Padlí andělé a historie lidstva

11314151618

Komentáre

  • R
    upravené Fri 27 Jan 2023 #512->

    @Hox povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Za II.sv. války přistálo Americké letadlo a vojáky na ostrově Vanuatu v Tichém oceánu. Místním lidem za práci dodávali kromě různých potravin i pro ně neznámé předměty. Pak když Amíci ostrov opustili, tak i tak jim někdy z letadla shodili nějaké zásilky. Místní je začali považovat za Bohy. To samé se týče andělů. Jsou to jednoduše poslové od Bohů. Tento jev má i pojmenování, Cargo kult. Přečti si tom něco.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Cargo_kult

    Směšné, jaké oslí můstky děláš ve svojí argumentaci.

    Jsem rád, že jsem ti aspoň zlepšil náladu. Není to vůbec mimo, jak se to snažíš zahrát. Dosaď si na místo těch ostrovanů Enocha a je to totéž. Prostě tady se neshodneme. Každý z nás je přesvědčen o správnosti své verze. I když moje verze má podporu mnoha Ruských badatelů, včetně žreců.

  • Rusofil povedal/-a: Jsem rád, že jsem ti aspoň zlepšil náladu. Není to vůbec mimo, jak se to snažíš zahrát. Dosaď si na místo těch ostrovanů Enocha a je to totéž. Prostě tady se neshodneme. Každý z nás je přesvědčen o správnosti své verze. I když moje verze má podporu mnoha Ruských badatelů, včetně žreců.

    Ano, je celkem zajímavé, jak se tolik lidí dokáže stejným způsobem mýlit.

  • @Hox povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Jsem rád, že jsem ti aspoň zlepšil náladu. Není to vůbec mimo, jak se to snažíš zahrát. Dosaď si na místo těch ostrovanů Enocha a je to totéž. Prostě tady se neshodneme. Každý z nás je přesvědčen o správnosti své verze. I když moje verze má podporu mnoha Ruských badatelů, včetně žreců.

    Ano, je celkem zajímavé, jak se tolik lidí dokáže stejným způsobem mýlit.

    No, hlavně, že ty se nemýlíš. Víš co je zvláštní? Celý den, včera i dnes jsem tady minimálně, a včera i dnes jsem se připojil snad minutu po tvém příspěvku. Jsme na sebe nějak napojeni. :smiley:

  • H
    Hox
    upravené Sun 29 Jan 2023 #515->

    @Rusofil

    Kniha Enocha jako celek není vůbec v souladu s tvojí interpretací, protože o čem je? Lidstvo se stalo nespravedlivým, Bůh očistil potopou zemi od nespravedlivých a od poškozeného genomu (od hybridů), je to proroctví o příchodu Ježíše, o tom že Bůh na konci času potrestá nespravedlivé, je tam popsáno narození Noe a události před potopou. V samotném textu se hovoří, že je to varování lidem na konci časů, aby chápali co se dělo před potopou a co se bude dít jednou zase. Je tam popsáno uvěznění padlých andělů a také to, že duše zabitých Nefilim (hybridů lidí a padlých andělů) budou bloudit po zemi, budou nazývané lidmi démoni (duše bez těla, z řečtiny) a budou neúnavně škodit lidem...

    To co děláš ty a spoustu dalších výzkumníků na které se opíráš, spočívá v tom že napřed odmítnete to co je tam napsáno, ve stylu - "..ten text určitě neznamená to, co je tam napsáno, protože my na rozdíl od našich hloupých předků PŘECE VÍME, ŽE ANDĚLÉ NEEXISTUJÍ.." - a následně si tam promítnete vlastní smysl, který v textu není a nikdy nebyl. To nicméně není seriózní přístup a seriózní práce s texty.

    Ano, dnes (posledních cca 1400 let) už andělé (z řeckého Angelos - posel) zjevným způsobem mezi lidmi nepůsobí. V minulosti byla situace jiná a všichni o existenci andělů a jejich zásazích věděli a nebrali to za nic zvláštního.

  • R
    upravené Sun 29 Jan 2023 #516->

    Hox povedal/-a: "..ten text určitě neznamená to, co je tam napsáno,

    Teď jsi to ve svém elaborátu potvrdil. A to ve slovním spojení "že je to varování lidem na konci časů". Správně je to, na "konci věků", přičemž 1 věk 2160 let. Přičemž celá precese trvá 25920 let. Konec časů tedy neznamená konec světa, ale uzavření precese.

    Jinak, tvůj a můj pohled na Knihu Enocha tkví jenom v tom, že ty tam vidíš padlé anděle a jejich děti, já přišelce z vesmíru a jejich potomky tzv. syny Bohů.
    Nemá ale význam dál s tebou na toto téma diskutovat. Každý z nás stojí neochvějně na své verzi. Já ti to neberu ale také nech mě, abych si svoji verzi dál doplňoval o nové střípky mozaiky. I s tvojí pomocí jsem doplnil další dva. Dík za spolupráci. Pokud budeš mít zase něco konkrétního typu, prohlášení Židovského vědce o vyrobení Evy z pyjové kosti Adama, děj vědět.

  • Rusofil povedal/-a: Pokud budeš mít zase něco konkrétního typu, prohlášení Židovského vědce o vyrobení Evy z pyjové kosti Adama, děj vědět.

    Už jen poznamenám že o precesi není v knize Enocha opět vůbec řeč, a to o té pyjové kosti máš z Wikipedie, nikoliv ode mě. Vytáhl jsi to ty, nikoliv já.

  • Hox povedal/-a: o té pyjové kosti máš z Wikipedie, nikoliv ode mě. Vytáhl jsi to ty, nikoliv já.

    Odkaz na předmětný článek na Vikipedii jsi mi poskytl ty.

  • Poskytl jsem odkaz na článek na wikipedii, zabývající se pyjovou kostí, který vyvracel tvoje tvrzení že pyjová kost chybí jen u člověka.

    Pokud si položíme otázku, koho tam zaujala informace o tom, že nějaký vědec přišel s teorií XY a vyvolalo to skandál:

    a vkopíroval to sem, pak jsi to byl ty.

  • R
    upravené Sun 29 Jan 2023 #520->

    @Hox povedal/-a:
    Poskytl jsem odkaz na článek na wikipedii, zabývající se pyjovou kostí, který vyvracel tvoje tvrzení že pyjová kost chybí jen u člověka.

    Pokud si položíme otázku, koho tam zaujala informace o tom, že nějaký vědec přišel s teorií XY a vyvolalo to skandál:

    a vkopíroval to sem, pak jsi to byl ty.

    Tomuto se říká nastoupit na hrábě. Chtěl si argumentačně popřít moji verzi a přitom si mi poskytl důkaz, který moji verzi potvrzuje. Už mě unavuje ti pořád vysvětlovat můj postoj k tvým krokům, proto už vážně nebudu reagovat do doby, než přijdeš s něčím novým. Mám i jiné osoby, kterým se chci věnovat, tobě jsem udělil již dost času.
    PS: Musí tě to pořádně štvát, když se k tomu neustále vracíš. Je to u tebe jak mokvající rána na palci.

  • H
    Hox
    upravené Mon 30 Jan 2023 #521->

    Rusofil povedal/-a: Chtěl si argumentačně popřít moji verzi a přitom si mi poskytl důkaz, který moji verzi potvrzuje.

    Tvoji verzi, že pyjová kost chybí jen u člověka, jsem vyvrátil.

    Nevím co by měla potvrzovat teorie toho "vědce", ale jelikož je to blbost, tak nemůže dokazovat nic.

  • Moderátorom tejto diskusie je @Hox, s minimálnymi zásahmi od nás moderátorov.

    Komenty nesúvisiace s témou zo včera a dnes (týkajúce sa osobného rozvoja boli presunuté sem: https://ksbforum.info/discussion/comment/17607#Comment_17607).

    Tak želám Hoxovi trpezlivosť a plodnú diskusiu k téme.

  • R
    upravené Wed 1 Feb 2023 #523->

    @Ladič povedal/-a:

    @Modi povedal/-a:
    Už skôr som sem dával faktickú poznámku k tým trom lunám na disku, ale nikto nereagoval...
    Naša slnečná sústava má jedno slnko (nie je to dvojhviezda), a pri pohľade z jedného bodu na zemi nemôžu byť luny osvetlené z rôznych strán, t.j. nemôže mať jedna podobu písmena C, druhý zrkadlovo obráteného C, a tretia ležiaceho C na chrbte. To fyzikálne nie je možné. Môžete teda vysvetliť, ako môžu byť na tom disku zobrazené tri luny, ak v takejto podobe ich nikto nemohol na oblohe vidieť? (z jedného miesta v rovnakom okamihu)
    Máte na túto otázku odpoveď? Lebo ak nie, potom disk sotva môže byť dôkazom troch lún...

    Ahoj Modi. Já sice také nesouhlasím s Rusofilovo výkladem, protože tam vidím něco jiného a raději věřím svým očím než nějaké hypotéze, ale na tvou otázku existuje odpověď. Pokud na tom disku skutečně jsou vyobrazeny tři satelity, mohl to tvůrce disku vytvářet jako záznam v čase v jakých pozicích jsou když se nacházejí nejblíž hvězdokupy Plejády. To by nastávalo pro každý satelit jednou za rok a pro každý jindy. Brány v potaz různé sklony jejich drah vůči ekliptice, sklon Zemské osy a pozice pozorovatele na glóbu.

    Chyba vás obou je, že předpokládáte, že se díváte na ty objekty ze Země. Opak je ale pravdou. Toto zobrazení je z vesmíru, z Marsu. Ten kruhový objekt je Země a ostatní srpky jsou její luny.
    Potvrzení o více Lunách přišla teď i od žreců chranitelů a veršitelů. Na otázku, proč právě teď se odhodlali dát tyto informace odpověděli, že na Zemi je jen 20% člověků. Ostatní jsou vyrobeni bioroboti. Většina z člověků je na území Ruska.
    Kdysi, když jsem psal o Ruském jazyce a Ruské geografické společnosti, tlumočil jsem i vzkaz žreců, ale nikdo na to neobrátil pozornost. Už tehdy začali vypouštět informace důležité pro pochopení, co se teď děje.
    Naše jediná šance je v tom, že člověkové se budou chovat jinak, než předpokládá ten, kdo vytvořil umělou matrici k matrici stvořené Stvořitelem. K tomu potřebujeme mít určité znalosti, abychom věděli co udělat.
    Přichází poslední fáze boje chranitelů a veršitelů proti hierofantům a v tomto boji nemají nikoho jiného, než člověky. nastává další boj s drakem.

  • Ladič povedal/-a: v čase v jakých pozicích jsou když se nacházejí nejblíž hvězdokupy Plejády.

    Toto tvé tvrzení odporuje druhému disku, kde znázorněn velký vůz se Severkou.

  • R
    upravené Wed 1 Feb 2023 #525->

    @Lavazza povedal/-a:
    Tak želám Hoxovi trpezlivosť a plodnú diskusiu k téme.

    Toto tvé přání je oxymoron. Pokud má jeden z oponentů právo moderace a umravnitelného zásahu, nedá se o diskusi mluvit. Bude to hra na jednu bránu, podobně jako prezidentská debata na ČT.

  • @Rusofil povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:
    Tak želám Hoxovi trpezlivosť a plodnú diskusiu k téme.

    Toto tvé přání je oxymoron. Pokud má jeden z oponentů právo moderace a umravnitelného zásahu, nedá se o diskusi mluvit. Bude to hra na jednu bránu, podobně jako prezidentská debata na ČT.

    Tak zámer daný je, aj požehnanie. Čo bude reálny výsledok, vždy závisí od zúčastnených.

  • @Lavazza povedal/-a:

    @Rusofil povedal/-a:

    @Lavazza povedal/-a:
    Tak želám Hoxovi trpezlivosť a plodnú diskusiu k téme.

    Toto tvé přání je oxymoron. Pokud má jeden z oponentů právo moderace a umravnitelného zásahu, nedá se o diskusi mluvit. Bude to hra na jednu bránu, podobně jako prezidentská debata na ČT.

    Tak zámer daný je, aj požehnanie. Čo bude reálny výsledok, vždy závisí od zúčastnených.

    V tom případě to bude monolog. Pokud je jeden z hráčů i rozhodčím, hra pozbývá smyslu.

  • Čas ukáže, @Rusofil. A ukáže aj to, či je problem Ogar/Súlad alebo aj niečo iné. Skúsenosť je neprenosná:-) ak chceš, môžeš mat aj Ty vlastnú diskusiu:-)

  • @Lavazza povedal/-a:
    Čas ukáže, @Rusofil. A ukáže aj to, či je problem Ogar/Súlad alebo aj niečo iné. Skúsenosť je neprenosná:-) ak chceš, môžeš mat aj Ty vlastnú diskusiu:-)

    Nechci. Nemám takové ambice. Víc nemám co k tomu dodat.

  • @Rusofil povedal/-a:

    @Ladič povedal/-a:

    @Modi povedal/-a:
    Už skôr som sem dával faktickú poznámku k tým trom lunám na disku, ale nikto nereagoval...
    Naša slnečná sústava má jedno slnko (nie je to dvojhviezda), a pri pohľade z jedného bodu na zemi nemôžu byť luny osvetlené z rôznych strán, t.j. nemôže mať jedna podobu písmena C, druhý zrkadlovo obráteného C, a tretia ležiaceho C na chrbte. To fyzikálne nie je možné. Môžete teda vysvetliť, ako môžu byť na tom disku zobrazené tri luny, ak v takejto podobe ich nikto nemohol na oblohe vidieť? (z jedného miesta v rovnakom okamihu)
    Máte na túto otázku odpoveď? Lebo ak nie, potom disk sotva môže byť dôkazom troch lún...

    Ahoj Modi. Já sice také nesouhlasím s Rusofilovo výkladem, protože tam vidím něco jiného a raději věřím svým očím než nějaké hypotéze, ale na tvou otázku existuje odpověď. Pokud na tom disku skutečně jsou vyobrazeny tři satelity, mohl to tvůrce disku vytvářet jako záznam v čase v jakých pozicích jsou když se nacházejí nejblíž hvězdokupy Plejády. To by nastávalo pro každý satelit jednou za rok a pro každý jindy. Brány v potaz různé sklony jejich drah vůči ekliptice, sklon Zemské osy a pozice pozorovatele na glóbu.

    Chyba vás obou je, že předpokládáte, že se díváte na ty objekty ze Země. Opak je ale pravdou. Toto zobrazení je z vesmíru, z Marsu. Ten kruhový objekt je Země a ostatní srpky jsou její luny.
    Potvrzení o více Lunách přišla teď i od žreců chranitelů a veršitelů. Na otázku, proč právě teď se odhodlali dát tyto informace odpověděli, že na Zemi je jen 20% člověků. Ostatní jsou vyrobeni bioroboti. Většina z člověků je na území Ruska.
    Kdysi, když jsem psal o Ruském jazyce a Ruské geografické společnosti, tlumočil jsem i vzkaz žreců, ale nikdo na to neobrátil pozornost. Už tehdy začali vypouštět informace důležité pro pochopení, co se teď děje.
    Naše jediná šance je v tom, že člověkové se budou chovat jinak, než předpokládá ten, kdo vytvořil umělou matrici k matrici stvořené Stvořitelem. K tomu potřebujeme mít určité znalosti, abychom věděli co udělat.
    Přichází poslední fáze boje chranitelů a veršitelů proti hierofantům a v tomto boji nemají nikoho jiného, než člověky. nastává další boj s drakem.

    Já to v zápětí smazal jako zbytečnou informaci protože Ty jsi to samé (tvořeno v čase) napsal hned v dalším postu. Ale byl jsi rychlejší. A teď to zase popíráš jen abys popřel co jsem napsal? Střílíš se do nohy kamaráde. Navíc, pokud je to z Marsu, tak tam je úplně nemožné aby měly pozemské měsíce různé fáze. To je pohled z dálky jedním směrem.
    A nakonec... Nepopírám tvou hypotézu o tomto disku. Jen ji nevěřím. A věřit si mohu čemu chci. To není tvoje věc. Ale podstatná informace nebyla o tvé hypotéze ale o možnosti to takto vyobrazit. O astrometrice. Tak mi neříkej, že dělám chybu, když jsem mluvil o něčem jiném. A jen teoreticky.
    Mimochodem... Já připouštím možnost tří měsíců. Potvrzují to i geologické výzkumy. Tudíž i oficiální věda.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Ladič povedal/-a: v čase v jakých pozicích jsou když se nacházejí nejblíž hvězdokupy Plejády.

    Toto tvé tvrzení odporuje druhému disku, kde znázorněn velký vůz se Severkou.

    Zase se jen snažíš popřít co jsem napsal. Psal jsem o disku s velkým vozem? Ne. Psal jsem o disku s Plejádami. Tvá argumentace je scestná.

  • @Rusofil Promiň. Je mi blbě a mám blbou náladu. Beru si to moc osobně. Zas to bylo "jeden o koze, druhý o voze".

  • R
    upravené Wed 1 Feb 2023 #533->

    Ladič povedal/-a: Mimochodem... Já připouštím možnost tří měsíců. Potvrzují to i geologické výzkumy. Tudíž i oficiální věda.

    Tak to je paráda, že připouštíš existenci 3 lun. Důkazem je výskyt minerálu šungitu, který byl nalezen jenom na jediném místě na Zemi a sice na Kolském poloostrově a geologové tvrdí, že je to pozůstatek výbuchu nějakého vesmírného tělesa. Právě v těchto místech byla Hyperborea. Ruští badatelé jsou přesvědčeni, že jde o jednu z lun.

  • @Rusofil No vida! Tak Ty to také víš. Já dávám víc pozornosti věcným důkazům (šungit), než mýtickým hypotézám. Ty dávají GP možnost více výkladů a manipulaci s nimi. A tak je lidstvo po věky ovládáno. Na základě mýtů. To je interpretace z KSB.

  • A trocha osvěty pro nováčky:
    Když to "GP vládne na základě mýtů" rozvedu, tak je to, "vylhanými báchorkami o původu, činech a minulosti lidstva, kterým lidé uvěřili a sami si vytvořili tento matrix, vylhanou iluzi o realitě a tím se sami uzavřeli do bludného kruhu reinkarnací na této planetě. Do otrockého sebeparazitujícího systému.

  • Ladič povedal/-a: než mýtickým hypotézám.

    Slovo "borec" v našem jazyce přece není mýtická hypotéza.

  • @Rusofil povedal/-a:

    Ladič povedal/-a: než mýtickým hypotézám.

    Slovo "borec" v našem jazyce přece není mýtická hypotéza.

    Chápem to ja takto: Sedí mi to od Teba a to z toho dôvodu. Lebo ja si myslím, že ten názov bol bez predpony Hyper pôvodne. Predpona hyper, je cudzia. Na mapách sa objavila v prípade, že mapu tvorili cudzinci. Náš názov: Veľká Borea (Borec, Borka - lebo aj to slovo existuje, prípadne slovo neborák, borák) v prípade cudzieho názvu Hyper Borea.

    Ale ja pre túto moju myšlienku nemám žiadne podklady, no takto mi to dáva zmysel.

  • Rusofil povedal/-a: Slovo "borec" v našem jazyce přece není mýtická hypotéza.

    Jako že hyperborejec = hyperborec = borec? Nebo jak je to myšleno.

  • @Hox povedal/-a:

    Rusofil povedal/-a: Slovo "borec" v našem jazyce přece není mýtická hypotéza.

    Jako že hyperborejec = hyperborec = borec? Nebo jak je to myšleno.

    Psal jsem o tom tady asi před měsícem. Nebudu to opakovat.

  • počujte kolegovia, pokiaľ sa ani na tomto fóre ako diskutujúci nevieme slušne a s rešpektom k sebe správať, tak ako chceme, aby sa to v našom širšom okolí, nebodaj v parlamente zmenilo???
    tu predsa nejde o to, kto z vás má dlhšieho, buď sa prosím skúste ukľudniť, alebo pozastavte písanie svojich príspevkov a ten čas využite na zamyslenie sa, aký egregor nabíjate svojimi podráždenými, urazenými či provokačnými príspevkami,
    ďakujem a viac rozlíšenia vám všetkým želám :)

  • Estryd povedal/-a: počujte kolegovia, pokiaľ sa ani na tomto fóre ako diskutujúci nevieme slušne a s rešpektom k sebe správať, tak ako chceme, aby sa to v našom širšom okolí, nebodaj v parlamente zmenilo???

    Rešpekt k Hoaxovi? Najskôr by si ho musel zaslúžiť.

Táto diskusia bola uzavrená.