdrelé" rady.

  • Ogar Valach
    upravené Mon 27 Jun 2022 #49->

    @kulich povedal/-a:
    Čo bude nasledovať, nabudúce ich postavíš k múru a budeš strieľať?
    Stanovil si si, že ho obhajujem. Pritom jasne píšem, že nikto nie je v tvojich topánkach. Ja na škole som tiež nemohol extra vyskakovať počas kovidu. Predtým som si bol 20 rokov sám pánom teraz som bol súčasťou systému, ktorý má hádam všetky systémové vady. Doprial by som Ti tú skúsenosť.

    Chudáčik hlavný imunológ. Čo tam po státisícoch obetí, hlavne že on je pekne v teplúčku. Takto si to myslel? Veľmi dobre ti rozumiem Kulich. Šup, šup s obhajobou Josefa Mengele.

    Keby si bol minister školstva a zavádzal by si povinnú masturbáciu na škôlkach a školách a prezliekanie sa za iné pohlavie ako je to bežné na Západe, tiež by si si zaslúžil obhajobu? Alebo by si sa snažil to nerobiť a ak by sa nedalo, tak by si odstúpil. Porovnávaš neporovnateľné. To nie je bezvýznamný lekár, ktorý nemá žiadne slovo ani vplyv. To je hlavný imunológ, ktorý v čase krízy, keď sa na neho upínali milióny ľudí, škodil.

    Čo by malo nasledovať? Súd a po prípadnom odsúdení väzenie. Podľa platných zákonov. Podľa Norimberského kódexu.

    Čo sa Márie Zacharovovej týka, prehrala diskusiu s americkým novinárom. Ale môžete jej tlieskať. Reči o militantnom súdení si nechaj pre študentov, tí ti to možno zožerú. Zjavne si nepochopil o čo mi išlo (nie si jediný).

  • @Ogar Valach povedal/-a:
    Keby si bol minister školstva a zavádzal by si povinnú masturbáciu na škôlkach a školách a prezliekanie sa za iné pohlavie ako je to bežné na Západe, tiež by si si zaslúžil obhajobu? Alebo by si sa snažil to nerobiť a ak by sa nedalo, tak by si odstúpil. Porovnávaš neporovnateľné. To nie je bezvýznamný lekár, ktorý nemá žiadne slovo ani vplyv. To je hlavný imunológ, ktorý v čase krízy, keď sa na neho upínali milióny ľudí, škodil.

    Keby nebolo keby, boli by sme davno v riti... Neries co by robil Kulich keby bol niekym inym. Je kym je a je tam kde je. Kde a ako pracujes ty? Ako si pocas Covidovania rozsiroval obzory svojho okolia? A ako uspesne?

  • @Kancelar povedal/-a:
    Keby nebolo keby, boli by sme davno v riti... Neries co by robil Kulich keby bol niekym inym. Je kym je a je tam kde je. Kde a ako pracujes ty? Ako si pocas Covidovania rozsiroval obzory svojho okolia? A ako uspesne?

    Robíš si srandu, alebo si vôbec nepochopil o čom diskutujeme? Prečítaj si to ešte raz a možno pochopíš podstatu.

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    @Kancelar povedal/-a:
    Keby nebolo keby, boli by sme davno v riti... Neries co by robil Kulich keby bol niekym inym. Je kym je a je tam kde je. Kde a ako pracujes ty? Ako si pocas Covidovania rozsiroval obzory svojho okolia? A ako uspesne?

    Robíš si srandu, alebo si vôbec nepochopil o čom diskutujeme? Prečítaj si to ešte raz a možno pochopíš podstatu.

    Chapem podstatu, ale tvaris sa tu ako sudca Dredd a pritom vobec nevieme ake je tvoje pozadie.

  • Ogar Valach
    upravené Mon 27 Jun 2022 #54->

    @Kancelar povedal/-a:
    Chapem podstatu, ale tvaris sa tu ako sudca Dredd a pritom vobec nevieme ake je tvoje pozadie.

    Nie, to vy ma vidíte ako sudcu Dredda. Okrem toho, moje pozadie nie je podstatné, pretože hodnotiť sa má to, čo je napísané, nie to, kto to napísal. Keby si chápal podstatu, asi by si takto nereagoval. Ak tebe a ostatným vadím ja, prečítajte si ešte raz čo napísal Rusofil. Stopercentne sa s ním v tomto prípade stotožňujem.


    Diskusiu na túto tému končím. Svoj názor som vyjadril a už sa iba motáme v pocitoch a podružnostiach.

  • Ogar: naozaj, ak sa mozem spytat, cim sa zivis? v akej oblasti pracujes?

  • Napríklad v školstve som dnes práve nafasoval rúška, respirátory a AG samotesty. Čo som počul z prostredia zdravotníctva, tak aj tam sa chystajú už na september.

  • @kulich povedal/-a:
    Napríklad v školstve som dnes práve nafasoval rúška, respirátory a AG samotesty. Čo som počul z prostredia zdravotníctva, tak aj tam sa chystajú už na september.

    Co s tym mas akoze robit cez prazdniny?

  • Taky je zde možnost, že lid, který je podle obou našich ústav zdrojem veškeré moci ve státě, se tak nějak pochlapí a - shledá-li, že je zde odstraňován demokratický řád lidských práv a základních svobod, a že řádná činnost ústavních orgánů je znemožněna jejich ovládnutím třetí stranou /stranami - uplatní své právo na odpor podle Čl. 23 LZPS (Čl. 32 Ústavy SR).