Slovanstvo a védizmus

1910121415

Komentáre

  • Ogar Valach
    upravené Tue 13 Sep 2022 #332->

    @Cmutvak povedal/-a:
    Ale sa prestan vyhovarat ty farizej. Ved si ludom X krat pisal aby sli studovat vedy na tartaria.sk, ktoru pise laubert.

    Kde tam vidíš problém? Naozaj nechápem.

    Cely cas tu tliachas o vedach, dokonca si zalozilo uz po niekolky krat vlakno o vedach a odrazu povies ze nie si vedista?

    Používanie stredného rodu v mojom prípade ti blahosklonne prepáčim. Napísal som to už pred tromi týždňami, ešte než si začal skackať a dupať nožičkami. Poviem ti tajomstvo, známym odporúčam aj moje obľúbené westerny a nie som kovboj. Fíha, to je ale prekvapenie... Určite si z toho zdrvený.

    A ako si si mohol vsimnut, nejde tu o mna, ja som akoze len tupy troll.

    Som rád, že aspoň v niečom sme sa zhodli. Hlavne v tom predposlednom slove. :smile:

    Povedz mi na akej osnove ti teraz ma akykolvek diskutujuci verit tie tvoje bajky o arijcovch, bielej vyvolenej rase, zivatme, ktoru ma len biela rasa a podobne???

    Ty si naozaj tupelo (tvoje slová). Mne nemá nikto veriť. Každý si má sám overovať informácie rozumom, intuíciou, napojením sa na rodový kanál... Nikoho nepresviedčam, len ukazujem iný pohľad na vec. V neposlednom rade, nikdy som nepísal o árijcoch ani vyvolenej rase. Klameš a zavádzaš!

    A este si sa priznalo, ze si necitalo SAV od lauberta ???

    Opäť ti blahosklonne odpustím stredný rod. SAV od Lauberta? On ich možno vydal, ale nenapísal. Čítal si vôbec aspoň to Potvrdenie knihy svetla, keď sa ňou tak oháňaš? Lebo ak áno, znamená to, že nie si veľmi bystrý (čo si ostatne dokázal už veľakrát).

    Ako kazdy vie, ze KSB si necitalo, lebo KSB vyzaduje od jedinca schopnost citat vety dlhsie ako 2 riadky (co psychotrockisti nedokazu) ale ze si necitalo ani samotne SAV tak to je trefa do cierneho. Uz viac si sa zhovadit ani nedokazalo.

    Vymenoval som knihy, ktoré som čítal. Dokonca som vďaka tomu usvedčil Atoma zo lži. Ak máš aspoň tri mozgové bunky v hlave, isto uznáš, že sa nedá dokázať, či som ich naozaj čítal alebo nie. A podľa mňa je to aj bezpredmetné. KSB chápem lepšie ako väčšina KSB dogmatikov, čo som v minulosti neraz dokázal. Čiže si len potvrdil, že vy, KSB dogmatici, potrebujete svoje "sväté" knihy. Lenže ja ich nepotrebujem. Z našich Véd som všeličo čítal. A nemám problém priznať, že som niečo nečítal. KSB ide mimo teba, keďže nedokážeš chápať ani jednoduché vety, nie to ešte zložené súvetia na celý odstavec (ako vlastne môžem vedieť, že sú tam súvetia na celý odstavec, keď som podľa teba KSB nečítal).

    Ano vedy som zacal citat kvoli tebe

    Je smutné, že kvôli mne a nie kvôli sebe. Už v samotnej pohnútke je chyba. Niečím ťa nenechám kľudným a snažíš sa mi niečo dokázať. Ale je to tvoj problém, nie môj. Si v tom sám. Nehrám a nebudem hrať túto hru s tebou. Ak podľa teba píšem niečo, čo je podľa teba inak, máš slobodu to napísať. Ak nebudeš špiniť našich predkov, bude to v poriadku a dokonca žiadané.

    nemas pravdu ale tvaris sa ze ju mas a este si ju budes vehementne obhajovat na zaklade predtuch a domnienok.

    S tebou je to ťažko. Pre mňa nie sú Védy sväté písmo. To len dogmatici nerozmýšľajú a neskúmajú, ale len dogmaticky preberajú čo je napísané v ich svätých knihách. Netrafil si. Raz som napísal, že vás, KSB dogmatikov, vnímam ako malé deti. Čertíte sa, jedujete, ale vôbec nechápete čo píšem, aj keď to podľa mňa píšem jasne. No pre deti to jasné nie je. A ty k tomu čakáš, že budem ako ty, čertiť sa a jedovať preto, že si mi akože ukázal nejaký vymyslený nesúlad, ktorý vôbec neexistuje. A svojim komentárom si ukázal, že máš veľký problém to spracovať, až sa ti rozum zastavuje. Ako keď vidíš kúzelnícky trik, nechápeš ako funguje a tvoj mozog ti to neberie.

    si sa pred casom stazovalo na inych diskuterov, co uviedli osobnu konverzaciu s tebou a teraz to sam pachas ?

    Kto? Kde? Odkaz? Nie som si toho vedomý. Našu osobnú konverzáciu som neuverejnil, len jej podstatu. Keby si sa do mňa nenavážal, nestalo by sa ti to. Vtedy si ma obmäkčil a vymazal som svoj komentár, v ktorom som ťa znemožnil. Bola chyba ho vymazať, teraz som ti ho mohol šplechnúť do ksichtu.

    Ako sa potom ty lisis od nich ? Len tym, ze oni maju od teba nalepku dogmatici, tupci, hlupaci a ty tu nalepku nemas lebo sam si si ju nedal? lebo predsa psychotrockista seba sameho za psychotrockistu nikdy neoznaci? Sa nehanbis?

    Od teba sa líšim tým, že sám sebe nenadávam do tupcov. Ty si to urobil. Šach. Už si prosím ťa prestaň nadbiehať.


    Končím diskusiu s tebou. Nič mi neprináša a ani ma nebaví. Vypisuj si svoje litánie. Však prestaneš, keď sa unavíš.

  • Nikoho nepresviedčam a je mi jedno čo si kto myslí a či si zoberie niečo z toho čo píšem. Len dávam podnety. Je zodpovednosťou každého, ako sa k veciam postaví. Či ich preskúma a prijme, alebo nepreskúma a odmietne. Každý by mal chcieť poznať ako sa veci majú. Sám hľadať a prehodnocovať. Nie sa nechať presviedčať, alebo sa pridať na tú stranu, ktorá zaznieva najčastejšie. Lenže to robí málokto dokonca aj na tomto fóre. Pre niektorých je dokonca nad ich chápanie, že to niekto nerobí tak ako oni. Kým nešpiníte našich predkov, alebo nešírite ideológiu z púšte, je mi úplne jedno čomu veríte. Je to vaša zodpovednosť, nie moja. Opakujem, nikoho nepresviedčam, len dávam podnety. Je mi úplne jedno či mi veríte, alebo si z toho niečo zoberiete. Ja som svoju časť splnil. Druhá je na vás.

  • @Lavazza povedal/-a:
    @cmutvak, @Ogar Valach prosim vyjadrite si to v súkromných správach. Dakujeme

    Už som skončil.

  • Zora
    upravené Tue 13 Sep 2022 #335->

    Dá sa nájsť na nete, treba sa povzniesť nad preklepy:

    Potvrdenie knihy svetla
    https://vdocuments.mx/potvrdenie-knihy-svetla-slovanske-ponimanie-sveta.html

    Samotný text začína na s. 19 - O svetonázore, na začiatku je Laubertov predslov a potom úvod k ruskému vydaniu.

  • Védické chrámy Rusi

  • Blízka budúcnosť [Tartária]:
    "Podotýkame, že do kategórie „Človek“ patria všetky biele národy, ale spadať do kategórie „Človek“ je síce nutná, ale rozhodne nepostačujúca podmienka. Je veľmi dôležité spustiť adekvátny proces MYSLENIA (bukvica M), pretože jedine ono umožňuje prístup ku všetkému (nevyhnutne potrebnému) Znaniu (Ѩ). Ale na pochopenie všetkého Znania (nie iba jeho časti) je nutné zbavenie sa „nepotrebného“ (Ѭ), čo jediné umožní zvládnutie výstupu Vedomia (Živatmy) minimálne do 10. dimenzie (na úroveň 10. čakry), prípadne vyššie."

  • Níže vkládám odkaz na komentář generála Petrova k Slovansko-árijským védám.
    Základní myšlenkou je, že Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu:

    Провокаторы в Славянстве Славяно арийские веды
    Provokátoři ve Slovanství, Slovansko-árijské védy

  • Tema ocistena od osobnych utokov.

  • @Kancelar povedal/-a:
    Tema ocistena od osobnych utokov.

    Dovolím si jen poznamenat, že z mé strany to nebyl útok, ale SVO.

  • R
    upravené Tue 27 Sep 2022 #341->

    @Joe JumperUp povedal/-a:
    Níže vkládám odkaz na komentář generála Petrova k Slovansko-árijským védám.
    Základní myšlenkou je, že Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu:

    Провокаторы в Славянстве Славяно арийские веды
    Provokátoři ve Slovanství, Slovansko-árijské védy

    Tvůj příspěvek nese prvek "заблуждения". Zřejmě sázíš na to, že si to nikdo neposlechne a zůstane v lidech v podvědomí jenom to, co chceš. A sice, že Slovanství a Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu.
    Ale Petrov to tak neřekl, jak to formuluješ ty. Dopustil ses manipulace. Petrov říká toto. GP zjistil, že různé marxizmy, náboženství, nebo ateizmus na lidi již tak nepůsobí a že lidé se víc a víc obracejí ke svým Slovanským kořenům. Nechtěli, aby se o Slovanství vůbec mluvilo, aby ta idea nesílila. Proto již předem udeřili s cílem rozdělit Slovanskou ideu na různé dílčí směry. Cílem bylo neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.

    Takže moje parafráze Petrova zní jinak a dostává jiný smysl, než si ty uvedl, viď?

  • Joe JumperUp
    upravené Tue 27 Sep 2022 #342->

    @Rusofil povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    Tvůj příspěvek nese prvek "заблуждения". Zřejmě sázíš na to, že si to nikdo neposlechne a zůstane v lidech jenom to, co chceš. A sice, že Slovanství a Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu.
    Ale Petrov to tak neřekl, jak to formuluješ ty. Dopustil ses manipulace. Petrov říká toto. GP zjistil, že různé marxizmy, náboženství, nebo ateizmus na lidi již tak nepůsobí a že lidé se víc a víc obracejí ke svým Slovanským kořenům. Nechtěli, aby se o Slovanství vůbec mluvilo, aby ta idea nesílila. Proto již předem udeřili s cílem rozdělit Slovanskou ideu na různé dílčí směry. Cílem bylo neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.

    Takže moje parafráze Petrova zní jinak a dostává jiný smysl, než si ty uvedl, viď?

    Ano, v rámci manipulace jsem sem dal video, aby se na něj nikdo nepodíval.
    Vzhledem k tomu, že ruštinu ovládáš obstojně, tak by nebylo špatné, kdyby jsi k němu udělal titulky, aby si každý mohl udělat ucelený obrázek, viď?
    Domnívám se, že ryzí manipulací je operovat pouze střípkem kaleidoskopu, jak jsi to učinil ty.
    Takže pokud ti jde o nezkreslený obraz, tak se jistě rád chopíš překladu. Těším se na něj a nepopírám, že mohu zjistit, že jsem si něco vyložil špatně.

  • @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    Tvůj příspěvek nese prvek "заблуждения". Zřejmě sázíš na to, že si to nikdo neposlechne a zůstane v lidech jenom to, co chceš. A sice, že Slovanství a Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu.
    Ale Petrov to tak neřekl, jak to formuluješ ty. Dopustil ses manipulace. Petrov říká toto. GP zjistil, že různé marxizmy, náboženství, nebo ateizmus na lidi již tak nepůsobí a že lidé se víc a víc obracejí ke svým Slovanským kořenům. Nechtěli, aby se o Slovanství vůbec mluvilo, aby ta idea nesílila. Proto již předem udeřili s cílem rozdělit Slovanskou ideu na různé dílčí směry. Cílem bylo neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.

    Takže moje parafráze Petrova zní jinak a dostává jiný smysl, než si ty uvedl, viď?

    Ano, v rámci manipulace jsem sem dal video, aby se na něj nikdo nepodíval.
    Vzhledem k tomu, že ruštinu ovládáš obstojně, tak by nebylo špatné, kdyby jsi k němu udělal titulky, aby si každý mohl udělat ucelený obrázek, viď?
    Domnívám se, že ryzí manipulací je operovat pouze střípkem kaleidoskopu, jak jsi to učinil ty.
    Takže pokud ti jde o to nezkreslený obraz, tak se jistě rád chopíš překladu. Těším se na něj a nepopírám, že mohu zjistit, že jsem si něco vyložil špatně.

    Provedls klasické "vylití vaničky i s dítětem."
    Kromě jiného, Petrov odmítá existenci zlatých tabulek, ale zřejmě jen k němu tato informace nedošla. Skutečně byly objeveny v Rumunsku. Dávám odkaz k nálezu s fotkami tabulek. Takže zlaté tabulky není výmysl.

  • R
    upravené Tue 27 Sep 2022 #344->

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    Tvůj příspěvek nese prvek "заблуждения". Zřejmě sázíš na to, že si to nikdo neposlechne a zůstane v lidech jenom to, co chceš. A sice, že Slovanství a Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu.
    Ale Petrov to tak neřekl, jak to formuluješ ty. Dopustil ses manipulace. Petrov říká toto. GP zjistil, že různé marxizmy, náboženství, nebo ateizmus na lidi již tak nepůsobí a že lidé se víc a víc obracejí ke svým Slovanským kořenům. Nechtěli, aby se o Slovanství vůbec mluvilo, aby ta idea nesílila. Proto již předem udeřili s cílem rozdělit Slovanskou ideu na různé dílčí směry. Cílem bylo neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.

    Takže moje parafráze Petrova zní jinak a dostává jiný smysl, než si ty uvedl, viď?

    Ano, v rámci manipulace jsem sem dal video, aby se na něj nikdo nepodíval.
    Vzhledem k tomu, že ruštinu ovládáš obstojně, tak by nebylo špatné, kdyby jsi k němu udělal titulky, aby si každý mohl udělat ucelený obrázek, viď?
    Domnívám se, že ryzí manipulací je operovat pouze střípkem kaleidoskopu, jak jsi to učinil ty.
    Takže pokud ti jde o to nezkreslený obraz, tak se jistě rád chopíš překladu. Těším se na něj a nepopírám, že mohu zjistit, že jsem si něco vyložil špatně.

    Mám zkušenost, že hodně lidí se na nabízené video ani nepodívá a stačí mu jen povšechná informace o čem to je.
    Příklad: Asi před 2 měsíci jsem sem dával video, kde se mluvilo o Cernu a o tom, jak satanské elity očekávají návrat svého "Pána" na Zemi. Nikdo se k tomu nevyjádřil, nic nenapsal. A najednou se tady objeví nová litanie Hoxe, jakoby to bylo něco objevného. Že se tady tato informace objevila dávno před Hoxem, nikdo netuší. Proč asi, protože si nikdo toto video neprohlédl.
    Podle toho soudím, že ani toho Petrova si nikdo neprohlédne a zůstane v lidech v povědomí jenom tvoje manipulativní anotace.

  • Joe JumperUp
    upravené Tue 27 Sep 2022 #345->

    @Rusofil povedal/-a:

    Podle toho soudím, že ani toho Petrova si nikdo neprohlédne a zůstane v lidech v povědomí jenom tvoje manipulativní anotace.

    Nebudu tě o ničem přesvědčovat a budu se tvářit, že tvojí manipulaci o mé domnělé manipulativní anotaci jsem neprohlédl.
    Když si pozorně vyslechneš celé video, tak zjistíš, že jednou z pěti variant ideologického působení na SSSR ze strany GP byl (a stále je) marxismus - leninismus, což je nejnovější forma biblického projektu.
    Jako poslední, pátou variantu ideologického vlivu (směru) tohoto působení uvádí včasné podchycení Slovanské myšlenky, součástí čehož je celý ten cirkus okolo Slovansko-árijských véd.
    Přímo to tak, jak jsem se obsah videa snažil vyjádřit jednou větou, asi neformuloval, ale de facto je to, dle mého názoru tak.
    Čili jedná se o nejmodernější verzi ideologického působení GP na slovanský svět.

  • @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    Podle toho soudím, že ani toho Petrova si nikdo neprohlédne a zůstane v lidech v povědomí jenom tvoje manipulativní anotace.

    Nebudu tě o ničem přesvědčovat a budu se tvářit, že tvojí manipulaci o mé domnělé manipulativní anotaci jsem neprohlédl.
    Když si pozorně vyslechneš celé video, tak zjistíš, že jednou z pěti variant ideologického působení na SSSR ze strany GP byl (a stále je) marxismus - leninismus, což je nejnovější forma biblického projektu.
    Jako poslední, pátou variantu ideologického vlivu (směru) tohoto působení uvádí včasné podchycení Slovanské myšlenky, součástí čehož je celý ten cirkus okolo Slovansko-árijských véd.
    Přímo to tak, jak jsem se obsah videa snažil vyjádřit jednou větou, asi neformuloval, ale de facto je, dle mého názoru tak.
    Čili jedná se o nejmodernější verzi ideologického působení GP na slovanský svět.

    Ano, ten cirkus a utvoření mnoha proudů podle hesla "Rozděluj a panuj". Tvůj původní příspěvek zněl ale jinak. Ve stylu, Slovanství je jen další Biblický projekt. Což není totéž. Právě naopak. GP se Slovanství bojí, jak čert kříže.

  • Atom
    upravené Tue 27 Sep 2022 #347->

    Čistě praktická poznámka nehodnotím ani jednu stranu polemiky
    ( subjektivní kontext: podrobné studování véd je mimo okruh mých zájmů, vše podstatné je v tomto období pro mě v KSB )

    Přeji si zdělit toto:
    ať jsou nebo nejsou "Slovansko-árijské védy" védy novým kabátem biblické koncepce, každopádně se GP bude snažit všemi silami, aby to tak časem bylo, jestliže se mu to už již částečně nepovedlo.

    Nelze k tomu přistupovat extrémně:
    jedna krajní pozice - Slovansko-árijské védy jsou novým kabátem biblické koncepce

    druhá krajní pozice - Slovansko-árijské védy jsou dokonalou a jedinou přesnou informací k tvorbě Božího království na zemi

    ( subjektivní kontext: beru si ze všeho to si sám nejprve svým rozumem prověřím delší dobu v praxi - včetně KSB, ale jsou i výjímky např. ten trapný panflet o Pjakinovi, který ho srovnával s Hitlerem jsem okamžitě rozlišil jako neužitečný brak a to ten materiál hájily členové referenční skupiny (starší zkušení studenti) - jsem kritický i k Pjakinovi, ale ten tvrdě pracuje a jeho světonázor se neustále tříbí a zdokonaluje - o své kritice k němu bych mluvil pouze s ním osobně, neoslaboval bych jeho těžkou pozici - kritické myšlení a rožlišení - to jsou důležité klíče )

  • @Rusofil povedal/-a:

    Ano, ten cirkus a utvoření mnoha proudů podle hesla "Rozděluj a panuj". Tvůj původní příspěvek zněl ale jinak. Ve stylu, Slovanství je jen další Biblický projekt. Což není totéž. Právě naopak. GP se Slovanství bojí, jak čert kříže.

    Můj původní příspěvek zněl takto:

    Níže vkládám odkaz na komentář generála Petrova k Slovansko-árijským védám.
    Základní myšlenkou je, že Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu:

    Провокаторы в Славянстве Славяно арийские веды
    Provokátoři ve Slovanství, Slovansko-árijské védy

    což není totéž, jako " Ve stylu, Slovanství je jen další Biblický projekt". Ale budeme předstírat, že šlo o nedbalost nevědomou. Horší by bylo, kdyby to byl úmysl a nedej bože přímý.

    A generál Petrov právě rozebírá vznik Slovansko-árijské védy jako jeden z těch mnoha proudů, které mají podkopat konkurenční, ruskou koncepci (VP).

  • @Atom povedal/-a:
    Čistě praktická poznámka nehodnotím ani jednu stranu polemiky
    ( subjektivní kontext: podrobné studování véd je mimo okruh mých zájmů, vše podstatné je v tomto období pro mě v KSB )

    V tom videu jsou Slovansko-árijské védy rozebrány právě z pohledu KSB, proto jsem ho sem vložil. Pokud Rusofil nebo někdo jiný neudělá titulky, tak se do toho v nejbližší době pustím sám a dám vědět.

  • R
    upravené Tue 27 Sep 2022 #350->

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    Ano, ten cirkus a utvoření mnoha proudů podle hesla "Rozděluj a panuj". Tvůj původní příspěvek zněl ale jinak. Ve stylu, Slovanství je jen další Biblický projekt. Což není totéž. Právě naopak. GP se Slovanství bojí, jak čert kříže.

    Můj původní příspěvek zněl takto:

    Níže vkládám odkaz na komentář generála Petrova k Slovansko-árijským védám.
    Základní myšlenkou je, že Slovansko-árijské védy jsou nejnovějším kabátem biblického projektu:

    Провокаторы в Славянстве Славяно арийские веды
    Provokátoři ve Slovanství, Slovansko-árijské védy

    což není totéž, jako " Ve stylu, Slovanství je jen další Biblický projekt". Ale budeme předstírat, že šlo o nedbalost nevědomou. Horší by bylo, kdyby to byl úmysl a nedej bože přímý.

    A generál Petrov právě rozebírá vznik Slovansko-árijské védy jako jeden z těch mnoha proudů, které mají podkopat konkurenční, ruskou koncepci (VP).

    Ne, Petrov tvrdí to, že různé směry a nové spolky (do toho zahrnul i védy) se Slovanskou tematikou mají za úkol neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.
    Takže ne podkopat Ruskou koncepci, ale podkopat historické kořeny, Slovanské jazýčestvo. Protože samotná KSB se od Slovanství distancuje.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Ne, Petrov tvrdí to, že různé směry a nové spolky (do toho zahrnul i védy) se Slovanskou tematikou mají za úkol neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.
    Takže ne podkopat Ruskou koncepci, ale podkopat historické kořeny, Slovanské jazýčestvo. Protože samotná KSB se od Slovanství distancuje.

    Ano, to je sice pravda, ale z poloviny. Ta druhá polovina je, že právě podstrčením podobných minových polí, jakými jsou Slovansko-árijské védy se světová mafie snaží odvést slovanské spolky a vůbec všechny zájemce o Slovanství od skutečné podstaty (istiny).
    A že se KSB od Slovanství distancuje je čirá lež. Pouze nabádá k pozornosti před věrozvěsty různých nových forem Biblického projektu, jednou z nichž jsou i Slovansko-árijské védy.
    Toto je stručný obsah části toho videa. Jestli to popíráš, tak udělej překlad a můžem nad ním poklábosit.

  • Ogar Valach
    upravené Tue 27 Sep 2022 #352->

    @Joe JumperUp povedal/-a:
    právě podstrčením podobných minových polí, jakými jsou Slovansko-árijské védy se světová mafie snaží odvést slovanské spolky a vůbec všechny zájemce o Slovanství od skutečné podstaty (istiny).

    Hlúposť. Je krásne vidieť, že si nič nepochopil, pretože ti chýba rozlíšenie.

    1. Slovanské Védy nie sú podvrh. Už sme o tom diskutovali v tejto téme.
    2. Slovanské Védy priniesli agenti západu - Trechlebov, Chinevič, Levašov. Levašov sa od nich odtrhol, za čo ho odstránili.
    3. Napriek zaneseným nepresnostiam zostalo 60-80% pravdy. Ale pravdy veľmi vysokej úrovne, nie prízemnej. V Ráne Svaroga už toto nie je problém pre nikoho, kto na sebe duchovne pracuje. Iba KSB dogmatici s tým majú problém, pretože berú všetko doslovne ako je napísané a nepremýšľajú a nepreciťujú.
    4. Trechlebov sa snaží zo slovanstva urobiť náboženstvo, čo je zlé. Všetky náboženstvá sú zlo. Najväčším zlom sú abrahámske náboženstvá. Dnes hlavne to, ktoré je tak veľmi obľúbené KSB dogmatikmi.
    5. Je mnoho slovanských spolkov, ktoré sú prízemné a dokonca pijú alkohol a organizujú orgie, čo je pre Slovana neprijateľné. Lenže takýto predsa nie sú Slovania, aj keď sa za nich označujú. Takýto vidia slovanstvo v ľanových košeliach a skákaní cez oheň. Aj keď aj toto k nám patrí, hlavne k našej minulosti počas Noci Svaroga, nie je to budúcnosť nás ani Slovanstva.
    6. Okrem nich máme cudzincov, ako napríklad indián Vladimír Kurovský z Ukrajiny, ktorý vedie slovanské obrady, ale energiu smeruje svojmu etniku z Indie.
    7. Globálny prediktor / parazit / primitív sa snažil postaviť do čela procesu, ktorému nemohol zabrániť. Obrode Slovanov a slovanstva, ale neúspešne. Noc Svaroga skončila a prišlo Ráno Svaroga. Žiaľ, mnohí hlupáci nemajú rozlíšenie a nedokážu sa vo veciach vyznať. Ich problém, skončia na smetisku dejín a nepomôže im ani vysoko vyskakovať.
    8. Vyššie uvedené nemení nič na tom, že sme veľkolepá civilizácia a máme veľkolepé dejiny. Potrebujeme ich oživiť a zaujať miesto vo svete, ktoré nám právom patrí. A rôzni dogmatickí šmejdi môžu puknúť od jedu, aj tak tomu nezabránia. Budúcnosť je naša. Budúcnosť je slovanská.

    Na všetko existuje presne toľko argumentov pre, aby tí, ktorí to chcú prijať to prijali a tí, ktorí to nechcú prijať, to neprijali. Istina je naozaj iba jedna. A nedá sa k nej dopracovať iba rozumom.

  • @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    Ne, Petrov tvrdí to, že různé směry a nové spolky (do toho zahrnul i védy) se Slovanskou tematikou mají za úkol neutralizovat ty, kteří se obrátí ke svým historickým kořenům a tím vliv Slovanství degradovat.
    Takže ne podkopat Ruskou koncepci, ale podkopat historické kořeny, Slovanské jazýčestvo. Protože samotná KSB se od Slovanství distancuje.

    Ano, to je sice pravda, ale z poloviny. Ta druhá polovina je, že právě podstrčením podobných minových polí, jakými jsou Slovansko-árijské védy se světová mafie snaží odvést slovanské spolky a vůbec všechny zájemce o Slovanství od skutečné podstaty (istiny).
    A že se KSB od Slovanství distancuje je čirá lež. Pouze nabádá k pozornosti před věrozvěsty různých nových forem Biblického projektu, jednou z nichž jsou i Slovansko-árijské védy.
    Toto je stručný obsah části toho videa. Jestli to popíráš, tak udělej překlad a můžem nad ním poklábosit.

    Proč bych to překládal? KSB příznivce tady potkávám již 8 let. Za tu dobu se jazyk dá naučit a nebýt závislý na druhých.
    O té lži o distanci KSB od jazýčestva si promluvíme, až se podívám na video Velička na toto téma. Troufám si říct, že mám o tom větší přehled, než ty.

  • @Rusofil povedal/-a:
    Proč bych to překládal? KSB příznivce tady potkávám již 8 let. Za tu dobu se jazyk dá naučit a nebýt závislý na druhých.
    O té lži o distanci KSB od jazýčestva si promluvíme, až se podívám na video Velička na toto téma. Troufám si říct, že mám o tom větší přehled, než ty.

    Třeba proto, že jsi uváděl zavádějící interpretace toho překladu. Možná by to při překládání zapadlo na svá místa (pořád předpokládám, že se jedná o nedbalost nevědomou).

  • @Ogar Valach povedal/-a:

    Aké osobné útoky? Uvidel si sa v niečom, čo som napísal? Za to ja nemôžem. Bludy komentovať nebudeš? No preto, že ich šíriť ty. Ja som napísal vecný komentár. Ale asi je nad tvoje chápanie. To sa stáva aj väčším deťom.

    Já si myslím, že bludy šíříš ty. A ostatní ať si názor udělají. Jenom bys občas mohl v rámci elementární slušnosti přispět něčím k tématu v rámci KSB, a ne jen nepokrytě (nebo možná zamýšleně skrytě, ale hodně blbě realizujíce) provádět provokačně-imitační činnost. U tebe jsem přesvědčen o úmyslu. Otázka jen, jestli přímý nebo nepřímý.

  • @Rusofil povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    Podle toho soudím, že ani toho Petrova si nikdo neprohlédne a zůstane v lidech v povědomí jenom tvoje manipulativní anotace.

    @Rusofil, ja som si obe videá pozrel. Vtedy to o tom Cerne a teraz s Petrovom. V tom ako @Joe JumperUp uviedol to video, žiadnu manipuláciu nevidím, pretože zodpovedá tomu, čo Petrov hovorí.
    Píšeš, že k tomu videu o CERNe sa nikto nevyjadril. To je lož, pretože sa k nemu vyjadrili priamo vo vlákne min. jura i jardob i Lin. Ja som sa k nemu vyjadril v tomto článku https://oracle911blog.wordpress.com/2022/07/21/piaty-jazdec-ii/
    ad. zlaté tabuľky - Petrov popieral existenciu tabuliek v rukách ľudí okolo pátra Dia (SAV). Ak sa k ich dešifrovke dostal Umnov-Denisov, prečo boli tajné pre Petrova?
    Žeby preto, že sa na ich existenciu len odvolávali, no v skutočnosti žiadne v rukách nemali?

  • @popolvar povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    Podle toho soudím, že ani toho Petrova si nikdo neprohlédne a zůstane v lidech v povědomí jenom tvoje manipulativní anotace.

    @Rusofil, ja som si obe videá pozrel. Vtedy to o tom Cerne a teraz s Petrovom. V tom ako @Joe JumperUp uviedol to video, žiadnu manipuláciu nevidím, pretože zodpovedá tomu, čo Petrov hovorí.
    Píšeš, že k tomu videu o CERNe sa nikto nevyjadril. To je lož, pretože sa k nemu vyjadrili priamo vo vlákne min. jura i jardob i Lin. Ja som sa k nemu vyjadril v tomto článku https://oracle911blog.wordpress.com/2022/07/21/piaty-jazdec-ii/
    ad. zlaté tabuľky - Petrov popieral existenciu tabuliek v rukách ľudí okolo pátra Dia (SAV). Ak sa k ich dešifrovke dostal Umnov-Denisov, prečo boli tajné pre Petrova?
    Žeby preto, že sa na ich existenciu len odvolávali, no v skutočnosti žiadne v rukách nemali?

    To, že se někdo k Cenu vyjádřil, jsem po několika dnech od uveřejnění již nezkoumal. A promiň, na Oracleho blog nechodím. Video o Cernu bylo tady, ale tys dal přednost uveřejnění svého názoru jinde.
    Proč si ten článek uveřejnil tam a ne tady, kde ses tuto informaci dozvěděl? Chtěl sis šplhnout u "dogmatiků" jak je Ogar tituluje?
    Já bych předpokládal, že se k videu vyjádříš tam, kdes ho shlédl. Takže podle mě, ses k němu nevyjádřil.
    Co se týče videa Petrova, a interpretaci JumperUp, si stojím za svým. Ještě když jsme se toto téma bavili na předchozím webu, vystupoval silně protisovansky, dával jsem totožné video, ve zkrácené formě a nezapomněl si tam do Slovanů kopnout.
    A teď se vytasil s tím totožným videem s tím, že Slovanství je novým Biblickým projektem. Neřekl již, že Petrov původní jazýčestvo podporuje. Proto jeho tvrzení vyznělo tak, jak vyznělo. A i kdybys 10x říkal, že to tak není, tak já ti říkám, že já to přesně tak pochopil. Mám velice dobrou intuici a cit pro řečené a moc dobře cítím manipulaci.
    Ke zlatým tabulkám. Já kdybych je měl v ruce, také bych si moc dobře rozmyslel, jestli je vůbec někomu ukazovat. Protože se zhusta stává, že se tyto artefakty již nikdy nenajdou a jde se přes mrtvoly. Jejich existenci potvrdil i Zadornov, který se setkal s Ruskými žreci a dokonce hluboce v tajze potkal agenty CIA, kteří tam úporně něco hledali. Takže to, že Petrov tabulky nikdy neviděl, neznamená, že neexistují.
    Dle Petrova je návrat Slovanů ke kořenům velkou výstrahou a nebezpečím.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Co se týče videa Petrova, a interpretaci JumperUp, si stojím za svým. Ještě když jsme se toto téma bavili na předchozím webu, vystupoval silně protisovansky, dával jsem totožné video, ve zkrácené formě a nezapomněl si tam do Slovanů kopnout.
    A teď se vytasil s tím totožným videem s tím, že Slovanství je novým Biblickým projektem. Neřekl již, že Petrov původní jazýčestvo podporuje. Proto jeho tvrzení vyznělo tak, jak vyznělo. A i kdybys 10x říkal, že to tak není, tak já ti říkám, že já to přesně tak pochopil. Mám velice dobrou intuici a cit pro řečené a moc dobře cítím manipulaci.
    Ke zlatým tabulkám. Já kdybych je měl v ruce, také bych si moc dobře rozmyslel, jestli je vůbec někomu ukazovat. Protože se zhusta stává, že se tyto artefakty již nikdy nenajdou a jde se přes mrtvoly. Jejich existenci potvrdil i Zadornov, který se setkal s Ruskými žreci a dokonce hluboce v tajze potkal agenty CIA, kteří tam úporně něco hledali. Takže to, že Petrov tabulky nikdy neviděl, neznamená, že neexistují.
    Dle Petrova je návrat Slovanů ke kořenům velkou výstrahou a nebezpečím.

    Že bych vystupoval protislovansky je čirá lež. Pouze jsem se vyhradil k adorování Slovansko-árijských véd, prováděné téměř s fašistickým fanatismem a permanentnímu kopání do KOB (navíc prováděném na webu KSB).
    Slovansko-árijské védy (neplést se Slovanstvím) jsou ideologickou zbraní, vypracovanou parazitickou koncepcí GP a namířenou proti koncepci sociálně spravedlivé, ruské - VP. Je to kukaččí vejce, snesené do hnízda Slovanství.
    V tomto smyslu Slovansko-árijské védy hodnotí generál Petrov.

    Takže kdo ví a chce (úmysl přímý, pohůnci stávajícího parazitického režimu, ať už organizovaní nebo na "volné noze"), ten tuto ideologickou zbraň záměrně používá v nabourávání obrazu o konkurenční, lidské, ruské koncepci (VP), např. na diskuzních fórech.
    Chudák, který se nechá naprogramovat (nedbalost nevědomá, užitečný idiot), potom touto zbraní mává jako ten šimpanz se samopalem, aniž tuší, co dělá. Ten je však lehce rozpoznatelný a politováníhodný.

    Posoudit, do které ze dvou kategorií spadají různí ---ilové a ---arové-achové, musí každý sám.

  • @Joe JumperUp povedal/-a:
    Slovansko-árijské védy (neplést se Slovanstvím) jsou ideologickou zbraní, vypracovanou parazitickou koncepcí GP a namířenou proti koncepci sociálně spravedlivé, ruské - VP.

    Ale veď práve obmedzovanie sa len na Slovanstvo podľa mňa smrdí zlými úmyslami…čo potom národy hindustánske, iránske alebo turkické medzi ktorými je tiež kopec našich bratov?

  • Joe JumperUp
    upravené Wed 28 Sep 2022 #360->

    @Úradník povedal/-a:

    Ale veď práve obmedzovanie sa len na Slovanstvo podľa mňa smrdí zlými úmyslami…čo potom národy hindustánske, iránske alebo turkické medzi ktorými je tiež kopec našich bratov?

    Souhlasím. Pokusil jsem se jen stručně popsat Slovansko-árijské védy jako jednu z ideologických zbraní v rámci parazitické koncepce.

  • @Úradník povedal/-a:

    @Joe JumperUp povedal/-a:
    Slovansko-árijské védy (neplést se Slovanstvím) jsou ideologickou zbraní, vypracovanou parazitickou koncepcí GP a namířenou proti koncepci sociálně spravedlivé, ruské - VP.

    Ale veď práve obmedzovanie sa len na Slovanstvo podľa mňa smrdí zlými úmyslami…čo potom národy hindustánske, iránske alebo turkické medzi ktorými je tiež kopec našich bratov?

    Tito naši bratři se svým sebevědomím, kořeny a historii problém, na rozdíl od nás, nemají.